Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı

Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı

Son dakika Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı haber sayfamızda...

Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.845 denizcilik ve haberlesme bakanligi haberi bulunmuştur.
Kış lastiği deyip geçmemeli
Kış lastiği deyip geçmemeliUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı genelgesiyle “ticari” araçlara zorunluluk getiren kış lastiği uygulaması 1 Aralık’ta başladı.
21.01.2021Otomobil
İstanbul Boğazı'nda gemi geçişleri çift yönlü askıya alındı
İstanbul Boğazı'nda gemi geçişleri çift yönlü askıya alındıİstanbul Boğazı'nda sis ve pus nedeniyle görüş mesafesinin yarım milin altına düşmesi sonucu gemi geçişleri çift yönlü askıya alındı.
17.01.2021Gündem
İstanbul Boğazı'nda sis nedeniyle gemi geçişleri çift yönlü askıya alındı
İstanbul Boğazı'nda sis nedeniyle gemi geçişleri çift yönlü askıya alındıİstanbul Boğazı'nda, sisin görüş mesafesini düşürmesi nedeniyle gemi geçişlerinin çift yönlü askıya alındığı bildirildi.
5.12.2020Gündem
İstanbul Boğazı gemi geçişlerine kapatıldı
İstanbul Boğazı gemi geçişlerine kapatıldıİstanbul Boğazı yaşanan yoğun sis nedeniyle gemi geçişlerine kapatıldı. İstanbul Şehir Hatları İstanbul Boğazı’nda yaşanan yoğun sis nedeniyle birçok seferini iptal etti.
4.12.2020Gündem
KPSS P1-P2- P3 puanı ile alım yapan kurumlar 2020!  KPSS P1,P2,P3 puan türü ile ilgili detaylar...
KPSS P1-P2- P3 puanı ile alım yapan kurumlar 2020! KPSS P1,P2,P3 puan türü ile ilgili detaylar...KPSS P1,P2 ve P3 puan türü ile alım yapan kurumlar sınava giren adayların gündeminde yer alıyor. KPSS lisans sınav sonuçları bugün adayların erişimine açıldıldı. Adaylar puanlarını öğrendikten sonra puan türleri ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki KPSS P1 puanı ile alım yapan kurumlar neler? İşte KPSSS P1, P2 ve P3 nedir?
22.10.2020Gündem
Doğa Koleji krizinde flaş gelişme!
Doğa Koleji krizinde flaş gelişme!Gelen son dakika bilgisine göre;İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Koleji'nin devir işlemlerine ilişkin, "Doğa Koleji ile ilgili devir işlemleri tamamlandı. Öğretmen ve personelimizin maaş ödemeleri yapıldı." dedi.
17.01.2020Gündem
Kanal İstanbul projesi nedir? Kanal İstanbul güzergahı nasıl? Kanal İstanbul neden yapılıyor?
Kanal İstanbul projesi nedir? Kanal İstanbul güzergahı nasıl? Kanal İstanbul neden yapılıyor?Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olan Kanal İstanbul projesi hakkında vatandaşlar bilgi almak istiyor. Gelen son dakika bilgilere göre; Kanal İstanbul projesine ilişkin Çevresel Etki Değerlendirme Raporu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca uygun bulunarak kabul edildi. Kanal İstanbul neden yapılıyor? Kanal İstanbul projesi nedir ve Kanal İstanbul güzergahı nasıl soruları oldukça ilgi görüyor. Bir suyolu projesi olan Kanal İstanbul hakkında merak edilenler haberimizde...
23.12.2019Gündem
Kanal İstanbul projesiyle ilgili son dakika gelişmesi
Kanal İstanbul projesiyle ilgili son dakika gelişmesi Gelen son dakika bilgilere göre; Kanal İstanbul projesine ilişkin Çevresel Etki Değerlendirme Raporu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca uygun bulunarak kabul edildi. Öte yandan, Kanal İstanbul Çed Raporu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve bakanlıkta, 10 gün süreyle halkın görüşüne açıldı.
23.12.2019Gündem
