Kurul

Kurul

Son dakika Kurul haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kurul gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kurul haber sayfamızda...

Kurul

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 35.236 kurul haberi bulunmuştur.
Meclis'te fahiş fiyat mesaisi! Kapatma cezası gündemde
Meclis'te fahiş fiyat mesaisi! Kapatma cezası gündemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda fahiş fiyat ile mücadeleye dair kanun teklifinin görüşmelerine devam edilecek. Eğitimcilere yönelik şiddete cezayı artıracak düzenlemenin bu hafta AK Parti grubunda gündeme gelmesi bekleniyor.
19.05.2024 Ekonomi
Göksel Gümüşdağ: Başakşehir’in DNA’sında hep Avrupa var!
Göksel Gümüşdağ: Başakşehir’in DNA’sında hep Avrupa var! Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Trabzonspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.
18.05.2024 Basaksehir
Fenerbahçe'de Jose Mourinho ve Stefano Pioli derken ters köşe! İşte Ali Koç'un istediği teknik direktör
Fenerbahçe'de Jose Mourinho ve Stefano Pioli derken ters köşe! İşte Ali Koç'un istediği teknik direktör Fenerbahçe'de gözler başkanlık seçimine çevrilmişken Ali Koç ve Aziz Yıldırım gelecek sezon takımın başına getirecekleri teknik direktörü belirlemek için çalışmalarına devam ediyor. Sarı-lacivertlilerde Jose Mourinho ve Stefano Pioli’nin ismi gündeme gelse de Ali Koç'un istediği teknik adam ortaya çıktı.
18.05.2024 Fenerbahçe
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç adaylık başvurusunu yaptı!
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç adaylık başvurusunu yaptı! Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç, 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Genel Kurul'da başkan adaylığı için toplanan imzaları Yüksek Divan Kurulu'na teslim etti.
17.05.2024 Fenerbahçe
CHP'li Büyükerşen'e hapis istemi! Haksız mal edinme davası
CHP'li Büyükerşen'e hapis istemi! Haksız mal edinme davası Eski Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve 4 kişi hakkında, başkanı olduğu vakıf ile bağlı şirketleri zarara uğrattığı ve mülk edindiği iddiasıyla açılan davada Büyükerşen ile şirketlerde yöneticilik yapan Prof. Dr. Ahmet Durmaz için 5 yıldan 19 yıla kadar hapis cezası talep edildi.
17.05.2024 Gündem
90+3 Ege'de Futbol | Bir babayiğit aranıyor!
90+3 Ege'de Futbol | Bir babayiğit aranıyor! Trendyol 1. Lig’den 670 milyon lira borçla TFF 2. Lig'e düşen Altay’ı değerlendiren usta kalemlerimiz, ‘‘Altay’ı bu cendereden sadece ve sadece para çıkarır. Sevgili Altaylılar, taşın altında ellerinizi birleştirir misiniz lütfen! ‘Kan, ter ve saygı’ ilk ikisini verir, üçüncüsünü kazanırsınız. Nokta!’’ dedi.
17.05.2024 1.Lig
Acun Ilıcalı, Ali Koç'un teklifini kabul etti!
Acun Ilıcalı, Ali Koç'un teklifini kabul etti! Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç'un yeniden aday olduğu seçimde yönetim kurulu üyesi olması için Acun Ilıcalı ile görüştüğü öğrenildi.
17.05.2024 Fenerbahçe
Kripto para düzenlemesi TBMM Başkanlığına sunuldu
Kripto para düzenlemesi TBMM Başkanlığına sunuldu Kripto varlıklara ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
16.05.2024 Ekonomi
Rekabet Kurulu'ndan Google'a para cezası
Rekabet Kurulu'ndan Google'a para cezası Google yerel arama hizmetleri kararı doğrultusunda getirilen yükümlülükleri otel sorguları bakımından yerine getirmedi. Rekabet Kurulu'nun aldığı karar gereği yükümlülükleri yerine getirene kadar her gün için 2023 yılı gayri safi gelirlerinin on binde 5'i oranında idari para cezası uygulanacak.
16.05.2024 Uzmanpara
Rekabet Kurumu kararını verdi: Google'a yeni para cezası
Rekabet Kurumu kararını verdi: Google'a yeni para cezası Google yerel arama hizmetleri kararı doğrultusunda getirilen yükümlülükleri otel sorguları bakımından yerine getirmedi. Rekabet Kurulu'nun aldığı karar gereği yükümlülükleri yerine getirene kadar her gün için 2023 yılı gayri safi gelirlerinin onbinde 5'i oranında idari para cezası uygulanacak.
16.05.2024 Ekonomi
Meclis Başkanı Kurtulmuş'tan yeni anayasa açıklaması: Süreci siyasi partilerimizle birlikte sürdüreceğiz
Meclis Başkanı Kurtulmuş'tan yeni anayasa açıklaması: Süreci siyasi partilerimizle birlikte sürdüreceğiz TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin, "Meseleyi birtakım kısıtlar altında tutmamak için, birtakım siyasi tartışmaların konusu haline getirmemek için bütün bu süreci siyasi partilerimizle birlikte TBMM çatısı altında sürdüreceğiz" dedi.
15.05.2024 Gündem
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek açıkladı: 9 aylık dönemde 608 milyon TL’lik kara ulaştık
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek açıkladı: 9 aylık dönemde 608 milyon TL’lik kara ulaştık Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 25 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Olağan Seçimli Genel Kurul ve Florya ile ilgili açıklamalarda bulundu.
15.05.2024 Galatasaray
Benzin istasyonlarında tabelalar değişti
Benzin istasyonlarında tabelalar değişti Akaryakıtta tek fiyat uygulaması başladı. Benzin istasyonlarında EPDK’nın tek fiyat kararı uygulanıyor. Tek fiyat uygulaması tabelalara yansıdı.
15.05.2024 Ekonomi
Fenerbahçe'de Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho mücadelesi!
