Don

Don

Son dakika don haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan don gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan don haber sayfamızda...

Don

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.125 don haberi bulunmuştur.
Cabello’nun şarkısı
Cabello’nun şarkısıCamila Cabello yeni şarkısı “Don’t Go Yet” için çektiği videoyla geri döndü.
25.07.2021Kültür Sanat
Sahil Güvenlik filmi oyuncuları kimler? Sahil Güvenlik filmi konusu nedir?
Sahil Güvenlik filmi oyuncuları kimler? Sahil Güvenlik filmi konusu nedir?Sahil Güvenlik filmi bu akşam izleyicilerle buluşacak. Seth Gordon'ın yönetmen koltuğunda oturan fil 2017 yılında çıktı. İzleyiciler ise Sahil Güvenlik filmi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Sahil Güvenlik filmi oyuncuları kimler?
24.07.2021Cadde
Priv İsimleri: Priv Hesap Ne Demek?
Priv İsimleri: Priv Hesap Ne Demek?Hiç şüphesiz sanal dünyanın en vazgeçilmez platformlarından bazıları da Twitter, Facebook ve Instagram. Bu ağların yaygınlaşması ile birlikte dilimize yeni terimler girmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de priv kelimesidir. Priv hesap terimi sosyal medya kullanıcılarının ikincil hesaplarına verilen addır. Priv hesap sosyal medya kullanıcılarının ana hesabı değil ikincil hesaplarıdır. Ancak kullanıcılar bu priv hesap isimlerini bulurken çok zorluk çekmektedir. Tek kişilik kullanılabilen bu hesaplar 2 veya 3 kişilik gruplar halinde de kullanılabilir. Priv ne demek? “En İyi, Komik, Yabancı ve Türkçe Instagram Priv Hesap İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
24.07.2021Sosyalmedya
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı Adları
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı AdlarıKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
24.07.2021Teknoloji
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?Eğlenceli zeka bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Brain Test Türkiye’de en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Zorlayıcı bölümleri ile hem zeka geliştiren oyun aynı zamanda eğlendiriyor. Ekranda verilen soru ne nesnelere göre cevapları bulmak gerekiyor. Şaşırtıcı cevapları bulunan oyunda seviye atladıkça Brain Test cevapları da bir o kadar zor olmaya başlıyor. Oyunun 200’den fazla seviyesi bulunuyor. Brain test nasıl oynanır? “Brain Test Cevapları Nelerdir?” içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.07.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm bölümler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.07.2021Oyun
ABD'den Kuzey Kore'ye 'masaya dön' çağrısı
ABD'den Kuzey Kore'ye 'masaya dön' çağrısıABD, Kuzey Kore'deki salgın ve gıda arzı konusunda endişeli.
23.07.2021Dünya
Bir film önerisi: "Space Jam: Yeni Efsane"
Bir film önerisi: "Space Jam: Yeni Efsane"Hem basketbol sevenlerin hem de Bugs Bunny hayranlarının merakla beklediği bir animasyon olan Space Jam Yeni Efsane oldukça eğlenceli.
DC Soruları 2021 (Doğruluk Mu Cesaret Mi): Şişe Çevirmece Oyununda Sorulacak Sorular
DC Soruları 2021 (Doğruluk Mu Cesaret Mi): Şişe Çevirmece Oyununda Sorulacak SorularArkadaşları tanımak, sırlarını öğrenmek ve cesaretini ölçmek için yıllardır oynanan Doruluk Mu Cesaret Mi (DC) oyunu gençler ve yetişkinler için uygundur. 2000’li yılların popüler oyunlarından biri olan DC oyununda sorular büyük önem taşır. DC oyununda ibre göstermek için genellikle şişe veya kalemle kullanılır. Şişe çevirmece olarak da bilinen DC oyunu birkaç kişi bir araya gelerek oynanır. Çarkıfelek oluşturularak oynanan DC’de bazı kurallar vardır. Şişe çevirmecede sorulacak sorular nelerdir? DC Soruları 2021 (Doğruluk Mu Cesaret Mi) içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
