Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer

Son dakika Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer haber sayfamızda...

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 725 milli eğitim bakanı mahmut özer haberi bulunmuştur.
Demirören Medya Lisesi, ilk öğrencilerini bekliyor
Demirören Medya Lisesi, ilk öğrencilerini bekliyorTürkiye’nin en büyük medya grubu bünyesinde eğitim verecek olan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında düzenlenen merkezi sınav sonrasında ilk öğrencilerini kabul etmeye hazırlanıyor.
1.07.2022Eğitim
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyorZengin müfredatla dünya standartlarında çağdaş medya eğitimi verecek olan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ilk öğrencileriyle buluşmaya hazır. 2022-2023 eğitim öğretim döneminde ders başı yapacak öğrenciler, geleceğin medyasını şekillendirecek yetkin elemanlar olarak yetiştirilecek.
30.06.2022Haberler
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyorZengin müfredatla dünya standartlarında çağdaş medya eğitimi verecek olan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ilk öğrencileriyle buluşmaya hazır. 2022-2023 eğitim öğretim döneminde ders başı yapacak öğrenciler, geleceğin medyasını şekillendirecek yetkin elemanlar olarak yetiştirilecek.
30.06.2022Gündem
Son dakika... LGS sonuçları açıklandı
Son dakika... LGS sonuçları açıklandıLiselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav sonuçları açıklandı. Sınava 48 farklı ilden katılan 193 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı.
30.06.2022Gündem
20 bin öğretmen ağustos ayında atanacak
20 bin öğretmen ağustos ayında atanacakMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 bin öğretmen ataması ile ilgili heyecanla beklenen takvimi açıkladı.
30.06.2022Eğitim
Bakan Özer'den son dakika duyurusu! 20 bin öğretmen atama takvimi açıklandı
Bakan Özer'den son dakika duyurusu! 20 bin öğretmen atama takvimi açıklandıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 20 bin öğretmen atama sürecine ilişkin takvimin yayımlandığını bildirerek ön başvuruların 18-26 Temmuz tarihinde, atamaların ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı.
29.06.2022Gündem
Bakan Özer, 'Eğitimin Dönüştürülmesi Ön Zirvesi’ne' katılmak üzere Paris’te
Bakan Özer, 'Eğitimin Dönüştürülmesi Ön Zirvesi’ne' katılmak üzere Paris’te"Eğitimin Dönüştürülmesi Ön Zirvesine katılmak amacıyla Paris'e giden Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, programı dahilinde ilk olarak OECD Genel Sekreteri Mathias Cormann ile görüştü.
28.06.2022Gündem
Bakan Özer yeni eğitim öğretim yılı başlangıç tarihini duyurdu! Okullar ne zaman hangi tarihte açılacak?
Bakan Özer yeni eğitim öğretim yılı başlangıç tarihini duyurdu! Okullar ne zaman hangi tarihte açılacak?Okullar ne zaman açılacak sorusu öğrenciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 17 Haziran'da sona eren 2021-2022 eğitim öğretim yılının ardından öğrenciler yaz tatiline başladı. Henüz üzerinden 10 günlük bir sürecin geride kalmasına rağmen öğrenci ve veliler yeni eğitim öğretim yılının ne zaman başlayacağı sorusuna yanıt arıyor. Peki Yaz tatili ne zaman sona erecek? Okullar hangi tarihte açılacak?
28.06.2022Gündem
20 bin yeni öğretmen ataması ne zaman 2022? Öğretmen atama takvimi yayımlandı mı, branş dağılımı ve kontenjanlar belli mi?
20 bin yeni öğretmen ataması ne zaman 2022? Öğretmen atama takvimi yayımlandı mı, branş dağılımı ve kontenjanlar belli mi?Öğretmen ataması ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Binlerce öğretmen adayı, Milli Eğitim Bakanlığı'nın paylaşacağı 2022-2023 öğretmen atama takvimin bekliyor. Daha önce Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde öğretmen ataması olacağını duyurmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 bin öğretmen atama takvimine ilişkin müjdeyi açıkladı. Peki, 20 bin öğretmen ataması ne zaman?
