Citibank

Citibank

Son dakika citibank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan citibank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan citibank haber sayfamızda...

Citibank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 732 citibank haberi bulunmuştur.
ABD bankaları kredi faizlerini yükseltti
ABD bankaları kredi faizlerini yükselttiABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz artırımının ardından ABD bankaları kredi faiz oranlarını yükseltti.
5.05.2022Uzmanpara
Eurobond kupon ödemeleri yapıldı
Eurobond kupon ödemeleri yapıldıRusya Maliye Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada "2 eurobondun 117,2 milyon dolar kupon ödemelerinin yapılması talimatımız yerine getirildi" denildi.
17.03.2022Uzmanpara
Yaptırım kararlarının ardından Rus milyarderlerin kripto para uyanıklığı!
Yaptırım kararlarının ardından Rus milyarderlerin kripto para uyanıklığı!Bloomberg tarafından hazırlanan rapora göre, Amerika ve AB’nin yaptırımları ve ambargo kararları, Rus milyarderlerin kripto para piyasasına yönelme eğilimini artırdı. Rus bankalarının küresel para transferi sistemi SWIFT’ten çıkarılması, bu ihtimali daha da yükseltti.
3.03.2022Ekonomi
'Rusya, SWIFT için arka kapı bulabilir'
'Rusya, SWIFT için arka kapı bulabilir'JP Morgan CEO'su Jamie Dimon, SWIFT yasağının Rusya ile iş yapmayı engellemediğini, SWIFT’in etrafından dolaşılabilecek araçlar olduğunu belirtti.
1.03.2022Uzmanpara
Citibank'tan bakır tahmini
Citibank'tan bakır tahminiABD merkezli Citibank bazı emtialara ilişkin fiyat tahminini açıkladı. Banka bakır için kısa vadede düşüş beklerken, uzun vadede ise alüminyum ve bakır için iyimser olduğunu bildirdi.
19.01.2022Uzmanpara
Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bankacılığın geleceği tartışıldı
Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bankacılığın geleceği tartışıldıUludağ Ekonomi Zirvesi’nin ikinci gününde gerçekleşen “Bankacılığın Geleceği” oturumunda bankacılık sektörünü pandemi sonrası nelerin beklediği konuşuldu.
25.11.2021Ekonomi
1.3 milyar dolarlık refinansman anlaşması
1.3 milyar dolarlık refinansman anlaşmasıAzerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR’ın iştiraki SOCAR Türkiye, Citibank, London Branch ve JP Morgan liderliğinde 1.3 milyar dolara eşdeğer bir refinansman sağladı.
18.08.2021Ekonomi
Varlık Fonu’na güven imzası: 1.25 milyar euro
Varlık Fonu’na güven imzası: 1.25 milyar euroTürkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1.25 milyar euro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.
25.03.2021Ekonomi
Almanya blokzincir kullanarak tahvil alım satımını test etti
Almanya blokzincir kullanarak tahvil alım satımını test ettiAlmanya’da yatırımcıların blokzincir kullanarak tahvil gibi menkul kıymetleri alıp satmalarını sağlayan teknolojinin test edildiği bildirildi.
24.03.2021Uzmanpara
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisi
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisiTürkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1,25 milyar euro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.
24.03.2021Ekonomi
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisi
Türkiye Varlık Fonu’na 1,25 milyar euroluk sendikasyon kredisiTürkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1,25 milyar euro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.
24.03.2021Uzmanpara
İngiliz iş dünyasından 'destek uzatılsın' çağrısı!
İngiliz iş dünyasından 'destek uzatılsın' çağrısı!İngiltere’de iş dünyasının önde gelen temsilcileri, hükümetin maaş destek programının süresini uzatmaması durumunda ülkede işsizliğin ciddi şekilde artacağı uyarısında bulundu.
3.02.2021Uzmanpara
İngiliz iş dünyasından 'maaş destek programı uzatılsın' çağrısı
İngiliz iş dünyasından 'maaş destek programı uzatılsın' çağrısıİngiltere’de iş dünyasının önde gelen temsilcileri, hükümetin maaş destek programının süresini uzatmaması durumunda ülkede işsizliğin ciddi şekilde artacağı uyarısında bulundu.
3.02.2021Ekonomi
