Ev Güvenliği

Ev Güvenliği

Son dakika ev güvenliği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ev güvenliği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ev güvenliği haber sayfamızda...

Ev Güvenliği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.831 ev guvenligi haberi bulunmuştur.
Tatile giderken evi nasıl bırakmalısınız?
Tatile giderken evi nasıl bırakmalısınız?Tatile mi gidiyorsunuz? Bavul toplamaktan yorulup evinizi nasıl bıraktığınıza önem vermezseniz dönüşte kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Evinizi güvenli bırakmanız için gerekli ipuçlarımıza göz atın…
16.07.2021Püf Noktaları
Gözünüz ‘ev’de kalmasın
Gözünüz ‘ev’de kalmasınUzun bir tatil için yola çıkarken çoğu kişinin aklı evinde kalıyor. Tatil hazırlıkları yaparken eviniz için aldığınız geleneksel güvenlik önlemleri yeterli olmuyor. Artık akıllı pek çok uygulama ve çözüm var
14.07.2019Ekonomi
Turkcell ve Samsung, 5G için güçlerini birleştirdi
Turkcell ve Samsung, 5G için güçlerini birleştirdiTurkcell ve Samsung, Türkiye'de 5G için önemli bir adım attı. Bu kapsamda iki şirket 5G teknolojilerinin erken kullanıma sunulması için yapacakları iş birliğinin yanı sıra akıllı cihazlar konusunda da ortak çalışmalar yürütecek.
13.02.2018Teknoloji
Açıl Susam Açıl: Ultraloq Akıllı Ev Kilidi
Açıl Susam Açıl: Ultraloq Akıllı Ev KilidiEvinizin güvenliği için geliştirilen Ultraloq UL1, üstün donanımlı özelliklere sahip devrim niteliğinde akıllı bir kilit! Çok yönlü, uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu akıllı ev güvenliği Ultraloq, evinize kimin geldiğini ve gittiğini tamamen kontrol etmek için uzaktan erişim imkanı sağlama esnekliğine sahip...
18.03.2021Dekorasyon
Akıllı Ürünler Kullanarak Evinizi Nasıl Daha Güvenlikli Hale Getirebilirsiniz?
Akıllı Ürünler Kullanarak Evinizi Nasıl Daha Güvenlikli Hale Getirebilirsiniz?Günümüzde teknolojinin inanılmaz ilerlemesi ile gelişen aletlere evler de dahil oldu...
18.10.2017Püf Noktaları
Emekleyen çocuklar için alınması gereken önlemler
Emekleyen çocuklar için alınması gereken önlemlerÇocuğunuz emeklemeye başlamadan önce evinizde bu önlemleri alarak kazaları önleyebilirsiniz.
31.08.2015Ebeveyn
Evinizi bebeğiniz için güvenli hale getirin
Evinizi bebeğiniz için güvenli hale getirinUzmanlar ev kazaları konusunda ebeveynleri uyarmakta ve evlerin güvenli hale getirilmesi gerektiğini söylemektedirler.
23.02.2015Aile
Whatsapp Android Wear’da
Whatsapp Android Wear’daGünümüzde klasik mesajlaşma yönteminin neredeyse yerini almayı başaran Whatsapp son dönemin en popüler giyilebilir teknolojilerin biri olan Android Wear’a da geldi.
5.08.2014Teknoloji
Zenginlerin yeni isteği: Cephanelik
Zenginlerin yeni isteği: Cephanelikİngiltere’nin başkenti Londra’da lüks evlere yeni bir kriter eklendi. Gayrimenkul satışlarında zenginler yüksek güvenliğin yanında panik odası ve cephanelik de talep ediyor. Ev güvenliği harcamalarının maliyeti 29 milyon lirayı buluyor
31.08.2012Gündem
Dünyanın En Güvenli Evi İnşa Edildi!
