Citi

Citi

Son dakika citi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan citi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan citi haber sayfamızda...

Citi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 449 citi haberi bulunmuştur.
Aydem Yenilenebilir Enerji halka arz için başvuru yaptı
Aydem Yenilenebilir Enerji halka arz için başvuru yaptıAydem Yenilenebilir Enerji AŞ'nin, halka arz hazırlıkları kapsamında Sermaye Piyasası Kuruluna başvuru yaptığı bildirildi.
23.02.2021Ekonomi
Yılın ilk yurt dışı tahvil ihracı rekor yatırımcı talebiyle  tamamlandı
Yılın ilk yurt dışı tahvil ihracı rekor yatırımcı talebiyle tamamlandıHazine ve Maliye Bakanlığının yıl ilk yurt dışı tahvil ihracı başarıyla sonuçlanırken, yatırımcı talebinin tarihi seviyede gerçekleştiği ihraçla uluslararası sermaye piyasalarından toplam 3,5 milyar dolarlık finansman sağlandı.
20.01.2021Uzmanpara
Hazine'den 3,5 milyar dolarlık tahvil ihracı
Hazine'den 3,5 milyar dolarlık tahvil ihracıHazine ve Maliye Bakanlığı'nın dolar cinsinden 2026 ve 2031 vadeli çift dilim tahvil ihracında toplam miktar 3,5 milyar dolar oldu.
20.01.2021Uzmanpara
Hazine 3,5 milyar dolarlık çift dilim tahvil ihracı gerçekleştirdi
Hazine 3,5 milyar dolarlık çift dilim tahvil ihracı gerçekleştirdiHazine ve Maliye Bakanlığının dolar cinsinden 2026 ve 2031 vadeli çift dilim tahvil ihracında toplam miktar 3,5 milyar dolar oldu.
20.01.2021Ekonomi
3 finans kuruluşuna tahvil ihracı yetkisi verildi
3 finans kuruluşuna tahvil ihracı yetkisi verildiHazine ve Maliye Bakanlığı, dolar cinsinden 2026 ve 2031 vadeli çift dilim tahvil ihracı gerçekleştirmek üzere Citi, Goldman Sachs ve JP Morgan'a yetki verdi.
19.01.2021Uzmanpara
Eurobond ihracına 6 kat talep geldi
Eurobond ihracına 6 kat talep geldiTürkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), 350 milyon dolarlık 5 yıl vadeli sürdürülebilir tahvil ihracını yatırımcılardan gelen 6 kat taleple gerçekleştirdi.
9.01.2021Ekonomi
Köpekleri besleyip tavuk çiftliğinden panel çitleri çaldılar
Köpekleri besleyip tavuk çiftliğinden panel çitleri çaldılarTekirdağ’ın Malkara ilçesinde tavuk çiftliğine giren hırsızlar, yaklaşık 40 adet panel çiti çalarak kayıplara karıştı.
2.01.2021Gündem
Sosyal mesafe kuralına uydu, kendini yerde buldu
Sosyal mesafe kuralına uydu, kendini yerde bulduDiyarbakır’da bir vatandaş sosyal mesafe nedeni ile aralarında mesafe bulanan arkadaşına telefonu uzatmak isterken yere kapaklandı. Güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedilen görüntüler, sosyal medyada binlerce beğeni aldı.
28.12.2020Yaşam
Türkiye-ABD ilişkilerini güçlendiren şirketlere ödül
Türkiye-ABD ilişkilerini güçlendiren şirketlere ödülAmerikan Şirketler Derneği (AmCham Türkiye) tarafından Türkiye-ABD ekonomik ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunan Türk ve Amerikan şirketlerin ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenen ‘I AmChamPion’ ödülleri sahiplerini buldu.
22.12.2020Ekonomi
Citi, Brexit'te anlaşmayı yüzde 80 ihtimal olarak görüyor
Citi, Brexit'te anlaşmayı yüzde 80 ihtimal olarak görüyorCiti, Brexit'te anlaşmayı yüzde 80 ihtimal olarak görüyor. Kuruluş tarafından hazırlanan raporda, AB ile İngiltere arasındaki müzakerelerde anlaşmazlık ihtimaline ilişkin sesler "gürültü" olarak nitelendi.
20.11.2020Uzmanpara
Aşı haberleri Avrupa ülke notlarını destekleyebilir
Aşı haberleri Avrupa ülke notlarını destekleyebilirCiti Group tarafından hazırlanan raporda, aşı haberlerinin 2021'de aşağı yönlü riskleri azaltması durumunda Euro Bölgesi ülke notlarının desteklenebileceği yorumunda bulunuldu.
10.11.2020Uzmanpara
Dünyaca ünlü fotoğrafçı Peters'ten tavsiyeler
Dünyaca ünlü fotoğrafçı Peters'ten tavsiyeler31 Ekim Cumartesi gecesi gökyüzünde nadir görünen doğa olaylarından biri gerçekleşecek. Normalde her ay bir kez meydana gelen dolunay, 2020 yılında 13 kez gerçekleşerek Ekim ayında ikinci kez ortaya çıkacak ve herkes “Mavi Dolunay”a tanık olacak. Aynı ay içinde iki defa dolunay görülmesi anlamına gelen “Mavi Dolunay” amatör veya profesyonel fark etmeksizin tüm fotoğraf tutkunlarına görsel bir şölen yaşatacak. Bu dolunayın heyecan veren bir başka özelliği de 1944 yılından bu yana ilk defa dünyanın her yerinden gözlemlenebilmesi olacak. Canon marka elçisi ve dünyaca ünlü doğa fotoğrafçısı Andrew Fusek Peters, çok nadir gerçekleşen Mavi Dolunay gecesinde göz alıcı fotoğraflara imza atmak isteyen tüm fotoğraf tutkunlarına altın değerinde ipuçları sunuyor.
