Kamboçya

Kamboçya

Son dakika kamboçya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kamboçya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kamboçya haber sayfamızda...

Kamboçya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.054 kambocya haberi bulunmuştur.
Herkesin ilgi odağı yüzen evler hakkında her şey…
Herkesin ilgi odağı yüzen evler hakkında her şey…Bazıları denizi gerçekten çok sever. O kadar ki, evleriyle denize açılmak isterler. Evet, yanlış duymadınız. Yüzen evlerden söz ediyoruz. Şehir hayatından bunaldıysanız, farklı bir yaşam arıyorsanız ancak sabit bir yerde kalamayacak gibiyseniz yüzen evleri değerlendirebilirsiniz. Yüzen evler nasıl inşa edilir? Dayanıklı mıdır? İşte yüzen evler hakkında her şey…
26.03.2021Güncel
Çin, Kamboçya ve Tayland'dan ithal bazı ürünlere yönelik dampinge karşı önlem uygulanacak
Çin, Kamboçya ve Tayland'dan ithal bazı ürünlere yönelik dampinge karşı önlem uygulanacakTicaret Bakanlığı, Çin, Kamboçya ve Tayland'dan ithal edilen bazı ürünlerde haksız rekabetin önlenmesi amacıyla dampinge karşı önlem uygulanmasını kararlaştırdı.
24.03.2021Ekonomi
Şiddet iddiası kalbini kırdı
Şiddet iddiası kalbini kırdıAngelina Jolie 2016’da ayrıldığı Brad Pitt’i kendisine ve oğlu Maddox’a şiddet uygulamakla suçlamıştı. Brad Pitt’in bu suçlama nedeniyle çok kırıldığı, “Birlikte güzel günler de yaşamıştık” dediği öğrenildi.
23.03.2021Dünya
Kamboçya'da koronavirüsten ilk ölüm
Kamboçya'da koronavirüsten ilk ölümGüneydoğu Asya ülkesi Kamboçya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başından bu yana virüs kaynaklı ilk ölüm bildirildi.
11.03.2021Dünya
Kadınlar için ‘arıcı’ oluyor
Kadınlar için ‘arıcı’ oluyorUluslararası bir program kapsamında 50 kadının arıcı olarak eğitilmesi, 2 bin 500 kovan oluşturulması ve 125 milyon arı yetiştirilmesi hedefleniyor. Sosyal yardım çalışmalarıyla da tanınan Hollywood yıldızı Angelina Jolie, ‘koruyucu anne’ sıfatıyla programa katılarak kadınlara destek olacak.
11.03.2021Dünya
COVAX kapsamında 20 ülkeye 20 milyon doz Kovid-19 aşısı ulaştı
COVAX kapsamında 20 ülkeye 20 milyon doz Kovid-19 aşısı ulaştıDünya Sağlık Örgütünün (DSÖ) düşük ve orta gelirli ülkelerin aşılara eşit erişimini sağlamayı amaçlayan Kovid-19 Aşıları Küresel Erişim Programı (COVAX) kapsamında 20 ülkeye 20 milyon doz yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı sevkiyatı yapıldığı bildirildi.
5.03.2021Dünya
855 Nerenin Telefon Kodu? +855 Hangi Ülkeye Ait?
855 Nerenin Telefon Kodu? +855 Hangi Ülkeye Ait?Dünyada bulunan tüm ülkelerin birer telefon kodları bulunur. Bu kodlar uluslararası aramalarda telefon numaralarının önünde yer alır. Böylece yurtdışından gelen aramaların hangi ülkeden yapıldığı öğrenilir. 855 numaralı telefon kodu da bunlardan birisidir. Peki 855 nerenin telefon kodu? +855 hangi ülkeye ait? 855 alan koduna ait bilinmesi gerekenler.
22.04.2020Telefon Kodu
Kamboçya'da muhalefet partisine ceza yağdı
Kamboçya'da muhalefet partisine ceza yağdıKamboçya'da mahkeme, 2017’de kapatılan Kamboçya Ulusal Kurtuluş Partisinin (CNRP) o dönemdeki lideri ve sekiz üst düzey üyesini en az 20 yıl hapis cezasına çarptırdı.