Dünyanın En Güvenli Evi İnşa Edildi!POLONYALI inşaat firması KWK Promes gelmiş geçmiş en 'güvenli müstakil evi' inşaa etti.
Mac ile neler yapabilirsiniz?
Mac ile neler yapabilirsiniz?Ev güvenliği, film yapımı, otomatik görevler ve dahası... İşte Macintosh'un gizli yetenekleri!
PC bazlı güvenlik sistemi kurabilirsiniz
PC bazlı güvenlik sistemi kurabilirsinizCiddi ev güvenliği illaki bir sığınak odası, makineli tüfekler taşıyan kaslı kollara sahip korumalar gibi üst düzey güvenlik önlemlerine muhtaç değil. Kafanızın rahat olması sizin için yeterliyse, bunu kendi eforunuzla da gerçekleştirebilirsiniz.
Eviniz çocuklar için emniyetli mi?
Eviniz çocuklar için emniyetli mi?“ABD’de yapılan bir çalışmada telefonla yardım için bildirilen 86 zehirlenme olayı üzerine bir çalışma yapılmış. Kazaya uğrayan çocuğa ürün, çevre ve iş açısından değerlendirme yapılmış. Kurmanların hepsi 5 yaşın altında bulunmuş ve şu ipuçlarına ulaşılmıştır:
24.04.2009Aile
G20 Tarım Bakanları Toplantısı, "Floransa Bildirisi"nin kabulüyle sona erdi
G20 Tarım Bakanları Toplantısı, "Floransa Bildirisi"nin kabulüyle sona erdiG20 Tarım Bakanları Toplantısı sonuç bildirisinde, 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'nın kabulü üzerinden altı yıl geçmesine rağmen dünyanın dörtte birinin hala gıda güvensizliği sorunuyla karşı karşıya olduğu belirtildi.
18.09.2021Dünya
Mercedes-Benz Sprinter, Türkiye’deki 25. yılını kutluyor
Mercedes-Benz Sprinter, Türkiye’deki 25. yılını kutluyor1996 yılında Türkiye pazarında ilk olarak satışına başlanan Mercedes-Benz Sprinter, 2021 yılı itibarıyla 25 yıldır Türkiye yollarında oluşunu kutluyor.
16.09.2021Otomobil
Turkcell, Türkiye’nin yerlilik oranı en yüksek veri merkezini açtı
Turkcell, Türkiye’nin yerlilik oranı en yüksek veri merkezini açtı‘Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalmalı’ vizyonuyla yeni nesil veri merkezlerine 2,5 milyar TL’den fazla yatırım yapan Turkcell, bu alandaki yeni yatırımını Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde hayata geçirdi.
13.09.2021Vitrin
Instagram anneleri tehlikelere dikkat!
Instagram anneleri tehlikelere dikkat!Yapılan bir araştırmada, bazı ebeveynlerin çocuklarının fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmalarının yol açabileceği tehlikelere dikkat çekildi
12.09.2021Gündem
Bakan Soylu: Hudutta gerekli tedbirler alınmış vaziyette
Bakan Soylu: Hudutta gerekli tedbirler alınmış vaziyetteİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin son 3 yılda 1 milyon 250 bin kaçak göçmeni sınırda engellediğini belirterek, "Biz bu tedbirleri almamış olsaydık, 1 milyon 250 bin kaçak göçmen Türkiye'ye gelmiş olacaktı." dedi.
10.09.2021Siyaset
CHP’nin hedefi kararsız seçmen
CHP’nin hedefi kararsız seçmenCHP, anketlere göre tüm seçmenin yüzde 30’unu oluşturan ‘kararsız’ seçmenin peşine düştü. CHP’liler, ev ziyaretleriyle kararsızların oyuna talip olacak.
