Ortaöğretim Ösym

Ortaöğretim Ösym

Son dakika ortaöğretim ösym haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ortaöğretim ösym gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ortaöğretim ösym haber sayfamızda...

Ortaöğretim Ösym

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.097 ortaöğretim ösym haberi bulunmuştur.
KPSS 2016 Ortaöğretim, önlisans, lisans kadro ve pozisyonları açıklandı
KPSS 2016 Ortaöğretim, önlisans, lisans kadro ve pozisyonları açıklandıKPSS tercih kılavuzu yayımlandı. Milyonlarca adayın girdiği KPSS 2016 tercihleri dün sabah başladı. Ayrıca ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre tercih kılavuzuna "güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olma" koşulu eklendi. KPSS tercihleri için son gün ise 30 Aralık olarak açıklandı.
22.12.2016Gündem
KPSS ortaöğretim ve önlisans memur adaylarına müjde! ÖSYM cevap kağıtlarını yayınlandı
KPSS ortaöğretim ve önlisans memur adaylarına müjde! ÖSYM cevap kağıtlarını yayınlandıKPSS önlisans ve ortaöğretim adayları için müjdeli haber az önce geldi. ÖSYM KPSS cevap kağıtları erişimini az önce açtı. KPSS cevap kağıtlarınıza https://ais.osym.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz...
16.12.2016Gündem
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Ortaöğretim 2016
KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Ortaöğretim 2016KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınava giren 3.5 milyon aday bu sorunun yanıtını merak ediyor. 20 Kasım'da yapılan KPSS Ortaöğretim sınavı sonuçları için ÖSYM'den henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sonuçlar ÖSYM sonuç görüntüleme sayfasında erişime açılacak.
9.12.2016Gündem
KPSS ortaöğretim sonuçları açıklandı mı? 2016 ÖSYM sonuç sayfası
KPSS ortaöğretim sonuçları açıklandı mı? 2016 ÖSYM sonuç sayfası2016 KPSS ortaöğretim sonuçları için gün sayan adaylara henüz ÖSYM tarafından resmi bir açıklama gelmemiştir. Gün geçtikçe KPSS Sonuçları ne zaman açıklanacak soruları daha çok gündeme gelir oldu. Ancak KPSS Sonuçları açıklandığı takdirde en güncel bilgilerle yine sizleri bilgilendireceğiniz.
6.12.2016Gündem
KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman belli olacak?
KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman belli olacak?KPSS sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 20 Kasım'da yapılan KPSS'ye rekor sayıda katılım olduğundan dolayı sonuçları açıklanması gecikmesi bekleniyor. KPSS sonuçlarının ne zaman açıklanması oldukça merak ediliyor.
1.12.2016Gündem
KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı mı?
KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı mı?20 Kasım'da yapılan KPSS ortaöğretim sınavı sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. ÖSYM'den henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 3.5 milyon adayın katıldığı KPSS ortaöğretim sınavının sonuçları internetten duyurulacak.
30.11.2016Gündem
2021-YKS ikinci ek yerleştirme için yerleştirme puanları sonuç belgelerine yansıtıldı
2021-YKS ikinci ek yerleştirme için yerleştirme puanları sonuç belgelerine yansıtıldıYükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (2021-YKS) merkezi yerleştirme ve ek yerleştirmede bir yükseköğretim programına yerleşmeyen adayların, ikinci ek yerleştirme için yerleştirme puanları sonuç belgelerine yansıtıldı.
7.10.2021Gündem
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 ÖSYM takvimindeki tarih...
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 ÖSYM takvimindeki tarih...ÖSYM tarafından uygulanan KPSS oturumları tamamlandı. 2021 Yılında KPSS sınavlarına giren adaylar KPSS sonuç belgesi için arayışa geçti. KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak merak konusu olurken, ÖSYM 2021 sınav takviminde KPSS sonuçları tarihini yayımladı. İşte KPSS sonuçları için erişim tarihi...
9.09.2021Gündem
YKS sonuçlarının açıklanacağı tarih duyuruldu! ÖSYM Başkanı paylaştı: YKS tercih sonuçları...
YKS sonuçlarının açıklanacağı tarih duyuruldu! ÖSYM Başkanı paylaştı: YKS tercih sonuçları...YKS sonuçları ile ilgili son dakika bilgi geldi. ÖSYM Başkanı Aygün, YKS sonuçlarının ne zaman açıklanacağını duyurdu. Üniversite adayları ise YKS sonuçları açıklandı mı, YKS sonuçları ne zaman açıklanacak araştırmalarına başladı. İşte YKS tercih sonuçları hakkında son dakika açıklamalar...