2.03.2021Dünya
Sami Kohen’le 70 yılda devrialem
Sami Kohen’le 70 yılda devrialemİlk günden bu yana Milliyet’in serüvenine ortak olan ve Türkiye’de dış haberciliğe damgasını vuran Sami Kohen’le tarihe not düşen kitabını konuştuk
28.02.2021Pazar
Koronavirüsün çıkma nedeni mi? Bomba araştırma
Koronavirüsün çıkma nedeni mi? Bomba araştırmaİngiliz bilim insanları, küresel ısınmaya bağlı iklim değişikliğinin yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ortaya çıkmasında doğrudan bir etkisi olabileceğini iddia etti.
5.02.2021Dünya
Kamboçya'da yarasaların Kovid-19 ile neredeyse aynı patojeni taşıdıkları belirlendi
Kamboçya'da yarasaların Kovid-19 ile neredeyse aynı patojeni taşıdıkları belirlendiYeni bir araştırma, Kamboçya'daki bir mağarada yaşayan yarasaların, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) neden olan virüsle neredeyse aynı patojeni taşıdığını keşfetti.
28.01.2021Dünya
Savaş Filmleri: Tarihteki Savaşlar İle İlgili En İyi Savaş Filmleri
Savaş Filmleri: Tarihteki Savaşlar İle İlgili En İyi Savaş FilmleriSavaş filmleri nelerdir? Tarihteki savaşlar ile ilgili en iyi savaş filmleri hangileridir? Savaş filmleri arasında en yüksek puanlı seçenekler nelerdir? Savaş filmleri içerisinde mutlaka izlenmesi gereken filmlerin başında neler geliyor? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uluslararası Holokost’u Anma Günü mesajı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uluslararası Holokost’u Anma Günü mesajıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmemesi için uluslararası toplum harekete geçmelidir. Bilhassa dijital platformların ve basın-yayın organlarının da etkisiyle artan İslam düşmanlığı ve yabancı karşıtlığına artık 'dur' denilmelidir." ifadelerini kullandı.
27.01.2021Siyaset
Dünyada Kaç Tane Ülke Vardır? 2021 Ülkelerin İsimleri Ve Başkentleri
Dünyada Kaç Tane Ülke Vardır? 2021 Ülkelerin İsimleri Ve BaşkentleriDünyadaki ülke sayısı, gözlemci ülke statüsünde bulunan Vatikan ve Filistin de dahil olmak üzere 208'dir. Avrupa kıtasında 64, Asya kıtasında ise 53 ülke yer alıyor. Dünyada sınırları içerisinde ülke bulunmayan tek kıta ise Antarktika'dır. Dünyada kaç tane ülke var? Sizin için başkentleri ile birlikte listeledik.
4.01.2021Eğitim
202 Yılbaşı nedir, ne anlama geliyor? Google, Yılbaşı Doodle'ında hata mı yaptı?
202 Yılbaşı nedir, ne anlama geliyor? Google, Yılbaşı Doodle'ında hata mı yaptı? 2020 Yılının son gününe özel Google'dan yılbaşı Doodle'ı geldi. Milyonlarca Google kullanıcısı bir detayı fark etti. Doodle görseline tıkladığında açılan ekran '202 Yılbaşı' oldu. Kullanıcılar ise 202 Yılbaşı nedir, 202 Yılbaşı ne demek arayışa koyuldu. Google, Doodle hatası mı yaptı akla ilk gelen sorular arasında...
31.12.2020Gündem
Trump, 900 milyar dolarlık koronavirüs yardım paketini 'israf' diyerek imzalamadı
Trump, 900 milyar dolarlık koronavirüs yardım paketini 'israf' diyerek imzalamadıABD Başkanı Donald Trump, onayına sunulan 900 milyar dolarlık koronavirüs teşvik paketi için "utanç verici" yorumunu yaptı ve 'israf' olarak niteledi.
23.12.2020Dünya
Küllerinde o ‘madde’ bulundu