23.07.2021Oyun
Tekerlemeler... En Zor, Kısa, Uzun, Kolay, Eğlenceli, Oyun, Komik, Diksiyon, Çocuk Tekerlemeleri ve Tekerleme Örnekleri
Tekerlemeler... En Zor, Kısa, Uzun, Kolay, Eğlenceli, Oyun, Komik, Diksiyon, Çocuk Tekerlemeleri ve Tekerleme ÖrnekleriÇocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen en zor, kısa, uzun, kolay, diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
22.07.2021Eğlence
İngilizce Tekerlemeler – Kolay, Kısa ve Uzun İngilizce Tekerleme Örnekleri ve Anlamları
İngilizce Tekerlemeler – Kolay, Kısa ve Uzun İngilizce Tekerleme Örnekleri ve AnlamlarıTekerlemeler kelime ses benzerliğinden faydalanarak oluşturulan cümleler veya sözcükler topluluğudur. Tekerlemeler ölçülü ve kafiyelidir. Türkçe olduğu gibi İngilizce tekerlemelerde mevcuttur. İngilizce tekerlemeler ve anlamları dilin daha kolay ve hızlı şekilde öğrenilmesine yardımcı olur. Her dizenin sonunda kullanılan kafiyeli kelimeler sözcük dağarcığının artmasında etkilidir. Kolay, kısa ve uzun İngilizce tekerleme örnekleri ve anlamları için “İngilizce Tekerlemeler” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.
22.07.2021Eğlence
‘Fındıkta taban fiyat en az 30 lira olsun’
‘Fındıkta taban fiyat en az 30 lira olsun’Fındıkta üreticiler, tarım il müdürlükleri ve ziraat odaları 668 bin ton rekolte tahmini yapıyor. İhracatçıların beklentisi ise 800 bin tonu aşıyor. Üreticinin fiyat beklentisi en az 30 TL.
21.07.2021Ekonomi
AK Parti'li Turan: Bunun adı FETÖ'ye hizmet
AK Parti'li Turan: Bunun adı FETÖ'ye hizmetAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen ekonomi ve terörle mücadeleye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanuna ilişkin muhalefetin eleştirilerine tepki gösterdi. Turan, "Gözaltı süresinin uzatılmasından niye rahatsızsın, FETÖ'cü memurların atılmasından sen niye rahatsızsın Allah aşkına? Bunun adı muhalefet değil, bunun adı FETÖ'ye hizmet diye düşünüyorum" dedi.
19.07.2021Siyaset
LeBron James’e kalan miras
LeBron James’e kalan mirasTürkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 8 film vizyona girecek. Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının 15 Temmuz 2016’da  kalkıştığı darbe girişimine karşı Türk milletinin mücadelesini anlatan “15/07 Şafak Vakti” filmi ise dün sinemaseverlerle buluştu.
16.07.2021Kültür Sanat
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlar
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlarTarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçılarının sayısı arttı. Fırsatçılar, turistlere para karşılığında HES kodu alıyor. HES kodu fırsatçılığı yapanlardan biri, "Turistin içinden geldiği için para veriyor" şeklinde kendini savundu. Turistler ise, "HES kodunu İstanbulkart'a işletmek için 100-150 lira istiyorlar" dedi.
12.07.2021Gündem
Son dakika! Fil Burnu'nun dibinde umut ışığı
Son dakika! Fil Burnu'nun dibinde umut ışığıMarmara Denizi’nde görülen müsilaj yoğunluğunu araştırmak için uzmanlarından oluşan bir ekiple Karadeniz’den gelen üst akıntının giriş noktası olan İstanbul Boğazı’nın kuzeyinde dalış yaptık ve müsilaja rastlamadık. Müsilajın etkili olmadığı Karadeniz’deki canlılık, balık çeşitliliğine de yansımış. Türk Deniz Araştırmaları Vakfı, Marmara Denizi’nde müsilaj çalışmalarına Karadeniz de dahil edilmesini önerdi
