Messenger

Messenger

Son dakika messenger haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan messenger gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan messenger haber sayfamızda...

Messenger

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 759 messenger haberi bulunmuştur.
Facebook Dondurma ve Silme 2021: Facebook 'Hesap Dondurma ve Silme' Linki
Facebook Dondurma ve Silme 2021: Facebook 'Hesap Dondurma ve Silme' Linki Bir zamanlar dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Facebook Instagram Twitter gibi uygulamaların çıkmasıyla birlikte kullanıcı sayısında azalma yaşamaya başladı. Son dönemlerde veri ihlali ile gündeme gelen Facebook’a güvenmeyenlerin kullanıcı sayısının azalmasında etkisi büyük oldu. Facebook’u artık kullanmayanlar veya sosyal medyaya ara vermek isteyenler için Facebook hesap dondurma veya silme işlemi imkanı var. 2 milyar kullanıcıyı aşan Facebook hesap dondurma, silme nasıl yapılır? sorusunun cevabı gayet basit. İçerikte ulaşabileceğiz Facebook dondurma ve silme linki ile bilgisayardan veya akıllı telefonlardan bu işlem birkaç adımda yapılabilir.
25.11.2021Sosyalmedya
Konum Nasıl Atılır? WhatsApp ve Messenger’dan Konum Gönderme
Konum Nasıl Atılır? WhatsApp ve Messenger’dan Konum GöndermeTeknolojinin gelişmesi ile haberleşme, iletişim ve ulaşım çok daha kolay hale geldi. Özellikle gitmek istediğimiz şehir veya bölgeler veya en yakınımızdaki ATM veya hastane gibi adreslere ulaşmak akıllı telefonlar veya uygulamalar sayesinde problem olmaktan çıktı. Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp ve Messenger konum atma özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Gidilecek adrese kısa sürede ulaşmayı sağlayan konum atma işlemi zamandan tasarruf etmeye de yardımcı oluyor. Konum nasıl atılır? WhatsApp ve Messenger’dan konum atma işlemi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Teknoloji
Facebook Hesap Silme Linki 2021: Kalıcı Olarak Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?
Facebook Hesap Silme Linki 2021: Kalıcı Olarak Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?Bir dönem dünyanın en popüler uygulamalarından olan Instagram, Twitter ve TikTok gibi sosyal platformların artmasıyla kullanıcı sayısında düşüş yaşamaya başladı. Özellikle Instagram’ın piyasaya sürülmesi ile ünü geride kalan Facebook kullanıcıları hesaplarını dondurma veya silme kararı aldı. Facebook kullanmayalar için hesap dondurma işleminin yanı sıra kalıcı olarak hesap silme imkanı da bulunuyor. Facebook hesap silme işlemi bilgisayar ve telefonlardan birkaç adımda yapılabiliyor. Facebook kalıcı kapatma işlemi nasıl yapılır? “Facebook Hesap Silme Linki 2021” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Sosyalmedya
Çocuk istismarına sıfır tolerans
Çocuk istismarına sıfır toleransÇocuk istismarına yönelik yaptıkları çalışmaları TBMM Dijital Mecralar Komisyonu’na sunan Facebook, istismara sıfır toleransla yaklaştıklarını belirterek, kullanıcılarından bu tarz içerikleri paylaşmak yerine şikâyet etmelerini istedi.
15.11.2021Gündem
Teknoloji şirketleri 'metaverse' ile 'fiziksel dünyayı' ele geçirmek istiyor
Teknoloji şirketleri 'metaverse' ile 'fiziksel dünyayı' ele geçirmek istiyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını başta blokzincir ve NFT'ler olmak üzere neredeyse tüm çevrim içi hizmetlere yönelik talebi artırırken, teknolojiden para kazanmanın yeni yollarını arayan büyük şirketler "metaverse" ile "fiziksel dünyayı" ele geçirmeye hazırlanıyor.
29.10.2021Teknoloji
En çok indirilen uygulamalar listesi güncellendi! İşte yeni liste
En çok indirilen uygulamalar listesi güncellendi! İşte yeni listeMobil uygulamaların popülerliği arttıkça, yüklenen uygulamalar tarafında bunun etkileri sürüyor. Yeni yayımlanan bir raporda 2021 yılının üçüncü çeyreğindeki en popüler uygulama belli oldu. SensorTower tarafından yayımlanan listeye göre Snapchat tekrar yükselişte, TikTok liderliği bırakmıyor.
