Merve Şarapçıoğlu

Merve Şarapçıoğlu

Son dakika Merve Şarapçıoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Merve Şarapçıoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Merve Şarapçıoğlu haber sayfamızda...

Merve Şarapçıoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 101 merve sarapcioglu haberi bulunmuştur.
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşımı
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşımıBerk Oktay ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'un Çeşme tatili sürüyor. Her fırsatta Atiksoy'a olan aşkını dile getiren Oktay, plajda sevgilisini öperken çekilen fotoğrafını Instagram'dan paylaştı
29.07.2021Cadde
Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasında mal paylaşımı davası başladı
Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasında mal paylaşımı davası başladıBerk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasındaki ‘mal rejimi davası’nın ilk celsesi görüldü. Şarapçıoğlu’nun tanıkları, ikilinin düğün masrafını yarı yarıya ödediğini ve Oktay’ın parasını babasının yönettiğini söyledi.
20.06.2021Cadde
Berk Oktay: Hayatı seninle paylaşabilmek ne güzel
Berk Oktay: Hayatı seninle paylaşabilmek ne güzelBerk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'a, "Ne güzel şey hayatı seninle paylaşabilmek" sözleriyle seslendi.
4.06.2021Cadde
Yıldız Çağrı Atiksoy'dan romantik paylaşım
Yıldız Çağrı Atiksoy'dan romantik paylaşımKendisi gibi oyuncu olan Berk Oktay ile nikah masasına oturmak için hazırlık yapan Yıldız Çağrı Atiksoy’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
25.05.2021Cadde
250 bin TL'lik saat! Berk Oktay'dan Merve Şarapçıoğlu'na yanıt
250 bin TL'lik saat! Berk Oktay'dan Merve Şarapçıoğlu'na yanıtMerve Şarapçıoğlu, eski eşi Berk Oktay’a düğün hediyesi olarak takılan saati geri istedi. İddiaya göre; ünlü oyuncu, şimdiki değeri yaklaşık 250 bin TL olan Rolex’i çöpe attığını söyleyerek kafa karıştırdı.
24.02.2021Cadde
Merve Şarapçıoğlu-Berk Oktay'dan tehlikeli hareketler
Merve Şarapçıoğlu-Berk Oktay'dan tehlikeli hareketlerBirliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, geçtiğimiz gün motosikletle tura çıktı.
23.02.2021Cadde
Sürpriz teklif! Gel de evet deme
Sürpriz teklif! Gel de evet demeBerk Oktay, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’a evlenme teklif etti
4.02.2021Cadde
Bu dava bitmez: İnsanda biraz utanma olur!
Bu dava bitmez: İnsanda biraz utanma olur!Olaylı bir şekilde boşanan eski eşler arasındaki sular durulmuyor. Merve Şarapçıoğlu, ‘Mal Rejimi Listesi’ne evliyken çıktıkları tatilleri fatura eden eski eşi Berk Oktay’ı bombaladı.
18.01.2021Cadde
Berk Oktay sert çıktı: Birileri bunlara çanak tutuyor
Berk Oktay sert çıktı: Birileri bunlara çanak tutuyorOyuncu Berk Oktay, önceki akşam Yeniköy'de objektiflere yansıdı. Oktay, gazetecilerin eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile aralarında saat krizi yaşandığı iddialarıyla ilgili sorularına sert çıktı.
12.01.2021Cadde
Robocop  Berk Oktay
Robocop Berk OktayOyuncu Berk Oktay, paylaştığı kaslı fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemi oldu.
11.01.2021Cadde
Merve Şarapçıoğlu ile Berk Oktay arasında 'saat' krizi!
Merve Şarapçıoğlu ile Berk Oktay arasında 'saat' krizi!Oyuncu Berk Oktay ile Avukat Merve Şarapçıoğlu’nun evliliği, geçen yıl bitti. Eski eşinin uygunsuz görüntülerini yayma suçundan ceza alan Şarapçıoğlu, Oktay'ın, ailesi tarafından takılan 59 bin TL’lik saatin sertifikasını bile istediğini söyledi.
7.01.2021Cadde
Berk Oktay hakkında şoke eden iddia!
Berk Oktay hakkında şoke eden iddia!Eski eşi Merve Şarapçıoğlu tarafından müstehcen görüntüleri ifşalanan Berk Oktay'ın 4 yıl önce bir trans birey ile ilişkiye girdiği iddia edildi. Oktay ile 3-4 kez ilişkiye girdiğini söyleyen Birsu Hanım, "Cinsiyet değiştirme operasyonu olmamda Berk'in etkisi büyük" dedi. Berk Oktay ise iddiaları kesin bir dille yalanlayarak dava açacağını belirtti.
26.12.2020Cadde
Berk Oktay: Deliliniz neredeydi?
Berk Oktay: Deliliniz neredeydi?Oyuncu Berk Oktay, eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun 'özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek' suçundan hapis cezası ile sonuçlanan dava sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
24.12.2020Cadde
