Düşüş

Düşüş

Son dakika düşüş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan düşüş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan düşüş haber sayfamızda...

Düşüş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 26.938 düşüş haberi bulunmuştur.
Son dakika... 130 milyon dolarlık enkazdan ilk fotoğraf!
Son dakika... 130 milyon dolarlık enkazdan ilk fotoğraf!Uçak gemisinden kalkarken Akdeniz'e çakılan F-35 jetinin enkaz fotoğrafı iki ay sonra yayınlandı, gizli operasyonun ABD, İngiltere ve İtalya donanmaları tarafından gerçekleştirildiği bildiriliyor.
23.01.2022Dünya
Bitcoin ve alt coinlerde düşüş devam ediyor! Kripto paralar neden düşüyor kaç dolar/TL oldu?
Bitcoin ve alt coinlerde düşüş devam ediyor! Kripto paralar neden düşüyor kaç dolar/TL oldu?Kripto paralar neden düşüyor sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bir hafta içerisinde 45 bin dolardan 35 bin dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin'de kayıp yüzde 48'e ulaştı. Bitcoin'de yaşanan düşüşle birlikte diğer alt coinlerde de sert düşüşler yaşanmaya devam ediyor. İşte son durum...
23.01.2022Ekonomi
Altınordu'da düşüş sürüyor
Altınordu'da düşüş sürüyorSPOR Toto 1'inci Lig'de dün evinde İstanbulspor'a 5-0 yenilerek ikinci yarıda 3'te sıfır çeken Altınordu, sezonun en farklı mağlubiyetini alarak sevenlerini üzdü.
23.01.20221.Lig
Bitcoin'de sert düşüş
Bitcoin'de sert düşüşBitcoin ve Ethereum fiyatı başta olmak üzere kripto paralardaki düşüş iki gündür hızlandı. Haftaya 45 bin dolar civarında başlayan Bitcoin, iki günlük satış dalgasında yüzde 10'un üzerinde değer kaybederek 35 bin doların altını test ediyor.
23.01.2022Uzmanpara
Rekor artış! Her yıl katlanıyor... TOGG tamamen değiştirecek
Rekor artış! Her yıl katlanıyor... TOGG tamamen değiştirecekElektrikli ve hibrit otomobillerin pazardaki payı her geçen gün büyüyor. Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçları Derneği (TEHAD), verilerine göre, elektrikli otomobil satışları yüzde 352 arttı. "Bu konuda Türkiye de çeşitli düzenlemeler yapmalı" diyen uzmanlar, TOGG projesinin de teşvik edici olacağı görüşünde.
23.01.2022Otomobil
Bitcoin 6 ayın dibini gördü
Bitcoin 6 ayın dibini gördüKripto paralar düşüş trendinden bir türlü kurtulamıyor. Kasım ayında 69 bin dolar ile tüm zamanların zirvesini gören Bitcoin bu tarihten sonra ayı piyasasına girdi. Ocak ayında da aşağı yönlü bir hareket izleyen kripto paralar son 3 işlem gününde resmen çakıldı. Bitcoin bugün 34 bin dolara kadar gerileyerek son 6 ayın en düşük seviyesine indi. İşte detaylar…
22.01.2022Uzmanpara
Kripto paralar sert çakıldı! Bitcoin ve Ethereum neden düştü?
Kripto paralar sert çakıldı! Bitcoin ve Ethereum neden düştü? Bitcoin ve Ethereum uzun süredir düşüş eğiliminde... Bugün ise sert çakıldı. Bu gelişme sonrası yatırımcılar "Bitcoin ve Ethereum neden düşüyor? Yükselecek mi?" sorusunu sormaya başladı.
21.01.2022Ekonomi
Bulgar turistlere PCR testi engeli! Girişler yüzde 70 azaldı
Bulgar turistlere PCR testi engeli! Girişler yüzde 70 azaldıBulgaristan'ın artan koronavirüs vakaları ve ülkelerinde aşılama oranının düşük olması nedeniyle Türkiye'yi 'kırmızı bölge'ye almasının ardından ülkeye girişlerde PCR testi zorunluluğuna geçmesi, Edirne'ye gelen Bulgar turist sayısını düşürdü. Kentte çoğu Bulgar turiste satış yapan bazı işletmeciler de müşteri gelmediği için kepenk kapattı.
21.01.2022Haberler
İngiltere'de tüketici harcamaları azaldı
İngiltere'de tüketici harcamaları azaldıİngiltere'de tüketici harcamaları Noel alışverişinin büyük bölümünün erken yapılmış olması nedeniyle aralık ayında beklentilerin üzerinde düştü.
21.01.2022Uzmanpara
Kurulan şirket sayısı arttı
Kurulan şirket sayısı arttı2021 yılında kurulan şirket sayısında geçen yıla göre yüzde 8,3 artış oldu. Geçtiğimiz yıl toplam 111 bin 125 şirket ve kooperatif kuruldu.
21.01.2022Uzmanpara
Bulgar turistlere PCR testi engeli! Girişler yüzde 70 azaldı
Bulgar turistlere PCR testi engeli! Girişler yüzde 70 azaldıBulgaristan'ın artan koronavirüs vakaları ve ülkelerinde aşılama oranının düşük olması nedeniyle Türkiye'yi 'kırmızı bölge'ye almasının ardından ülkeye girişlerde PCR testi zorunluluğuna geçmesi, Edirne'ye gelen Bulgar turist sayısını düşürdü. Kentte çoğu Bulgar turiste satış yapan bazı işletmeciler de müşteri gelmediği için kepenk kapattı.
21.01.2022Gündem
Sigortalı çalışan sayısı arttı