Fenerbahçe'de Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho mücadelesi! Fenerbahçe’de iki başkan adayının da seçim kozu Jose Mourinho oldu. Ali Koç kanadında Sportif Direktör Mario Branco, yıldız teknik adama teklifte bulunurken, Aziz Yıldırım ise yüz yüze görüştüğü Portekizli hoca ile el sıkıştı.
15.05.2024 Fenerbahçe
Galatasaray'da Süheyl Batum'un projeleri belli oldu
Galatasaray'da Süheyl Batum'un projeleri belli oldu Dursun Özbek’e rakip olarak seçim maratonuna katılan Süheyl Batum, başarılı bir işi bozmak için değil, kulübün geleceğini güvence altına almak için yola çıktıklarını söyledi, yapacaklarını anlattı.
15.05.2024 Galatasaray
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, başkan adayları kimler oldu? Aziz Yıldırım aday oldu!
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, başkan adayları kimler oldu? Aziz Yıldırım aday oldu! Fenerbahçe başkanlık seçimi Aziz Yıldırım'ın adaylığını açıklamasının ardından gündem geldi. Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç ise daha önce yeniden başkanlığa aday olacağını açıklamıştı. İki rakip 2018 yılında yapılan seçimli olağan genel kurulda yine aday olmuştu. Ali Koç 16 bin 92 oyla başkanlığa seçilirken, Aziz Yıldırım 4 bin 644 oy almıştı. Peki, 2024 Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman?
14.05.2024 Bilgi Rehberi
Fenerbahçe'de seçim tarihi belli oldu!
Fenerbahçe'de seçim tarihi belli oldu! Fenerbahçe'de Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın adaylıklarını açıkladığı başkanlık seçiminin tarihi belli oldu.
14.05.2024 Fenerbahçe
İstanbul'da suya yüzde 36 oranında zam yapıldı
İstanbul'da suya yüzde 36 oranında zam yapıldı Son dakika gelen bilgilere göre İstanbul'da suya yüzde 36 ile 53 oranında zam yapılması kararlaştırıldı. İşte o detaylar...
14.05.2024 Gündem
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla komplo devrededir
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla komplo devrededir Geçtiğimiz günlerde İsveç'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Eurovision şarkı yarışması ve İsviçre'nin kazanmasına ilişkin MHP lideri Bahçeli açıklama yaptı. Bahçeli, bir soruşturma kapsamında Ankara Emniyeti'nde 3 üst düzey memurun görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili de, 'Tüm kanun dışı irtibat ve ilişki ağının farkındayız. Bir komplo devrededir. Hedef AK Parti, MHP ve Cumhur İttifakı'dır. Maşa kullananları takipteyiz.' dedi.
14.05.2024 Haberler
Rekabet Kurulu'ndan Bağdat ve Deva Baharat'a 2.8 milyon TL ceza
Rekabet Kurulu'ndan Bağdat ve Deva Baharat'a 2.8 milyon TL ceza Rekabet Kurulu'nun Bağdat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi’nin ve Deva Baharatları Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin alıcılarının yeniden satış fiyatını belirlemek suretiyle 4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanun’un 4. maddesini ihlal edip etmediğinin tespiti amacıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. İki şirkete 2.8 milyon TL para cezası kesildi.
14.05.2024 Ekonomi
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla komplo devrededir
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla komplo devrededir Geçtiğimiz günlerde İsveç'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Eurovision şarkı yarışması ve İsviçre'nin kazanmasına ilişkin MHP lideri Bahçeli açıklama yaptı. Bahçeli, bir soruşturma kapsamında Ankara Emniyeti'nde 3 üst düzey memurun görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili de, 'Tüm kanun dışı irtibat ve ilişki ağının farkındayız. Bir komplo devrededir. Hedef AK Parti, MHP ve Cumhur İttifakı'dır. Maşa kullananları takipteyiz.' dedi.
14.05.2024 Gündem
Ali Koç daha güçlü yönetim için düğmeye bastı!
Ali Koç daha güçlü yönetim için düğmeye bastı! Fenerbahçe’de teknik heyet ve futbolcular Süper Lig’de kalan iki maça odaklanırken, Başkan Ali Koç ise genel kurul için çalışmalarına start verdi. Sarı-lacivertli takımın patronunun daha güçlü bir yönetim kuracağı öğrenildi.
14.05.2024 Fenerbahçe
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'de Ali Koç'a rakip oldu! Jose Mourinho'yu açıkladı: Kazanırsak getireceğim
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'de Ali Koç'a rakip oldu! Jose Mourinho'yu açıkladı: Kazanırsak getireceğim Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, Haziran ayında gerçekleştirilecek Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda başkan adayı oldu. Aziz Yıldırım, seçilmesi halinde teknik direktörlük görevine Jose Mourinho'yu getireceğini duyurdu.
13.05.2024 Fenerbahçe
Aziz Yıldırım: Henüz bir yönetim listesi hazırlamadım!
Aziz Yıldırım: Henüz bir yönetim listesi hazırlamadım! Fenerbahçe Başkan adaylarından Ali Koç, basında yer alan iddialarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
13.05.2024 Fenerbahçe
Galatasaray'da başkan adayları için renk seçimi heyecanı!
Galatasaray'da başkan adayları için renk seçimi heyecanı! Galatasaray'da başkan adayları Dursun Aydın Özbek ve Bedii Süheyl Batum'un yarışacağı oy pusulalarının renkleri belli oldu.
13.05.2024 Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

Kurul ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.