Koç Grubu

Koç Grubu

Son dakika Koç grubu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koç grubu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koç grubu haber sayfamızda...

Koç Grubu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.759 koç grubu haberi bulunmuştur.
3 ayda 2.4 milyon kullanıcı
3 ayda 2.4 milyon kullanıcı Sadakat programı ve ödeme sistemleri platformu Chippin, son üç ayda mobil uygulamayı indirenlerin sayısının 2.4 milyona, müşteri sayısının da 5 milyona yükseldiğini duyurdu.
16.01.2024 Teknoloji
2024 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?
2024 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor? Tüketim alışkanlarının her geçen gün farklılaştığı ihtiyaçların her gün arttığı son dönemlerde insanların vazgeçemedikleri tüketim alışkanlıları arasında gıda tüketimi yer alıyor. Büyük market zincirlerinin ön sıralarda yer aldığı gıda sektöründe önemli perakende satıcılar arasında yer alan Migros'un çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Migros market kaça kadar açık, sabah mesaiye kaçta başlıyor?
9.01.2024 Gündem
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su Dünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
13.09.2023 Milliyet Executive
‘Tat’lı rekabet!
‘Tat’lı rekabet! Dünyada gıda krizi endişeleri artarken, Koç Holding’in grup şirketlerinden Tat Gıda’yı satın almak için piyasada kıyasıya yarış yaşanıyor. Şirkete, yabancı şirketlerin yanı sıra Dardanel ve Yayla Gıda ile birlikte farklı gruplardan da yoğun ilgi var.
22.07.2023 Ekonomi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO'lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
10.03.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO’lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
3.03.2023 Milliyet Executive
OPET’in genel müdürü ‘Kahramanzade’ oluyor
OPET’in genel müdürü ‘Kahramanzade’ oluyor OPET Petrolcülük A.Ş. Genel Müdürlük görevine Tüpraş Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Kahramanzade atanacak.
25.11.2022 Ekonomi
Sepet sepet yatırım...
Sepet sepet yatırım... Her tür piyasa koşulunda ana stratejimiz varlık alokasyonu. Bu sayede yatırımcılar riskleri dağıtır, beklenmedik gelişmelerden portföylerini korur, risk tercihlerine göre göreceli olarak daha düşük portföy dalgalanmasına maruz kalır...
9.11.2022 Milliyet Executive
İzmir’e yeni bir sembol geliyor
İzmir’e yeni bir sembol geliyor İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı İzmir’in en önemli kentsel dönüşüm hamlelerinden biri için ilk adım atılıyor. Teknik Yapı tecrübesi ve Koç Grubu’nun kaliteli hizmet anlayışı da Ege Mahallesi’nde başlayacak bu kentsel dönüşüm projesine katma değer sağlıyor.
23.09.2022 Advertorial
Parmak  ısırtacak  dönüşüm
Parmak ısırtacak dönüşüm İzmir’in yıllarca ihmal edilen Ege Mahallesi’nde kentsel dönüşümde örnek gösterilecek bir proje yükseliyor. Divan Residence ile kente yeni bir simge kazandırılacak, bölgede katma değer yaratılacak
23.09.2022 Ege
İzmir dönüşümüne ‘Teknik’ destek
İzmir dönüşümüne ‘Teknik’ destek Teknik Yapı, İzmir’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında bir projeye başladı. 50 katlı rezidans bloğu Koç Grubu’nun Divan Residence markası ile işletilip satışa sunulacak.
23.09.2022 Ekonomi
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU DataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
5.05.2022 Milliyet Executive
Armağan Zengin kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Armağan Zengin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Armağan Zengin, Türk oyuncudur. TV Sinema ve devlet tiyatrosu oyuncusu olan Armağan Zengin, izmir Karsiyaka'da dünyaya gelmistir.
13.12.2021 Cadde
Son dakika - Fenerbahçe'de Ali Koç sportif başarıyı yakalayamadı
Son dakika - Fenerbahçe'de Ali Koç sportif başarıyı yakalayamadı Süper Lig’de 2020-21 sezonu geride kalırken, Fenerbahçe ligi 82 puanla 3’üncü sırada bitirdi. Son yıllarda inişli çıkışlı bir grafik sergileyen sarı-lacivertliler, şampiyonluk yolunda önemli kayıplar yaşayarak mutlu sona ulaşamadı.
