Op.Dr.Emre İlhan

Op.Dr.Emre İlhan

Son dakika Op.Dr.Emre İlhan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Op.Dr.Emre İlhan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Op.Dr.Emre İlhan haber sayfamızda...

Op.Dr.Emre İlhan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17 op dr emre ilhan haberi bulunmuştur.
“Estetik hastası doğru doktoru bulursa Mars'tan gelir”
“Estetik hastası doğru doktoru bulursa Mars'tan gelir”Bu hafta sadece burun yaparak kariyerini inşa etmiş kulak, burun, boğaz (KBB) doktoru Emre İlhan’la buluştum. İlhan, İstanbul’un dünyanın burun estetiği başkenti olduğunu söylüyor ve nedenini şöyle açıklıyor: “Çünkü estetik hastası doğru doktoru bulduğuna inanırsa uzaydan gelir, Mars'tan gelir”
15.04.2018Pazar
“Estetik hastası doğru doktoru bulursa Mars'tan gelir”
“Estetik hastası doğru doktoru bulursa Mars'tan gelir”Bu hafta sadece burun yaparak kariyerini inşa etmiş kulak, burun, boğaz (KBB) doktoru Emre İlhan’la buluştum. İlhan, İstanbul’un dünyanın burun estetiği başkenti olduğunu söylüyor ve nedenini şöyle açıklıyor: “Çünkü estetik hastası doğru doktoru bulduğuna inanırsa uzaydan gelir, Mars'tan gelir”
15.04.2018Pazar
Hem güzel hem de sağlıklı burun önemli
Hem güzel hem de sağlıklı burun önemliKulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahı Op. Dr. Emre İlhan, burun estetiği ameliyatlarında amacın hem güzel görünen, hem de sağlıklı bir burun olması gerektiğini belirterek, ‘Günümüzde burun estetiği ameliyatı felsefesinin geldiği noktada ameliyat ile amaçlanan; hem güzel ve çekici görünen hem de nefes yolları açık olan ve hayat kalitemizi arttıran bir burun’ diyor.
21.09.2015Estetik
Sağlıklı burun konsepti: Burnun sağlıkla güzelleşmesi
Sağlıklı burun konsepti: Burnun sağlıkla güzelleşmesiBurnumuz yüzün ortasında bulunan ve estetik anlamda hem önden, hem de yandan yüz güzelliğine çok şey katan bir organ.
15.09.2015Estetik
‘Kişiye özel mükemmel burun’
‘Kişiye özel mükemmel burun’Ülkemizde burun ameliyatları tüm estetik ameliyatlar içinde ilk sırada yer alıyor.
27.05.2015Estetik
Ağrısız burun ameliyatı mümkün mü?
Ağrısız burun ameliyatı mümkün mü?Burun estetiği ameliyatlarındaki en büyük sıkıntı operasyon sonrası oluşan şişlik, morluk ve ağrılardır. Peki her burun estetiği ameliyatından sonra bunlar olmak zorunda mi?
30.03.2015Estetik
Burun estetiği olacaklar dikkat!
Burun estetiği olacaklar dikkat!Eğer bu yazıyı okuyorsanız daha önce bir veya daha fazla burun ameliyatı geçirmiş ve sonucundan memnun değilsiniz demektir.
4.03.2015Estetik
Burun estetiğinde ultrasonik şekillendirme
Burun estetiğinde ultrasonik şekillendirmeBurun estetiğinin en zor aşaması olan kemik şekillendirmede Ultrasonik Rinoplast kolaylığı...
17.12.2014Estetik
Hamilelikte burun ve nefes sorunlarını önlemek için
Hamilelikte burun ve nefes sorunlarını önlemek içinGebelik döneminde hormonal değişikliğe bağlı olarak burun içerisindeki dokuların ve damarların ödemlenmesi sonucu burun tıkanıklığı artar. Daha rahat ve sağlıklı bir hamilelik dönemi için burun içindeki nefes problemlerinin hamilelik öncesi tedavi edilmesi gerekir.
6.07.2020Hamilelik
Burun kemiği ameliyatları
Burun kemiği ameliyatlarıSağlıklı bir nefesin ilk şartı sağlıklı bir burundur...
19.04.2013Güzellik
3’lü adımda 'profil estetiği'
3’lü adımda 'profil estetiği'Pek çok kişi burun estetiği ameliyatını daha güzel bir profile sahip olmak için istiyor. Ancak güzel ve dengeli bir profil için bazen sadece burun estetiği yapmak yeterli olmayabiliyor. Özellikle çenesi ve alnı geride olan hastalarda...
1.04.2013Güzellik
Burun estetiğinizi yapacak doktoru nasıl seçmelisiniz?
Burun estetiğinizi yapacak doktoru nasıl seçmelisiniz?Op. Dr. Emre İlhan burun estetiği operasyonu öncesi doktorunuzu nasıl seçeceğinizi anlattı...
26.02.2013Güzellik
Profil estetiği nedir?
Profil estetiği nedir?Güzel ve dengeli bir profil için bazen sadece burun estetiği yapmak yeterli olmayabiliyor.Özellikle çenesi ve alnı geride olan hastalarda.
29.01.2013Güzellik
Op.Dr.Emre İlhan: Bu işte tek bir mucize teknik yok
Op.Dr.Emre İlhan: Bu işte tek bir mucize teknik yokBurun estetiği konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapan Op.Dr.Emre İlhan’a sorduk : Siz binlerce burun estetiği yapmış biri olarak bu duruma ne diyorsunuz?
9.01.2013Yaşam
Sağlıklı uçuş için öneriler
Sağlıklı uçuş için önerilerKulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Emre İlhan; nefes almanın hayati önemine dikkat çekerek, sağlıklı nefes almanın ancak sağlıklı bir burunla mümkün olabileceğini ifade etti.
BAŞARISIZ AMELiYATLARA ‘YAPISAL RiNOPLASTi’
BAŞARISIZ AMELiYATLARA ‘YAPISAL RiNOPLASTi’Daha önce burun ameliyatı geçirmenize rağmen sorunlarınız düzelmediyse üzülmeyin.
22.02.2012Cadde
Burun estetiğinde moda olmaz!
Burun estetiğinde moda olmaz!Her yıl dış görünümünü değiştirmek isteyen çok sayıda insan burun estetiği ameliyatı oluyor.
22.12.2011Estetik

Benzer Haber Etiketleri

burun estetiğiestetikOp. Dr. Emre İlhangüzellikburun ameliyatı

Op.Dr.Emre İlhan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.