28.06.2022Gündem
Bakan Özer: İngilizce ve Arapça destekleme kursları açacağız
Bakan Özer: İngilizce ve Arapça destekleme kursları açacağızMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "2022-2023 eğitim-öğretim yılından itibaren Türkçe, matematik ve fen bilimlerine ilave olarak ilk kez İngilizce ve Arapça'dan da destekleme yetiştirme kurslarını açacağız" dedi.
27.06.2022Gündem
Meslek liseleri ekmek üretecek
Meslek liseleri ekmek üretecekMilli Eğitim Bakanı Özer, ekmek fiyatlarıyla ilgili çok fazla spekülasyon yapılınca 15 meslek lisesinde ekmek fabrikası kurduklarını, aldıkları son kararla ekmek fabrikası sayısını 100’e çıkarıp halka ucuz ekmek sunacaklarını söyledi.
27.06.2022Siyaset
Bakan Özer açıkladı: 81 ilde 100 noktaya ekmek fabrikası kuracağız
Bakan Özer açıkladı: 81 ilde 100 noktaya ekmek fabrikası kuracağızMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 15 okulda ekmek fabrikası kurduklarını ve günlük 250 bin ekmek kapasitesine ulaştıklarını belirterek, “81 ilde 100 noktaya ekmek fabrikası kuracağız ve günlük 1 milyon ekmek üretim kapasitesiyle liselerin çıkışındaki satış büfelerinde vatandaşımızın düşük fiyatla ekmekle buluşmasını sağlayacağız” dedi.
26.06.2022Siyaset
Bakan Özer: Okul kaydında bağış olamaz
Bakan Özer: Okul kaydında bağış olamazMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, CNN Türk canlı yayınında eğitim gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Öğretmen atamalarının eylül ayında yapılacağını bildiren Özer, atamaların yüzde 50’sinin İstanbul’a yapılacağını duyurdu.
26.06.2022Gündem
Milli Eğitim Bakanı Özer'den önemli açıklamalar
Milli Eğitim Bakanı Özer'den önemli açıklamalarMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer merak edilenleri CNN Türk'te Hafta Sonu programında Hakan Çelik'te yanıtlıyor. Yaz okulları ne zaman başlayacak, dersler nasıl işlenecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu beklentileri karşıladı mı? Geleceğe yönelik eğitim politikaları ve projeler neler? Yüz yüze eğitimde salgınla ilgili hangi projeler hayata geçti? Eğitim mecralarında şiddeti önlemek için neler yapılacak?
25.06.2022Haberler
Milli Eğitim Bakanı Özer öğretmen atamaları için tarih verdi: Yüzde 50'sini İstanbul'da yapacağız
Milli Eğitim Bakanı Özer öğretmen atamaları için tarih verdi: Yüzde 50'sini İstanbul'da yapacağızMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer merak edilenleri CNN Türk'te Hafta Sonu programında Hakan Çelik'e yanıtladı. Yaz okulları ne zaman başlayacak, dersler nasıl işlenecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu beklentileri karşıladı mı? Geleceğe yönelik eğitim politikaları ve projeler neler? Yüz yüze eğitimde salgınla ilgili hangi projeler hayata geçti? Öğretmen atamalarıyla ilgili güzel haberi de duyuran Bakan Özer önemli mesjalar verdi.
25.06.2022Gündem
Bakan Özer: Okullarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bütçeye sahibiz
Bakan Özer: Okullarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bütçeye sahibizMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Okulların kırtasiyesinden temizlik malzemesine, küçük onarımlarından donatım eksikliklerine kadar tüm ihtiyaçlarını tüm illerimizde karşılayabilecek bütçemiz de var, gücümüz de var. Okullarımız 2022-2023 eğitim- öğretim yılına tüm ihtiyaçları karşılanmış şekilde girecek" dedi.
