Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay

Son dakika Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.266 cumhurbaskani yardimcisi fuat oktay haberi bulunmuştur.
Oktay'dan Van'daki selden zarar görenler için geçmiş olsun mesajı
Oktay'dan Van'daki selden zarar görenler için geçmiş olsun mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Van'ın Başkale ilçesinin Esenyamaç köyünde etkili olan sağanak nedeniyle oluşan selden zarar görenlere geçmiş olsun dileğinde bulundu.
1.08.2021Gündem
Azerbaycan’dan yangın söndürme ordusu
Azerbaycan’dan yangın söndürme ordusuTürkiye’nin orman yangınlarıyla mücadelesine, Rusya ve Ukrayna yangın söndürme uçağı, Azerbaycan ise 500 kişilik yardım ordusu ve helikopterlerle destek vermeye çalışıyor. Azerbaycan Olağanüstü Haller Bakanlığına bağlı ekiplerden 100 kişilik ilk grup, önceki gece Dalaman’a ulaştı ve dün söndürme çalışmalarına aktif destek verdi.
1.08.2021Gündem
Konya katliamında 13 gözaltı, bir kaçak
Konya katliamında 13 gözaltı, bir kaçakKonya’nın Meram ilçesinde önceki gün Dedeoğlu ailesinden 7 kişi aralarında husumet bulunan K. ailesi mensubu tarafından katledilmişti. 7 kişiyi öldüren ve K. ailesinin yakını olduğu belirtilen Mehmet Altun (33), polis ekiplerince her yerde aranıyor. Polis, Altun’un kaçtığı güzergahlar ve aracını terk edip gittiği bölgelerde çalışmaları yoğunlaştırırken, gözaltındaki 13 kişinin sorgusu ise sürüyor.
1.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta vatandaşlarla bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta vatandaşlarla bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangınından etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi.
31.07.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta vatandaşlarla bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta vatandaşlarla bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangınından etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi.
31.07.2021Siyaset
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kira yardımı yapılacak
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kira yardımı yapılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarından etkilenen bölgelerde helikopterden incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Bölgedeki kredi yurtlar kurumu binaları afetzedelere açılmıştır. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz. Yanan ve hasar gören evlere kira yardımı yapılacak' dedi.
31.07.2021Gündem
'Kardeşliğimiz üzerinden yapılacak provokasyonlara asla müsaade etmeyeceğiz'
'Kardeşliğimiz üzerinden yapılacak provokasyonlara asla müsaade etmeyeceğiz'Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Konya'da aynı aileden 7 kişinin öldürüldüğü olaya ilişkin, "Ülkemizdeki birlik ve beraberliği baltalamak isteyen çevrelerin olayları başka bir yöne çekmeye çalışması şaşırtıcı değildir. Kardeşliğimiz üzerinden yapılacak provokasyonlara asla müsaade etmeyeceğiz." ifadesini kullandı.
31.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan orman yangınlarına ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan orman yangınlarına ilişkin açıklamaCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 28-30 Temmuz'da çıkan orman yangınlarına yönelik yürütülen çalışmalara ilişkin, "Tüm bu gayret ve çalışmalar sonuç vermiş, bir çok yerleşim yerindeki yangınlar kontrol altına alınmıştır." açıklamasında bulundu.
30.07.2021Siyaset
Oktay, AB’nin Kıbrıs politikasını eleştirdi: AB, çözümsüzlüğe taraf olmuştur
Oktay, AB’nin Kıbrıs politikasını eleştirdi: AB, çözümsüzlüğe taraf olmuşturIAvrupa Birliği’nin Ada’da ‘çözüme hayır’ diyen Rum kesimini bünyesine alarak gönüllü ve bilinçli bir şekilde çözümsüzlüğün tarafı olduğunu belirten Oktay, BM Güvenlik Konseyi açıklamasını da ‘tam bir hayal kırıklığı’ olarak yorumladı
30.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, AB ve BM'ye Kıbrıs eleştirisi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, AB ve BM'ye Kıbrıs eleştirisiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "AB, Ada'da 'çözüme hayır' diyen Rum kesimini bünyesine alarak gönüllü ve bilinçli bir şekilde çözümsüzlüğün tarafı olmuştur." dedi.
29.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Manavgat açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Manavgat açıklamasıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan yangınla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
28.07.2021Siyaset
Tunus’ta siyasi kriz
Tunus’ta siyasi krizCumhurbaşkanı Kays Said’in, “ülkenin içinde bulunduğu olağanüstü koşullar nedeniyle” meclisin tüm yetkilerini dondurduğunu, milletvekillerinin dokunulmazlığını askıya aldığını belirtip, Başbakan’ı görevden alması sonrası ülke karıştı. Dünya tepkili...
