Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri

Son dakika Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri haber sayfamızda...

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 159 gillette milliyet yilin sporcusu odulleri haberi bulunmuştur.
67. “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” Ödülleri Oylamaya Açıldı
67. “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” Ödülleri Oylamaya AçıldıErkek bakımının lider markası Gillette ile Milliyet Gazetesi’nin 67.’sini düzenleyeceği Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için jürinin aday belirleme sürecinden sonra söz sırası şimdi sporseverlere geldi.
1.05.2021Futbol
67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde oylama heyecanı!
67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde oylama heyecanı!Gurur ve sorumluluğu harman ettik, çalıştık, uğraştık 66 yılı alnımızın akıyla geride bıraktık... Şimdi aynı heyecanla 67. yıl için yola çıktık. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri bu yıl 6. kez Gillette’in değerli iş birliği ile 7 kategoride start alıyor... Geleneğin yılmaz nöbetçileri değerli okurlarımız kullanacakları oylarla 2020’nin en iyilerini seçecek, şeref kürsüsünü bir kez daha kendileri belirleyecekler
1.05.2021Futbol
Maraton başladı
Maraton başladıBu yıl 67.’si düzenlenen ve sporun en iyilerini belirleyen geleneksel oylamada yarışacak adaylar, 70 kişilik jürinin oyları ile belli oldu. 7 kategoride toplam 42 aday 2020’nin en büyüğü olabilmek için halktan destek arayacak. Bakan Kasapoğlu, “Sporu tabana yaymak bizim en önemli konumuz. Sporu bir boş zaman aktivitesi olarak görmemesi için insanları bilinçlendirme adına daha çok çalışmamız lazım. Daha çok bir araya gelmemiz lazım. 7/24 spor anlayışını egemen kılmalıyız” dedi.
4.03.2021Süper Lig
Bakan Kasapoğlu: "Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladık"
Bakan Kasapoğlu: "Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladık"Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye'nin en önemli spor adamları, medyanın spor müdürleri ve spor yazarları bugün bir araya geldi. Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu taraftarların tekrar statlara alınması konusunda ilgili; "Amacımız taraftarıyla, yöneticisiyle, oyuncusuyla herkesin güzel ve sağlık şekilde bir araya gelmesini sağlamak." dedi.
3.03.2021Futbol
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri aday adaylarını belirlemek için büyük jüri toplandı
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri aday adaylarını belirlemek için büyük jüri toplandıGillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri aday adaylarını belirlemek için büyük jüri toplandı. Organizasyonda Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören de bir konuşma yaptı.
3.03.2021Futbol
Bakan Kasapoğlu: Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladık
Bakan Kasapoğlu: Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladıkGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye'nin en önemli spor adamları, medyanın spor müdürleri ve spor yazarları bugün bir araya geldi. Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu taraftarların tekrar statlara alınması konusunda ilgili; "Amacımız taraftarıyla, yöneticisiyle, oyuncusuyla herkesin güzel ve sağlık şekilde bir araya gelmesini sağlamak." dedi.
3.03.2021Süper Lig
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyor
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyorGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor adamları, spor müdürleri ve spor yazarları bugün bir araya gelecek.
3.03.2021Skorer
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyor
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyorGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor adamları, spor müdürleri ve spor yazarları yarın bir araya gelecek
2.03.2021Diğer
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında öğrencilere dev destek
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında öğrencilere dev destekGillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında alınan tabletler öğrencilere dağıtıldı. P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Turnaoğlu ve Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Belovacıklı işbirliğini sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi
2.02.2021Diğer
Gillette ve Milliyet öğrencilere spor desteğini sürdürüyor
Gillette ve Milliyet öğrencilere spor desteğini sürdürüyorBu yıl 66.sı gerçekleşen Türkiye’nin en prestijli spor ödülü Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, 4 Kasım Çarşamba günü Volkswagen Arena’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Spora ve sporculara olan desteğini her daim sürdüren Gillette ve Milliyet, Yılın Sporcusu Ödülleri’nde en iyiyi seçmek için verilen oylarla bu dönem de sporla ilgilenen öğrencilerin uzaktan eğitimine erişimlerini sağlayabilmeleri için adım attı. Kocaeli Valiliği, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliğiyle tablet desteğinde bulundu.
1.02.2021Diğer
Milli futbolcular ödülle poz verdiler
Milli futbolcular ödülle poz verdilerA Milli Futbol Takımı, dün ilk çalışmasını gerçekleştirdi. 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde “Yılın Takımı” seçilen ay-yıldızlı ekip ödülle birlikte toplu fotoğraf çektirdi.
10.11.2020Milli Takım
Son dakika - A Milli Takım'da Kaan Ayhan ve Mert Müldür gelişmesi!
