Duruş

Duruş

Son dakika duruş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan duruş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan duruş haber sayfamızda...

Duruş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.055 duruş haberi bulunmuştur.
Bakan Soylu paylaştı: Tarihi gerçeği hatırlamak
Bakan Soylu paylaştı: Tarihi gerçeği hatırlamak27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı nedeniyle bir mesaj paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Tarihi gerçeği hatırlamak! Çanakkale Şehitlik Abidesi, Rahmetli Adnan Menderes’in gayretiyle yapıldı, yeniden ihyası Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından..." dedi.
27.05.2022Haberler
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Şehitlik Abidesi açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Şehitlik Abidesi açıklaması27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı nedeniyle bir mesaj paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Tarihi gerçeği hatırlamak! Çanakkale Şehitlik Abidesi, Rahmetli Adnan Menderes’in gayretiyle yapıldı, yeniden ihyası Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından..." dedi.
27.05.2022Haberler
Stant Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Stant Açmak Ne Demek?
Stant Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Stant Açmak Ne Demek?Stant, birtakım ürünlerin sergilendiği yerleri ifade etmektedir. Sergileme, sergilik, sunma gibi anlamlar taşımaktadır. İngilizce dilinde yer alan stand fiilinden şekillendiği bilinmektedir. Diğer adıyla fuar tezgâhı şeklinde de birçok durumda tanımlanmaktadır. Pozisyon elde etme, duruş halinde olma ve durma gibi çeşitli yapılarla da bütünleşmektedir. Stant ne demek, TDK sözlük anlamı nedir, stant açmak ne demek ayrıntıları ile derledik.
26.05.2022Eğitim
MHP lideri Bahçeli: NATO ile var olmadık, NATO'suz da yok olmayız
MHP lideri Bahçeli: NATO ile var olmadık, NATO'suz da yok olmayızPartisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, fahiş kira artışlarıyla ilgili, "Kiralardaki denetimsiz yükselişe sessiz kalamayız. Konut fiyatlarındaki artışı atıl vaziyette seyredemeyiz." dedi. Bahçeli, Finlandiya ve İsveç'in NATO başvurusuyla ilgili de çok konuşulacak bir çıkış yaptı.
24.05.2022Haberler
Son dakika! MHP lideri Bahçeli: NATO ile var olmadık, NATO'suz da yok olmayız
Son dakika! MHP lideri Bahçeli: NATO ile var olmadık, NATO'suz da yok olmayızPartisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, fahiş kira artışlarıyla ilgili, "Kiralardaki denetimsiz yükselişe sessiz kalamayız. Konut fiyatlarındaki artışı atıl vaziyette seyredemeyiz." dedi. Bahçeli, Finlandiya ve İsveç'in NATO başvurusuyla ilgili de çok konuşulacak bir çıkış yaptı.
24.05.2022Siyaset
Bakan Koca, Dünya Sağlık Asamblesi’nde konuştu
Bakan Koca, Dünya Sağlık Asamblesi’nde konuştuSağlık Bakanı Fahrettin Koca, İsviçre’nin Cenevre kentinde düzenlenen Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) en üst karar alma organı olan 75. Dünya Sağlık Asamblesi (DSA) Genel Kurulu’na katıldı.
24.05.2022Gündem
Son dakika:  Erdoğan müjdeleri sıraladı! Yoklama kaçağına bedelli imkanı, hükümlülerin Kovid-19 izni uzatıldı, uzay yolculuğu için ilk adım
Son dakika: Erdoğan müjdeleri sıraladı! Yoklama kaçağına bedelli imkanı, hükümlülerin Kovid-19 izni uzatıldı, uzay yolculuğu için ilk adımSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, 'Yoklama kaçağı gençlerimize bedelli askerlikten yararlanma yolunu açıyoruz' dedi. Erdoğan açık cezaevi izinlerinin uzatıldığı belirtti ve uzay yolculuğu için ilk adımın detaylarını paylaştı.
23.05.2022Siyaset
Bakan Koca DSA'ya hitap etti! 'Önümüzdeki en büyük küresel tehdit, beslenme ve gıda güvenliğidir'
