Nebati

Nebati

Son dakika nebati haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nebati gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nebati haber sayfamızda...

Nebati

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 697 nebati haberi bulunmuştur.
ENFLASYON Haziran 2022 oranı ne oldu? Son dakika Haziran 2022 enflasyon oranı yüzde kaç?
ENFLASYON Haziran 2022 oranı ne oldu? Son dakika Haziran 2022 enflasyon oranı yüzde kaç?2022 Haziran ayının enflasyon oranı açıklandı. 'Enflasyon oranı kaç' sorusu yoğun ilgiye uğruyor. Bugün Haziran ayının enflasyonu oranının açıklanmasıyla birlikte 2022 yılının ilk 6 ayın enflasyon yüzdesine göre zam oranları da belirlendi. Peki 2022 Enflasyon Haziran rakamları kaç çıktı?
4.07.2022Ekonomi
Bakan Bilgin'den memur zammı ve EYT açıklaması
Bakan Bilgin'den memur zammı ve EYT açıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin memur zammı ve EYT çalışmasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin kamuda çalışan sözleşmeli personellerde dahil olmak üzere tüm kamu çalışanların ücret artışından faydalanacağını belirtti. Bilgin EYT için ise tarih verdi. İşte detaylar...
4.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
4.07.2022Haberler
Bakan Nebati'den enflasyon açıklaması
Bakan Nebati'den enflasyon açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Önümüzdeki dönemde para ve maliye politikalarının güçlü eş güdümünün yanı sıra mal ve hizmet piyasalarında rekabet ve verimliliği artıracak yapısal politikaları hayata geçirerek fiyat artışlarının düşürülmesi hedeflenmektedir" dedi.
4.07.2022Uzmanpara
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
4.07.2022Ekonomi
Memur ve emeklinin zam oranı belli oldu! Uzman isimlerden ilk değerlendirme
Memur ve emeklinin zam oranı belli oldu! Uzman isimlerden ilk değerlendirmeEnflasyon haziranda aylık bazda yüzde 4,95 yıllık bazda ise yüzde 78,62 arttı. Memur ve emeklilerin alacağı enflasyon farkı netleşti. Memur ve emekliler yüzde 41,69 oranında zammı garantilemiş oldu. SSK ve Bağkur emeklileri yüzde 42,35 zam alacak. Peki yapılacak zamlarla ilgili uzman isimler ne dedi? İşte detaylar...
4.07.2022Ekonomi
Milyonlarca memur ve emekli zam oranını bekliyor! Gözler yarına çevrildi
Milyonlarca memur ve emekli zam oranını bekliyor! Gözler yarına çevrildiMilyonlarca memur ve memur emeklisi yarın açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarına kilitlendi. Kritik verinin açıklanmasının ardından memur ve emeklilerin zam oranı netleşmiş olacak. Peki ne kadarlık bir zam bekleniyor?
3.07.2022Haberler
Milyonlarca memur ve emekli zam oranını bekliyor! Gözler yarına çevrildi
Milyonlarca memur ve emekli zam oranını bekliyor! Gözler yarına çevrildi Milyonlarca memur ve memur emeklisi yarın açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarına kilitlendi. Kritik verinin açıklanmasının ardından memur ve emeklilerin zam oranı netleşmiş olacak. Peki ne kadarlık bir zam bekleniyor? İşte detaylar...
3.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati ihracat rakamlarını değerlendirdi
Bakan Nebati ihracat rakamlarını değerlendirdiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, açıklanan ihracat rakamlarını değerlendirdi.
2.07.2022Ekonomi
Bakan Muş ihracat rakamlarını açıkladı!
Bakan Muş ihracat rakamlarını açıkladı!Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Haziran ayı ihracat rakamlarını açıkladı.
2.07.2022Ekonomi
Yeni önlem proforma faturalarda olacak
Yeni önlem proforma faturalarda olacakHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, proforma fatura karşılığı kredi alınmasının önüne geçmek için adım atacaklarını söyledi.
2.07.2022Ekonomi
Haziran enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? 2022 Enflasyon oranı nedir?
Haziran enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? 2022 Enflasyon oranı nedir?Haziran ayı sona erdikten sonra merak konusu olan enflasyon oranı kaç çıktı? Vatandaşların gündeminden düşmeyen enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? TÜİK tarafından duyurulacak olan Haziran 2022 enflasyon oranı tarihi haberimizde...
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti
Bakan Nebati evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 1033 gündür HDP İl Binası önünde evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti.
1.07.2022Siyaset
ENFLASYON 2022 HAZİRAN KAÇ OLDU? Yeni enflasyon oranı 2022 Haziran belirlendi mi?
ENFLASYON 2022 HAZİRAN KAÇ OLDU? Yeni enflasyon oranı 2022 Haziran belirlendi mi?Bugün yeni ayın ilk günü olduğundan dolayı akıllara enflasyon oranı ile ilgili sorular geldi. 2022 Yılının Haziran ayı sona erdikten sonra 'enflasyon kaç' sorusu yoğun ilgi görmeye başladı. Milyonlarca vatandaş Haziran 2022 enflasyon oranı açıklandıktan sonra emekliye ve memura yapılacak olan zammı konuşuyor. Peki Haziran 2022 enflasyon oranı açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Enflasyon oranı beklentisi nedir?