Sigortalı çalışan sayısı arttıSigortalı çalışan sayısı yıllık olarak yüzde 4,9 oranında artarak 22,4 milyon olarak gerçekleşti.
21.01.2022Ekonomi
Bitcoin kritik seviyenin altına sarktı
Bitcoin kritik seviyenin altına sarktıKripto para piyasası geçtiğimiz gün gerçekleşen satış baskısının etkisiyle resmen kırmızıya büründü. Kripto paralarda düşüşün bugün de sürdüğü gözlenirken, Bitcoin’in fiyatı kritik destek seviyesi olan 38 bin doların altına sarktı. Bitcoin’de gerçekleşen büyük kayıp piyasanın geneline yansıdı. İşte detaylar…
21.01.2022Uzmanpara
Dolar kaç TL?
Dolar kaç TL?Dolar/TL haftanın son işlem gününe 13.40 lira seviyesinin üzerinde başladı.
21.01.2022Uzmanpara
Morgan Stanley'den petrol tahmini
Morgan Stanley'den petrol tahminiMorgan Stanley petrol fiyatının 100 dolar/varil seviyesini görmesini bekleyen bankalara katıldı.
21.01.2022Uzmanpara
Küresel ticaretin anahtarı lojistikte
Küresel ticaretin anahtarı lojistikteKüresel ticaretin 2022’de artışını sürdürmesi bekleniyor. Ancak artan lojistik maliyetleri ve konteyner ile TIR’a erişimdeki aksaklıklar etkilerini gösterebilir.
21.01.2022Ekonomi
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli olduTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz kararını açıkladı. Buna göre, banka politika faizini yüzde 14 oranında sabit bıraktı. Peki ekonomistler gelecek aylardaki faiz kararı için ne diyor? İşte cevabı...
20.01.2022Haberler
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası faiz kararını açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) politika faizinin yüzde 14 düzeyinde sabit tutulmasına karar verdi.
20.01.2022Uzmanpara
Son Dakika: Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu
Son Dakika: Merkez Bankası'nın faiz kararı belli olduTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz kararını açıkladı. Buna göre, banka politika faizini yüzde 14 oranında sabit bıraktı. Peki ekonomistler gelecek aylardaki faiz kararı için ne diyor? İşte cevabı...
20.01.2022Ekonomi
AGİ 2022 kalktı mı? AGİ asgari ücrete dahil mi? Bakan Bilgin'den AGİ açıklaması
AGİ 2022 kalktı mı? AGİ asgari ücrete dahil mi? Bakan Bilgin'den AGİ açıklamasıAGİ kaldırıldı mı? 2022 yılında AGİ verilmeyecek mi? Asgari ücrete gelen yüzde 50'lik zammın ardından vergilerin kaldırılması ile birlikte AGİ tutarları gündeme geldi. AGİ asgari ücrete dahil mi edildi? Asgari ücretin üzerinde maaş alanlar agi alabilecek mi? İşte merak edilenler.
20.01.2022Ekonomi
Bitcoin kararsız seyirden kurtulamıyor
Bitcoin kararsız seyirden kurtulamıyorKripto para birimleri son günlerde gösterdiği fiyat hareketiyle kararsız bir seyir izliyor. Genel olarak satıcılı seyrin hakim olduğu piyasada yatırımcıların tedirginliği dikkat çekiyor. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi aşırı korku bölgesinde yer alıyor. Öte yandan El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek için Türkiye'ye geldi. İşte detaylar...
20.01.2022Uzmanpara
DoE petrol stoklarında düşüş bekleniyor
DoE petrol stoklarında düşüş bekleniyorAmerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan verilerde yaşanan artışın ardından, ABD Enerji Bakanlığı (DoE) Enerji Bilgi Yönetimi (EIA) tarafından bugün açıklanacak verilerde ters yönde bir hareket bekleniyor.
20.01.2022Uzmanpara
Rus hisse senetleri için tavsiye değişti
Rus hisse senetleri için tavsiye değiştiMorgan Stanley, Ukrayna konusunda Rusya ile batılı ülkeler arasında artan gerilime işaret ederek Rus hisse senetleri için verdiği "ağırlığını artır" tavsiyesini "eşit ağırlık" seviyesine indirdi.
20.01.2022Uzmanpara
Uzmanlardan kar yağışı uyarısı
Uzmanlardan kar yağışı uyarısıAnadolu'da etkisini gösteren soğuk hava ve kar yağışının hafta sonundan itibaren başta İstanbul'da olmak üzere bütün Türkiye'de etkili olması bekleniyor. Uzmanlar, İstanbul'da cumartesi başlaması beklenen kar yağışının önümüzdeki hafta içinde de etkili olacağını belirtirken sıcaklıklarda da ciddi oranda düşüş yaşanacağı uyarısında bulundu.
20.01.2022Gündem
Yüksek şüphe! Son 2 yılda en az 28 kadın yüksekten düşme sonucu öldü
Yüksek şüphe! Son 2 yılda en az 28 kadın yüksekten düşme sonucu öldü'Yüksekten düşme'ye bağlı artan şüpheli kadın ölümlerini Milliyet'e değerlendiren Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kar "Yüksekten düşmeye bağlı ölümlerin ispatı zor olduğu için, şüpheliler bu durumdan faydalanmak istiyor" dedi...
20.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Düşüş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.