27.07.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 'Tunus'ta hükümetin azledilmesi endişe verici'
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 'Tunus'ta hükümetin azledilmesi endişe verici'Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin her zaman dost ve kardeş Tunus'un demokratik kazanımlarının destekçisi olduğunu belirterek, "Tunus'ta seçilmiş parlamentonun askıya alınıp hükümetin azledilmesi endişe vericidir." değerlendirmesini yaptı.
26.07.2021Siyaset
‘Ayasofya’nın dirilişi bir kez daha hayırlı olsun’
‘Ayasofya’nın dirilişi bir kez daha hayırlı olsun’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nin yeniden ibadete açılmasının yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.
25.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit askerler için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit askerler için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde Kirpi aracına teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan askerler için başsağlığı diledi.
24.07.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ayasofya mesajı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ayasofya mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin yeniden ibadete açılmasının yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.
24.07.2021Gündem
MSB acı haberi duyurdu: 2 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 2 asker şehit olduGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine intikal halinde olan Kirpi aracına yapılan saldırı sonucunda iki askerin şehit olduğunu, iki askerin ise yaralandığını bildirdi.
25.07.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın davetine icabetle gittiği KKTC'deki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
20.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 47. yıl dönümü mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 47. yıl dönümü mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47. yıl dönümünü kutladı.
20.07.2021Siyaset
AB Adalet Divanı'nın aldığı karara tepki: Adaletsizliğin tam bir örneği
AB Adalet Divanı'nın aldığı karara tepki: Adaletsizliğin tam bir örneğiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın aldığı başörtüsü kararına, "Adaletsizliğin tam bir örneği. Din ve vicdan özgürlüğü adına neredeyse Müslümanları fiilen ayıran; okula gidecek ve iş yerine gidecek çocuklarımızı, özellikle kadınlara karşı bir taraftan kadına şiddetle, ayrımcılıkla veya cinsiyet boyutundaki birçok şey ile mücadele ettiğini ifade eden Avrupa Birliği'nin, bugün konu Müslümanlar olduğu zaman, Müslüman kadın olduğu zaman şiddetin ta kendisidir bu, ayrımcılığın ta kendisidir bu" diyerek tepki gösterdi.
20.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a KKTC'de resmi törenle karşılama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a KKTC'de resmi törenle karşılamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ercan Havalimanı’nda resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar karşıladı.
19.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'ye gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'ye gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla "TC TUR" uçağıyla saat 14.10'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) hareket etti.
19.07.2021Siyaset
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC ziyareti öncesi flaş açıklamalar
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC ziyareti öncesi flaş açıklamalar"Adadaki kardeşlerimizle birlikte çifte bayram yaşayacağız" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüsle mücadeleyle ilgili, 'Dün evvelsi gün vefat sayılarında düşüş oldu ama dün itibariyle vefat sayıları arttı, yanılmıyorsam 77'ye çıktı. Rakam 7 binleri tekrar yakalandı. Bu bizim için bir tehdittir. Bu tehdide fırsat vermemek gerekiyor.' dedi.
19.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) yapacağı ziyaret boyunca Cumhurbaşkanlığı makamına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay vekalet edecek.
18.07.2021Siyaset
Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyor
Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısının ağustos başında yapılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılması planlanan toplantıda, albayların terfileri, görev sürelerinin uzatılması veya emekliye ayırma işlemlerinin yanı sıra generallerin terfi ve atama dosyaları ele alınacak
18.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

fuat oktayRecep Tayyip ErdoğanCumhurbaşkanıCumhurbaşkanı Yardımcısıkktc

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.