İbrahim Aydemir

İbrahim Aydemir

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum 4 .sıra Adayı.Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümünden mezun oldu.Bir süre serbest muhasebeci ve mali müşavir olarak çalıştı. 2014 yılında Sakarya Üniversitesinin vermiş olduğu Lisans Üstü düzeyindeki eğitimi tamamlayarak bağımsız denetçi oldu.Bölgede kurulan ilk özel hastane olan Özel Şifa Hastanesinin kurucu ortaklarından oldu. Halen bu şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.Erzurum Gazetesinin sahibidir. Kanal 25 TV’nin hem kurucusu hem de ortakları arasındadır. Sürekli Basın Kartı Sahibidir.Doğu Anadolu ve Erzurum’un ekonomisine yöne veren sivil inisiyatifin önemli kurumlarından Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSİAD)’ın Yönetim Kurulu Başkanıdır. Doğu Anadolu Basın Konseyi’nin de Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.AK Parti’nin kuruluş aşamasında partinin Erzurum kurucu İl Yönetiminde, Tanıtım ve Medya’dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev üstlendi. Partinin Erzurum’daki yapılanmasında il ve ilçe teşkilatlarının oluşturulma çalışmalarında yer aldı.12 Haziran 2011 seçimlerinde AK Parti Erzurum 6. sıra adayı olarak görev aldı.