ASELSAN'ın gözü boğazların üzerinde olacak
ASELSAN'ın gözü boğazların üzerinde olacakASELSAN, gemi trafiğinin yerli ve milli teknolojilerle kesintisiz izlenmesine imkan sağlayacak proje kapsamında, İstanbul ve Çanakkale boğazlarına elektro optik sistemlerin kurulumunu yaptı.
1.11.2019Ekonomi
Ulaşım emniyeti için "başkanlık" oluşturuldu
Ulaşım emniyeti için "başkanlık" oluşturulduUlaştırmada emniyet düzenlemeleri ile emniyet yönetimi bakımından belirgin bir etkiye sahip kaza veya olayların araştırılması, incelenmesi ve ulaşım emniyetinin iyileştirilmesine yönelik çalışmalar Ulaşım Emniyeti İnceleme Merkezi Başkanlığı tarafından yürütülecek.
11.05.2019Ekonomi
BTK'den ASELSAN'a uydu deneme izni
BTK'den ASELSAN'a uydu deneme izniBilgi Teknolojileri ve İletişim  Kurumu (BTK) tarafından ASELSAN'a İstanbul Teknik Üniversitesi ortaklığıyla  geliştirdiği ASELSAT küp uydusu için deneme izni verildi.
1.02.2019Ekonomi
TBMM Başkanı Yıldırım'dan cezalı köprü geçişleriyle ilgili açıklama
TBMM Başkanı Yıldırım'dan cezalı köprü geçişleriyle ilgili açıklamaTBMM Başkanı Binali Yıldırım köprü geçiş cezası mağdurlarıyla bir araya geldi. Cezalı köprü geçişleriyle ilgili açıklama yapan Yıldırım, "Ulaştırma Bakanlığı yeni düzenleme yapmalı" ifadelerini kullandı.
20.12.2018Siyaset
TBMM Başkanı Yıldırım'dan cezalı köprü geçişleriyle ilgili açıklama
TBMM Başkanı Yıldırım'dan cezalı köprü geçişleriyle ilgili açıklamaTBMM Başkanı Binali Yıldırım köprü geçiş cezası mağdurlarıyla bir araya geldi. Cezalı köprü geçişleriyle ilgili açıklama yapan Yıldırım, "Ulaştırma Bakanlığı yeni düzenleme yapmalı" ifadelerini kullandı.
20.12.2018Siyaset
İstanbul Valiliği uyardı! 4 ay boyunca bunu yapmayan yandı...
İstanbul Valiliği uyardı! 4 ay boyunca bunu yapmayan yandı...İSTANBUL Valiliği, kış aylarında meydana gelebilecek olumsuz hava koşullarına karşı sürücüleri uyardı.Valilik, 'İstanbul Ulaştırma Bölge Müdürlüğünce 1 Ocak - 1 Nisan tarihleri arasında kış lastiği denetimleri yapılacak, kış lastiği kullanmayan araçlar hakkında 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'nun 65/a maddesinde belirlenen para cezası uygulanacaktır' açıklamasında bulundu.
22.11.2018Gündem
2018 PTT kargo çalışma saatleri!
2018 PTT kargo çalışma saatleri! PTT kargo çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. 170 yılı aşkın tecrübesi Türkiye'nin 81 ilinde birden fazla şubesi ile hizmet veren PTT, kargoculuk sektöründe de hizmet veriyor. PTT kargo sabah 08:30 akşam 17:00 saatleri arasında hizmet veriyor.
18.09.2018Gündem
UBER şoförlerinin eyleminde arbede çıktı!
UBER şoförlerinin eyleminde arbede çıktı!Sosyal medya üzerinden örgütlenerek bağlanan araçlarını almaya giden UBER şoförleri önce polisle ardından belediyenin güvenlik görevlileriyle gerginlik yaşadı.
9.08.2018Gündem
UBER şoförlerinin eyleminde arbede çıktı
UBER şoförlerinin eyleminde arbede çıktıSosyal medya üzerinden örgütlenerek bağlanan araçlarını almaya giden UBER şoförleri önce polisle ardından belediyenin güvenlik görevlileriyle gerginlik yaşadı.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın UBER kararı sonrası bu uygulamayla taşımacılık yapmaya devam ettiği ettikleri için araçları bağlanan bir grup şoför dün eylem yaptı.UBER şoförleri önce Bakırköy Osmaniye Polis Merkezi?ne gitti. Polis merkezine girişlerine izin verilmeyen UBER şoförleri ile polis arasında arbede yaşandı. Arbedenin ardından dağıtılan UBER şoförleri bu kez İstanbul Büyükşehir Belediyesi binasına gittiler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi?nden araçlarını almak için izin alamayan UBER şoförleri ile bu kez belediyenin güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı. Polis merkezi ve İBB'deki gerginlik cep telefonu kamerasına yansıdı.
