Nabucco

Nabucco

Son dakika nabucco haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nabucco gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nabucco haber sayfamızda...

Nabucco

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 635 nabucco haberi bulunmuştur.
Tenor Murat Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte biyografisi
Tenor Murat Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte biyografisi MasterChef Türkiye'de ünlüler bölümü bu akşam ekrana gelecek. Ünlülerden birisi Tenor Murat Karahan... Ünlü tenor hakkında detaylı bilgiye sahip olmayanlar "Tenor Murat Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli?" diye soruyor.
14.01.2023 Bilgi Rehberi
AB krizle boğuşurken, Putin şapkadan ilk tavşanı çıkardı
AB krizle boğuşurken, Putin şapkadan ilk tavşanı çıkardı AB, enerji krizine çözüm konusunda henüz tek yürek olamadı. Vladimir Putin’se, doğalgazı “Avrupalı dostlarımız isterse” Türkiye’de kurulacak bir gaz merkezinden alabilirler diyerek, krizin sorumluluğunu AB liderlerine attı. Rus hükümetine yakın kaynaklar ise, savaşın 3 ila 5 sene arasında sürebileceğini öne sürüyor.
2.11.2022 Milliyet Enerji
Yıldız Asyalı kimdir kaç yaşında? Yıldız Asyalı hangi film ve dizilerde oynadı?
Yıldız Asyalı kimdir kaç yaşında? Yıldız Asyalı hangi film ve dizilerde oynadı? Yıldız Asyalı kimdir sorusu magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kariyerine küçük yaşlarda müziğe olan ilgisi ile başlayan Yıldız Asyalı sunuculuk yaparak çıktığı ekranlarda oyuncu olarak yoluna devam etti. Peki Yıldız Asyalı kimdir?
28.02.2022 Cadde
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan muhalefete: 2023'te hak ettikleri cevabı alacaklardır
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan muhalefete: 2023'te hak ettikleri cevabı alacaklardır AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, 2018 seçimlerinden sonra 6 kez seçimi gündeme getirmiş bir ittifakın, sürekli seçim isteyerek, milleti ekonomik olarak çok daha fazla bir darboğaza itme gayretinden başka hiçbir anlayışa sahip olmadığını söyledi.
17.11.2021 Siyaset
85 yıl sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan sipariş etti! 'Ortaya bir başyapıt çıktı' diyerek anlattı
85 yıl sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan sipariş etti! 'Ortaya bir başyapıt çıktı' diyerek anlattı İstanbul'un simgelerinden Atatürk Kültür Merkezi, 29 Ekim'de kapılarını sanatseverlere açmaya hazırlanıyor. Yeniden inşa edilen Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışı Mimar Sinan Operası'yla olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın siparişiyle bestelenen eser, 85 yıl aradan sonra bir ilk olma özelliği de taşıyor.
26.10.2021 Kültür Sanat
TRT Filarmoni Orkestrası’nın ilk konseri izleyiciyle buluşuyor
TRT Filarmoni Orkestrası’nın ilk konseri izleyiciyle buluşuyor Türkiye’nin kültür sanat kanalı TRT 2 bünyesinde, İtalyan sanatçı Antonio Pirolli’nin daimi şefliğinde kurulan “TRT Filarmoni Orkestrası” ilk konseriyle yarın akşam izleyicinin karşısına çıkıyor.
4.03.2021 Kültür Sanat
Yıldız Asyalı kimdir, kaç yaşında? Yıldız Asyalı'nın eşi Kerem Saka kimdir neden boşandılar?
