Evlilik Fuarı

Evlilik Fuarı

Son dakika evlilik fuarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan evlilik fuarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan evlilik fuarı haber sayfamızda...

Evlilik Fuarı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 150 evlilik fuari haberi bulunmuştur.
Fuar dayanışması
Fuar dayanışması 2. Güney Ege Evlilik Fuarı, Milas’taki tüm kurumların desteğiyle kapılarını açtı
7.02.2020Ege
Evlilik Fuarı yarın açılıyor
Evlilik Fuarı yarın açılıyorMilas’ta bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı, Tariş’in Balçık mevkiindeki fuar alanında yarın kapılarını açıyor.
4.02.2020Ege
Evlilik Fuarı bugün açılıyor
Evlilik Fuarı bugün açılıyor“10. Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı” (Wedding Cyprus 2020) ile “Mobilya Fuarı” düzenleniyor. Bugün açılacak ve 26 Ocak’a kadar devam edecek Fuarlar, Lefkoşa Atatürk Kültür Parkı ve Fuar Alanında yer alacak.
23.01.2020Kıbrıs
Bu robot kına yakıyor geline türkü söylüyor
Bu robot kına yakıyor geline türkü söylüyorEvlenecek çiftlerin ihtiyaçlarını bir araya getiren Evlilik Fuarı kapılarını açtı. Fuarda, türkü söyleyen robotlardan, 80 bin liralık gelinliğe kadar pek çok şey bulunuyor
18.02.2021Gündem
Evlilik Fuarı’na ilgi
Evlilik Fuarı’na ilgiMilas’ta ikincisi 5-9 Şubat günleri arasında yapılacak olan Güney Ege Evlilik, Evlilik Hazırlıkları, Düğün, Çeyiz, Anne ve Bebek Fuarı için hazırlıklar sürüyor...
5.01.2020Ege
Ankara’da  evlilik fuarı
Ankara’da evlilik fuarıWedding Dream Ankara, evliliğe dair en güzel ve özel detayları, 12 Kasım’da Ankaralılar’la buluşturacak.
8.11.2019Cadde
Avrupa’nın en büyük evlilik fuarı
Avrupa’nın en büyük evlilik fuarıEvlenecek çiftlere yol göstermeyi amaçlayan Evlilik Hazırlıkları Fuarı, bu yıl 1-2 Şubat tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
19.01.2019Cadde
Düğün fotoğraflarında yeni trend
Düğün fotoğraflarında yeni trendDüğün fotoğrafları artık bildiğiniz gibi değil. Düğün fotoğraflarında yeni trend anılarınızı hikayeye dönüştüren fotoğraflar ve videolar...
18.01.2018Evlilik
Yeni trend gelinlik ayakkabıları sayesinde gelinler artık özgür
Yeni trend gelinlik ayakkabıları sayesinde gelinler artık özgürGelinliğin altına artık topuklu ayakkabı giymek zorunda değilsiniz. Yeni gelin ayakkabılarıyla gelinler özgür.
2.01.2018Ayakkabı
Evliliğe sıcak bakıyor
Evliliğe sıcak bakıyorSeçkin Piriler, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılan Evlilik Fuarı’nda Erol Yıldırım’ın sahibi olduğu kına organizasyonu firmasının standında gazetecilere poz verdi.
5.02.2017Cadde
Evlilik Hazırlıkları Fuarı açılıyor
Evlilik Hazırlıkları Fuarı açılıyorEvlenmeye hazırlananlar için Evlilik Hazırlıkları Fuarı Özge Ulusoy'un baş manken olduğu Seren Moda Defilesi ile açılıyor.
1.02.2017Evlilik
Düğün öncesi mücevher alışverişi
Düğün öncesi mücevher alışverişiYasemin Yalçın’ın evlilik hazırlıkları yapan kızı Eylül Ateşler, Raffles Otel’de gerçekleştirilen Evlilik Fuarı’nı ziyaret etti.
18.03.2016Cadde
Kına gecenizi ölümsüzleştirin!
Kına gecenizi ölümsüzleştirin!Kına gecelesi organizatörü Kadir Mıhçı evlilik fuarı için hazırladığı gösteriyle beğeni topladı!
8.02.2016Evlilik
Ünlüler podyumda
Ünlüler podyumdaLütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Evlilik Fuarı’nın açılışı modacı Şinasi Günaydın defilesiyle yapıldı.
30.01.2016Cadde
Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na geri sayım başladı…
Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na geri sayım başladı…Evlenecek çiftleri en yeni trendlerlebuluşturmayı hedefleyen ve 29-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da yapılacak olan Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı, Cuma günü kapılarını açıyor…
28.01.2016Evlilik
Evlilik Hazırlıkları Fuarı başlıyor
Evlilik Hazırlıkları Fuarı başlıyorEvlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı en yeni trendler ve defileler ile Lütfü Kırdar’da 29-31 Ocak 2016 tarihleri arasında çiftlere unutulmaz anlar yaşatacak. Patika Fuarcılık’ın organize ettiği 14. kez düzenlenen fuarın bu yılki konsepti ise ‘Çiçek Gelinler'
9.12.2015Evlilik
Evlilik fuarı başlıyor!
Evlilik fuarı başlıyor!Bu yıl kapılarını 13. kez açacak olan Evlilik Dünyası Fuarı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, 160 firmayı 60 bin çiftle buluşturmayı hedefliyor.
12.12.2014Evlilik
Çinliler ‘pazarda’  eş arıyor
Çinliler ‘pazarda’ eş arıyorÇin’in Şanghay kentinde kurulan ‘evlilik pazarı’nda ebeveynler çocuklarına eş arıyor. Kent merkezindeki Halk Parkı haftasonları evlilik pazarına dönüşüyor.
4.11.2013Gündem
Wedding Fest addresistanbul’da
Wedding Fest addresistanbul’daBugün addresistanbul’da “Evet&Evet” Wedding Fest var. Bu evlilik fuarı evlenecek çiftlere pek çok seçeneği bir arada bulma, görme olanağı sunuyor.
29.03.2013Cumartesi
EVLiLiK FUARI KAPILARINI AÇTI
EVLiLiK FUARI KAPILARINI AÇTIBu yıl 11’inci kez düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı, Zeynep Tunuslu’nun defilesiyle başladı.
12.01.2013Cadde
Sinem’in gelinliği evlilik fuarında
Sinem’in gelinliği evlilik fuarında11’incisi düzenlenen İstanbul Evlilik Fuarı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 11-13 Ocak tarihleri arasında gezilebilecek
12.01.2013Cadde
Kuyumcukent, Evlilik Fuarı’nda bedava inci bileklik dağıtacak
Kuyumcukent, Evlilik Fuarı’nda bedava inci bileklik dağıtacakTürkiye ’nin ‘ evlilik alışveriş merkezi’ W edding World Kuyumcukent, bugün başlayacak olan Evlilik Fuarı’nda 500 adet inci bileklik hediye edecek.
4.02.2012Ekonomi
KORUMA EŞLiĞiNDE TANITIM
KORUMA EŞLiĞiNDE TANITIMManken-oyuncu İpek Tanrıyar, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki Evlilik Fuarı’nda alyans tanıtımı yaptı.
7.02.2011Cadde
Evlenecek çiftlere büyük kolaylık
Evlenecek çiftlere büyük kolaylıkİçinde nikah ve düğün salonları da bulunan Yenibosna’daki Kuyumcukent’in perakende yatırımı Wedding World Alışveriş Merkezi, evlenmeye karar veren çiftler için sözden balayına kadar her türlü evlilik alışverişi hizmetini bir arada sunuyor. Büyük oranda faaliyete geçen, tamamı ise bu yılın sonunda açılacak olan alışveriş merkezi, altın ve pırlanta fiyatlarında da piyasaya göre yüzde 25 ile 40 arasında daha uygun olma iddiasını taşıyor.
30.01.2011Ekonomi
6.5 milyar TL’lik düğün pastası
6.5 milyar TL’lik düğün pastasıHer yıl yaklaşık 650 bin çiftin evlendiği Türkiye’de, 22 farklı iş kolunu besleyen düğün sektörünün büyüklüğü 6.5 milyar TL’ye ulaştı. Beyaz eşya devi Arçelik’in cirosuna ulaşan yıllık düğün pastasının en büyük payı İstanbul alıyor. Sektör temsilcilerine göre İstanbul’da düğün pazarı 2.5 milyar doları buluyor.
4.07.2010Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Evlilik Fuarıgazeteizmiregeevlilik hazırlıkları fuarı

Evlilik Fuarı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.