30.08.2021Siyaset
Son dakika: AB'den Afganistan açıklaması
Son dakika: AB'den Afganistan açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Afganistan yaşanan son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu. Michel yaptığı açıklamada, "Çok güçlü bir mesaj vermeliyiz Taliban'a. Sadece operasyonel anlamda irtibatımız var, güvenli bir tahliye olabilmesi için irtibat halindeyiz. Taliban'ı tanıma şu anda masada değil" ifadelerini kullandı. G-7 ülkelerinin liderlerinden de açıklamalar peş peşe geldi.
24.08.2021Dünya
Son dakika! AK Parti MKYK sonrası Ömer Çelik'ten yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika! AK Parti MKYK sonrası Ömer Çelik'ten yüz yüze eğitim açıklamasıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitimle ilgili konuşan Çelik, "Eğitim öğretim yılı 6 Eylül'de başlayacak. Bu sene tüm kademelerde 5 gün eğitim yapılacak. Mevcut müfredata uyulacak. Eğitim, pandemi öncesinde olduğu gibi olacak. Mazereti varsa TRT'ye bağlı EBA üzerinde eğitime katılınabilecek. Ders saatlerinin azaltılmaması çocukların geleceği için çok önemli. Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı bir rehber hazırladı. Buna ciddiyetle uyulması gerekiyor." dedi. "Afganistan'da Mehmetçiğin güvenliği esas olmak üzere her türlü tedbiri alacak senaryo çalışılmıştır." diyen Çelik, "Türkiye'nin bir tane daha mülteci alacak, bu yükü kaldıracak kapasitesi yoktur." ifadelerini kullandı.
23.08.2021Siyaset
İthal beyaz eşyaya ‘enerji’ denetimi
İthal beyaz eşyaya ‘enerji’ denetimiÇamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, buzdolabı ve televizyonların ithalatında, “enerji verimliliği” açısından çevreye duyarlı olup olmadıklarına yönelik denetimler yapılabilmesinin önü açıldı.
22.08.2021Ekonomi
İthal edilen beyaz eşyaların enerji verimliliği denetlenecek
İthal edilen beyaz eşyaların enerji verimliliği denetlenecekÇamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, buzdolabı ve televizyonların ithalatında, "enerji verimliliği" açısından çevreye duyarlı olup olmadıklarına yönelik denetimler yapılabilmesinin önü açıldı.
21.08.2021Teknoloji
Bakan Varank İDEF 2021'de konuştu: Bu bizim gurur projemiz
Bakan Varank İDEF 2021'de konuştu: Bu bizim gurur projemizİDEF 2021'in son gününde fuardaki stantları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ziyaret etti. ASELSAN'ın standını incelerken açıklamalarda bulunan Bakan Varank Yerli ve Milli İşlemci hakkında konuştu. Bakan Varank "Burada bizim gurur duyduğumuz bir Milli projenin ürünü var. Bu elimde gördüğünüz bizim Milli İşlemcimiz Çakıl. Savunma sanayiinde kullanabileceğiniz bilgi işlemciler ya da mikro işlemciler ile ilgili dünyada büyük kısıtlamalar mevcut. Ülkeler başka ülkelere özellikle savunma sanayiinde kullanmak üzere bu işlemcileri vermiyorlar. Biz de ASELSAN ile beraber Savunma Sanayii Başkanlığı'nın desteklediği projeyle TÜBİTAK BİLGEM olarak ilk işlemcimizi tasarladık. Bu bizim gurur projemiz" dedi.
20.08.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Kabine'de önemli kararlar alındı! Erdoğan duyurdu! Test zorunlu olacak...
Son dakika haberi: Kabine'de önemli kararlar alındı! Erdoğan duyurdu! Test zorunlu olacak...Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, "6 Eylül'de yüz yüze eğitimin başlamasıyla henüz aşı olmamış öğretmen ve personelin haftada en az 2 defa PCR testi yaptırmasını isteyeceğiz." dedi.
20.08.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ev güvenliğiakıllı ev teknolojisiteknolojiflipboardbundle

Ev Güvenliği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.