24.06.2022Gündem
Bakan Özer: 2021'in sonu itibariyle ülkemizde kütüphanesiz okul yok
Bakan Özer: 2021'in sonu itibariyle ülkemizde kütüphanesiz okul yokÜsküdar’da 15 Temmuz Gazileri Anadolu Lisesi’ndeki İhsan Fazlıoğlu Kütüphanesi’nin açılış programında konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “2021 yılının sonu itibariyle ülkemizde kütüphanesi olmayan hiçbir okul yok, bu çok önemli. 2022 yılının sonunda kütüphanelerimizdeki kitap sayımızı 100 milyona çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.
24.06.2022Gündem
HKÜ’de coşkulu mezuniyet kutlaması
HKÜ’de coşkulu mezuniyet kutlamasıHasan Kalyoncu Üniversitesi 2022 Mezuniyet Töreni, üniversitenin 3 bin kişilik Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Bin 535 öğrencinin diploma aldığı mezuniyet törenine Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in yanı sıra Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Cemal Kalyoncu, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Haluk Kalyoncu ve HKÜ Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli katıldı.
24.06.2022Eğitim
Taşımalı eğitimde yaz düzenlemesi yapıldı
Taşımalı eğitimde yaz düzenlemesi yapıldıMilli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği’nde yapılan değişiklik Resmi Gazete’de dün yayımlanarak yürürlüğe girdi.
24.06.2022Eğitim
Öğretmen atamaları 2022 tarihi ne zaman? Öğretmen ataması olacak mı, kontenjan açıklandı mı?
Öğretmen atamaları 2022 tarihi ne zaman? Öğretmen ataması olacak mı, kontenjan açıklandı mı?2022 öğretmen ataması için gözler MEB'den gelecek açıklamada! AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'un öğretmen ataması konusundaki sözleri ardından öğretmen adayları 'öğretmen atamaları ne zaman, kontenjan belli oldu mu?' sorularını yönlendirmeye başladı.
23.06.2022Gündem
Bakan Özer: Okullarımızın ihtiyaçları için 1 milyar TL'yi aktardık
Bakan Özer: Okullarımızın ihtiyaçları için 1 milyar TL'yi aktardık  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "İstanbulumuza, tüm okullarımıza 500 milyon TL temizlik ve kırtasiye malzemeleri için, 250 milyon TL küçük onarımlar için ve 250 milyon TL de donatım olmak üzere 1 milyar TL'yi genel müdürlüklerimize aktardık. Kayıt için bağış alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak yol yürüyelim” dedi.
23.06.2022Siyaset
Şehit Uzman Çavuş Sercan Baş son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Uzman Çavuş Sercan Baş son yolculuğuna uğurlandıPençe-Kilit Operasyonunda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Sercan Baş, Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Camii'ndeki törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
23.06.2022Haberler
Şehit Uzman Çavuş Sercan Baş son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Uzman Çavuş Sercan Baş son yolculuğuna uğurlandıPençe-Kilit Operasyonunda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Sercan Baş, Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Camii'ndeki törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
23.06.2022Gündem
Bakan Özer: Öğretmenlerimizin eğitimi için 292 milyon bütçe ayırdık
Bakan Özer: Öğretmenlerimizin eğitimi için 292 milyon bütçe ayırdıkSosyal Bilimler Liseleri yöneticileri ile bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Son 20 yıl, eğitimde erişim sorununun çözüldüğü bir dönemdir. Eğitimde kitleselleşme ve evrenselleşme döneminin yaşandığı dönem son 20 yıldır. 2021 yılında öğretmenlerin eğitimiyle ilgili 8.9 milyonluk bütçe kullanırken bu sene ayırmış olduğumuz bütçe 292 milyon. Kullanın, yeter ki isteyin” dedi.
23.06.2022Gündem
MEB’den Şûra sonrası ikinci rapor
MEB’den Şûra sonrası ikinci raporMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) 1-3 Aralık 2021 tarihleri arasında toplanan 20. Milli Eğitim Şûrası’nda alınan tavsiye kararlarının uygulanan eğitim politikalarıyla hayata geçirilmesine yönelik ikinci raporu yayımladı.
22.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.