27.08.2021Gündem
YKS tercih (yerleştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 üniversite kayıt tarihi
YKS tercih (yerleştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 üniversite kayıt tarihiÖSYM tarafından 2021 YKS sınavı yapıldı ve tercihler de 5 Ağustos tarihinde başladı. 20 Ağustos'ta son bulan tercih işlemleri ardından sonuçlar bekleniyor. Yeni eğitim ve öğretim dönemine sayılı gün kala ÖSYM, YKS tercih sonuçlarını ne zaman açıklayacak?
24.08.2021Gündem
YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç günde açıklanır? Üniversite kayıt tarihleri belli oldu!
YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç günde açıklanır? Üniversite kayıt tarihleri belli oldu!YKS tercih işlemleri dün sona erdi. 2021 YKS puanına ve sıralamasına göre üniversite tercihinde bulunan adaylar, YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak öğrenmek istiyor. ÖSYM tarafından alınan üniversite tercihlerinin sonuçları yine ÖSYM tarafından açıklanacak. Aynı zamanda yayımlanan YKS tercih kılavuzunda üniversite kayıt tarihleri belirlendi. Peki YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç günde açıklanır?
23.08.2021Gündem
Tercihlerde yarın son gün
Tercihlerde yarın son günÜniversite adaylarının 5 Ağustos’ta başlayan tercih maratonu yarın sona eriyor.
19.08.2021Eğitim
Astsubay Meslek Yüksekokulu sınav sonuçları sorgulama! Astsubay MYO kayıt ne zaman, taban puanı kaç?
Astsubay Meslek Yüksekokulu sınav sonuçları sorgulama! Astsubay MYO kayıt ne zaman, taban puanı kaç? Millî Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokulları sınav sonuçları açıklandı. Milli Savunma Bakanlığı sınav sonuçlarına dair duyuruyu paylaştı. Ardından Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Astsubay Meslek Yüksekokulları yerleştirme işlemleri için takvim de yayımlandı. Peki, Astsubay Meslek Yüksekokulu yerleştirme ve kayıt ne zaman?
18.08.2021Gündem
Tercihte en çok yapılan 10 hata
Tercihte en çok yapılan 10 hataHer yıl binlerce aday, tercih kurbanı oluyor. Puanı ziyan olmasın diye istemediği bölümleri yazanlar, kılavuzu iyi incelemediği için şartlarını taşımadığı bölümleri kazananlar, ailesinin ve çevresinin etkisinde kalanlar… Tercihte en çok yapılan bu hatalara dikkat!
12.08.2021Eğitim
KPSS yerleştirme taban puanları 2021 TIKLA! KPSS tercih puanları nedir?
KPSS yerleştirme taban puanları 2021 TIKLA! KPSS tercih puanları nedir?KPSS-2021/1 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. KPSS-2021/1 yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilerde taban puanlar yer aldı. İşte 2021 KPSS taban puanları...
15.07.2021Gündem
YKS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite tercihleri hangi tarihte yapılacak?
YKS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite tercihleri hangi tarihte yapılacak? ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YKS sınavı 26 - 27 Haziran tarihleri arasından üç oturum şeklinde yapıldı. Soru ve cevapları da hemen ardından adayların erişimine açıldı. 2021 YKS (TYT-AYT-YDT) sınavında toplamda 2 milyon 607 bin 903 aday başvuruda bulunmuştu. Peki YKS tercihleri ne zaman?
15.07.2021Gündem
KPSS 2021/1 yerleştirme sonuçları AÇIKLANDI! ÖSYM KPSS 2021/1 yerleştirme sonucu görüntüleme ekranı...
KPSS 2021/1 yerleştirme sonuçları AÇIKLANDI! ÖSYM KPSS 2021/1 yerleştirme sonucu görüntüleme ekranı...KPSS 2021/1 yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 1-8 Temmuz tarihleri arasında bazı kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirme işlemlerinin tamamlandığı ÖSYM tarafından duyuruldu. Adaylar sonuçlarını sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifre girdikten sonra sorgulayabilecek.
14.07.2021Gündem
YKS sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı belli oldu! ÖSYM tarihi duyurdu!
YKS sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı belli oldu! ÖSYM tarihi duyurdu!YKS sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 26-27 Haziran tarihlerinde üç farklı oturumda gerçekleştirilen YKS sınavının ardından sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarları adayların erişimine açılmıştı. Peki ÖSYM YKS sınav sonuçlarını hangi tarihte açıklayacak?
