Özgür Karabat

Özgür Karabat

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul-3 18 .sıra Adayı.1974 yılında Tokat’ta doğdu.İlk ve orta öğrenimini Tokat’ta tamamladı, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yerel seçimlerinin hemen öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Sonrasında yapılan ilçe kongrelerinde İlçe Başkanlığı görevine üst üste iki kez seçildi.

Özgür Karabat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 71 özgür karabat haberi bulunmuştur.
Ekrem İmamoğlu Çatalca'da halk buluşmasına katıldı
Ekrem İmamoğlu Çatalca'da halk buluşmasına katıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu seçim çalışmaları kapsamında Çatalca Meydanı'nda düzenlenen halk buluşmasına katıldı.
28.03.2024 Gündem
Eski Devlet Bakanı Mehmet Sevigen CHP'de para sayma görüntüleri ile ilgili CNN Türk'te konuştu
Eski Devlet Bakanı Mehmet Sevigen CHP'de para sayma görüntüleri ile ilgili CNN Türk'te konuştu Eski Devlet Bakanı Mehmet Sevigen, CHP'deki para sayma görüntüleriyle ilgili CNN TÜRK'te açıklamalarda bulundu. Sevigen "Seçim bittikten sonra bu iş bitmeyecek" dedi.
27.03.2024 Gündem
CHP lideri Özel: Filistin’deki gözyaşının durmasını diliyoruz
CHP lideri Özel: Filistin’deki gözyaşının durmasını diliyoruz Türk Halk Müziği sanatçısı Emre Saltık vefatının 7. yıldönümünde Büyükçekmece'deki mezarı başında anıldı. Saltık’ın anma törenine CHP Genel Başkanı Özgür Özel de katıldı.
11.03.2024 Gündem
'Kolombiya iddiası yalan çıkınca anlıyoruz ki asıl ihale piyangosu Karabat'a vurmuş'
'Kolombiya iddiası yalan çıkınca anlıyoruz ki asıl ihale piyangosu Karabat'a vurmuş' CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, Milli Piyango’nun yılbaşı ikramiyesinin Kolombiya’ya çıktığını iddia etmiş ve bu gerçek dışı açıklama yalanlanmıştı. Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Karabat'ın aldığı iddia edilen ihaleleri köşesine taşıdı.
6.01.2024 Gündem
CHP’li Karabat’ın Kolombiya iftirasına dava
CHP’li Karabat’ın Kolombiya iftirasına dava CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, 400 milyon TL’lik Milli Piyango’nun yılbaşı ikramiyesinin Kolombiya’ya çıktığına dair yaptığı açıklamayla büyük bir skandala imza atmıştı. Gerçek dışı bu açıklama Sisal Şans tarafından yalanlandı. İkramiyenin İstanbul’a çıktığı açıklandı.  Ancak gerçek ortaya çıkmasına rağmen Karabat açıklamasına dair düzeltme yapmadığı gibi özür de dilemedi. Bunun üzerine konu yargıya taşındı.
5.01.2024 Gündem
CHP'li Özgür Karabat özür dileyecek mi? "Milli Piyango Kolombiya'ya çıktı" iddiası yalanlandı
CHP'li Özgür Karabat özür dileyecek mi? "Milli Piyango Kolombiya'ya çıktı" iddiası yalanlandı CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, Milli Piyango'nun yılbaşı ikramiyesinin Kolombiya'ya çıktığını iddia etmişti. Hiçbir gerçekliği olmayan bu iddia, Sisal Şans tarafından da yalanlandı. İkramiyenin İstanbul'a çıktığı açıklandı. Yargıya taşınan konuyla ilgili Karabat'ın özür dileyip dilemeyeceği merak ediliyor.
3.01.2024 Gündem
CHP'li Özgür Karabat özür dileyecek mi? "Milli Piyango Kolombiya'ya çıktı" iddiası yalanlandı
CHP'li Özgür Karabat özür dileyecek mi? "Milli Piyango Kolombiya'ya çıktı" iddiası yalanlandı CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, Milli Piyango'nun yılbaşı ikramiyesinin Kolombiya'ya çıktığını iddia etmişti. Hiçbir gerçekliği olmayan bu iddia, Sisal Şans tarafından da yalanlandı. İkramiyenin İstanbul'a çıktığı açıklandı. Yargıya taşınan konuyla ilgili Karabat'ın özür dileyip dilemeyeceği merak ediliyor.