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den büyüme ve enflasyon mesajı
Bakan Nebati'den büyüme ve enflasyon mesajıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 'Diyarbakır İş Dünyası Buluşması' programında büyüme ve enflasyon rakamlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati: 81 ilimizden en az 81 marka kooperatif çıkarmayı hedefliyoruz
Bakan Nebati: 81 ilimizden en az 81 marka kooperatif çıkarmayı hedefliyoruzHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Halkbank Üreten Kadınlar Buluşması'nda açıklamalarda bulundu.
1.07.2022Ekonomi
Konutlara ısı yalıtım fırsatı
Konutlara ısı yalıtım fırsatıVatandaşlara konutlarının ısı yalıtımı için 50 bin liraya kadar, 60 ay vadeli 0.99 faiz oranıyla kredi kullandırımı başladı. Kredi üç kamu bankasının yanı sıra Ziraat Katılım’dan da alınabilecek.
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati duyurdu! Konut başına 0,99 faizli 50 bin lira kredi projesi bugün başladı
Bakan Nebati duyurdu! Konut başına 0,99 faizli 50 bin lira kredi projesi bugün başladıHazine ve Maliye Bakanı Nebati, konut başına 50 bin liraya kadar finansman imkanı sağlayan, 60 ay vadeli, 0,99 faizli Konutlarda Isı Yalıtım Projesi'nin bugün başladığını bildirdi.
30.06.2022Ekonomi
Bakan Nebati: Sağlık çalışanlarının performans ek ödeme tavanları yükseltildi
Bakan Nebati: Sağlık çalışanlarının performans ek ödeme tavanları yükseltildiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati "Sağlık çalışanlarının sabit ek ödemeleri genel bütçeye alınarak, dağıtılabilir ek ödeme miktarı arttırıldı, performans ek ödeme tavanları yükseltildi. Hekimlerin ve diş hekimlerinin emekli aylıklarına ilişkin iyileştirme yapıldı, hastanelerin tamamında performans ek ödemesi dağıtılabilir hale getirildi" dedi.
29.06.2022Ekonomi
Ek Bütçe teklifi Meclis'ten geçti
Ek Bütçe teklifi Meclis'ten geçtiTBMM Genel Kurulu’nda, Ek Bütçe kabul edildi. Genel bütçe gelir tahmini toplam 1 trilyon 80 milyar 515 milyon 421 bin lira artırıldı. Bütçe giderleri için ise 880.474.775.000 Türk Lirası ilave ödenek eklendi.
29.06.2022Ekonomi
Bakan Nebati iş dünyası temsilcileri bir araya geldi
Bakan Nebati iş dünyası temsilcileri bir araya geldiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TOBB Ekonomi Şurası’na katılarak iş dünyası temsilcileri bir araya geldi.
29.06.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, iş insanlarını yerlileştirme ve millileştirme hamlesine destek vermeye çağırdı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, iş insanlarını yerlileştirme ve millileştirme hamlesine destek vermeye çağırdıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, salgın döneminde iş insanlarının her birinin yerlileşmenin avantajlarını görerek zorlukları fırsata çevirecek potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Sizleri ara malında yerlileştirme ve millileştirme hamlesine destek vermeye, üretimde yerli girdinin öncüleri olmaya davet ediyorum” dedi.
29.06.2022Ekonomi
Fuat Oktay: Terörle mücadelemizi sahada ve masada kararlılıkla sürdüreceğiz
Fuat Oktay: Terörle mücadelemizi sahada ve masada kararlılıkla sürdüreceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Sayın Cumhurbaşkanı'mız liderliğinde dün İsveç ve Finlandiya ile varılan mutabakat, terörle mücadelede konusunda tüm ülkelere örnek olacak bir iş birliği adımıdır. Terörle mücadelemizi sahada ve masada kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
29.06.2022Siyaset
‘BDDK kararlarının mesajları önemli’
‘BDDK kararlarının mesajları önemli’BDDK’nın son dönemde aldığı kararların geçici olduğunu belirten Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, “Önemli olan bu kararların mesajları. Biz diyoruz ki paranla döviz alma” açıklamasını yaptı. Nebati, kararın etkisini gördüklerini söyledi.
29.06.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den ihracat mesajı: Mayıs ayında Cumhuriyet tarihinin en yüksek seviyesine ulaştı
Bakan Nebati'den ihracat mesajı: Mayıs ayında Cumhuriyet tarihinin en yüksek seviyesine ulaştıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Meclis'teki Ek Bütçe görüşmelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati 'Kamu maliyemiz dünyada yaşanan tüm olumsuz gelişmelere rağmen ekonomimizin en güçlü taraflarından biri olmaya devam ediyor.' ifadelerini kullandı. Nebati, "2022 yılı Mayıs ayında ihracatımız yıllık 242,6 milyar dolar ile Cumhuriyet tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır." dedi.
28.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Nebati ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.