Mehmet Bekaroğlu

Mehmet Bekaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul-3 7 .sıra Adayı.1954 yılında Rize’de doğdu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde Psikiyatri uzmanlığını yaptı, İngiltere’de Aston Üniversitesi’nde misafir araştırmacı olarak çalıştı. 1987-1999 döneminde KATÜ Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştı.Refah Partisi çatısı altında 21. Dönem Rize Milletvekili seçilerek TBMM’ye adımını attı, İnsan Hakları İnceleme Komisyonu’nda yer aldı. CHP’de Genel Başkan Yardımcısı olarak siyasi yaşamını sürdürmektedir.

Mehmet Bekaroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 602 mehmet bekaroğlu haberi bulunmuştur.
CHP'li Karaca: Çay kanun taslağını bir an önce yasallaştıralım
CHP'li Karaca: Çay kanun taslağını bir an önce yasallaştıralımCHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Siyasi düşüncelerinizi ve hesaplarınızı bir kenara bırakın. Gelin, hep birlikte ve bir an önce çay kanunu taslağını yasallaştıralım" dedi.
20.10.2021Siyaset
‘İnce iftira olduğunu biliyor’
‘İnce iftira olduğunu biliyor’Muharrem İnce’nin, “Atatürk’e ‘kefere’ diyenleri yönetici yapanlarla yolumu ayırıyorum” sözüne CHP’den yanıt geldi. İnce ile daha önce bu konuyu yüz yüze konuştuklarını belirten CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, “Böyle bir laf yoktur. Yalan olduğunu biliyor” dedi.
10.02.2021Siyaset
CHP, Kobi’ler için ikinci kez sahada
CHP, Kobi’ler için ikinci kez sahadaCHP Milletvekilleri 28 Kasım-7 Aralık tarihleri arasında 81 ile giderek, KOBİ’lerin sorunlarına ilişkin partinin çözüm programını anlatacak ve buna ilişkin hazırlanan broşürleri KOBİ işletmecileri ile çalışanlarına ulaştıracak.
22.11.2020Siyaset
Bakan Selçuk : 3,5 milyon kişiye kısa çalışma ödeneği uygulaması yaptık
Bakan Selçuk : 3,5 milyon kişiye kısa çalışma ödeneği uygulaması yaptıkAile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Bir sene boyunca 3.5 milyon kişiye kısa çalışma ödeneği uygulaması yaptık. 3.5 milyon kişiye ulaşan milyarlarca liralık operasyonu alnımızın akıyla tamamladık. Covid döneminde yapılan tüm desteklerin nakdi ücret desteği, normalleşme desteği, işsizlik ödeneği harcamalarının tutarı 32.8 milyar TL'ye ulaştı" dedi.
6.11.2020Ekonomi
İnce: Bölücü olan kim?
İnce: Bölücü olan kim?CHP’den ayrılarak yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, “CHP’nin oylarını böleceği” eleştirilerine sert çıktı. 24 Haziran 2018 seçimlerinden sonra CHP içinde başlatılan olağanüstü kurultay hareketine destek verenlerin, parti yönetimince dışlandığını savunan İnce, Twitter’dan “Değişime imza veren milletvekillerini, belediye başkanlarını, kurultay delegelerini dışla, sonra dostlarınla hayal kur. Bölücü olan kim?” ifadelerini kullandı.
6.08.2020Siyaset
Kılıçdaroğlu’ndan ‘Kürt sorunu’ mesajları... 'Silahla hiçbir şey elde edilemez'
Kılıçdaroğlu’ndan ‘Kürt sorunu’ mesajları... 'Silahla hiçbir şey elde edilemez'Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleriyle iftarda buluşan CHP lideri, güven ortamı için silahın ortadan kalkması gerektiğini vurguladı. Kılıçdaroğlu, çözüm tartışmalarının kapalı kapılar ardında değil, Meclis’te yapılması gerektiğini tekrarladı
27.05.2019Siyaset
Bekaroğlu hakkında Soylu fezlekesi
Bekaroğlu hakkında Soylu fezlekesiAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu hakkında, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sosyal medya üzerinden hakaret ettiği gerekçesiyle fezleke hazırladı...