14.10.2021Teknoloji
3 buçuk milyarlık kullanıcıyı etkileyen kesinti sonrası Instagram’a yeni özellik
3 buçuk milyarlık kullanıcıyı etkileyen kesinti sonrası Instagram’a yeni özellikInstagram için yepyeni özellikler geliştiriliyor. Geçenlerde yaşanan kesinti sebebiyle kullanıcılar Facebook’a bağlı olan WhatsApp ve Instagram gibi uygulamalara 6 saatten fazla ulaşamadı. Yeni yapılan bir açıklamaya göre Instagram’daki kesintileri veya teknik sorunları bilgilendirmek için bir özelliği test ettiği vurgulandı.
12.10.2021Teknoloji
Tek bir mesaj kutusuna taşınan Instagram ve Messenger için yeni detay
Tek bir mesaj kutusuna taşınan Instagram ve Messenger için yeni detayFacebook, ortak Instagram ve Messenger mesaj kutuları için yeni bir özellik duyurdu. Daha önce birleştirilmesiyle dikkat çeken ve gündem olan uygulamalar şimdi de ‘grup sohbetlerinin’ yapılacak olmasıyla karşımıza çıkıyor.
1.10.2021Teknoloji
Facebook’a WhatsApp özelliği geliyor
 Facebook’a WhatsApp özelliği geliyorFacebook yeni özelliklerini test etmeye devam ediyor. Bu kapsamda WhatsApp’ta uzun bir süredir bulunan sesli ve görüntülü konuşma özelliği Facebook’a gelecek.
24.08.2021Teknoloji
Facebook’u daha fazla kullanan kişilerde depresyon riski artıyor
Facebook’u daha fazla kullanan kişilerde depresyon riski artıyorSosyal medya ağlarının kullanıcıları her geçen gün artırıyor. Bağımlılık noktasına gelen artık bu ağların kullanımı da bazı tehlikeleri beraberinde getiriyor. Yeni yapılan bir araştırmaya göre Facebook’u yoğun bir şekilde kullanan kişilerde depresyon oranı artıyor.
19.08.2021Teknoloji
TikTok gençleri hedefe alıyor! Yeni değişiklikler yapacak
TikTok gençleri hedefe alıyor! Yeni değişiklikler yapacakTikTok, gençlerin iyiliği için uygulamada bir dizi değişikliğe gideceğini duyurdu.
12.08.2021Teknoloji
TikTok, 2020 yılında dünyanın en çok indirilen uygulaması oldu
TikTok, 2020 yılında dünyanın en çok indirilen uygulaması olduKüresel olarak indirilen mobil uygulamalar için yeni bir araştırma raporu yayımlandı. Bu rapora göre 2020 yılının en çok indirilen uygulaması TikTok oldu. Çok fazla eleştirilmesine rağmen popüler uygulama kullanıcı sayısını katlayarak artırmaya devam ediyor.
9.08.2021Teknoloji
TikTok yeni bir rekor kırdı! Yalnızca Facebook ulaşabilmişti
TikTok yeni bir rekor kırdı! Yalnızca Facebook ulaşabilmiştiTikTok hızlı yükselişini rakamlara da yansıtmayı başardı. Uygulamanın mobil versiyonu 3 milyar indirmeyi geçti. Diğer 4 mobil uygulamanın ise tamamı Facebook'a ait.
15.07.2021Teknoloji
Facebook dünyanın en büyük sosyal ağı! Yaklaşık 3 milyar kullanıcı
Facebook dünyanın en büyük sosyal ağı! Yaklaşık 3 milyar kullanıcıFacebook ilk çıktığı günden bu yana çok büyük oranda kullanıcısını artırdı. Yeni araştırma sonuçlarına göre Facebook dünya çapındaki en büyük sosyal ağlardan biri oldu. Yaklaşık 3 milyar kişinin kullandığı uygulama kayıtlara bu şekilde geçiyor.
25.06.2021Teknoloji
Gizliliğe önem verenlerin silmesi gereken mobil uygulamalar
Gizliliğe önem verenlerin silmesi gereken mobil uygulamalarMobil uygulamaların büyük bir çoğunluğunda kullanıcıların verileri depolanıyor. Bu sebeple her mobil uygulamayı indirmemek gerekiyor. Bu kapsamda gizliliğe önem veren kullanıcıların bazı uygulamaları hemen silmesi gerekiyor.
14.06.2021Teknoloji
WhatsApp Sözleşmesi ne zaman geçerli olacak? WhatsApp Sözleşmesi nedir?
WhatsApp Sözleşmesi ne zaman geçerli olacak? WhatsApp Sözleşmesi nedir?WhatsApp Sözleşmesi ile ilgili meraklı arayış bugün de devam ediyor. WhatsApp Sözleşmesi için büyük gün geldi. Bugün WhatsApp sözleşmesi yenilendi mi sorusu gündeme geldi. Kullanıcılar tarafından net bir cevap aranan WhatsApp'tan açıklama gecikmedi. Peki WhatsApp Sözleşmesi ne oldu? WhatsApp Sözleşmesi zararlı mı? İşte WhatsApp'ın açıklaması ve sözleşme hakkında merak edilenler...
