Nestle

Nestle

Son dakika nestle haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nestle gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nestle haber sayfamızda...

Nestle

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 478 nestle haberi bulunmuştur.
Nestle Türkiye’den yeni yatırım
Nestle Türkiye’den yeni yatırımNestle Türkiye tüketici sağlığı, medikal beslenme ve yenilikçi beslenme alanlarında faaliyet gösteren iş birimi Nestle Health Science Türkiye öncülüğünde Dikey Vitamin’e ortak oldu.
22.08.2021Ekonomi
Geleceğin kadın liderleri yetişiyor
Geleceğin kadın liderleri yetişiyorNestlé Türkiye, geleceğin ilham veren kadın liderlerini yetiştirmek amacıyla Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğinde “Nestlé Akademi” programını hayata geçirdi. 360 derece tasarlanan gelişim programı ile 30 yaş altı genç kadınların kendilerini ve yeteneklerini keşfederek, kariyerlerine donanımlı şekilde hazırlanmaları hedefleniyor. Nestlé Türkiye Yönetim Kurulu’nun kadın üyelerinin öğrencilere mentorluk vereceği program altı ay sürecek.
5.07.2021Ekonomi
Editör'ün seçtikleri
Editör'ün seçtikleriEstetik ve konforGençlik ve Spor Bakanlığı, Tokyo 2020 Olimpik ve Paralimpik Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek sporcuların giyeceği yol, seremoni ve Olimpiyat Köyü kıyafetlerinin tasarımını Vakko’ya emanet etti...
26.06.2021Cadde
Anlamlı  iş birliği
Anlamlı iş birliğiNestle Türkiye, geleceğin ilham veren kadın liderlerini yetiştirmek amacıyla Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğinde ‘Nestle Akademi’ programını hayata geçirdi.
24.06.2021Cadde
Pandemide sütlü ürünlere talep arttı
Pandemide sütlü ürünlere talep arttıPandemi döneminde sütlü içecekler ve soğuk kahveye talep arttı. Nestle Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Genel Müdürü Buse Aksu Özgen, “İçime hazır sütler okullarda tüketiliyordu ama pandemi nedeniyle tüketim eve kaydı. Nesquik tozda da ev tüketimi arttı” dedi.
21.06.2021Ekonomi
ABD'de çikolata üreticilerine açılan 'çocuk köleliği' davası reddedildi
ABD'de çikolata üreticilerine açılan 'çocuk köleliği' davası reddedildiABD Yüksek Mahkemesi, Batı Afrika'da çocukların zorla çalıştırıldığı çiftliklerden kakao satın aldıkları gerekçesiyle gıda şirketleri Nestle ve Cargill'e açılan davayı reddetti.
18.06.2021Dünya
İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında? İlayda Alişan dizileri
İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında? İlayda Alişan dizileriİlayda Alişan kaç yaşında? Son olarak Masumiyet dizisinde Ela karakterini canlandıran İlayda Alişan rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile el ele görüntülenmesinin ardından merak edilmeye başlandı. Peki, İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında? İşte İlayda Alişan'ın hayatı...
4.06.2021Cadde
İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Serkay Tütüncü ile aşk mı yaşıyor?
İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Serkay Tütüncü ile aşk mı yaşıyor?İlayda Alişan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Son olarak Fox TV ekranında yayınlanan Masumiyet dizisinde Ela karakterine hayat veren İlayda Alişan'ın dizide rol arkadaşı olan Serkay Tütüncü ile aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddiaların ardından İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında soruları gündeme geldi. İşte İlayda Alişan hakkında merak edilenler...
25.05.2021Cadde
Geçişsiz Fiil Nedir, Nasıl Bulunur? Geçişsiz Fiil Cümle Örnekleri Nelerdir?
Geçişsiz Fiil Nedir, Nasıl Bulunur? Geçişsiz Fiil Cümle Örnekleri Nelerdir?Cümle öğeleri ne ayrıldığı zaman içerisinde nesne yer alır. Ancak nesne varlığı geçişli ya da geçişsiz olmak üzere iki farklı şekilde ele alınır. Peki geçişsiz fiil nedir, nasıl bulunur? Geçişsiz fiil cümle örnekleri nelerdir? İşte bu konu üzerine merak edilen bilgiler.
13.05.2021Eğitim
Plastiğin yerine kâğıt pipete geçti
Plastiğin yerine kâğıt pipete geçtiNesquik, nisan ayı itibarıyla tüm ambalajlarındaki plastik pipetleri kâğıt pipetler ile değiştirdi.
26.04.2021Ekonomi
Plastik pipetten kağıt pipete geçiş yaptı
Plastik pipetten kağıt pipete geçiş yaptıÇocuklara sütü sevdiren Nesquik, sürdürülebilir bir gelecek için tüm ambalajlarındaki plastik pipet kullanımına son vererek kağıt pipete geçişini tamamladı. Hem dünyada hem Türkiye’de aromalı sütler pazarında öncü bir uygulamaya imza atan Nesquik Süt’ün, doğaya saygılı kağıt pipetli ürünleri Nisan ayı itibariyle raflarda yerini almaya başladı.
23.04.2021Vitrin
İK liderleri global sorumluluk üstlendi
İK liderleri global sorumluluk üstlendiBMI Business School İstanbul ve DataExpert işbirliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye ‘En Etkin 50 CHRO’ listesine giren insan kaynakları liderleri, kariyer basamaklarını tırmanıyor. Listedeki İK liderlerinin yüzde 19’u terfi ederken, yüzde 40’ı global sorumluluk üstlendi.
