Cüneyt Paksoy

Cüneyt Paksoy

Son dakika Cüneyt Paksoy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cüneyt Paksoy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cüneyt Paksoy haber sayfamızda...

Cüneyt Paksoy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 146 cüneyt paksoy haberi bulunmuştur.
Borsada yükseliş sürebilir
Borsada yükseliş sürebilirBorsa İstanbul'da BIST 100 Endeksi, 4 haftadır devam eden ralli ile rekor kapanış yaparken, analistler endekste düzeltme ihtimali bulunduğunu ancak yükseliş eğiliminin bir süre daha devam etmesinin beklendiğini bildirdi.
7.11.2021Uzmanpara
Borsa bir ayın en yüksek seviyesine çıktı
Borsa bir ayın en yüksek seviyesine çıktıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, açılan bilanço sezonu, oldukça ucuz olan değerlemeler ve banka hisselerinde dünden beri etkili olan alışlarla son bir ayın en yüksek seviyesine çıktı.
20.10.2021Uzmanpara
Ekonomistler faiz kararını değerlendirdi
Ekonomistler faiz kararını değerlendirdiEkonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) politika faizini indirmesine gerekçe olarak, enflasyondaki yükselişin geçici unsurlara bağlı olması, ticari kredilerin öngörülenden fazla daralması ve bireysel kredileri sınırlamaya yönelik tedbirlerin alınmasını gösterdiğini bildirdi.
23.09.2021Uzmanpara
Uzman isimden kritik altın tahmini
Uzman isimden kritik altın tahminiSon zamanlarda genel olarak satıcılı seyrin hakim olduğu ons altın haftanın son işlem gününde 1800 dolar civarında işlem görüyor. Dolar ve euro bugün geri çekilirken, gram altın ise düşüş kaydediyor. Peki altın fiyatlarında gidişat ne yönde olacak? Hangi fiyatlar üzerinden alım-satım yapılabilir? Altın yatırımcılarının merakla takip ettiği gelişmeleri Stratejist Cüneyt Paksoy Uzmanpara'ya değerlendirdi. İşte detaylar...
10.09.2021Uzmanpara
Ekonomistler büyüme rakamlarını değerlendirdi: Güçlü bir ilerleme kaydedildi
Ekonomistler büyüme rakamlarını değerlendirdi: Güçlü bir ilerleme kaydedildiEkonomistler, Türkiye ekonomisinin ikinci çeyrekteki yıllık yüzde 21,7'lik büyümenin detaylarına bakıldığında tüketim, yatırım ve ihracat kalemlerinden gelen sinyallerin gelecek dönem açısından umut verdiğini belirtirken, 2021 sonunda yüzde 8 ila 9,5 arasında bir büyüme rakamına erişilebileceğini vurguluyor.
2.09.2021Ekonomi
Son dakika haberi: İş dünyasının gözü kulağı bu haberdeydi! Büyüme rakamları açıklandı...
Son dakika haberi: İş dünyasının gözü kulağı bu haberdeydi! Büyüme rakamları açıklandı...Son dakika haberlere göre, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yılın ikinci çeyreğine ilişkin Gayri Safi Yurt içi Hasıla (GSYH) verilerini açıkladı. Buna göre; Türkiye ekonomisi, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 21,7 büyüdü. Prof. Dr. Sefer Şener ve Stratejist Cüneyt Paksoy büyüme rakamlarını değerlendirdi. Paksoy milliyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada, "Atılan adımların ve buna bağlı ekonomik aktiviteyi koruma adımlarının karşılık bulduğunu görmekteyiz." dedi.
1.09.2021Ekonomi
Uzmanlar büyüme rakamlarını değerlendirdi! Devamı gelecek
Uzmanlar büyüme rakamlarını değerlendirdi! Devamı gelecekTürkiye ekonomisi, 2021'in ikinci çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre, yüzde 21,7 büyüdü. Prof. Dr. Sefer Şener ve Stratejist Cüneyt Paksoy büyüme rakamlarını değerlendirdi.
1.09.2021Ekonomi
Milliyet'te Haftanın Özeti (28 Mayıs 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (28 Mayıs 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
28.05.2021Haberler
Cüneyt Paksoy'dan dolar ve altın yorumu
Cüneyt Paksoy'dan dolar ve altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Paksoy, dolar ve altın fiyatlarına ilişkin de kritik açıklamalarda bulundu, dikkat çeken seviyeleri paylaştı.
27.05.2021Uzmanpara
Altın fiyatları için önemli tahmin!
Altın fiyatları için önemli tahmin!Ons altın dün 1912 dolar seviyesine doğru yükselişin ardından 1900 dolar seviyesinin altına doğru sınırlı da olsa düşüş kaydetmiş durumda. Gram altın ise 516 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki altın fiyatları yükselecek mi düşecek mi? Stratejist Cüneyt Paksoy, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Paksoy, dolar ve altın fiyatlarına ilişkin de kritik açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
27.05.2021Altın
Paksoy'dan kritik altın yorumu
Paksoy'dan kritik altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, altın yatırımı yapanlar ve yapmayı düşünenler için kritik açıklamalarda bulundu. Paksoy, gram altında orta ve uzun vadede beklediği fiyat aralıklarını açıkladı.