11.09.2019Yaşam
Sosyal medyada sanal devriye
Sosyal medyada sanal devriye15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sonrasında terör örgütü yanlısı yorum ve paylaşım yapılan 126 bin sosyal medya hesabı tespit edildi.68 bininin terör örgütleri ile iltisaklı olduğu belirlenen kullanıcılardan; 50 bininin FETÖ, 17 binin PKK, bininin de DAEŞ üyesi olduğu saptandı.
21.07.2018Gündem
Körfez Geçiş’e bilirkişi engeli
Körfez Geçiş’e bilirkişi engeliBinali Yıldırım’ın 35 projesinden en büyüğü olan Körfez Geçişi, meslek odaları ve 80 vatandaşın açtığı iptal davasındaki son gelişmeyle yeni bir boyut kazandı.
13.07.2018Ege
Konut ve turizmde icraat rüzgarı
Konut ve turizmde icraat rüzgarıTürk ekonomisinin lokomotif iki sektörü gayrimenkul ve turizm, yeni bakanların sevincini yaşıyor. Sektörlerde ‘içimizden biri’ denilen bakanların büyük adımlar atması bekleniyor.
10.07.2018Ekonomi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında devir teslim töreni
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında devir teslim töreniUlaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, görevi eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'dan devraldı.
10.07.2018Ekonomi
Devlet yeniden yapılandırıldı
Devlet yeniden yapılandırıldıGeçici maddeler hariç 232 madde, 143 sayfadan oluşan 703 No’lu KHK ile çok sayıda bakanlık, genel müdürlük ve kurum kaldırıldı Askerlerin terfi ve rütbe bekleme sürelerinde yetki Cumhurbaşkanı’nın oldu. YAŞ kaldırılırken, Cumhurbaşkanı’na subaylarla ilgili ihraç yetkisi de verildi
9.07.2018Siyaset
Yeni KHK Resmi Gazete'de yayımlandı!
Yeni KHK Resmi Gazete'de yayımlandı!Anayasa değişikliklerine uyum sağlanması amacıyla bazı Kanun ve KHK'lerde değişiklik yapılmasını içeren 703 sayılı KHK, Resmi Gazete'de yayımlandı.
9.07.2018Siyaset
Bahçeli: Kaza soruşturmasının sonuca bağlanması aciliyet celbetmektedir
Bahçeli: Kaza soruşturmasının sonuca bağlanması aciliyet celbetmektedirMHP Lideri Devlet Bahçeli, "Türkiye’nin sistemsel reformla yükselişe geçtiği tarihi bir an ve aralıkta böylesi bir kazayla karşılaşılması milletimizi haklı olarak derinden yaralamış, sevgi ve sevinçle çarpan kalpleri elbette hüzünlendirmiştir. Başlatılan adli ve idari soruşturmanın süratle tahkim ve temini sağlanarak sonuca bağlanması aciliyet celbetmektedir" dedi.
9.07.2018Siyaset
Son dakika: Tren kazasında flaş gelişme! İfadeleri ortaya çıktı...
Son dakika: Tren kazasında flaş gelişme! İfadeleri ortaya çıktı...Çorlu Devlet Hastanesi morgundan yakınlarının cesetlerini teşhis ederek alan vatandaşlar gözyaşlarına boğuluyor... Tekirdağ'da 24 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasıyla ilgili 2 makinist ifadeleri alınmak üzere savcılığa çağrıldı.Edirne Uzunköprü ile İstanbul Halkalı arasında 362 yolcu ve 6 personel ile sefer yapan trenin 5 vagonu Tekirdağ’da devrildi. Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ kazada 24 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Sağlık Bakanı 338 kişinin yaralandığını belirtti.
9.07.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

istanbulboğazsisson dakika haberlerson haberler

Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.