Kaçak Et

Kaçak Et

Son dakika kaçak et haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kaçak et gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kaçak et haber sayfamızda...

Kaçak Et

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 504 kaçak et haberi bulunmuştur.
Adapazarı'nda kaçak at kesimine 2 kişi tutuklandı
Adapazarı'nda kaçak at kesimine 2 kişi tutuklandıSakarya’nın Adapazarı ilçesinde, kaçak at keserken yakalanan E.H. ile yer temin eden B.D. gözaltına alındı, 36 at ve 7 eşeğe de el kondu. Şüpheliler, 'Hayvanları Koruma Kanunu' kapsamında tutuklandı.
20.01.2022Gündem
1 ton 800 kilo menşei tespit edilemeyen kaşar peyniri ele geçirildi
1 ton 800 kilo menşei tespit edilemeyen kaşar peyniri ele geçirildiSivas’ın Gemerek ilçesinde jandarma ekipleri tarafından menşei tespit edilemeyen 1 ton 800 kilo kaşar peyniri ele geçirildi. Peynirler ise imha edilmek üzere İlçe Tarım Orman ve Gıda Müdürlüğü’ne teslim edildi.
24.12.2021Gündem
Düzce'de kaçak et kesimi yapılan 2 ruhsatsız iş yeri mühürlendi
Düzce'de kaçak et kesimi yapılan 2 ruhsatsız iş yeri mühürlendiDüzce'de kaçak et kesimi yapıldığı tespit edilen ruhsatsız 2 iş yerinin faaliyetine son verildi.
14.04.2021Haberler
Kaçak et kesimi yapan 2 iş yerine baskın!
Kaçak et kesimi yapan 2 iş yerine baskın!Düzce'de kaçak et kesimi yapıldığı tespit edilen ruhsatsız 2 iş yerinin faaliyetine son verildi. Numune alınmak üzere alınan etler ile canlı bir hayvan, belediye mezbahanesine götürüldü.
14.04.2021Gündem
Son dakika... Şanlıurfa’da iğrenç olay! Kilolarca et kamyonetle taşındı
Son dakika... Şanlıurfa’da iğrenç olay! Kilolarca et kamyonetle taşındıŞanlıurfa’da, üstü açık bir kamyonetin kasasında kilolarca etin sağlıksız koşullarda taşınması kamaralara yansıdı. Fotoğraflar sosyal medyada paylaşılınca 18 bin 383 lira cezai işlem ve iş yerinin bir ay kapatılacağı bildirildi.
10.02.2021Gündem
Zabıta Rütbeleri Nelerdir? Sırasıyla Zabıta Amiri Rütbeleri
Zabıta Rütbeleri Nelerdir? Sırasıyla Zabıta Amiri RütbeleriZabıta olmak için belli başlı kriterlerin yerine getirilmesi gerekir. Bu şartların başında en az lise mezunu olmak ve KPSS'den yeterli puanı almak geliyor. Bununla birlikte yüz kızartıcı herhangi bir suçtan hüküm giymemek de aranan şartlar arasındadır. Zabıta rütbeleri nelerdir? Merak edenler için sırasıyla zabıta rütbelerini derledik.
1.01.2021Kariyer
Bozuk etleri piyasaya sürecekken yakalandılar!
Bozuk etleri piyasaya sürecekken yakalandılar!Sakarya’ndın Karapürçek ilçesinde otladığı sırada zehirlenen ineği keserek piyasaya sürmek isteyen 3 kişi yakalandı, etler ise imha edildi.
18.11.2020Gündem
400 kilo kaçak et!
400 kilo kaçak et!Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, kaçak gıda deposuna müdahale etti.
3.09.2020Ege
Buca’da 400 kilo kaçak et ele geçirildi!
Buca’da 400 kilo kaçak et ele geçirildi!İzmir’in Buca ilçesinde, sağlıksız koşullarda kaçak kesim yapılarak piyasaya sürülmek üzere hazırlanan 20 küçükbaş hayvan karkası ve sakatatı ele geçirildi. Ekipler, yaklaşık 400 kilo hayvan eti ve sakatatlarını imha ederken, işletme hakkında yasal işlem başlatıldı.
3.09.2020Gündem
Vatandaşlara yedireceklerdi! Tam 200 kilo...
Vatandaşlara yedireceklerdi! Tam 200 kilo...Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde, zabıta ekiplerince bir iş yerine yapılan denetimde yaklaşık 200 kilo kaçak et ele geçirildi.
14.04.2020Haberler
Vatandaşlara yedireceklerdi! Tam 200 kilo...