İbrahim Aydemir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 422 ibrahim aydemir haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul etti
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır izyareti siyasetin gündeminde. CHP Genel Başkanı'nın tutuklu HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın babasıyla buluşması HDP önündeki anneleri ziyaret yerine onların temsilcilerini kabul etmesine eleştiriler geldi.
12.03.2022Haberler
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul etti
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır izyareti siyasetin gündeminde. CHP Genel Başkanı'nın tutuklu HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın babasıyla buluşması HDP önündeki anneleri ziyaret yerine onların temsilcilerini kabul etmesine eleştiriler geldi.
12.03.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla partisinin il toplantısına katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla partisinin il toplantısına katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Erzurum Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına telefonla katılarak, vatandaşların Miraç Kandilini kutladı, 2023’te desteklerini istedi.
27.02.2022Siyaset
AK Partili Aydemir: ‘Başörtüsü milletimizin değeridir’
AK Partili Aydemir: ‘Başörtüsü milletimizin değeridir’AK Parti Grup Yönetim Kurulu üyesi Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Biz değerlerimizle yaşayan ve onlarla tarif edilen bir milletiz. Değerlerimize sahip çıkmak, hep diri ve kıyamda tutmak durumundayız. ‘ dedi.
6.01.2022Siyaset
Tüm çalışanlar asgari ücret kadar vergiden muaf olacak
Tüm çalışanlar asgari ücret kadar vergiden muaf olacakBütün çalışanların eşit şekilde asgari ücret kadar vergiden muaf olmasını düzenleyen madde TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
20.12.2021Ekonomi
Kılıçdaroğlu: 4 bin 250 lirayı yadırgamıyoruz
Kılıçdaroğlu: 4 bin 250 lirayı yadırgamıyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4 bin 250 lira olarak açıklanan asgari ücrete ilişkin, "4 bin 250 lirayı yadırgamıyoruz. Eğer enflasyonu ve fiyat artışlarını kontrol ederlerse 4 bin 250 lirayı en azından asgari ücretli kardeşlerimiz biraz nefes alarak sürdürebilirler. Bütün mesele enflasyonun kontrol edilip edilmemesinde yatıyor" dedi.
16.12.2021Siyaset
AK Parti'li Aydemir'den 'sosyal medya yasası' açıklaması
AK Parti'li Aydemir'den 'sosyal medya yasası' açıklamasıAK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Sosyal medyayı tanzim edecek kanunun mutlaka çıkması lazım." dedi.
4.11.2021Siyaset
AK Partili Aydemir'den İYİ Parti'ye: 'CHP ile ittifak HDP ile de ittifaktır'
AK Partili Aydemir'den İYİ Parti'ye: 'CHP ile ittifak HDP ile de ittifaktır'AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, İYİ Parti'nin CHP ile ittifak etmesi halinde HDP ile de ittifak etmiş olacağını, bunun da terör örgütü PKK ile de müttefik olma anlamına geleceğini söyledi.
2.11.2021Siyaset
Pidecinin kasasını bıçakla açıp, paraları aldı
Pidecinin kasasını bıçakla açıp, paraları aldıSultangazi'de pide salonunda bir kişinin, bıçakla açtığı kasadaki ve sadaka kutusundaki paraları çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
9.10.2021Haberler
Albüm bağımlılığı
Albüm bağımlılığıEbru Yaşar, Elazığ’da sahne aldı.
16.09.2021Cadde
İvana Sert: Herkes aşı olmalı
İvana Sert: Herkes aşı olmalıErzurum'da bir mobilya mağazasının açılışına katılan manken, sunucu, moda tasarımcısı İvana Sert, pandemi döneminde çok zorlanmadığını kendine vakit ayırdığını söyledi. Pandeminin en büyük ilacının aşı olduğunu belirten İvana Sert, "Bence herkes aşı olmalı. Şu anda başka yapacak bir şey yok" dedi.
29.08.2021Cadde
Bakan Pakdemirli, selden etkilenen İnebolu'nun Özlüce köyünü ziyaret etti
Bakan Pakdemirli, selden etkilenen İnebolu'nun Özlüce köyünü ziyaret ettiTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sel felaketi yaşanan Bozkurt'un İlişi köyü ile İnebolu'nun Özlüce köylerini ziyaret etti.
24.08.2021Haberler
Bakan Pakdemirli, selden etkilenen köyleri ziyaret etti
Bakan Pakdemirli, selden etkilenen köyleri ziyaret ettiTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sel felaketi yaşanan Bozkurt'un İlişi köyü ile İnebolu'nun Özlüce köylerini ziyaret etti.
24.08.2021Gündem
Odada otururken sele kapıldı
Odada otururken sele kapıldıSel suları evleri yıktı geçti. Bartın’da 85 yaşındaki Arife Ünal, evde oğluyla otururken sel sularına kapılarak kayboldu. Kastamonu’da 13 yaşındaki Rabia Aydemir de babası ve kardeşiyle arabaya binmek üzereyken sele kapıldı
12.08.2021Gündem
‘Köyden ilçeye inmeye üşeniyorlar’
‘Köyden ilçeye inmeye üşeniyorlar’Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı veriler vaka artışının yeniden ivme kazandığını ortaya koyarken, Kovid-19’a karşı aşılanma oranlarına ilişkin harita ise özellikle doğu ve güneydoğu illerinde “aşıya karşı direncin” sürdüğünü gösteriyor.
23.07.2021Siyaset
AK Parti'li Aydemir Polonya'ya SİHA ihracından büyük mutluluk duyduğunu söyledi
AK Parti'li Aydemir Polonya'ya SİHA ihracından büyük mutluluk duyduğunu söylediAK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Polonya'ya Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) satılacak olmasından dolayı büyük sevinç yaşadığını açıkladı.
25.05.2021Siyaset
Hastane yolunda doğum yaptı! Doktor göbek kordonunu takside kesti
Hastane yolunda doğum yaptı! Doktor göbek kordonunu takside kestiAntalya’da doğum sancıları tutan Suriye uyruklu Fatıma İbrahim (22), hastaneye gitmek için bindiği takside doğum yaptı. Doktorun takside göbek kordonunu kestiği kız bebeğe ailesi 'Ayla' ismini verdi.
15.05.2021Gündem
HDP’ye 'soykırım' tepkisi: Katledilen Kürtlerdi
HDP’ye 'soykırım' tepkisi: Katledilen KürtlerdiABD Başkanı Joe Biden'ın "soykırım" ifadesini kullanmadan önce HDP'den gelen "soykırım ile yüzleşin" açıklaması iktidar ve hükümetten sert tepki aldı. CNN TÜRK'e konuşan Ak Parti milletvekilleri, bu söylemin Kürt vatandaşlarda da tepkiyle karşılandığını söyledi. AK Parti Ardahan milletvekili Orhan Atalay, "Kendi tabanlarını oluşturan Kürtlerin hafızasında Ermeni vahşetleri duruyor" dedi.
27.04.2021Haberler
HDP’ye 'soykırım' tepkisi: Katledilen Kürtlerdi
HDP’ye 'soykırım' tepkisi: Katledilen KürtlerdiABD Başkanı Joe Biden'ın "soykırım" ifadesini kullanmadan önce HDP'den gelen "soykırım ile yüzleşin" açıklaması iktidar ve hükümetten sert tepki aldı. CNN TÜRK'e konuşan Ak Parti milletvekilleri, bu söylemin Kürt vatandaşlarda da tepkiyle karşılandığını söyledi. Ak Parti Ardahan milletvekili Orhan Atalay, "Kendi tabanlarını oluşturan Kürtlerin hafızasında Ermeni vahşetleri duruyor" dedi.
27.04.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycan'dan ayrıldı
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycan'dan ayrıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, 2 günlük resmi temaslarının ardından Azerbaycan'dan ayrıldı.
20.10.2020Siyaset
Aliyev, TBMM Başkanı Şentop'u kabul etti!
Aliyev, TBMM Başkanı Şentop'u kabul etti!Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ile görüştü.
19.10.2020Siyaset
TBMM’den Azerbaycan’a ‘güçlü destek’ ziyareti
TBMM’den Azerbaycan’a ‘güçlü destek’ ziyaretiTBMM Başkanı Mustafa Şentop; AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Partili milletvekillerinden oluşan bir heyetle Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in davetlisi olarak “Bağımsızlık Günü” etkinliklerine katılmak ve resmi bazı görüşmeler gerçekleştirmek üzere Azerbaycan’a gitti.
19.10.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycan'da!
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycan'da!Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan'da.
18.10.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, beraberindeki milletvekilleriyle Azerbaycan'a gitti
TBMM Başkanı Şentop, beraberindeki milletvekilleriyle Azerbaycan'a gittiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, bir grup milletvekiliyle Azerbaycan'a gitti.
18.10.2020Siyaset
Çiftçinin 'Taş' gibi sıra dışı koleksiyonu
Çiftçinin 'Taş' gibi sıra dışı koleksiyonuAntalya’da yaşayan İbrahim Aydemir, gezdiği 52 ilden içerisinde meteor ve değerli olduğunu ileri sürdüğü 7 bin taş topladı. Bahçesini açık hava taş müzesine çeviren Aydemir, topladığı taşların değerlendirilmesini talep etti.
9.10.2020Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

İbrahim Aydemir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.