Milliyet Yılın Sporcusu

Milliyet Yılın Sporcusu

Son dakika Milliyet Yılın Sporcusu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Milliyet Yılın Sporcusu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Milliyet Yılın Sporcusu haber sayfamızda...

Milliyet Yılın Sporcusu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 608 milliyet yilin sporcusu haberi bulunmuştur.
Zorunlu Hatırlatma
Zorunlu HatırlatmaSon günlerde kimi sosyal medya hesaplarında ve kimi köşe yazılarında Milliyet ile ilgili gerçek dışı bilgiler ve bu yanlış bilgilere dayalı haksız yorumları üzülerek izliyoruz.
17.05.2021Vitrin
67. “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” Ödülleri Oylamaya Açıldı
67. “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” Ödülleri Oylamaya AçıldıErkek bakımının lider markası Gillette ile Milliyet Gazetesi’nin 67.’sini düzenleyeceği Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için jürinin aday belirleme sürecinden sonra söz sırası şimdi sporseverlere geldi.
1.05.2021Futbol
67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde oylama heyecanı!
67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde oylama heyecanı!Gurur ve sorumluluğu harman ettik, çalıştık, uğraştık 66 yılı alnımızın akıyla geride bıraktık... Şimdi aynı heyecanla 67. yıl için yola çıktık. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri bu yıl 6. kez Gillette’in değerli iş birliği ile 7 kategoride start alıyor... Geleneğin yılmaz nöbetçileri değerli okurlarımız kullanacakları oylarla 2020’nin en iyilerini seçecek, şeref kürsüsünü bir kez daha kendileri belirleyecekler
1.05.2021Futbol
Maraton başladı
Maraton başladıBu yıl 67.’si düzenlenen ve sporun en iyilerini belirleyen geleneksel oylamada yarışacak adaylar, 70 kişilik jürinin oyları ile belli oldu. 7 kategoride toplam 42 aday 2020’nin en büyüğü olabilmek için halktan destek arayacak. Bakan Kasapoğlu, “Sporu tabana yaymak bizim en önemli konumuz. Sporu bir boş zaman aktivitesi olarak görmemesi için insanları bilinçlendirme adına daha çok çalışmamız lazım. Daha çok bir araya gelmemiz lazım. 7/24 spor anlayışını egemen kılmalıyız” dedi.
4.03.2021Süper Lig
Bakan Kasapoğlu: "Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladık"
Bakan Kasapoğlu: "Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladık"Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye'nin en önemli spor adamları, medyanın spor müdürleri ve spor yazarları bugün bir araya geldi. Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu taraftarların tekrar statlara alınması konusunda ilgili; "Amacımız taraftarıyla, yöneticisiyle, oyuncusuyla herkesin güzel ve sağlık şekilde bir araya gelmesini sağlamak." dedi.
3.03.2021Futbol
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri aday adaylarını belirlemek için büyük jüri toplandı
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri aday adaylarını belirlemek için büyük jüri toplandıGillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri aday adaylarını belirlemek için büyük jüri toplandı. Organizasyonda Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören de bir konuşma yaptı.
3.03.2021Futbol
Bakan Kasapoğlu: Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladık
Bakan Kasapoğlu: Başarı zincirini 2019'daki gençlerimizle yakaladıkGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye'nin en önemli spor adamları, medyanın spor müdürleri ve spor yazarları bugün bir araya geldi. Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu taraftarların tekrar statlara alınması konusunda ilgili; "Amacımız taraftarıyla, yöneticisiyle, oyuncusuyla herkesin güzel ve sağlık şekilde bir araya gelmesini sağlamak." dedi.
3.03.2021Süper Lig
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyor
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyorGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor adamları, spor müdürleri ve spor yazarları bugün bir araya gelecek.
3.03.2021Skorer
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyor
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük jüri toplanıyorGillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor adamları, spor müdürleri ve spor yazarları yarın bir araya gelecek
2.03.2021Diğer
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında öğrencilere dev destek
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında öğrencilere dev destekGillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında alınan tabletler öğrencilere dağıtıldı. P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Turnaoğlu ve Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Belovacıklı işbirliğini sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi
2.02.2021Diğer
Gillette ve Milliyet öğrencilere spor desteğini sürdürüyor
Gillette ve Milliyet öğrencilere spor desteğini sürdürüyorBu yıl 66.sı gerçekleşen Türkiye’nin en prestijli spor ödülü Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, 4 Kasım Çarşamba günü Volkswagen Arena’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Spora ve sporculara olan desteğini her daim sürdüren Gillette ve Milliyet, Yılın Sporcusu Ödülleri’nde en iyiyi seçmek için verilen oylarla bu dönem de sporla ilgilenen öğrencilerin uzaktan eğitimine erişimlerini sağlayabilmeleri için adım attı. Kocaeli Valiliği, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliğiyle tablet desteğinde bulundu.