9.07.2021Gündem
KPSS 2021 ne zaman? KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavları hangi tarihte?
KPSS 2021 ne zaman? KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavları hangi tarihte? ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS sınavı için geri sayım başladı. Kamu personeli olmak adına milyonlarca adayın katıldığı KPSS 2021 yılında ne zaman yapılacak merak konusu oldu. Diğer yandan ortaöğretim ve ön lisans KPSS tarihleri ve bu yıl yapılıp yapılmayacağı da araştırılıyor. İşte, KPSS takvimi...
8.07.2021Gündem
YKS sonuçları için kritik tarih! ÖSYM 2021 YKS (TYT-AYT-YDT) sınav sonuçlarını ne zaman açıklanacak?
YKS sonuçları için kritik tarih! ÖSYM 2021 YKS (TYT-AYT-YDT) sınav sonuçlarını ne zaman açıklanacak?YKS geçtiğimiz hafta uygulandı. Üniversite hayali kuran adaylar öncelikle sınav puanını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Ardından da üniversite tercihi yapmak için heyecanlanıyor. Peki YKS sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? YKS sonuçları açıklandı mı? İşte ÖSYM'nin duyurduğu tarih...
4.07.2021Gündem
YKS 2021 sonuçları ne zaman açıklanır? YKS puan hesaplama nasıl yapılır? TYT-AYT baraj puanı
YKS 2021 sonuçları ne zaman açıklanır? YKS puan hesaplama nasıl yapılır? TYT-AYT baraj puanı2021 YKS üç oturumda cumartesi ve pazar günü gerçekleşti. ÖSYM, milyonlarca öğrencinin beklediği soru kitapçığını ve cevapları da erişime açtı. TYT'de 150 puan ve üzeri alan öğrenciler tercih işlemlerini yapabilecekler. Öncesinde YKS sonuçlarının tarihi ve puanların nasıl hesaplanacağı konusu öğrencilerin gündeminde. TYT-AYT ve YDT puanı nasıl hesaplanır?
30.06.2021Gündem
KPSS ne zaman? KPSS lisans sınavı tarihi 2021 takvimi! Bu yıl önlisans ve ortaöğretim başvuruları alınacak mı?
KPSS ne zaman? KPSS lisans sınavı tarihi 2021 takvimi! Bu yıl önlisans ve ortaöğretim başvuruları alınacak mı?Bu yıl KPSS lisans sınavlarına katılım sağlayacak adaylar KPSS ne zaman araştırmasını yapıyor. ÖSYM KPSS oturumlarının sınav tarihlerini duyurdu. Peki bu yıl KPSS önlisans ve ortaöğretim başvuruları alınacak mı?
30.06.2021Gündem
ÖSYM’den adaylara uyarı
ÖSYM’den adaylara uyarıÖlçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), dün 2021 YKS’ye ilişkin eğitim bilgilerinin adaylar tarafından kontrol edilmesi uyarısında bulundu.
30.06.2021Eğitim
KPSS başvuruları ne zaman bitiyor? KPSS başvurusu nasıl yapılır, ücreti ne kadar? (2021)
KPSS başvuruları ne zaman bitiyor? KPSS başvurusu nasıl yapılır, ücreti ne kadar? (2021)KPSS başvuruları geçtiğimiz hafta başladı. Alınmaya devam eden KPSS başvuru işlemleri ne zaman bitiyor merak konusu. ÖSYM tarafından tarih aralığı belirtilen KPSS başvurularının sona ermesine sayılı günler kaldı. KPSS başvurusu nasıl yapılır, ücret ne kadar soruları ise büyük ilgi görüyor. İşte ÖSYM tarafından paylaşılan KPSS hakkında bilinmesi gerekenler...
3.06.2021Gündem
KPSS başvurusu nasıl yapılır? KPSS başvuru ücreti 2021 ne kadar, hangi bankaya yatırılacak? ÖSYM giriş sayfası
KPSS başvurusu nasıl yapılır? KPSS başvuru ücreti 2021 ne kadar, hangi bankaya yatırılacak? ÖSYM giriş sayfasıKPSS başvuru işlemleri ile ilgili meraklı arayış sürüyor. Bugün başlayan KPSS başvuruları hakkında peş peşe sorular gündeme geliyor. Kimi KPSS başvuru ücreti 2021 ne kadar araması yaparken, kimi ise KPSS başvurusu nasıl yapılır sorusunu yöneltiyor. Haberimizin içeriğinde KPSS başvurularına dair merak edilenleri bir araya getirdik. İşte detaylar..
30.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ortaöğretim Ösym ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.