22.04.2021Ekonomi
İnsan kaynakları liderleri global pozisyonlara yükseliyor
İnsan kaynakları liderleri global pozisyonlara yükseliyorBMI Business School Istanbul ve DataExpert iş birliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CHRO” araştırma listelerine giren insan kaynakları liderleri kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor. Listelerde yer alan İK liderlerinin yüzde 19’u terfi ederken, terfi edenlerin yüzde 40’ı ise çalıştıkları markalarda global sorumluluk üstlendi.
13.04.2021Ekonomi
Hepsiburada’dan anlamlı iş birliği
Hepsiburada’dan anlamlı iş birliğiTürkiye (Bir Dilek Tut Derneği) Hepsiburada iş birliği ile Yıldızlı Markalar projesini hayata geçiriyor. Bu iş birliğinden elde edilen gelirler zorlu hastalıklarla mücadele eden çocuklara umut olacak.
7.04.2021Vitrin
Nestle Türkiye’ye yeni CEO atadı
Nestle Türkiye’ye yeni CEO atadıNestle bünyesinde 22 yıldır çeşitli üst düzey pozisyonlarda görev yapan Yasser Abdul Malak, Nestle Türkiye’nin yeni genel müdürü olarak atandı.
2.04.2021Ekonomi
‘Pazarlamada talep devrimi yaşanıyor’
‘Pazarlamada talep devrimi yaşanıyor’Pazarlama dünyasının önde gelen isimleri Fortune Türkiye & DataExpert işbirliği ve BMI organizasyonuyla düzenlenen CMO Summit 2021’de biraraya geldi. Zirve kapsamında ‘En Etkin 50 CMO’ya ödülleri takdim edildi.
26.03.2021Ekonomi
Pandemi pazarlama dünyasını yeniden şekillendiriyor
Pandemi pazarlama dünyasını yeniden şekillendiriyorPazarlama dünyasının önde gelen isimleri Fortune Türkiye & DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla düzenlenen CMO Summit 2021’de bir araya geldi.
24.03.2021Ekonomi
Türkiye’nin en etkin 50 pazarlama yöneticisi
Türkiye’nin en etkin 50 pazarlama yöneticisiTürkiye’nin ‘En Etkin 50 CMO’su yani pazarlama yöneticisi belli oldu. DataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye ‘En Etkin 50 CMO’ listesinde yer alanların yüzde 48’ini kadınlar oluşturdu. Yüzde 70’i yüksek lisans mezunu olan en etkin pazarlama yöneticilerinin, yüzde 56’sı yerli şirketlerde görev alıyor.
3.03.2021Ekonomi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldiDataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” listesi açıklandı.
2.03.2021Ekonomi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldiDataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” listesi açıklandı. Listede yer alan pazarlama yöneticilerinin 2020’de gerçekleştirdikleri çalışmalarda dijitale ayırdıkları bütçeler, pandeminin etkisiyle bir önceki yıla oranla yüzde 74 arttı.
2.03.2021Vitrin
En etkin 50 CMO hızla yükseliyor
En etkin 50 CMO hızla yükseliyorBusiness School Istanbul (BMI) tarafından DataExpert iş birliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” araştırma listelerine giren pazarlama liderlerinin hızlı yükselişi sürüyor. Listeye giren liderlerden yüzde 21’i terfi ederken yüzde 10’u CEO ya da Yönetim Kurulu Başkanlığı pozisyonlarına yükseldi, yüzde 11’i de mevcut koltuklarını büyüttü.
20.01.2021Ekonomi
Türkiye'nin en etkin 50 CMO’su kariyerlerinde hızla yükseliyor
Türkiye'nin en etkin 50 CMO’su kariyerlerinde hızla yükseliyorBusiness School Istanbul (BMI) tarafından DataExpert iş birliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” araştırma listelerine giren pazarlama liderlerinin hızlı yükselişi sürüyor. Listeye giren liderlerden yüzde 21’i terfi ederken yüzde 10’u CEO ya da Yönetim Kurulu Başkanlığı pozisyonlarına yükseldi, yüzde 11’i de mevcut koltuklarını büyüttü.
15.01.2021Ekonomi
Tüketiciler iyi yaşam dedi, Nestlé’nin Türk mühendisleri geliştirdi
Tüketiciler iyi yaşam dedi, Nestlé’nin Türk mühendisleri geliştirdiİyi yaşamı destekleyen ve besleyici ürünler öne çıkarken, yapılan araştırmalar tüketicilerin daha seçici bir yaklaşım sergilediğini gösteriyor. Nestlé Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Genel Müdürü Buse Aksu Özgen, şirketin her yıl Ar- Ge’ye 1.7 milyar dolar yatırdığını belirtiyor.
18.12.2020Advertorial
Fıstığımız bollaşıyor
Fıstığımız bollaşıyorTürkiye’nin, dünyada Antep fıstığı bahçelerinin yüzde 35’ine sahip olmasına karşın üretimdeki payının yüzde 12’de kalmasından yola çıkan “Fıstığımız Bol Olsun” projesi dokuz yılını geride bıraktı.
17.12.2020Ekonomi
Evcil dostlarımıza 1 milyar TL’lik mama
Evcil dostlarımıza 1 milyar TL’lik mamaPandemide evcil dostlarımızın beslenmesinden kesmedik. Evcil hayvan beslenmesi sektörünün yılı yüzde 25 büyümeyle kapatması bekleniyor. Türkiye’de evcil hayvan olarak 4 milyon kedi, 1 milyon da köpek olduğu tahmin ediliyor. 20 milyon kedi ve köpek ise sokaklarda yaşıyor.
14.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

türkiyeekonomiNestlePazarlamaCMO

Nestle ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.