Kesk

Kesk

Son dakika KESK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan KESK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan KESK haber sayfamızda...

Kesk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.250 kesk haberi bulunmuştur.
İstanbul'dan 1 Mayıs manzaraları
İstanbul'dan 1 Mayıs manzaraları İstanbul’daki 1 Mayıs gösterilerinin bu yılki odak noktası Fatih’teki Bozdoğan Kemeri oldu. Polis, tarihi kemerde barikat kurarak Taksim’e çıkışa izin vermedi. Saraçhane’de toplanan kalabalık açıklamaların ardından ayrıldı. Bazı küçük gruplar polise saldırarak barikatı aşmak istedi. Polisin soğukkanlı tutumu ile olaylar büyümedi.
2.05.2024 Gündem
Bakan Yerlikaya'dan 1 Mayıs Taksim kutlamalarıyla ilgili açıklama
Bakan Yerlikaya'dan 1 Mayıs Taksim kutlamalarıyla ilgili açıklama İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Taksim'deki 1 Mayıs kutlamalarıyla ilgili açıklama yaptı.
23.04.2024 Gündem
1 Mayıs için Taksim kararı! Vali Gül duyurdu
1 Mayıs için Taksim kararı! Vali Gül duyurdu İstanbul Valisi Davut Gül açıklamasında, sendikalara 1 Mayıs'ın Taksim'de olmayacağının iletildiğini söyledi.
23.04.2024 Haberler
1 Mayıs için Taksim kararı! Vali Gül duyurdu
1 Mayıs için Taksim kararı! Vali Gül duyurdu İstanbul Valisi Davut Gül açıklamasında, sendikalara 1 Mayıs'ın Taksim'de olmayacağının iletildiğini söyledi.
23.04.2024 Gündem
Türkiye, Gazze için yasta
Türkiye, Gazze için yasta İsrail’in Gazze’de hastane bombalamasının ardından Türkiye’de üç günlük yas ilan edilip bayraklar yarıya indirildi. ABD’nin Ankara Büyükelçiliği de yas kararına uyup ABD bayrağını yarıya indirdi.
20.10.2023 Gündem
Memur ve memur emeklisine yapılacak 2 yıllık zam oranı belli oldu
Memur ve memur emeklisine yapılacak 2 yıllık zam oranı belli oldu Kamu Görevlileri Hakem Kurulunun 5'inci ve son toplantısında karar çıktı. Milyonlarca kişiyi ilgilendiren 2024-2025 zam oranları belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, toplu sözleşme zammına ilişkin önemli bir açıklama yaptı.
31.08.2023 Haberler
Son Dakika: Memur ve memur emeklisine yapılacak 2 yıllık zam oranı belli oldu
Son Dakika: Memur ve memur emeklisine yapılacak 2 yıllık zam oranı belli oldu Kamu Görevlileri Hakem Kurulunun 5'inci ve son toplantısında karar çıktı. Milyonlarca kişiyi ilgilendiren 2024-2025 zam oranları belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, toplu sözleşme zammına ilişkin önemli bir açıklama yaptı.
31.08.2023 Ekonomi
Memur ve emekliye yapılacak zam oranı belli oldu
Memur ve emekliye yapılacak zam oranı belli oldu Kamu Görevlileri Hakem Kurulunun 5'inci ve son toplantısında karar çıktı. Milyonlarca kişiyi ilgilendiren 2024-2025 zam oranları belli oldu.
31.08.2023 Haberler
Memur zammı için kurul belli oldu! İşte kazanılan haklar
Memur zammı için kurul belli oldu! İşte kazanılan haklar Milyonlarca memur ve memur emeklisini ilgilendiren 7’inci Dönem Kamu Toplu Sözleşmesi görüşmelerinde başta zam olmak üzere tarafların uzlaşamadığı konularla ilgili nihai kararı verecek ‘Kamu Görevlileri Hakem Kurulu’nun üyeleri belli oldu. İşte milyonlarca memurun kazandığı haklar...
26.08.2023 Ekonomi
Toplu sözleşme görüşmelerinde son toplantı! Gözler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda
Toplu sözleşme görüşmelerinde son toplantı! Gözler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Toplu sözleşme görüşmelerinde son toplantı bugün. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na geldi.
22.08.2023 Ekonomi
Toplu sözleşmede üçüncü randevu
Toplu sözleşmede üçüncü randevu Memur ve memur emeklileri için yürütülen 7. Kamu Toplu Sözleşmesi’nde süreç, bugün yapılacak üçüncü toplantıyla devam edecek. Açıkladığı ilk teklif, Memur-Sen tarafından beklentilerin altında bulunan hükümetin bugün masaya yeni bir teklifle oturması bekleniyor.
17.08.2023 Ekonomi
Hükümetin memura zam teklifine sendikalardan ilk tepki!