Ziraat’in eurobond ihracına 3 kat talep
Ziraat’in eurobond ihracına 3 kat talepZiraat Bankası 5 yıl vadeli, 600 milyon dolar tutarlı sürdürülebilir eurobond ihracı gerçekleştirdi. Ziraat Bankası Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, kaynak yapısının çeşitlendirilmesi, uzun vadeli borçlanma imkanlarının artırılması ve yatırımcı portföyünün genişletilmesi stratejisi ile çevresel ve sosyal yaklaşımları içeren sürdürülebilirlik vizyonu doğrultusunda uluslararası piyasalarda 5 yıl vadeli, 600 milyon dolar tutarlı sürdürülebilir eurobond ihracı gerçekleştirdiklerini bildirdi
29.01.2021Ekonomi
Ziraat Bankası'ndan eurobond ihracı
Ziraat Bankası'ndan eurobond ihracıZiraat Bankası 5 yıl vadeli, 600 milyon dolar tutarlı sürdürülebilir eurobond ihracı gerçekleştirdi.
28.01.2021Uzmanpara
Ziraat Bankası'ndan uluslararası piyasalarda sürdürülebilir eurobond ihracı
Ziraat Bankası'ndan uluslararası piyasalarda sürdürülebilir eurobond ihracıZiraat Bankası 5 yıl vadeli, 600 milyon dolar tutarlı sürdürülebilir eurobond ihracı gerçekleştirdi.
28.01.2021Ekonomi
İngiltere’de işsizlik 5 yılın zirvesinde!
İngiltere’de işsizlik 5 yılın zirvesinde!İngiltere’de işsizlik 2020 yılının kasım ayında yüzde 5’e yükseldi.
26.01.2021Uzmanpara
İşte salgının dünya ekonomisine etkileri
İşte salgının dünya ekonomisine etkileriYaklaşık 2,8 trilyon dolarlık (2,06 trilyon sterlin) ekonomisinin yüzde 80'i hizmet sektörüne dayalı olan İngiltere, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından derin yara aldı.
17.01.2021Uzmanpara
Türkiye-ABD ilişkilerini güçlendiren şirketlere ödül
Türkiye-ABD ilişkilerini güçlendiren şirketlere ödülAmerikan Şirketler Derneği (AmCham Türkiye) tarafından Türkiye-ABD ekonomik ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunan Türk ve Amerikan şirketlerin ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenen ‘I AmChamPion’ ödülleri sahiplerini buldu.
22.12.2020Ekonomi
Türkiye'nin çok uluslu şirketlere sunduğu avantajlar ele alındı
Türkiye'nin çok uluslu şirketlere sunduğu avantajlar ele alındı“Yeniden Yapılandırılan Küresel Tedarik Zincirlerinde Türkiye ve Amerika” webinarı, küresel üretim ağlarının köklü bir dönüşüm geçirdiği dönemde Türkiye'nin çok uluslu şirketlere sunduğu avantajları ele aldı.
2.12.2020Ekonomi
Bitcoin kurumsal alımlarla 19 bin doları aştı
Bitcoin kurumsal alımlarla 19 bin doları aştıBirçok şirketin alışverişte kabul etmesi ve Wall Street Borsası'nda işlem gören bazı kurumsal şirketlerin de yatırım araçları arasına Bitcoin'i de  almalarının da etkisiyle, kripto para piyasalarının en yüksek hacimli birimi, iki yıldan uzun sürenin ardından ilk kez 19,000 doları aşarak 19,042 dolara kadar yükseldi.
24.11.2020Uzmanpara
Bitcoin 3 yıl sonra ilk kez 18 bin 400 doları gördü
Bitcoin 3 yıl sonra ilk kez 18 bin 400 doları gördüBitcoin 2017 yılı sonundan bu yana ilk kez 18 bin 400 doların üzerini gördü.
18.11.2020Uzmanpara
Yatırım dalgası ufukta belirdi
Yatırım dalgası ufukta belirdiUluslararası yatırımcılara seslenen Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, “Küresel şirketlerin, bu belirsiz ve zorlu dönemde Türkiye gibi güvenilir ortaklara ihtiyacı var” dedi. Türkiye ekonomisinin bir dönüm noktasında olduğunu söyleyen Albayrak “Yeni bir sermaye yatırımı dalgası ufukta belirmiş durumda” diye konuştu.
28.10.2020Ekonomi
Borsa günü yükselişle tamamladı
Borsa günü yükselişle tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 0,72 değer kazanarak günü 1.152,63 puandan tamamladı.
27.10.2020Ekonomi
Bakan Albayrak uluslararası yatırımcılara seslendi!
Bakan Albayrak uluslararası yatırımcılara seslendi!Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, küresel şirketlerin, içinde bulunulan belirsiz ve zorlu dönemde, Türkiye gibi yabancı şirketlere karşı tarafsız, değişime açık, şoklara karşı dirençli, güvenilir ve dinamik ortaklara ihtiyacı bulunduğunu belirtti.
27.10.2020Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Citibank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.