Michael Flynn

Michael Flynn

Son dakika Michael Flynn haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Michael Flynn gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Michael Flynn haber sayfamızda...

Michael Flynn

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 198 michael flynn haberi bulunmuştur.
Trump'ın, destekçileriyle Kongre'ye yürümek istediği ortaya çıktı
Trump'ın, destekçileriyle Kongre'ye yürümek istediği ortaya çıktıABD lideri Trump, çarşamba günü fanatik taraftarlarıyla birlikte Kongre Binası'na yürüyüp yürüyemeyeceğini sorduğunda, danışmanlarının kendisine 'hayır' cevabını verdiği bildirildi.
10.01.2021Dünya
Af dalgası sürüyor
Af dalgası sürüyorABD Başkanı Trump, görevdeki son günlerinde kendisine ve Cumhuriyetçi Parti’ye yakın isimleri affetmeye devam ediyor. Trump son olarak eski danışmanının da içinde olduğu 20 kişi için af çıkardı.
24.12.2020Dünya
Son dakika... Trump'tan giderayak skandal karar! O isimler affetti
Son dakika... Trump'tan giderayak skandal karar! O isimler affettiGelen son dakika haberine göre; Başkanlık koltuğundaki son bir ayını geçiren ABD lideri Irak'ta 17 sivilin öldürülmesine karışan paralı askerler ve Rusya soruşturmasının kilit isimlerini affetti.
23.12.2020Dünya
Skandal patladı! CNN gizli toplantıyı duyurdu
Skandal patladı! CNN gizli toplantıyı duyurduABD'li medya kuruluşu CNN tüm seçim sonucu dengelerini değiştirebilecek gizli toplantıyı ifşa etti. CNN'in olaya tanıklık eden kaynaklara dayandırdığı haberine göre, geçtiğimiz günlerde seçimi tersine çevirmek için OHAL ihtimalinin gündeme gelmesi Beyaz Saray'da kavgaya varan şiddetli tartışmalara sebep oldu. Trump'ın bu seçeneği elememesi ise akla yine iç savaş olasılığını getirerek dünyayı şoka soktu. İç yazışmalara da ulaşan CNN, Beyaz Saray'ı karıştıran notu da açıkladı.
21.12.2020Dünya
Gitmeden Flynn’i affetti
Gitmeden Flynn’i affettiABD Başkanı Donald Trump, Rusya soruşturması kapsamında hakkında "FBI'a yalan söyleme" suçlaması bulunan eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'e özel af çıkardığını duyurdu.
26.11.2020Dünya
Trump'tan eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Flynn'e özel af
Trump'tan eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Flynn'e özel afABD Başkanı Donald Trump, Rusya soruşturması kapsamında hakkında "FBI'a yalan söyleme" suçlaması bulunan eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'e özel af çıkardığını duyurdu.
25.11.2020Dünya
Son dakika haberi: ABD'yi bekleyen büyük tehlike! İç savaş mı çıkacak?
Son dakika haberi: ABD'yi bekleyen büyük tehlike! İç savaş mı çıkacak?Son dakika haberlere göre ABD'de yapılan anketlerde, ülke nüfusunun yarıya yakınının 3 Kasım'da yapılacak Başkanlık seçimlerinin adil ve dürüst olacağına inanmadığı ve sonuçların şiddet olaylarına yol açabileceğinden endişe ettiği ortaya çıktı. Öte yandan ABD Başkanı Donald Trump, Demokratları, 2016 Başkanlık Seçimleri'nde kendisinin seçim kampanyasına "casusluk" yaparak, "darbe" girişiminde bulunmakla suçladı.
8.10.2020Dünya
ABD Başkanı Trump'tan şoke eden iddia: Darbe yapmak istediler
ABD Başkanı Trump'tan şoke eden iddia: Darbe yapmak istedilerABD Başkanı Donald Trump, Demokratları, 2016 Başkanlık Seçimleri'nde kendisinin seçim kampanyasına "casusluk" yaparak, "darbe" girişiminde bulunmakla suçladı.