15.05.2021Gündem
Tam kapanmaya tekno çözümler
Tam kapanmaya tekno çözümlerTam kapanmayla beraber evlerde artık her şeyimiz yeniden teknoloji ve internet odaklı oluyor. Evden çalışma, eğitim, iletişim, eğlence artık tamamen teknolojiye dayalı... İşte, kapanmada teknolojiyle yapılabilecekler ve dikkat edilmesi gerekenler...
1.05.2021Ekonomi
Facebook Lite Nedir, Ne İşe Yarar? Facebook Lite Nasıl Kullanılır?
Facebook Lite Nedir, Ne İşe Yarar? Facebook Lite Nasıl Kullanılır?Sosyal medya dendiği zaman ilk akla gelen uygulamalardan biri Facebook olmaktadır. Bu uygulama farklı uygulamaları da bünyesine alarak kullanıcı ağını oldukça genişletmiştir. Facebook Lite nedir, ne işe yarar? Facebook Lite nasıl kullanılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
25.04.2021Teknoloji
Telegram söylendiği kadar güvenilir değil! İşte detaylar
Telegram söylendiği kadar güvenilir değil! İşte detaylarMilyonlarca kişinin WhatsApp'ı terk edip alternatiflerine yöneldiğini görmüştük. Telegram kendi içinde özel bazı özelliklere sahip olmasıyla en çok tercih edilen WhatsApp alternatifi olmuştu. 'Güvenlik' vurgusu yapılan uygulama için bir tehdit ortaya çıktı.
23.04.2021Teknoloji
Son dakika... Çöken Facebook hizmetleri yeniden açıldı! Son bir ayda ikinci...
Son dakika... Çöken Facebook hizmetleri yeniden açıldı! Son bir ayda ikinci...Gelen son dakika haberine göre, Facebook, Instagram ve Facebook Messenger, dünya çapında erişim sorunları yaşadı. Bu, son bir ayda Facebook'un sahip olduğu hizmetlerde yaşanan ikinci çöküş.
8.04.2021Dünya
Facebook çöktü mü, Messenger neden çalışmıyor? Facebook Messenger ne zaman gelecek?
Facebook çöktü mü, Messenger neden çalışmıyor? Facebook Messenger ne zaman gelecek?Facebook'ta erişim problemi yaşanıyor. Sosyal medya uygulamasında yaşanan erişim problemi sonrasında kullanıcılar uygulamanın ne zaman düzeleceği ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki Facebook çöktü mü, ne zaman gelecek?
19.03.2021Gündem
Son dakika! Whatsapp ve Instagram sorunu çözüldü
Son dakika! Whatsapp ve Instagram sorunu çözüldüSon dakika haberine göre, sosyal ağ platformları Instagram, WhatsApp ve Facebook Messenger'a bir süre erişim sorunu yaşandı. Problem bir süre sonra sona erdi.
19.03.2021Teknoloji
WhatsApp gruplarında milyonların yaşadığı problemler: Bağımlı yapıyor!
WhatsApp gruplarında milyonların yaşadığı problemler: Bağımlı yapıyor!BBC Türkçe'de Bryan Lufkin imzalı olarak kaleme alınan yazıda WhatsApp gruplarının karanlık yüzüne ele alınıyor. Sürekli iletişimde kalmak, bildirim takip etmek ve benzeri bazı sorunların insanları depresif hale getirdiği söylenen yazıda, pek çok açıdan karşılaşılan problemlere değiniliyor.
28.02.2021Teknoloji
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülke
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülkeRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Dijital 2021 Raporu'na ilişkin, "Raporda Türkiye'nin öne çıktığı başlıklar. Sesli arama ve komut verme sistemini dünyada en çok kullanan 5'inci ülkeyiz. Video oyunu kullanımında dünya ortalamasının üzerinde ve 5'inci sırada yer almaktayız. Tüm dünyada internette en çok üretilen içerik dili açısından Türkçe 4'üncü sırada" açıklamasında bulundu.
21.02.2021Gündem
En çok sosyal medyada güldük
En çok sosyal medyada güldükİngiltere merkezli araştırma kuruluşu We Are Social’ın yaptığı araştırmaya göre, koronavirüs sürecinde dünya genelinde 16- 64 yaş grubunun internette günde 6 saat 54 dakika zaman geçirdiği, Türkiye’de ise bu sürenin 7 saat 57 dakikayla dünya ortalamasının üzerine çıktığı görüldü.
6.02.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Messenger ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.