Yıldız Asyalı kimdir, kaç yaşında? Yıldız Asyalı'nın eşi Kerem Saka kimdir neden boşandılar? Yıldız Asyalı kimdir sorusu magazin gündeminde sıkça araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kanal D Çocuk Kulübü'nde başladığı TV kariyeri boyunca birçok TV dizisi ve filmde rol aldı. Eyvah Kızım Büyüdü ve Eyvah Babam dizileri ile oyunculuk deneyimi yaşayan Yıldız Asyalı, Hayat Bilgisi dizisinde Rüya karakteri ile hafızalarda yer etti. 29 Haziran tarihinde Kerem Saka ile dünya evine giren Yıldız Asyalı boşanma kararı aldı
1.08.2020 Cadde
Dünya gemisi kaptanını arıyor
Dünya gemisi kaptanını arıyor Yeni nesil koronavirus (Kovid-19) salgınının küresel boyutlara ulaşmasının ardından “Hepimiz aynı gemideyiz” söylemi yeniden gündeme geldi. Gemi bir fırtınaya girdi, ne zaman çıkacağı ise belli değil. Kimileri bu “Hepimiz aynı gemideyiz” söyleminin sahtekarca bir slogan olduğunu savunuyor, tıpkı Lady Gaga gibi... Kimilerine göreyse bu söylem, aslında insanların birbiriyle kucaklaşması gereken dönemin başlangıç mottosu... Ancak, bence en önemli soru şu: Kaptan kim? Dümeni kim tutuyor?
26.04.2020 Dünya
TürkAkım'da Kıyıköy alım terminalinin yüzde 50'si tamamlandı
TürkAkım'da Kıyıköy alım terminalinin yüzde 50'si tamamlandı TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı projesinin Kıyıköy Gaz Alım Terminali İnşaat Müdürü Erol Yazıcı, terminalde inşaatın yüzde 50'sinin tamamlandığını bildirdi.
11.03.2019 Ekonomi
Yıldız Asyalı kimdir, kaç yaşında?
Yıldız Asyalı kimdir, kaç yaşında? Yıldız Asyalı, uzun yıllardır ekranlarımıza konuk olan bir isim olmasının yanında müzisyen kişiliğiyle ön plana çıkıyor. Güzelliğiyle de seyircinin gönlünde farklı bir yer edinen ve küçük yaşlardan beri göz önünde olan Yıldız Asyalı kimdir, kaç yaşındadır?
26.12.2018 Gündem
2. sondaj gemisi yola çıkıyor
2. sondaj gemisi yola çıkıyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye’nin hidrokarbon rezervlerini aramada önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, “Bugün inşallah yola çıkacak ikinci sondaj gemimizin ocak ayı sonunda Akdeniz’de olmasını bekliyoruz. Bu gemimizle de yine hem Akdeniz, hem de Karadeniz’de sondajlarımıza devam edeceğiz” dedi.
9.12.2018 Ekonomi
Son dakika: Bakan Dönmez açıkladı! Bugün yola çıkıyor...
Son dakika: Bakan Dönmez açıkladı! Bugün yola çıkıyor... Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin hidrokarbon rezervlerini aramada önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, "Bugün inşallah yola çıkacak ikinci sondaj gemimizin ocak ayı sonunda Akdeniz'de olmasını bekliyoruz. Bu gemimizle de yine hem Akdeniz hem de Karadeniz'de sondajlarımıza devam edeceğiz" dedi.
8.12.2018 Ekonomi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den flaş açıklama!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den flaş açıklama! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "Türkiye ve Almanya'nın enerjideki potansiyelinin hayata geçirilmesi için Bakan Altmaier ile niyet mektubu imzalayacağız" dedi.
26.10.2018 Ekonomi
‘GÜYAD’da yeni genel sekreter: Aygün
‘GÜYAD’da yeni genel sekreter: Aygün Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği’nin (GÜYAD) yeni Genel Sekreteri Av. Berke Aygün oldu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Aygün, Manchester Hukuk Fakültesi’nde lisansüstü eğitimi aldı, iş hayatına BOTAŞ’ta başladı.
16.05.2018 Ekonomi
Son dakika... TANAP 12 Haziran'da devrede!
Son dakika... TANAP 12 Haziran'da devrede! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "TANAP projesini 12 Haziran'da devreye alıyoruz" dedi.
11.05.2018 Ekonomi
Almanya’ya yapıcı işbirliği çağrısı
Almanya’ya yapıcı işbirliği çağrısı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, “Almanya’nın güvenliği Türkiye’den başlar, Türkiye’ninki de Almanya’dan başlasın” dedi. Almanya’yla işbirliği mesajı veren Albayrak, “Şimdi yapıcı yaklaşım zamanı” diye konuştu.