7.10.2020Dünya
Trump harekete geçti! Gizlilik kaldırılıyor
Trump harekete geçti! Gizlilik kaldırılıyorABD Başkanı Donald Trump, Rusya Soruşturması ve 2016'daki başkanlık seçimlerindeki rakibi Hillary Clinton'ın e-mail skandalına ilişkin tüm belgelerin gizlilik derecesinin kaldırılması için gerekli makamlara yetki verdiğini açıkladı.
7.10.2020Dünya
Clinton'un Trump planı eski CIA direktörünün not defterinde
Clinton'un Trump planı eski CIA direktörünün not defterindeABD Ulusal İstihbarat Direktörlüğünün Kongre'ye sunduğu eski Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) Direktörü John Brennan'ın notlarında, 2016 başkan seçimlerinde Demokrat aday Hillary Clinton'ın dikkatleri kendi e-mail skandalından uzaklaştırmak için Donald Trump'ı Rusya ile ilişkilendirme planından bahsettiği ortaya çıktı.
6.10.2020Dünya
ABD'de Temyiz Mahkemesi'nden Flynn'a kötü haber
ABD'de Temyiz Mahkemesi'nden Flynn'a kötü haberWashington DC Federal Temyiz Mahkemesi, ABD Başkanı Donald Trump'ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in, Rusya soruşturması kapsamında hakkındaki suçlamaların düşürülmesi sürecinin bir an önce tamamlanması için davanın yargıcına baskı yapılması talebini reddetti.
31.08.2020Dünya
Trump'tan 'hidroksiklorokin' açıklaması
Trump'tan 'hidroksiklorokin' açıklamasıABD Başkanı Donald Trump, yeni tip corona virüsten (covid-19) korunmak için kullanmaya başladığını açıkladığı "hidroksiklorokin" isimli ilaca ilişkin, "Ben bu ilacın ek bir koruma sağladığına inanıyorum ama tabii kullanmak için doktorunuza danışın." dedi.
19.05.2020Dünya
Son dakika haberi: Trump Obama'yı suçladı Flynn'i 'kahraman' ilan etti!
Son dakika haberi: Trump Obama'yı suçladı Flynn'i 'kahraman' ilan etti!Gelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Donald Trump, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn davasına ilişkin önceki Başkan Barack Obama'yı suçlarken Flynn'i ise "kahraman" ilan etti. Trump, Obama ve yardımcısı Biden’ı suçlayarak 'Her şey usülsüzdü ve onları suçüstü yakaladık. Amerika Birleşik Devletleri'nin usulüne uygun seçilmiş başkanını devirmeye çalıştılar.' dedi. İşte tüm gelişmeler...
17.05.2020Dünya
ABD Senatosu, Trump'ın eski danışmanı Flynn'e açılan davaları inceleyecek
ABD Senatosu, Trump'ın eski danışmanı Flynn'e açılan davaları inceleyecekABD'li Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, Senato Adalet Komitesinin haziranda, 2016'daki başkanlık seçimlerine uzanan Rusya soruşturmasına yönelik oturum düzenleyeceğini duyurdu.
14.05.2020Dünya
Trump'tan 'Obama, Kongrede ifade versin' çağrısı
Trump'tan 'Obama, Kongrede ifade versin' çağrısıABD Başkanı Donald Trump, Rusya soruşturmasına ilişkin yaşanan son gelişmelerin ardından Kongreye, ABD'nin eski Başkanı Barack Obama'yı ifade vermeye davet etme çağrısında bulundu.
14.05.2020Dünya
Son dakika: Trump'tan skandal çağrı: En yakın zamanda açılmalı
Son dakika: Trump'tan skandal çağrı: En yakın zamanda açılmalıGelen son dakika haberlerine göre; ABD Başkanı Donald Trump, ülkesinde yeni tip corona virüs (covid-19) salgınına rağmen eyalet valilerinin okulları açması gerektiğini söyledi. Trump ayrıca arasının kötü olduğu iddia edilen Dr. Anthony Fauci için de çok çarpıcı açıklamada bulundu. İşte detaylar...