Vatandaşlara yedireceklerdi! Tam 200 kilo...Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde, zabıta ekiplerince bir iş yerine yapılan denetimde yaklaşık 200 kilo kaçak et ele geçirildi.
14.04.2020Gündem
At eti kesen 2 kişiye ceza yağdı!
At eti kesen 2 kişiye ceza yağdı!Kayseri’de boş arazide at keserken suçüstü yakalanan 2 kişiye, toplam 27 bin 868 lira idari para cezası kesildi.
24.03.2020Gündem
Yarım ton kaçak et ele geçirildi
Yarım ton kaçak et ele geçirildiİnönü’de polis ekipleri, yarım ton kaçak et ele geçirdi. İnönü - Aslanköy Anayolu üzerinde, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyon sonucu bir araçta gümrüğe beyan edilmemiş 504 kg ağırlığında sığır eti tespit edildi.
20.01.2020Kıbrıs
Dikkat! Eğer yoksa sakın almayın...
Dikkat! Eğer yoksa sakın almayın...Adana'da Veteriner Hekimler Odası Başkanı Nihat Köse, kentteki ruhsatlı 5 kesimhanede veteriner hekim kontrolünde yıllık 20 bin ton küçük ve büyükbaş et kesilirken, vatandaşların bunun 3 katı et tükettiğini söyledi. Kasaplar Odası Başkanı Murat Saruhan Yağmur ise kaçak et kesen merdiven altı kasaplara yönelik ihbar hattı kurduklarını, zabıta müdürlükleri, ilçe belediyeleri, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleriyle gece gündüz denetimler yaptıklarını vurguladı.
14.12.2019Gündem
Tarsus’ta 173 kilo kaçak et ele geçirildi
Tarsus’ta 173 kilo kaçak et ele geçirildiMersin'in Tarsus ilçesinde zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 173 kilo kaçak et ele geçirildi.
12.12.2019Gündem
Tam 20 ton! Hepsine el konuldu...
Tam 20 ton! Hepsine el konuldu...Sakarya'nın Erenler ilçesinde, kaçak et kesimi yapılan 2 iş yerine baskın yapıldı. Ele geçirilen 20 ton et ve sakatat, imha edilmek üzere çöp kamyonlarına yüklendi. Etlerin hangi havyana ait olduğu yapılacak analizle ortaya çıkacak.
16.11.2019Haberler
Tam 20 ton! Hepsine el konuldu...
Tam 20 ton! Hepsine el konuldu...Sakarya'nın Erenler ilçesinde, kaçak et kesimi yapılan 2 iş yerine baskın yapıldı. Ele geçirilen 20 ton et ve sakatat, imha edilmek üzere çöp kamyonlarına yüklendi. Etlerin hangi havyana ait olduğu yapılacak analizle ortaya çıkacak.
16.11.2019Gündem
Ekipler ihbar üzerine harekete geçti... Tam 20 ton!
Ekipler ihbar üzerine harekete geçti... Tam 20 ton!Sakarya'da iki iş yerine düzenlenen operasyonda 20 ton kaçak et ve sakatat ele geçirildi.
15.11.2019Gündem
Zabıta düğmeye bastı! 400 kilo kaçak et ele geçirildi
Zabıta düğmeye bastı! 400 kilo kaçak et ele geçirildiErzurum Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin, ticari amaçlı kaçak kesim yapan kişiye ait işyerinde yaptığı denetimde yaklaşık 400 kilo kaçak et ele geçirildi. Zabıta, et dışında bir şey bulunmayan işyerini mühürleyerek kapattı.
28.10.2019Haberler
Zabıta düğmeye bastı! 400 kilo kaçak et ele geçirildi
Zabıta düğmeye bastı! 400 kilo kaçak et ele geçirildiErzurum Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin, ticari amaçlı kaçak kesim yapan kişiye ait işyerinde yaptığı denetimde yaklaşık 400 kilo kaçak et ele geçirildi. Zabıta, et dışında bir şey bulunmayan işyerini mühürleyerek kapattı.
28.10.2019Gündem
Son dakika: Zabıta düğmeye bastı! 400 kilo kaçak et ele geçirildi
Son dakika: Zabıta düğmeye bastı! 400 kilo kaçak et ele geçirildiErzurum Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin, ticari amaçlı kaçak kesim yapan kişiye ait işyerinde yaptığı denetimde yaklaşık 400 kilo kaçak et ele geçirildi. Zabıta, et dışında bir şey bulunmayan işyerini mühürleyerek kapattı.