12.07.2021Gündem
Serdar Avcı: "Türk bayrağını ringe taşıyacağım"
Serdar Avcı: "Türk bayrağını ringe taşıyacağım"Altın kemeri olan Türk boksör, "Ukrayna takımı Champion Promotion kulübünün sporcusuyum. Menajerim Amerikalı. Fakat ben ringe çıkarken Türk bayrağı ile çıkıyorum. Türkiye olarak çıkıyorum. Dünya sıralamasında Türk sporcu olarak gözüküyorum. Asla da bundan vazgeçmem, vazgeçmedim" dedi.
11.07.2021Diğer
Akşener’den zamlara tepki: İlk seçimde tıpış tıpış gideceksin
Akşener’den zamlara tepki: İlk seçimde tıpış tıpış gideceksinİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi’nin (TEİAŞ) özelleştirme sürecine tepki gösterdi.
8.07.2021Siyaset
Son dakika - Şakacı Chiellini! Büyük ilgi topladı
Son dakika - Şakacı Chiellini! Büyük ilgi topladıİtalya-İspanya maçındaki penaltı atışları öncesinde gerçekleştirilen para atışı esnasında yaşanan görüntüler karşılaşmaya damga vuran anlardan oldu.
8.07.2021İtalya
Son dakika... Haiti Devlet Başkanı Moise öldürüldü!
Son dakika... Haiti Devlet Başkanı Moise öldürüldü!Reuters'in son dakika haberine göre, Haiti Devlet Başkanı Moise evine suikaste uğrayarak hayatını kaybetti. 53 yaşında hayatını kaybeden Moise, "Kasım 2020'den bu yana yürütülen bir kumpasın tespit edildiğini" ve olayla ilgili 20 kişinin gözaltına alındığını belirtmişti.
7.07.2021Dünya
Jale kanlar içinde yere yığıldı
Jale kanlar içinde yere yığıldı “Sonra Zühre, Engin’e, ‘Belki gelirim ama yorgunum, duruma göre bakarız,’ demiş. Engin de, ‘Sen bilirsin,’ diye cevap vermiş. Sonra Zühre, marinaya Engin’in oturduğu kahvecinin yerine gidip onu takibe almış...
Sahil Güvenlik oyuncuları ve konusu! Sahil Güvenlik filmi nerede çekildi?
Sahil Güvenlik oyuncuları ve konusu! Sahil Güvenlik filmi nerede çekildi? Bir döneme damga vuran dizinin sinemaya uyarlanan versiyonu Sahil Güvenlik, 2017 yılında film severlerine karşısına çıktı. filmin başrollerinde ise Dwayne Johnson ve Zac Efron ye alıyor. Peki, sahil Güvenlik filmi oyuncu kadrosunda kimler var?
5.07.2021Cadde
Ceviz deposu Kırşehir'de yüksek rekolte bekleniyor
Ceviz deposu Kırşehir'de yüksek rekolte bekleniyorTürkiye'nin önemli ceviz üretim merkezlerinden Kırşehir'de ince kabuğu ve lezzetiyle ünlü Kaman cevizinde yüksek verim ve rekolte bekleniyor.
5.07.2021Ekonomi
Müziğin aşkıyla durmadan çalınız!
Müziğin aşkıyla durmadan çalınız!Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles ’dan Vocal Academy of Opera; sanatçıları, sanatseverleri ve akademisyenleri “Uluslararası Opera ve Müzik Sanatları Akademisi Festivali”nde  Bodrum’da buluşturuyor!
Kilo kaybeden Seren Serengil: Sakın bana özenmeyin!
Kilo kaybeden Seren Serengil: Sakın bana özenmeyin!Geçirdiği mide küçültme ve gastrik bypass ameliyatından sonra 70 kilodan 46 kiloya düşen Seren Serengil, yaşadığı pişmanlığı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Daha önce "kilo vermemi durduramıyoruz" açıklaması yapan Serengil, "Şu an bana 100 kilo olacaksın, eskiye dön" deseler koşa koşa dönerdim" açıklamasında bulundu.
3.07.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

müziksahil güvenlikinstagramcevaplarıseviye

Don ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.