13.05.2020Dünya
Bakana Flynn övgüsü: Tarih kitaplarına girecek
Bakana Flynn övgüsü: Tarih kitaplarına girecekABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik eski Danışmanı Michael Flynn hakkında Rusya soruşturması kapsamında açılan davanın düşürülmesi talebi, tartışma yarattı. Trump, davanın düşürülmesini isteyen Adalet Bakanı William Barr için “Tarih kitaplarına geçecek” dedi.
9.05.2020Dünya
ABD Adalet Bakanlığı'ndan Trump'ı mutlu edecek karar!
ABD Adalet Bakanlığı'ndan Trump'ı mutlu edecek karar!ABD Adalet Bakanlığı'nın, Başkan Donald Trump'ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn hakkındaki Rusya soruşturması kapsamındaki suçlamaları düşüreceğini açıkladı.
7.05.2020Dünya
Belgeler basına sızmıştı... Trump eski danışmanını böyle korudu: O geri dönecek
Belgeler basına sızmıştı... Trump eski danışmanını böyle korudu: O geri dönecekABD Başkanı Donald Trump, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in 2017'de Federal Soruşturma Bürosu (FBI) yetkililerince yalan beyana zorlandığını gösteren belgelerin ortaya çıkmasına ilişkin, "Flynn tamamen aklandı." yorumundu bulundu.
30.04.2020Dünya
ABD ile ilgili skandal iddia! Onay verildi...
ABD ile ilgili skandal iddia! Onay verildi...ABD Enerji Bakanlığı'nın, Suudi Arabistan'a nükleer  teknoloji satışı için Amerikan şirketlerine izin verdiği iddia edildi.
28.03.2019Ekonomi
Son dakika: Trump'ı rahatlatan rapor! Tespit edilemedi
Son dakika: Trump'ı rahatlatan rapor! Tespit edilemediABD Adalet Bakanı William Barr, Kongre üyelerine  Rusya soruşturması raporuna ilişkin gönderdiği mektubunda, ABD Başkanı Donald  Trump veya başkanlık seçimleri kampanyasında görevli herhangi bir kimsenin  seçimle ilgili olarak Rusya ile iş birliği yaptığının tespit edilmediğini  bildirdi.
25.03.2019Dünya
Son dakika: ABD'de 'tarihi' Rusya soruşturması tamamlandı!
Son dakika: ABD'de 'tarihi' Rusya soruşturması tamamlandı!ABD'de 2 yıldır devam eden Rusya soruşturmasını tamamlayan Özel Yetkili Savcı Robert Mueller, soruşturmasını tamamlayarak, dosyasını Adalet Bakanı William Barr'a teslim etti.Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, 'Bundan sonraki adım  Bakan Barr'a kalmış durumda' açıklamasında bulundu.
23.03.2019Dünya
Trump'ın eski seçim kampanyası menajeri Manafort'a 47 ay hapis cezası
Trump'ın eski seçim kampanyası menajeri Manafort'a 47 ay hapis cezasıABD Başkanı Donald Trump'ın eski seçim kampanyası  menajeri Paul Manafort, vergi kaçakçılığı ve banka dolandırıcılığından 47 ay hapis cezasına çarptırıldı.
8.03.2019Dünya
New York Times: ABD Suudi Arabistan'a nükleer reaktör satacak
New York Times: ABD Suudi Arabistan'a nükleer reaktör satacakÜnlü gazete, Trump yönetiminin Suudi Arabistan'a nükleer silah yapımında kullanılabilecek nükleer reaktör satma planını sayfalarına taşıdı.
3.03.2019Dünya
Trump’a Suudi soruşturması
Trump’a Suudi soruşturmasıABD’de Temsilciler Meclisi, Donald Trump yönetiminin Suudi Arabistan’a “son derece hassas” nükleer teknoloji transferi gerçekleştirme planına soruşturma açtı.
21.02.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDtrumpSon dakika haberleriDonald Trumpmichael flynn

Michael Flynn ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.