1.02.2021Diğer
Milli futbolcular ödülle poz verdiler
Milli futbolcular ödülle poz verdilerA Milli Futbol Takımı, dün ilk çalışmasını gerçekleştirdi. 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde “Yılın Takımı” seçilen ay-yıldızlı ekip ödülle birlikte toplu fotoğraf çektirdi.
10.11.2020Milli Takım
Son dakika - A Milli Takım'da Kaan Ayhan ve Mert Müldür gelişmesi!
Son dakika - A Milli Takım'da Kaan Ayhan ve Mert Müldür gelişmesi!A Milli Futbol Takımı, Hırvatistan, Rusya ve Macaristan ile yapacağı maçların hazırlıklarına başladı. - İtalya'da Kovid-19 test sonuçlarını bekleyen Kaan Ayhan ve Mert Müldür, antrenmana katılmadı
9.11.2020Milli Takım
"9 altın madalya kazandım ama gelin bir de bana sorun"
"9 altın madalya kazandım ama gelin bir de bana sorun"Kariyerinde 9 Avrupa, 4 dünya şampiyonluğu bulunan milli güreşçi Rıza Kayaalp, Gillette- Milliyet Yılın Sporcusu ödülünün sahibi oldu. Kayaalp, “Hiçbir Avrupa şampiyonluğum kolay olmadı. Hep mücadele ederek, savaşarak kazandım” diyor
8.11.2020Diğer
'9 altın madalya kazandım ama gelin bir de bana sorun'
'9 altın madalya kazandım ama gelin bir de bana sorun'Kariyerinde 9 Avrupa, 4 dünya şampiyonluğu bulunan milli güreşçi Rıza Kayaalp, Gillette- Milliyet Yılın Sporcusu ödülünün sahibi oldu. Kayaalp, “Hiçbir Avrupa şampiyonluğum kolay olmadı. Hep mücadele ederek, savaşarak kazandım” diyor
8.11.2020Pazar
Bu gurur Kayaalp'in
Bu gurur Kayaalp'inVolkswagen Arena’da düzenlenen gecede Dünya Şampiyonu güreşçimiz Rıza Kayaalp, Yılın Sporcusu kategorisinde birincilik kürsüsüne oturdu. 2019’un en iyisi olan milli sporcumuz ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan aldı.
6.11.2020Skorer
'Ben iyiyim de biz iyi değiliz'
'Ben iyiyim de biz iyi değiliz'Bu yıl 66’ncısı düzenlenen Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’den ‘Yılın Gillette Gibi Hareketi Özel Ödülü’ Altınordu’nun genç yeteneği Enis Destan’a gitti. Genç oyuncu, “Bu güzel ödülü, depremde yaşamlarını yitiren dostlarıma, kardeşlerime, anne babalara adıyorum” dedi
6.11.2020Ege
Erdoğan Demirören Büyük Ödülü TVF'nin
Erdoğan Demirören Büyük Ödülü TVF'ninDemirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Sporun her alanında sponsor desteği sağlamak bize babamız Erdoğan Demirören’den kalan en önemli mirastır” derken, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Akif Üstündağ ise Erdoğan Demirören’in voleybola olan katkılarını hiçbir zaman unutmadıklarını söyledi.
6.11.2020Skorer
Dorukhan'dan itiraf | 'Emre abi arada kızıyor ama...'
Dorukhan'dan itiraf | 'Emre abi arada kızıyor ama...'Fenerbahçeli Ozan Tufan ve Beşiktaşlı Dorukhan Toköz, 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni öncesinde açıklamalarda bulundu. Dorukhan, "Ozan'la beraber yaptığımız aynı aktiviteler var. Onlarda da beraberiz. Emre ağabey arada kızıyor bunu yaptığımız için. Ödül için benim gönlüm Ozi'den yana" dedi.
5.11.2020Futbol
İbrahim Çolak: Burada olmak bile büyük başarı
İbrahim Çolak: Burada olmak bile büyük başarıDünya Artistik Jimnastik Şampiyonası'nda halka dalında altın madalya alan Milli sporcumuz İbrahim Çolak 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Altınyıldız Classics Özel Ödülü'nün sahibi oldu. Milli sporcumuz ödülünü BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif'ten aldı.
5.11.2020Diğer
Tankut Turnaoğlu: 'Sporun iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyoruz'
Tankut Turnaoğlu: 'Sporun iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyoruz' Procter&Gamble Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Skorer'e özel açıklamalarda bulundu
5.11.2020Skorer
Sümeyye Boyacı: Ödülümü İzmir'de hala hayatta kalmaya çalışanlara adıyorum
Sümeyye Boyacı: Ödülümü İzmir'de hala hayatta kalmaya çalışanlara adıyorumGillette-Milliyet Yılın Sporcusu töreninde iki ödül birden alan Avrupa Şampiyonu Paralimpik Yüzücümüz Sümeyye Boyacı Skorer'e özel açıklamalarda bulundu.
5.11.2020Diğer
Şenol Güneş: Teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum
Şenol Güneş: Teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorumA Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 66. Gillette-Milliyet Yılın Antrenörü Ödülü'nün sahibi oldu.
5.11.2020Milli Takım
SPORUN 'OSCAR' GECESİ | İbrahim Çolak
SPORUN 'OSCAR' GECESİ | İbrahim ÇolakDünya Artistik Jimnastik Şampiyonası'nda halka dalında altın madalya alan Milli sporcumuz İbrahim Çolak 66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Altınyıldız Classics Özel Ödülü'nün sahibi oldu. Milli sporcumuz ödülünü BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif'ten aldı.
5.11.2020Programlar
Rıza Kayaalp: "Allah minderde rakiplerimize sabır versin"
Rıza Kayaalp: "Allah minderde rakiplerimize sabır versin"Bu yıl 66'ıncısı düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcuları ödül töreni öncesinde Skorer'e konuşan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, gelecek planlarını anlattı.
5.11.2020Diğer

Benzer Haber Etiketleri

MilliyetGillette Milliyet Yılın SporcusuYılın sporcusuGilletteödül

Milliyet Yılın Sporcusu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.