Küllerinde o ‘madde’ bulundu21 yaşındaki İngiliz Amelia, tatile gittiği Kamboçya’da denizde boğulmuş olarak bulundu. Kızlarının cansız bedenini yaktıran aile, küllerine İngiltere’de toksikoloji testi yaptırdı. Testte “tecavüz ilacı” diye bilinen GHB ile halüsinasyon gördüren maddelere rastlandı.
22.12.2020Dünya
Son dakika: Plaj partisinden sonra bir daha gören olmamıştı... Korkunç gerçek!
Son dakika: Plaj partisinden sonra bir daha gören olmamıştı... Korkunç gerçek!Sırt çantasıyla dünyayı gezen ve son olarak Kamboçya'nın Koh Rong adasında bir plaj partisinde görüldükten sonra ortadan kaybolan 21 yaşındaki genç kızdan, 23 Ekim 2019'dan sonra haber alınanmıştı. Bir hafta sonra cansız bedenine ulaşın genç kızın ölümünye ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...
20.12.2020Dünya
Asya ekonomileri büyümeye devam edecek
Asya ekonomileri büyümeye devam edecekTüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, ortaya çıktığı Çin ve diğer gelişmekte olan Asya ekonomilerinde bu yıl ekonomik daralmaya neden olurken, gelecek yıl bu ülkelerde büyümenin yüksek olması bekleniyor.
14.12.2020Uzmanpara
DEİK'ten gayrimenkul sektörüne "yurt dışında iş birliği" çağrısı
DEİK'ten gayrimenkul sektörüne "yurt dışında iş birliği" çağrısıDış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, gayrimenkul sektörüne hitaben, "Buyurun, DEİK ailemizin iş birliğiyle bütün dünyanın iş insanları ağıyla, 146 iş konseyimizle ve karşı kanatlarla önümüzde sizi bekliyoruz. Gelin bu değeri daha fazla faydaya, katma değere dönüştürelim." dedi.
9.12.2020Ekonomi
Koronavirüs salgınında dünyada yaşanan son gelişmeler!
Koronavirüs salgınında dünyada yaşanan son gelişmeler!Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 50 milyon 542 bine, virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 1 milyon 259 bine yükseldi, iyileşenlerin sayısı ise 35 milyon 689 bini aştı.
8.11.2020Dünya
Büyükelçiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güven mektubu sundu
Büyükelçiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güven mektubu sunduBelçika ve Kamboçya'nın Ankara büyükelçileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a güven mektubu sundu.
28.10.2020 Siyaset
Dışişleri Bakanlığı'ndan Vietnam ve Kamboçya’ya taziye mesajı
Dışişleri Bakanlığı'ndan Vietnam ve Kamboçya’ya taziye mesajıDışişleri Bakanlığı, Vietnam ve Kamboçya'da meydana gelen sel ve heyelanlarda yaşamını yitirenler için taziye mesajı yayımladı.
19.10.2020Gündem
Kamboçya'da aşırı yağışlar 11 can aldı
Kamboçya'da aşırı yağışlar 11 can aldıKamboçya'da ay başından bu yana etkili olan aşırı yağışların yol açtığı sellerde 10, yıldırım isabet etmesi sonucu da bir kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
11.10.2020Dünya
Dünya turuna çıktı, Beyşehir'de mola verdi
Dünya turuna çıktı, Beyşehir'de mola verdiBisikletiyle Tayland'dan dünya turuna çıkan İspanyol beden eğitimi öğretmeni Roberto Merchan Baeza, 16 bin kilometre pedal çevirdikten sonra geldiği Türkiye'de, Konya'nın Beyşehir ilçesinde mola verdi.
3.10.2020Tatil

Benzer Haber Etiketleri

kamboçyakoronavirüsdünyakovid-19ABD

Kamboçya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.