Hükümetin memura zam teklifine sendikalardan ilk tepki! Hükümet memura ilk teklifini açıkladı. 2024 yılı için yüzde 14+9 zam teklif etti, 2025’in zam teklifi ise yüzde 6+5 oldu. Bakan Işıkhan, “Bu teklif sadece mali hakları kapsıyor. 967 madde üzerinde görüşmelerimizi sürdüreceğiz” dedi.
15.08.2023 Ekonomi
Memur ve emekliler dikkat! Zam maratonu bugün başlıyor
Memur ve emekliler dikkat! Zam maratonu bugün başlıyor Memurların Toplu Sözleşme sürecinde ilk toplantı bugün yapılacak. Toplantıda memur ve emeklisinin 2024-2025 yıllarını kapsayan zam oranları değerlendirilecek.
1.08.2023 Ekonomi
Toplu sözleşme görüşmeleri öncesi Memur-Sen'den Bakan Şimşek'e kritik ziyaret
Toplu sözleşme görüşmeleri öncesi Memur-Sen'den Bakan Şimşek'e kritik ziyaret Memur-Sen heyeti, milyonlarca kamu görevlisini ilgilendiren ve 1 Ağustos'ta başlayacak olan 7. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri öncesinde Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret etti.
31.07.2023 Ekonomi
Memur ve emekliler dikkat! Zam pazarlığında kritik saat belli oldu
Memur ve emekliler dikkat! Zam pazarlığında kritik saat belli oldu Memurların toplu sözleşme süreci ile ilgili hükümet ve sendikalar arasındaki ilk toplantı yarın saat 14.00'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda yapılacak.
31.07.2023 Haberler
Memur ve emekliler dikkat! Zam pazarlığında kritik saat belli oldu
Memur ve emekliler dikkat! Zam pazarlığında kritik saat belli oldu Memurların toplu sözleşme süreci ile ilgili hükümet ve sendikalar arasındaki ilk toplantı yarın saat 14.00'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda yapılacak.
31.07.2023 Ekonomi
Memur ve emekliler dikkat! Zam pazarlığı yarın başlıyor
Memur ve emekliler dikkat! Zam pazarlığı yarın başlıyor Kamu çalışanları toplu sözleşme sürecinin başlamasını bekliyor. İlk toplantı yarın yapılacak. Toplantıya hükümet ile sendikaların temsilcileri katılacak. Toplantıda talepler dile getirilecek ve görüşme takvimi belirlenecek.
31.07.2023 Ekonomi
Memur ve memur emeklisinin zam pazarlığı başlıyor! Gözler salı gününe çevrildi
Memur ve memur emeklisinin zam pazarlığı başlıyor! Gözler salı gününe çevrildi Kamu çalışanları toplu sözleşme sürecinin başlamasını bekliyor. İlk toplantı 1 Ağustos'ta. Toplantıya hükümet ile sendikaların temsilcileri katılacak. Salı günkü toplantıda talepler dile getirilecek ve görüşme takvimi belirlenecek.
30.07.2023 Ekonomi
KESK heyetini kabul etti
KESK heyetini kabul etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) heyeti ile bir araya geldi.
18.07.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu, KESK heyetini kabul etti
Kılıçdaroğlu, KESK heyetini kabul etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) heyeti ile bir araya geldi.
17.07.2023 Gündem
Son dakika! Memur zammı ne kadar oldu? İşte seyyanen zamlı memur maaşları
Son dakika! Memur zammı ne kadar oldu? İşte seyyanen zamlı memur maaşları Enflasyon açıklandı, memurun beklediği haber Meclis’ten geldi. Memurların yüzde 17,55’lik toplu sözleşme ve enflasyon farkına ek olarak seyyanen 8 bin 77 liralık artış yapılacak. En düşük memur maaşı yüzde 85, öğretmen maaşı yüzde 71 zamlanacak.
6.07.2023 Ekonomi
232 konteynerli kent
232 konteynerli kent İzmir Büyükşehir, 16 dönümlük alanda İzmir’i temsilen “232” konteynerli ve bin kişi kapasiteli bir kent kuruyor.
21.02.2023 Ege
EŞİK’ten ‘anayasa’ kampanyası
EŞİK’ten ‘anayasa’ kampanyası Eşitlik İçin Kadın Platformu (EŞİK), başörtüsü ve aile ile ilgili anayasa değişikliği teklifine yönelik “hayır” kampanyası başlattı.
28.12.2022 Gündem
‘Hazırlıklarımız tam gaz devam’
‘Hazırlıklarımız tam gaz devam’ 100 yıl sonra yeniden düzenlenecek olan İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin paydaş buluşmaları sürüyor.
16.11.2022 Ege
Fincancı’ya gözaltı
Fincancı’ya gözaltı TSK’nın kimyasal silah kullanımı iddialarına ilişkin sözleri nedeniyle hakkında soruşturma açılan Fincancı, “terör propagandası” suçlamasıyla gözaltına alındı. Fincancı’nın TTB Başkanlığı’nın sonlanması için de süreç başladı.
27.10.2022 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kesk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.