23.02.2019Siyaset
16 il için daha mutabakat
16 il için daha mutabakat21 büyükşehirde İYİ Parti ile seçim ittifakı kuran CHP’nin, Kırıkkale, Isparta, Düzce, Nevşehir ve Osmaniye’de İYİ Parti adaylarını destekleyebileceği belirtildi. İYİ Parti’nin ise CHP’nin yönetimde olduğu sekiz il belediyesinin yanı sıra Bolu, Sivas ve Kırşehir’de de aday çıkarmaması bekleniyor
29.12.2018Siyaset
Mini torba komisyondan geçti
Mini torba komisyondan geçtiAK Parti'nin Fatih Sultan Mehmet ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçiş yasağını ihlal eden araçlara yönelik idari para cezalarının affını ve tahsilatı yapılmış cezaların da iadesini öngören mini torba yasa teklifi Meclis Plan Bütçe Komisyonu'nda bazı rötuşlarla kabul edildi. Teklif sahibi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, düzenlemenin yasalaşması halinde şu ana kadar tahsil edilmiş 19 milyon 922 bin TL'lik cezanın ilgililerine iade edileceğini bildirdi. Muş, teklifin görüşmelerinde imar barışında 31 Aralık'ta dolacak başvuru süresinin uzatılabileceği sinyalini verdi.
25.12.2018Ekonomi
CHP’de ‘sağ aday’ tercihi tartışılıyor
CHP’de ‘sağ aday’ tercihi tartışılıyorCHP ve İYİ Parti genel başkanları, adı her iki partiden de Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak geçen Mansur Yavaş’ın “ortak aday” çağrısından sonra görüşseler de CHP kaynakları bunun bir tesadüf olduğunu vurguluyor. “Görüşme planlanıyordu, Yavaş’ın açıklamaları üzerine geldi” deniliyor.
17.11.2018Siyaset
AK Partili ilçelerde ‘popüler’ adaylar
AK Partili ilçelerde ‘popüler’ adaylarCHP, İstanbul’da yönetimde olduğu 14 belediyedeki siyasi ve mali tabloyu mercek altına alırken, bir yandan da AK Partili belediyeleri çalışıyor.
14.11.2018Siyaset
AK Partili ilçeler için ‘vitrin aday’
AK Partili ilçeler için ‘vitrin aday’CHP, yönetiminde olmadığı ilçeleri alabilmek için “vitrin aday” formülü üzerinde duruyor. Kulislerde, İstanbul vekilleri Tanrıkulu, Bekaroğlu ve Tanal’ın AK Partili belediyelerde aday gösterilebileceği konuşuluyor...
2.11.2018Siyaset
Adalet Bakanlığından Nedim Şener açıklaması: "İddia tamamen asılsızdır"
Adalet Bakanlığından Nedim Şener açıklaması: "İddia tamamen asılsızdır"Adalet Bakanlığı, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun gazeteci Nedim Şener'in cezaevinde kötü muameleye uğradığına ilişkin iddialarının asılsız olduğunu bildirdi.
15.10.2018Gündem
28 günlük temel eğitim 21 güne indi
28 günlük temel eğitim 21 güne indiBedelli askerliğe ilişkin teklif dün Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçti. Teklifte yapılan değişiklik ile daha önce 28 gün olarak belirlenen temel eğitim süresi 21 güne indirildi
23.07.2018Siyaset
Bedelli askerlik teklifi komisyonda kabul edildi! 28 günlük temel eğitim 21 güne indi
Bedelli askerlik teklifi komisyonda kabul edildi! 28 günlük temel eğitim 21 güne indiBedelli askerliğe ilişkin teklif dün Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçti. Teklifte yapılan değişiklik ile daha önce 28 gün olarak belirlenen temel eğitim süresi 21 güne indirildi
23.07.2018Siyaset
Meclis'te 'Ahmet'ler 'Mehmet'ler ve 'Mustafa'lar çoğunlukta
Meclis'te 'Ahmet'ler 'Mehmet'ler ve 'Mustafa'lar çoğunluktaMilletvekili genel seçimleri sonucu olaşan  yeni Meclis'te "Ahmet" ve "Mehmet"ler çoğunlukta yer alıyor.