Yıldız Çağrı Atiksoy'dan Berk Oktay'a destek!
Yıldız Çağrı Atiksoy'dan Berk Oktay'a destek!Oyuncu Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu arasındaki özel hayata ilişkin görüntülerini ifşa etme davasında karar çıktı. Şarapçıoğlu, iki yıl hapis cezası aldı. Kararın ardından Yıldız Çağrı Atiksoy'dan sevgilisi Berk Oktay'a destek geldi.
24.12.2020Cadde
Şarapçıoğlu’na hapis cezası
Şarapçıoğlu’na hapis cezasıBerk Oktay’ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanan eski eşi Merve Şarapçıoğlu hakkındaki dava karara bağlandı...
23.12.2020Cadde
Son dakika: Berk Oktay'ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu'na hapis cezası
Son dakika: Berk Oktay'ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu'na hapis cezasıOyuncu Berk Oktay'ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanan eski eşi Merve Şarapçıoğlu hakkındaki dava karara bağlandı. Şarapçıoğlu, 'özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek' suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Kararın ardından duruşma salonu önünde açıklama yapan Berk Oktay, "Bugün soyadımın bütün namusu temizlenmiştir" dedi.
22.12.2020Cadde
Berk Oktay’ın uygunsuz görüntülerini paylaşan eski eşinin davasında mütalaa
Berk Oktay’ın uygunsuz görüntülerini paylaşan eski eşinin davasında mütalaaOyuncu Berk Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu’na uygunsuz görüntülerini yayınladığı gerekçesiyle açtığı davanın görülmesine devam edildi. Duruşmada mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, sanık Şarapçıoğlu’nun 6 yıl 3 aya kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.
25.11.2020Cadde
Berk Oktay, 'Merve Şarapçıoğlu' sorusuna sinirlendi
Berk Oktay, 'Merve Şarapçıoğlu' sorusuna sinirlendiBerk Oktay, önceki akşam Sultanahmet'teki Balıkçı Sabahattin'de dört erkek arkadaşıyla 38'inci yaş gününü kutladı. Oktay, eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile ilgili soruya Sorma onu, gerek yok" yanıtını verdi.
31.10.2020Cadde
Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerinin yayınlanması davasında dosya savcılıkta
Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerinin yayınlanması davasında dosya savcılıktaBerk Oktay, uygunsuz fotoğraflarını yayınladığı iddiasıyla, eski eşinden şikayetçi olmuştu. Merve Şarapçıoğlu hakkındaki dava dosyası, mütalaasını hazırlaması için savcılığa gönderildi.
29.09.2020Cadde
Merve Şarapçıoğlu'dan eski eşi Berk Oktay'a gönderme
Merve Şarapçıoğlu'dan eski eşi Berk Oktay'a göndermeOyuncu Berk Oktay'dan olaylı şekilde boşanan Merve Şarapçıoğlu, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Yakışıklı oyuncu, son günlerde meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy'la yaşadığı aşkla gündemde...
28.08.2020Cadde
Yıldız Çağrı Atiksoy-Berk Oktay aşka geldi
Yıldız Çağrı Atiksoy-Berk Oktay aşka geldi2016 yılından evlendiği Merve Şarapçıoğlu ile olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay, yeni bir aşka yelken açtığı Yıldız Çağrı Atiksoy ile çektirdiği fotoğrafı, "Sefa geldin gönlüme" notuyla paylaşmıştı. İkili, Çeşme tatilinde objektiflere yakalandı.
14.08.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (31 Temmuz 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (31 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
31.07.2020Magazin
Yeni aşkın ilk karesi
Yeni aşkın ilk karesiGeçtiğimiz şubat ayında avukat eşi Merve Şarapçıoğlu'ndan boşanan Berk Oktay, yeni bir aşka yelken açtı. Yakışıklı oyuncu, meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile görüntülendi.
31.07.2020Cadde
Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy aşk mı yaşıyor?
Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy aşk mı yaşıyor?Geçtiğimiz aylarda Merve Şarapçıoğlu'ndan boşanan Berk Oktay, aşkı meslektaşında buldu. İddialara göre; ünlü oyuncunun yeni sevgilisi bir dönem partneri olan Yıldız Çağrı Atiksoy...
29.07.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (28 Nisan 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (28 Nisan 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
28.04.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

berk oktaymerve şarapçıoğluyıldız çağrı atiksoycaddeünlüler dünyası

Merve Şarapçıoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.