Geri Alım

Geri Alım

Son dakika Geri alım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Geri alım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Geri alım haber sayfamızda...

Geri Alım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.969 geri alım haberi bulunmuştur.
Renault, Nissan hissesi satacak
Renault, Nissan hissesi satacak Fransız otomobil üreticisi Renault, Nissan'ın hisselerinin yaklaşık %2,5'ini satmayı planladığını söyledi.
27.03.2024 Uzmanpara
Standard Chartered hisse geri alımı yapacak
Standard Chartered hisse geri alımı yapacak Standard Chartered, 1 milyar dolarlık hisse geri alacak ve temettü miktarını artıracak.
23.02.2024 Uzmanpara
Societe Generale hisse geri alımı yapacak
Societe Generale hisse geri alımı yapacak Societe Generale, 280 milyon euro tutarında hisse geri alımı yapacak.
8.02.2024 Uzmanpara
Çinli şirketler hisse geri alımlarını artırdı
Çinli şirketler hisse geri alımlarını artırdı Çinli şirketler hisse geri alımlarını 3 yılın en yüksek seviyesine çıkardı.
7.02.2024 Uzmanpara
Çin hisse geri alımlarını teşvik edecek
Çin hisse geri alımlarını teşvik edecek Çin, şirketleri hisse geri alımlarını artırmaya teşvik edecek.
6.02.2024 Uzmanpara
Meta ilk kez temettü ödeyecek
Meta ilk kez temettü ödeyecek Meta ilk kez çeyrek dönem için temettü ödeyeceğini açıkladı ve 50 milyar dolarlık genişletilmiş bir hisse geri alım programına yetki verdiğini bildirdi.
2.02.2024 Uzmanpara
API petrol stokları beklentilerin üzerinde düştü
API petrol stokları beklentilerin üzerinde düştü Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste ikinci haftasında da piyasa beklentilerinin üzerinde düşüş gösterdi.
10.01.2024 Uzmanpara
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste iki haftalık yükselişin ardından, yılın son haftası beklentilerin üzerinde bir düşüş gösterdi.
4.01.2024 Uzmanpara
API petrol stoklarında artış sürdü
API petrol stoklarında artış sürdü Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste ikinci haftasında da artış gösterdi.
28.12.2023 Uzmanpara
Commerzbank hisse geri alımı yapacak
Commerzbank hisse geri alımı yapacak Commerzbank, 600 milyon euroya kadar hisse geri alımı için Avrupa Merkez Bankası'ndan (ECB) onay aldı.
21.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları hafif arttı
API petrol stokları hafif arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin düşüş tahminlerinin aksine az da olsa artış gösterdi.
20.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları düşüş gösterdi
API petrol stokları düşüş gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) petrol stoklarında beklentilerin üzerinde düşüş yaşandı.
13.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları hafif artış gösterdi
API petrol stokları hafif artış gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları piyasa beklentilerinin aksine artış gösterdi.
6.12.2023 Uzmanpara
API petrol stokları düşüş gösterdi
API petrol stokları düşüş gösterdi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları bir önceki hafta yaşanan hızlı artışın ardından geçen hafta sınırlı bir düşüş gösterdi.
29.11.2023 Uzmanpara
API petrol stoklarında artış beklentileri aştı
API petrol stoklarında artış beklentileri aştı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analist tahminlerinin çok üzerinde bir artış gösterdi.
22.11.2023 Uzmanpara
HSBC karı beklentinin altında kaldı
HSBC karı beklentinin altında kaldı HSBC Holdings yüksek faiz oranlarının karlılığı artırmasıyla üçüncü çeyrekte vergi öncesi karında %240 artış sağladı ancak analist beklentisini karşılayamadı.
30.10.2023 Uzmanpara
Borsa rekoru 7470’e taşıdı
Borsa rekoru 7470’e taşıdı Geçen haftayı rekorla kapatan Borsa İstanbul, yeni haftaya da rekorla başladı.
8.08.2023 Ekonomi
Ölen saldırgan ev hapsindeymiş
Ölen saldırgan ev hapsindeymiş FIFA Kadınlar Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Yeni Zelanda’da şantiyeyi basan silahlı 1 kişi, 2 kişiyi öldürdü. Ölü bulunan 24 yaşındaki saldırganın ev hapsinde olduğu, şantiye izninin bulunduğu, terörle bağlantısının olmadığı açıklandı.
21.07.2023 Dünya
Değişken piyasalarda doğru hamleler yapmak
Değişken piyasalarda doğru hamleler yapmak Küresel bazda yaşanan gelişmeler önümüzdeki döneme ilişkin karamsar bir tablo çizerken, deprem sonrası yaklaşan seçim, Türkiye’de ana gündemi oluşturuyor. Peki değişken koşullar içerisinde doğru yatırım hamleleri neler?
9.04.2023 Milliyet Executive
Hollanda’da teneke kutularda satılan içeceklerde depozito dönemi başladı
Hollanda’da teneke kutularda satılan içeceklerde depozito dönemi başladı 15 cent depozitonun amacı, her yıl milyonlarca kutunun çevreye atılmasının önüne geçmek. Yaklaşık 5 bin süpermarkette boş teneke kutuları teslim noktaları oluşturuldu.
2.04.2023 Dünya
Hazine ve Maliye Bakanlığı deprem sonrası atılan adımları açıkladı
Hazine ve Maliye Bakanlığı deprem sonrası atılan adımları açıkladı Hazine ve Maliye Bakanlığı, deprem felaketi sonrası alınan adımlara ilişkin bilgilendirme yaptı.
24.02.2023 Ekonomi
BDDK'dan deprem tedbirleri
BDDK'dan deprem tedbirleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) deprem nedeniyle attığı adımlar paylaşıldı. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda deprem bölgesinde yaşayan vatandaşların borçlarına esneklik tanımak amacıyla çeşitli düzenlemeler gerçekleştirildiği belirtildi.
22.02.2023 Uzmanpara
BDDK'dan depremden etkilenenler için atılan adımlar
BDDK'dan depremden etkilenenler için atılan adımlar BDDK'nın deprem nedeniyle attığı adımlar paylaşıldı. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, deprem bölgesinde yaşayan vatandaşların borçlarına esneklik tanımak amacıyla çeşitli düzenlemeler gerçekleştirildiği belirtildi.
22.02.2023 Ekonomi
Borsada sert hareket! Nedeni belli oldu
Borsada sert hareket! Nedeni belli oldu BIST 100 endeksi, dün yüzde 9,88 değer kazanarak 4 bin 951 puana yükseldi. Peki borsada yükseliş devam eder mi? İşte detaylar...
16.02.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Geri Alım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.