16.05.2021 Fenerbahçe
Koç, SEK’i satıp sütten çıkıyor
Koç, SEK’i satıp sütten çıkıyor Koç Grubu şirketlerinden Tat Gıda, SEK markasını ve süt iş kolundaki varlıklarını CLA Süt ve Süt Ürünleri’ne satmak için sözleşme imzaladı.
8.01.2021 Ekonomi
Koç Grubu'ndan büyük satış!
Koç Grubu'ndan büyük satış! TAT Gıda, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada SEK Süt'ün Çallı Gıda'ya satışının gerçekleştiğini duyurdu.
7.01.2021 Uzmanpara
Emre Belözoğlu'ndan şampiyonluk sözleri!
Emre Belözoğlu'ndan şampiyonluk sözleri! Fenerbahçe Kulübü Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, markalar dünyası ve spor sektörünün bir araya geldiği "Brand&Sport Summit 2020" organizasyonunda açıklamalarda bulundu. Emre Belözoğlu, camianın uzun süredir şampiyonluğa hasret olduğunu ve bu sebeple görevlerinin kolay olmadığını belirtti.
17.12.2020 Fenerbahçe
Fenerbahçe'de tepki: "Rezalet, Beşiktaş algı yaptı"
Fenerbahçe'de tepki: "Rezalet, Beşiktaş algı yaptı" Fenerbahçe Yöneticisi Alper Pirşen, Beşiktaş derbisi sonrasında konuştu.
29.11.2020 Fenerbahçe
OPET'ten "iflas istemi" haberlerine ilişkin açıklama
OPET'ten "iflas istemi" haberlerine ilişkin açıklama OPET Petrolcülük AŞ tarafından, bazı haber siteleri ve yayın organlarında yer alan "OPET'in iflası istendi" haberinin aslında iflas talepli bir alacak davası olduğu belirtilerek, "Şirketimiz tarafından ödenmemiş herhangi bir borç ve iflasını gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir." ifadesi kullanıldı.
4.06.2020 Ekonomi
İsmail Yüksek: "Barcelona gelse Trabzonspor sözümden dönmem"
İsmail Yüksek: "Barcelona gelse Trabzonspor sözümden dönmem" Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'nin 3. Lig ekibi Gölcükspor'dan 5 yıllığına kadrosuna kattığı İsmail Yüksek transferinin perde arkası ortaya çıktı. Sarı-Lacivertli takıma transferi açıklandıktan sonra Gölcülspor'dan istifa eden yönetici Ekrem Aktuğ "İsmail 500 bin TL'lik futbolcu değil. 2 ay önce Trabzonspor'a söz verdi. Barcelona gelse bile fikrim değişmez dedi" ifadelerini kullandı.
30.06.2020 Fenerbahçe
Ve mutabakata varıldı! KAP'a açıklandı...
Ve mutabakata varıldı! KAP'a açıklandı... Koç Holding ile İtalyan UniCredit ortak yönetimindeki Koç Finansal Hizmetler (KFS) ve Yapı Kredi Bankası (YKB) paylarının alım-satım işleminin tamamlandığı konusunda taraflar mutabakata vardı.
6.02.2020 Ekonomi
Yapı Kredi çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 YapıKredi Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?
Yapı Kredi çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 YapıKredi Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor? Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri vatandaşlar tarafından zaman zaman merak ediliyor. İşlem yapmak isteyenlerin sıklıkla yönelttiği sorulardan ilki ise "Yapı Kredi kaçta açılıyor, kapanıyor?" oluyor.
21.01.2020 Gündem
Tamamen duygusal!
Tamamen duygusal! Yöneticilerinin ve çalışanlarının duygusal zekalarının geliştirildiği şirketlerde verimlilik, satış ve kârın arttığını belirten BCC Turkey Kurucu Ortağı Banu Koç Çakan, “Beyinde yeni klasör yaratıyoruz” dedi
12.01.2020 Ekonomi
Koçtaş saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2020 Koçtaş çalışma mesai saatleri
Koçtaş saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2020 Koçtaş çalışma mesai saatleri Türkiye'nin en çok tercih edilen yapı marketlerinden biri olan Koçtaş'ın çalışma saatleri ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki Koçtaş saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte 2020 Koçtaş çalışma saatleri...
12.12.2019 Gündem
Koç Holding'den Yapı Kredi Bankası açıklaması
Koç Holding'den Yapı Kredi Bankası açıklaması Koç Holding, Yapı Kredi Bankası'nın çoğunluk hisselerinin alınacağına dair çıkan haberlere ilişkin açıklama yayınladı. Unicredit'ten yapılan açıklamada ise müzakerelerde nihai bir anlaşmaya varılmadığı bildirildi.
25.11.2019 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Koç Grubu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.