Jelena Karleusa

Jelena Karleusa

Son dakika Jelena Karleusa haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jelena Karleusa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jelena Karleusa haber sayfamızda...

Jelena Karleusa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 228 jelena karleusa haberi bulunmuştur.
Jelena Karleusa'dan müthiş sahne performansı!
Jelena Karleusa'dan müthiş sahne performansı!Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, sosyal medya hesabından son konserinden paylaşımlar yaptı.
6.09.2021Futbol
Jelena Karleusa'nın müstehcen klibi olay yarattı!
Jelena Karleusa'nın müstehcen klibi olay yarattı!Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in çocuklarının annesi Jelena Karleusa'nın yeni klibi, yayınlandığı gibi gündeme oturdu.
23.12.2020Magazin
Eski yenge Jelena Karleusa izleyenleri büyüledi!
Eski yenge Jelena Karleusa izleyenleri büyüledi!Beşiktaş'ın eski futbolcusu Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, son konserinde dinleyicileri böyle coşturdu.
19.09.2020Futbol
Jelena Karleusa konserde izleyenleri coşturdu!
Jelena Karleusa konserde izleyenleri coşturdu!Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa, verdiği konserde izleyenleri böyle coşturdu.
16.09.2020Futbol
Eski yenge Jelena Karleusa pilot oldu, uçak kullandı!
Eski yenge Jelena Karleusa pilot oldu, uçak kullandı!Dusko Tosic'in eski eşi Jelena Karleusa, Makedonya konserinin dönüşünde; kokpite girdi. Pilot koltuğuna oturan yenge uçağı piste başarılı bir şekilde indirdi.
7.09.2020Futbol
Tatil paylaşımı olay oldu! Jelena Karleusa...
Tatil paylaşımı olay oldu! Jelena Karleusa...Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa rüya gibi bir tatil yaparken, paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü.
2.08.2020Futbol
Jelena Karleusa deri bikinisiyle verdiği pozlarla büyüledi
Jelena Karleusa deri bikinisiyle verdiği pozlarla büyülediBeşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'le evli olan ve eşini Bosnalı futbolcu Ognjen Vranjes ile aldattığı iddiaları gündemden düşmeyen Jelena Karleusa, şu sıralar cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Jelena, bu kez de deri bikinisiyle verdiği pozlarla yürek hoplattı.
14.07.2020Magazin
Jelena Karleusa yine nefes kesti!
Jelena Karleusa yine nefes kesti!Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, sosyal medya paylaşımlarıyla yine gündem oldu.
13.07.2020Futbol
Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa gündemi sarstı!
Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa gündemi sarstı!Bir dönem Beşiktaş forması giyen Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, ülkesinin önemli magazin dergilerinden birisi olan Story'e birbirinden iddialı pozlar verdi.
9.07.2020Futbol
Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa nefesleri kesti!
Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa nefesleri kesti!Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, söz ettiren paylaşımlara devam ediyor. Konser hazırlıklarına devam eden Karleusa, dans kareografisiyle nefesleri kesti.
9.06.2020Futbol
Jelena Karleusa'nın olay yaratan dans videosu...
Jelena Karleusa'nın olay yaratan dans videosu...Eski Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosuyla dikkat çekti.
6.06.2020Futbol
Akın Akınözü'nün Jelena Karleusa'ya hayranlığı başına iş açtı!
Akın Akınözü'nün Jelena Karleusa'ya hayranlığı başına iş açtı!Ünlü aktör Akın Akınözü'nün Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya olan hayranlığı başına iş açtı.
1.07.2020Magazin
Dusco Tosic eşi Jelena Karleusa ile buzları eritti! Barışma hediyesi...
Dusco Tosic eşi Jelena Karleusa ile buzları eritti! Barışma hediyesi...Beşiktaş’ın eski yıldızı Dusco Tosic, Jelena Karleusa ile buzları eritti.
1.07.2020Magazin
Dusco Tosic ile Jelena Karleusa arasındaki buzlar eridi
Dusco Tosic ile Jelena Karleusa arasındaki buzlar eridiBeşiktaş'ın eski yıldızı Dusco Tosic ile Jelena Karleusa arasındaki buzlar eridi.
1.07.2020Magazin
Jelena Karleusa'nın ilk TikTok videosu nefes kesti!
Jelena Karleusa'nın ilk TikTok videosu nefes kesti!Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa son dönemde oldukça popüler olan TikTok'ta hesap açtı ve ilk videosunu paylaştı. Bu video Jelena'nın hayranları tarafından oldukça beğenildi.
28.03.2020Futbol
Jelena Karleusa - Dusko Tosic için ayrılık iddiası
Jelena Karleusa - Dusko Tosic için ayrılık iddiasıBeşiktaş'ın eski oyuncusu Dusko Tosic, kendisini Boşnak futbolcu Ongjen Vranjes ile aldattığı konuşulan ve bir yıldır Instagram'dan takip etmediği Jelena Karleusa ile boşanma kararı aldı.
1.07.2020Magazin
Jelena Karleusa'dan dikkat çeken paylaşım!
Jelena Karleusa'dan dikkat çeken paylaşım!Bir dönem Beşiktaş'ta oynayan Dusko Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, Instagram'dan yaptığı son paylaşımda kendisine özgü hareketleriyle takipçilerinin dikkatini çekmeyi bildi.
22.01.2020Futbol
Jelena Karleusa yine rahat durmadı!
Jelena Karleusa yine rahat durmadı!Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa stüdyoda yaptıklarıyla yine tüm bakışları üzerine topladı.
12.11.2019Futbol
Tosic'in eşi Jelena'ya büyük şok!
Tosic'in eşi Jelena'ya büyük şok!Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, geçtiğimiz aylarda fotoğraflar...
1.07.2020Magazin
Jelena Karleusa'nın büyük acısı!
Jelena Karleusa'nın büyük acısı!Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa yasta. Eski yenge, geçtiğimiz günlerde annesi Divna...
1.07.2020Diğer
Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa'yı yıkan haber!
Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa'yı yıkan haber!Bir dönem Beşiktaş forması giyen Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa yasta.
1.07.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Jelena KarleusatosicDusko Tosicbeşiktaşjelena

Jelena Karleusa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.