21.04.2018 Ekonomi
Bakan Albayrak: Türkiye bir üst lige çıktı
Bakan Albayrak: Türkiye bir üst lige çıktı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Türkiye'nin son 15 yılda yüzde 6 seviyesinde ekonomik büyüme gerçekleştirdiğini  belirterek, "Dünyayı kıskandıran bir performans, birileri kabul etse de etmese  de. Versiyon 2.0 bitti artık. Türkiye, alt gelir grubundan orta gelir grubuna  çıktı artık. Türkiye, bu yeni düzende bir üst lige çıkacaksa Versiyon 3.0 için  10, 20, 50 yıllık planlamayı ortaya koymak zorundayız." dedi.
2.11.2017 Ekonomi
Metropolitan’dan canlı ‘Nabucco’
Metropolitan’dan canlı ‘Nabucco’ 130 yıldır dünyanın en ünlü sanatçılarını sahnesine taşıyan Metropolitan Opera canlı yayınla İstanbullularla buluşmaya devam ediyor.
6.01.2017 Gündem
Usta sanatçı Leyla Demiriş hayatını kaybetti!
Usta sanatçı Leyla Demiriş hayatını kaybetti! Türk opreasının efsane ismi Leyla Demiriş 71 yaşında yaşama gözlerini yumdu. Leyla Demiriş adına 26 Eylül Pazartesi günü saat 11:00’de Süreyya Operası’nda tören düzenlenecek.
23.09.2016 Cadde
Türk Operası efsane sopranosunu kaybetti
Türk Operası efsane sopranosunu kaybetti Türk Operası, efsanevi Baş Sopranosu Leyla Demiriş’i kaybetti.
23.09.2016 Gündem
Yıldız Asyalı ve Emre Vatansever kimdir?
Yıldız Asyalı ve Emre Vatansever kimdir? Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı, Emre Vatansever'le evlendi. Yıldız Asyalı sürpriz bir kararla işadamı Emre Vatansever'le dünya evine girdi. Peki Yıldız Asyalı ve Emre Vatansever kimdir? Detaylar haberimizde...
24.11.2015 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'da sert AB çıkışı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'da sert AB çıkışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin AB üyelik sürecindeki fasılların siyasi engellemelere takıldığını belirterek, “Türkiye’yi dışlamış bir AB’nin, değil küresel güç; bölgesel güç konumunu dahi muhafaza edemeyeceğine inanıyorum” dedi.
9.05.2015 Siyaset
AB ile enerji faslının tıkanması manidar!
AB ile enerji faslının tıkanması manidar! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, enerji alanında gelinen önemli seviyeye rağmen Avrupa Birliği üyelik müzakerelerinde tıkanan fasıllardan birinin enerji olmasını manidar bulduğumu söyledi. Erdoğan, “Hangi fasıl olursa olsun, AB ‘Biz bu fasıl için hazırız’ dediği anda, biz onu 2-3 ayda önlerine getirir, koyarız” dedi
20.01.2015 Ekonomi
Erdoğan: Eğit-donatta henüz bir mütabakat yok
Erdoğan: Eğit-donatta henüz bir mütabakat yok Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Litvanya Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan IŞİD'le mücadele konusunda ise "Özellikle uçuşa yasak bölge ve güvenli bölge konusunda koalisyon güçleri tarafından taahhüt edilen bir durum yok. Bu da yine bizim heyetlerimizde tartışılan bir konu. Eğit-donatta bir mütabakat görünüyor. Diğer iki konuda maalesef henüz bir mütabakat yok. Bu mütabakat olmadığı sürece burada sağlıklı bir adımın atılması mümkün değil." diye konuştu.
8.12.2014 Siyaset
Yıldız: Rusya'dan indirim talep ettik
Yıldız: Rusya'dan indirim talep ettik Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, doğalgaz fiyatında indirim talebini Rusya tarafına ilettiklerini belirterek, "Bu revizyonun, Türkiye Cumhuriyeti'nin 1 Ocak 2015 itibarıyla hakkı olduğunu ve bununla alakalı hazırlık yapmalarını istedik" dedi.
15.10.2014 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Nabucco ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.