26.06.2018Siyaset
Rize, Trabzon, Artvin, Giresun... Hepsi isyanda! Vampir kabusları oldu
Rize, Trabzon, Artvin, Giresun... Hepsi isyanda! Vampir kabusları olduDoğu Karadeniz'de 2007 yılında görülmeye başlanan, son birkaç yıldır çoğalan 'Ricania simulans' adlı kelebek türü böcek, yaz ayı ile birlikte yeniden ortaya çıktı.
20.06.2018Gündem
Rize, Trabzon, Artvin, Giresun... Hepsi isyanda! Vampir kabusları oldu
Rize, Trabzon, Artvin, Giresun... Hepsi isyanda! Vampir kabusları olduDoğu Karadeniz'de 2007 yılında görülmeye başlanan, son birkaç yıldır çoğalan 'Ricania simulans' adlı kelebek türü böcek, yaz ayı ile birlikte yeniden ortaya çıktı.
20.06.2018Gündem
CHP milletvekili aday listesi belli oldu! İşte il il CHP milletvekili adayları
CHP milletvekili aday listesi belli oldu! İşte il il CHP milletvekili adaylarıCHP milletvekili aday listesi YSK'ya teslim edildi. 24 Haziran'da gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin milletvekili aday listesi kesinleştirildi. İşte il il CHP milletvekili aday listesi
22.05.2018Gündem
Son dakika... CHP'nin milletvekili adayları belli oldu!
Son dakika... CHP'nin milletvekili adayları belli oldu!CHP'nin 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırlanan aday listesi YSK'ye sunuldu. Listede olmadığı açıklanan Ali Şeker'in yeniden aday listesine alındı. Kılıçdaroğlu İzmir'den aday olurken 18 MYK üyesinin tamamı ile Deniz Baykal da aday listesinde yer aldı.
21.05.2018Siyaset
Son dakika... CHP’nin milletvekili adayları belli oldu
Son dakika... CHP’nin milletvekili adayları belli olduCHP Parti Meclisi (PM) toplantısında, 24 Haziran'da  gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin milletvekili  aday listesi kesinleştirildi.
21.05.2018Siyaset
Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti
Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.Muhalefetin ittifak arayışları sürüyor. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.  Karamollaoğlu'nu, CHP Genel Merkezi'ne gelişinde Genel Başkan  Yardımcısı Bülent Tezcan ile İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu karşıladı.  Basına kapalı gerçekleşen görüşme, yaklaşık 20 dakika sürdü. Karamollaoğlu, parti genel merkezinden ayrılırken, basın mensuplarının  "cumhurbaşkanlığı için herhangi bir adayın belirlenip belirlenmediği" konusundaki  sorusuna, "Bunların hepsi birkaç gün içerisinde netleşecek, size o zaman  aktarılacak. Sadece kısa bir görüşme yaptık o kadar." yanıtını verdi.
11.09.2019Haberler
Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti
Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
26.04.2018Siyaset
‘Sıfır baraj’ olmadı 5’li ittifak masada!
‘Sıfır baraj’ olmadı 5’li ittifak masada!Erken seçim kararı sonrası dün CHP ve İYİ Parti liderleri üçüncü kez görüştü. Kılıçdaroğlu’nun daha evvel ‘sıfır baraj’ ittifakını reddeden Akşener’e “CHP, İYİ Parti, SP, DP, BTP”den oluşan 5 partili ittifak önerisi sunduğu öğrenildi
25.04.2018Siyaset
Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu ile görüştü
Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu ile görüştüCHP lideri Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ile görüştü
23.04.2018Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mehmet Bekaroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.