28.10.2020Kültür Sanat
Hazine'nin tahvil ihracına 3 katı talep geldi
Hazine'nin tahvil ihracına 3 katı talep geldiHazine ve Maliye Bakanlığı dolar cinsinden 5 yıl vadeli 2,5 milyar dolar tahvil ihracı gerçekleştirdi. Tahvil ihracına 300'den fazla yatırımcı, ihraç tutarının 3 katı talep gösterdi.
7.10.2020Uzmanpara
Dolar/TL yeni güne kaç seviyesinde başladı?
Dolar/TL yeni güne kaç seviyesinde başladı?ABD Başkanı Donald Trump'ın ekonomik canlandırma paketine ilişkin görüşmeleri birden bire iptal etmesinin ardından güvenli liman varlıklara olan talebin artmasıyla başlıca para birimleri karşısında kazanımlarını koruyan dolar, iç piyasada da yeni güne, Salı kapanışa doğru yükseldiği 7.79 - 7.80 lira aralığında başladı.
7.10.2020Uzmanpara
Görkem'in ölümüne sebep olmuştu! Faciayı yaratan o paneller
Görkem'in ölümüne sebep olmuştu! Faciayı yaratan o panellerİstanbul Arnavutköy’deki çocuk parkında, üzerinde güneş panelleri olan aydınlatma direk 10 yaşındaki çocuğun ölümüne neden oldu. Parklarda bulunan aydınlatma direklerinin sıklıkla kontrol edilmesi gerektiğini belirten, Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kocatepe, "Bu faciayı yaratan o paneller. Gördüğünüz gibi çok rüzgârlı bir alan burası. Direk çok zayıf bir direk. Onları taşıyacak güçte değil zaten. Üzerine korkunç bir ağırlık bindirilmiş. Bunlar parkın içinde olmayacak. Bulunduğu yer kesinlikle yanlış" dedi. Öte yandan 10 yaşındaki Görkem'in öldüğü park tehlike saçmaya devam ediyor.
16.09.2020Gündem
Citigroup işten çıkarmalara yeniden başlayacak
Citigroup işten çıkarmalara yeniden başlayacakCitigroup bu haftadan itibaren işten çıkarmalara yeniden başlayacak.
15.09.2020Uzmanpara
Citi fiyat beklentilerini yükseltti
Citi fiyat beklentilerini yükselttiCiti, temel metaller için fiyat beklentilerini yükseltti.
20.08.2020Uzmanpara
İsrail, Gazze'de Hamas'a ait bazı noktaları vurdu
İsrail, Gazze'de Hamas'a ait bazı noktaları vurduİsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde Hamas'a ait bazı noktaları bombaladı.
17.08.2020Dünya
'Ateş şeytanı' kameraya böyle yansıdı!
'Ateş şeytanı' kameraya böyle yansıdı!İzmir'in Gaziemir ilçesi sınırlarındaki ormanlık alanda çıkan orman yangını sırasında “ateş şeytanı” olarak da bilinen “ateş hortumu” görüntülere yansıdı.
4.07.2020Haberler
Son dakika! Şanlıurfa’da iplik fabrikasında yangın!
Son dakika! Şanlıurfa’da iplik fabrikasında yangın!Gelen bir son dakika haberine göre, Şanlıurfa’da corona virüsü tedbirleri nedeniyle işçilerin çalışmadığı bir iplik fabrikasında çıkan yangın maddi hasara neden oldu.
25.05.2020Gündem
Hazine'den 4 milyar dolarlık tahvil ihracı
Hazine'den 4 milyar dolarlık tahvil ihracıHazine ve Maliye Bakanlığı'nın dolar cinsinden 5 ve 10 yıl vadeli "çift dilim" tahvilinde ihraç miktarı 4 milyar dolar oldu, tahvile ihraç tutarının 3 katına yakın talep geldi.
7.02.2020Ekonomi
Hazine çift dilim ihraç için yetki verdi
Hazine çift dilim ihraç için yetki verdiHazine, dolar cinsinden 5 ve 10 yıl vadeli çift dilim bir ihraç gerçekleştirmek üzere yetki verdi.
6.02.2020Ekonomi
Kantinden yiyecek çalan üst düzey bankacı işini kaybetti
Kantinden yiyecek çalan üst düzey bankacı işini kaybettiLondra'nın finans merkezi Canary Wharf'ta benzer pozisyonda çalışan sıradan bir bankacı, yılda en az 183 bin sterlin kazanıyor.
5.02.2020Dünya
Dünyanın gözü kulağı orada! Bugün başlıyor
Dünyanın gözü kulağı orada! Bugün başlıyorDünyanın etkili siyasetçileri ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılacağı Dünya Ekonomik Forumu'nun (WEF) bu yılki zirvesi bugün İsviçre'nin Davos kasabasında "Uyumlu ve sürdürülebilir bir dünyanın tarafları" temasıyla başlayacak.
21.01.2020Ekonomi
TSKB’den rekor bono ihracı...
TSKB’den rekor bono ihracı...Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), uluslararası piyasalarda 400 milyon dolar tutarında 5 yıl vadeli ve sabit faizli Eurobond ihracı gerçekleştirdi.
17.01.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ihraçtahvilhazinecitiyetki

Citi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.