28.10.2019Gündem
Van'da kaçak et operasyonu
Van'da kaçak et operasyonuVan İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 8 adrese düzenlenen operasyonda kaçak 3 bin 500 kilo et, 4 bin 150 kilo hayvansal ürün ve 300 kilo kuyruk yağı ele geçirilirken, 5 kişi de gözaltına alındı.Van İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, kimlik bilgileri tespit edilen şüpheli şahısların piyasada satışa sunmak üzere yasadışı yollardan temin ettikleri kaçak et, hayvansal yağ ve hayvan emvalini sağlıksız ortamda depolayarak satışa sunmak üzere bulundurdukları bilgisine ulaştı. Bunun üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, Van il merkezinde 5 ikamet ve 3 iş yeri olmak üzere 8 adreste eş zamanlı operasyon düzenledi. Yapılan operasyon neticesinde, yurt dışından yasa dışı yollarla temin edildiği, kontrolsüz ve faturasız olduğu tespit edilen, hijyen kurallarının olmadığı ortamda muhafaza edilen 3 bin 500 kilo et, 4 bin 150 kilo hayvansal ürün ve 300 kilo kuyruk yağı ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 5 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
11.09.2019Yaşam
İstanbul’da kaçak et operasyonu: 400 kilo...
İstanbul’da kaçak et operasyonu: 400 kilo...İstanbul’da menşei belli olmayan ve sakatat oldukları belirlenen yaklaşık 400 kilo ete imha edilmek üzere el konuldu. Edinilen bilgiye göre, İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Fatih İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri Aksaray’da bulunan bir kasap dükkanında denetim yaptı. Yapılan denetimler sonucunda, kaçak olduğu anlaşılan herhangi bir menşeiye sahip olmayan yaklaşık 400 kilo ete el konuldu. İmha edilmek üzere el konulan etlerin sakatat olduğu tespit edildi. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman İl Müdürü Ahmet Yavuz Karaca, "Elimize ulaşan bir habere istinaden, bir televizyon çıkan haber sonrası onu ihbar kabul ederek, yaptığımız araştırma sonucunda, bahse konu ürünün sakatat olduğu tespit ettik ve ürünlerin getirildiği adrese İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ve Fatih Tarım İlçe Orman Müdürlüğü ekipleri ile beraber gerekli denetim için geldik" dedi. "İMHA ETMEK ÜZERE EL KOYDUK" Yaklaşık 400-500 kilo arasında olan ete imha etmek üzere el koyduklarını belirten Karaca, "Yaptığımız denetimde herhangi bir fatura ve belge ibraz edilemeyen ürünleri tespitlerini yaparak imha etmek üzere müdürlüğümüzce ürünlere el konuldu ve imhası gerçekleştirecektir. Burada önemli olan et ve et ürünlerinde mutlak suretle, zincirin, ürünün elde edildiği zincirin mutlaka bize ibraz edilmesi, faturaları yoluyla veyahutta geriye dönük izlenebilirliğin sağlanması gerekiyor. Bu ürünlere imha etmek üzere el koyduk. Bir araçla buraya geldiğini tespit ettik, bahse konu araca da yasal işlemleri başlattık. Ürünlerin sakatat olduğu, ayak, kelle, karın, değişik iç organlar olmak üzere birçok ürünün. Yaklaşık 400-500 kilogram ürün tespit ettik ürünlere el koyduk" açıklamasını yaptı. "ALO 174 GIDA HATTIMIZ VAR" Alo 174 ihbar hattını bir kez daha hatırlatan Karaca, "Bakanlığımız bu konuda bütün ihbar hatlarını gerek yazılı gerek görsel Alo 174 gıda hattımız var. Buraya gelen bütün ihbarlara değerlendirip, ayrıca rutin olarak da denetimlerimiz sürmekte 2018 yılı iç
11.09.2019Haberler
İstanbul'da kaçak et operasyonu
İstanbul'da kaçak et operasyonuİstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ile Fatih İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri kaçak et denetimi gerçekleştirdi. Denetimde, menşei belli olmayan ve sakatat oldukları belirlenen yaklaşık 400 kilo ete imha edilmek üzere el konuldu.
11.09.2019Haberler
Poşet poşet ele geçirildi! Tam 400 kilo...
Poşet poşet ele geçirildi! Tam 400 kilo...İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ile Fatih İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri kaçak et denetimi gerçekleştirdi. Denetimde, menşei belli olmayan ve sakatat oldukları belirlenen yaklaşık 400 kilo ete imha edilmek üzere el konuldu.
3.03.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kaçak Et ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.