Son dakika - A Milli Takım'da Kaan Ayhan ve Mert Müldür gelişmesi!A Milli Futbol Takımı, Hırvatistan, Rusya ve Macaristan ile yapacağı maçların hazırlıklarına başladı. - İtalya'da Kovid-19 test sonuçlarını bekleyen Kaan Ayhan ve Mert Müldür, antrenmana katılmadı
9.11.2020Milli Takım
Bu gurur Kayaalp'in
Bu gurur Kayaalp'inVolkswagen Arena’da düzenlenen gecede Dünya Şampiyonu güreşçimiz Rıza Kayaalp, Yılın Sporcusu kategorisinde birincilik kürsüsüne oturdu. 2019’un en iyisi olan milli sporcumuz ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan aldı.
6.11.2020Skorer
Erdoğan Demirören Büyük Ödülü TVF'nin
Erdoğan Demirören Büyük Ödülü TVF'ninDemirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Sporun her alanında sponsor desteği sağlamak bize babamız Erdoğan Demirören’den kalan en önemli mirastır” derken, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Akif Üstündağ ise Erdoğan Demirören’in voleybola olan katkılarını hiçbir zaman unutmadıklarını söyledi.
6.11.2020Skorer
'Ben iyiyim de biz iyi değiliz'
'Ben iyiyim de biz iyi değiliz'Bu yıl 66’ncısı düzenlenen Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’den ‘Yılın Gillette Gibi Hareketi Özel Ödülü’ Altınordu’nun genç yeteneği Enis Destan’a gitti. Genç oyuncu, “Bu güzel ödülü, depremde yaşamlarını yitiren dostlarıma, kardeşlerime, anne babalara adıyorum” dedi
6.11.2020Ege
66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu töreninde ödüller sahibi buldu
66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu töreninde ödüller sahibi bulduDünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan ve Gillette-Milliyet ortaklığında 5. kez düzenlenen “Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu” ödül töreni Volkswagen Arena’da yapıldı. Muhteşem gecede bütün ödüller sahiplerini buldu.
5.11.2020Skorer
Sporun Oscar gecesi! 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni
Sporun Oscar gecesi! 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreniDünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan “Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu” ödül töreni bu akşam Volkswagen Arena’da yapılacak.
4.11.2020Diğer
Ödüller sahiplerini buluyor
Ödüller sahiplerini buluyorDünya spor tarihinin en uzun soluklu organizasyonlarından, Gillette-Milliyet ortaklığında beşinci kez düzenlenecek ‘Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu’ ödül töreni, yarın akşam Volkswagen Arena’da sahipleriyle buluşacak.
3.11.2020Cadde
“Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu” ödül töreni tarihi belli oldu
“Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu” ödül töreni tarihi belli olduDünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olarak Gillette-Milliyet ortaklığında 5. kez düzenlenecek olan “Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu” ödül töreni 4 Kasım 2020 Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da sahipleriyle buluşacak.
28.10.2020Diğer
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Geri Sayım Başladı!
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Geri Sayım Başladı! 66. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, 4 Kasım Saat 18.15’te Volkswagen Arena’da gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak. Dev ödül töreni TV 8’den canlı yayınlanacak…
28.10.2020Süper Lig
Sporun oscar gecesi 4 Kasım’da
Sporun oscar gecesi 4 Kasım’daTüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle Mart ayında ertelenen Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni günümüz koşullarına uygun şekilde seyircisiz olarak 4 Kasım Çarşamba gecesi düzenlenecek.
28.10.2020Diğer
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri ertelendi
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri ertelendi25 Mart 2020 tarihinde düzenlemeyi planladığımız Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Ödül Töreni'ni, ülkemizde ve dünyada toplum sağlığını ilgilendiren son gelişmeler nedeniyle ileri bir tarihe erteledik.
12.03.2020Skorer
Nefesleri kesen yarış: Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri
Nefesleri kesen yarış: Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ÖdülleriGillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük çekişme sürüyor. www.milliyet.com.tr adresinden ve gazete kuponlarıyla rekor sayıda oy yağdıran yaklaşık 4 milyon sporsever müthiş bir heyecan fırtınası yarattı
1.07.2020Diğer
2019’da Spor Dünyasına Damgasını Vuran İsimler
2019’da Spor Dünyasına Damgasını Vuran İsimlerErkek bakımının lider markası Gillette ile Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği 66. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için jürinin 7 kategoride, ön aday belirleme sürecinin ardından söz sırası şimdi sporseverlere geldi. 2019’a damgasını vuran Gillette Milliyet Yılın Sporcusu adayları kimler oldu? İşte detaylar...
26.02.2020Süper Lig
Hafızalara kazınan 65 yıl! Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri
Hafızalara kazınan 65 yıl! Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri1954 yılından bu yana düzenlenen ve beşinci kez Gillette sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan 66. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, Türk spor tarihinin hafızalardan silinmeyen anlarına imza attı
1.07.2020Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Yılın sporcusuGilletteMilliyetGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleriödül

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.