Bakan Koca DSA'ya hitap etti! 'Önümüzdeki en büyük küresel tehdit, beslenme ve gıda güvenliğidir'Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ) en üst karar alma organı olan 75. Dünya Sağlık Asamblesi'nde (DSA) genel kuruluna hitap eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Enerji ve ticaret gibi sağlığın da sorunların çözümünde etkili bir araç olduğunu kabul etmek zorundayız” ifadelerini kullanarak, “Rusya-Ukrayna çatışmasında Türkiye, ilaç ve tıbbi malzeme başta olmak üzere insani yardım gücünü bölgeye yönlendirmiştir” dedi.
23.05.2022Gündem
Dinlenirken eliniz titriyorsa dikkat! Parkinson'un 5 önemli belirtisi
Dinlenirken eliniz titriyorsa dikkat! Parkinson'un 5 önemli belirtisiHalk arasında 'titreme' hastalığı olarak da bilinen Parkinson, beyin hücrelerinin tahribatıyla yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyen ilerleyici bir sinir sistemi hastalığı. Genellikle 60’lı yaşlarda ortaya çıkmakla birlikte daha erken yaşlarda da görülebilen hastalık, günümüzde ortalama yaşam süresinin uzamasıyla giderek yaygınlaşıyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Pulat Akın Sabancı, Parkinson hastalığı hakkında en çok merak edilen 5 detayı açıkladı.
23.05.2022Genel Sağlık
AB’den Ukrayna için soğuk mesaj!
AB’den Ukrayna için soğuk mesaj!Avrupa Birliği’nden gelen son mesajlar, Rusya’nın işgali sonrası başvuruda bulunan ve hızlı üyelik beklentisi içinde olan Ukrayna için kötü sinyaller içeriyor. Nitekim Fransa ve Almanya, Ukrayna’nın üyeliğinin “jet hızıyla olamayacağını” ifade ediyor.
23.05.2022Dünya
AK Parti’li Yazıcı: Türkiye büyük, güçlü bir ülke
AK Parti’li Yazıcı: Türkiye büyük, güçlü bir ülkeAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Türkiye büyük, güçlü bir ülke. Hem dış ilişkiler bakımından hem de ülke içerisinde sağladıkları imkanların halkımızın hizmetine sunumu anlamında çok büyük bir hassasiyet içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
20.05.2022Siyaset
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”Toplumda sanal âlemin cazibesine kapılarak değerlerin yitirildiğini belirten Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Dünyanın diğer ucundaki insanlarla iletişim kurarken aynı sofraya oturduğumuz anne-babamızdan, eşimizden, çocuklarımızdan gittikçe uzaklaşıyoruz” dedi.
20.05.2022Haberler
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”Toplumda sanal âlemin cazibesine kapılarak değerlerin yitirildiğini belirten Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Dünyanın diğer ucundaki insanlarla iletişim kurarken aynı sofraya oturduğumuz anne-babamızdan, eşimizden, çocuklarımızdan gittikçe uzaklaşıyoruz” dedi.
20.05.2022Gündem
CUMA NAMAZI SAATİ KAÇTA? 20 Mayıs il il cuma namazı vakti ve Cuma hutbesi
CUMA NAMAZI SAATİ KAÇTA? 20 Mayıs il il cuma namazı vakti ve Cuma hutbesiCuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi il il cuma namazı vakti, Diyanet tarafından her hafta yayımlanıyor. İslam aleminin mübarek cuma günü, cemaat camilerde cuma namazı için biraraya geliyor. Peki, 20 Mayıs cuma namazı saati nedir?
19.05.2022Gündem
Feminist gazeteci Sophia nasıl ortadan kayboldu?
Feminist gazeteci Sophia nasıl ortadan kayboldu?BBC, Çin'de #MeToo (#SenDeAnlat) hareketinin başlamasına öncülük eden ve prestijli bir bursla İngiltere'de üniversiteye kabul edildikten sonra Pekin'de tutuklanan feminist gazeteci Sophia Huang Xueqin'in nasıl ortadan kaybolduğunu araştırdı.
19.05.2022Dünya
Bakan Soylu duyurdu! 8 ilçede güçlendirme kararı
Bakan Soylu duyurdu! 8 ilçede güçlendirme kararıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. 8 ilçe sayan Bakan Soylu, kaçakçılık, organize ve uyuşturucuyla mücadele konusunda güçlendirme kararı alındığını paylaştı.