20.05.2021Uzmanpara
Paksoy'dan önemli altın ve piyasa yorumu
Paksoy'dan önemli altın ve piyasa yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, yatırımcılar tarafından merakla takip edilen altın fiyatları için kritik seviyelere dikkat çekti. Paksoy, kısa, orta ve uzun vadede altında yaşanabilecek fiyatlamaları değerlendirdi.
6.05.2021Uzmanpara
Paksoy'dan kritik dolar ve altın yorumu
Paksoy'dan kritik dolar ve altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, merakla takip edilen dolar ve altın fiyatları ile ilgili kritik seviyelere dikkat çekti. Paksoy kısa vadede alım ve kâr seviyelerini açıkladı.
29.04.2021Uzmanpara
Paksoy: Buharlaşan bir paranın olmadığı netleşti
Paksoy: Buharlaşan bir paranın olmadığı netleştiStratejist Cüneyt Paksoy, Bakan Elvan'ın 128 milyar dolar rezervi açıklamalarının ardından değerlendirmelerde bulundu. Paksoy, "Buharlaşan bir paranın olmadığı netleşti." ifadelerini kullandı.
19.04.2021Haberler
Paksoy: Buharlaşan bir paranın olmadığı netleşti
Paksoy: Buharlaşan bir paranın olmadığı netleştiStratejist Cüneyt Paksoy, Bakan Elvan'ın 128 milyar dolar rezervi açıklamalarının ardından değerlendirmelerde bulundu. Paksoy, "Buharlaşan bir paranın olmadığı netleşti." ifadelerini kullandı.
19.04.2021Ekonomi
Paksoy'dan kritik dolar ve altın tahmini
Paksoy'dan kritik dolar ve altın tahminiStratejist Cüneyt Paksoy, piyasalardaki son gelişmeleri yorumladı. Paksoy, dolar ve altın fiyatlarındaki beklentileri ve kritik seviyeleri açıkladı.
15.04.2021Altın
Cüneyt Paksoy'dan altın değerlendirmesi
Cüneyt Paksoy'dan altın değerlendirmesiStratejist Cüneyt Paksoy piyasalardaki son durumu değerlendirdi. Paksoy, altın alacaklara da önemli tavsiyelerde bulundu.
13.04.2021Altın
Paksoy'dan kritik altın yorumu
Paksoy'dan kritik altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşların yakından takip ettiği altın fiyatlarına ilişkin kritik yorumlarda bulundu. Paksoy kısa ve uzun vadede altındaki beklentisini açıkladı.
13.04.2021Altın
Paksoy'dan dolar endeksi ve altın yorumu
Paksoy'dan dolar endeksi ve altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşların yakından takip ettiği gram altın ile ilgili "450 lira altında 400-420 lira bandı alım fırsatı oluyor. Altın mutlaka portföylerde bulunmaya devam etmeli." ifadelerini kullandı.
13.04.2021Altın
Cüneyt Paksoy'dan piyasa açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan piyasa açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, dolar/TL ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Paksoy, kurda yaşanan fiyat hareketlerini yorumladı ve beklentilerle birlikte kritik noktalara dikkat çekti.
18.03.2021Uzmanpara
Son dakika: Ekonomi reformunu uzmanlar yorumladı
Son dakika: Ekonomi reformunu uzmanlar yorumladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde, Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Yeni dönemin dört temel üzerine oturtulacağını belirten Erdoğan bu maddelerin, yatırım, istihdam, üretim ve ihracat olacağını açıkladı. Peki uzmanlar ekonomi reformu için ne dedi? Prof. Dr. Sefer Şener, Prof. Dr. Kadir Tuna ve Stratejist Cüneyt Paksoy konuyu yorumladı...
12.03.2021Ekonomi
Paksoy altın fiyatlarını yorumladı
Paksoy altın fiyatlarını yorumladıStratejist Cüneyt Paksoy, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri, dolar ve altın tarafındaki hareketleri değerlendirdi. Paksoy, dolar ve altında kritik seviyelere dikkat çekti.
11.03.2021Uzmanpara
Paksoy'dan önemli altın açıklaması
Paksoy'dan önemli altın açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşların yakından takip ettiği altın fiyatlarına ilişkin "Trend bitmedi. Yatırım yapmayı düşünenler için fırsat." ifadelerini kullandı.
4.03.2021Uzmanpara
Cüneyt Paksoy'dan piyasa yorumu
Cüneyt Paksoy'dan piyasa yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, piyasaları değerlendirdi. Dikkatlerin destek paketinde ve ABD 10 yıllık tahvil faizlerinde olduğunu söyleyen Paksoy, "Paket geciktikçe piyasanın ateşi yükselecek." ifadelerini kullandı.
25.02.2021Uzmanpara
Borsa yatırımcılarına 'temkinli olunmalı' uyarısı
Borsa yatırımcılarına 'temkinli olunmalı' uyarısıKüresel pay piyasalarında artan enflasyonist endişeler, satın alınacak yeni bir hikayenin bulunmaması ve ABD tahvil faizlerindeki yukarı yönlü harekete paralel sert dalgalanmalar dikkati çekerken analistler, yurt içi piyasalarda da benzer bir yönelimin olduğunu, yatırımcıların temkinli olması gerektiğini ifade ediyor.
25.02.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Cüneyt Paksoy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.