17.05.2022Siyaset
Dolar bugün ne kadar oldu?
Dolar bugün ne kadar oldu?Dolar/TL haftanın ikinci işlem gününe 15.54’ün üzerinde başladı.
17.05.2022Uzmanpara
Oktay Kaynarca ekranlara dönüyor! ‘Ben yer miyim bu soruları?’
Oktay Kaynarca ekranlara dönüyor! ‘Ben yer miyim bu soruları?’Son olarak beklenmedik şekilde final kararı alınan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, önceki gece Arnavutköy'de bir mekanda yakın arkadaşı yönetmen Onur Tan’ın Dj performansını dinlemeye geldi. Çıkışta muhabirlerle laflayan ünlü isim, ekranlara döneceği yönündeki haberleri doğrularken aşk hayatıyla ilgili soruyu da cevapladı.
17.05.2022Cadde
Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi ve rolü belli oldu!
Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi ve rolü belli oldu!Son olarak beklenmedik şekilde final kararı alınan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, ATV'de yayınlanacak yeni bir yapımla ekranlara dönüyor. Usta oyuncu, dizide başrol olmanın yanı sıra projenin yapımcılığını da üstleniyor.
14.05.2022Cadde
Bakan Kasapoğlu: Dünya Göçebe Oyunları bize verilen emanettir
Bakan Kasapoğlu: Dünya Göçebe Oyunları bize verilen emanettirGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Dünya Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan, '4'üncü Dünya Göçebe Oyunları' öncesinde düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi. Toplantıda, 4'üncü Dünya Göçebe Oyunları'nın İznik Gölü'nde kurulan 473 bin metrekare alanda oynanacağı bilgisi verildi.
13.05.2022Diğer
‘Değişim ateşini yakma zamanı geldi’
‘Değişim ateşini yakma zamanı geldi’İzmir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Değişim Grubu Başkan Adayı Ali Yenidoğan, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen bahar kokteylinde meslektaşlarıyla bir araya geldi.
13.05.2022Ege
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı: Nwakaeme burada devam etmek istediğini söyledi
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı: Nwakaeme burada devam etmek istediğini söylediTrabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, “Müzeyi gezerken geldiğimde ‘bu tarihte olmak istiyorum’ demiştim. Çok uzun sürmeden Allah nasip etti. Böyle bir kulübün tarihinde yer almak çok güzel bir duygu” dedi.
12.05.2022Trabzonspor
Kılıçdaroğlu'na tepki! Bakan Soylu, büyükelçiyle ne konuşulduğunu açıkladı
Kılıçdaroğlu'na tepki! Bakan Soylu, büyükelçiyle ne konuşulduğunu açıkladı'Kılıçdaroğlu altılı masa bildirisini düzelttirdi' iddiasıyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Bugünlerde elçilerin hareketli olması çok normal, ben bir şey söyledim dedim ki siz bir büyükelçiye birini gönderdiniz dedim,ben göndermedim desin, bir iddia daha ortaya koyuyorum.' dedi ve görüşmeye ilişkin detayları paylaştı.
12.05.2022Siyaset
Çocuklarda öfke kontrolü nasıl sağlanmalı?
Çocuklarda öfke kontrolü nasıl sağlanmalı?Uzman Psikolog Arzu Yıldırım, bizim ve çocuğumuzun öfkesi başımıza sıçramadan önce zihnimizde bazı doğru sıçramaları yapmış olmamız gerektiğini vurgulayarak, “Empati, psikolojik olarak zorlandığımız durumlarda hemen hemen her gerginliğin gevşetilmesine veya her aşırı rahatlığın biraz sıkılaştırılmasına yarayan bir İngiliz anahtarı gibidir ve öfkeyle başa çıkmada mucizeler yaratır” dedi.
11.05.2022Çocuk
25. Hafta Hamilelik: Anne ve Bebekte Hangi Değişiklikler Olur?
25. Hafta Hamilelik: Anne ve Bebekte Hangi Değişiklikler Olur?Tepeden tırnağa bebeğiniz 29 cm uzunluğunda! İşte bu haftaki gelişimi…

Benzer Haber Etiketleri

Duruş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.