3.01.2024 Haberler
Özel: İlk kez bu kadar heyecanlandığım bir noktadayım
Özel: İlk kez bu kadar heyecanlandığım bir noktadayım CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Genel Merkezi'nde partisinin önceki dönem milletvekilleri ile bir araya geldi.
1.12.2023 Gündem
İşte CHP’nin yeni yönetimi
İşte CHP’nin yeni yönetimi CHP lideri Özel, yeni PM ile ilk toplantısında, yeni ‘A Takımı’nı da belirledi. CHP MYK’da hükümetteki her bir bakanlığa karşılık gelecek şekilde ‘gölge bakan’ olarak adlandırılan 18 başkan yardımcılığı ve hukuk gibi temel idari işlerin yönetimi için 6 başkanlık oluşturuldu.
12.11.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu şimdi ne yapacak? Kurultay sonrası dikkat çeken hazırlık
Kılıçdaroğlu şimdi ne yapacak? Kurultay sonrası dikkat çeken hazırlık CHP kurultayında “değişim” rüzgarına karşı koyamayarak 13 yıl sürdürdüğü Genel Başkanlık görevine veda eden Kemal Kılıçdaroğlu bundan sonra siyaseti yakında hazır hale geleceği belirtilen çalışma ofisinden takip edecek.
12.11.2023 Gündem
Özel, A Takımını belirliyor
Özel, A Takımını belirliyor CHP Parti Meclisi (PM) bugün ilk toplantısını yapacak. Genel Başkanı Özgür Özel’in A Takımını yani yeni MYK’sını PM’ye sunup, oylatabileceği belirtiliyor. Özel’in MYK’sını tümüyle yeni isimlerden oluşturacağı, tek istisna olarak daha önce MYK’da görev almış Selin Sayek Böke’yi A Takımı’na taşıyacağı belirtiliyor.
11.11.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu, neden 'devam' dedi? Özgür Özel kendisine gelen bilgiyi açıkladı
Kılıçdaroğlu, neden 'devam' dedi? Özgür Özel kendisine gelen bilgiyi açıkladı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili Genel Başkanlık seçiminin ilk turunun ardından ortaya çıkan görüntüler siyasetin gündemine damga vurmuştu. CHP'nin yeni lideri Özgür Özel'den tartışmalarla ilgili ilk açıklama geldi.
7.11.2023 Gündem
Parti Meclisi’nde İstanbul ağırlığı
Parti Meclisi’nde İstanbul ağırlığı CHP’nin PM listesine İstanbul ağırlığı damga vurdu, en yüksek oyları İstanbul adayları aldı. Özel’in 60 kişilik PM listesini, 9 kişi deldi. Kılıçdaroğlu’nu destekleyen Salıcı, PM’ye giremedi ancak Salıcı’nın hazırladığı anahtar listeden 8 isim PM’ye girmeyi başardı.
7.11.2023 Gündem
CHP'nin Parti Meclisi üyeleri netleşti
CHP'nin Parti Meclisi üyeleri netleşti CHP'nin 38'inci Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyeleri belirlendi.
6.11.2023 Gündem
Parti Meclisi için iki anahtar liste yarıştı
Parti Meclisi için iki anahtar liste yarıştı CHP Kurultayı’nda 60 kişilik Parti Meclisi’ne 380 kişi başvurdu. 15 kişilik Yüksek Disiplin Kurulu için de 98 kişi aday oldu. Kılıçdaroğlu, PM için liste çıkarmadı.
6.11.2023 Gündem
İBB Daire Başkanı Yavuz Saltık'ın yargılandığı davada karar
İBB Daire Başkanı Yavuz Saltık'ın yargılandığı davada karar İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Yavuz Saltık'ın "Silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan yargılandığı davada karar verildi.
22.09.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu’na bir günde iki rakip
Kılıçdaroğlu’na bir günde iki rakip  CHP’de kurultay için geri sayım sürerken liderlik yarışı da resmen başladı. Dün CHP TBMM Grup Başkanı Özgür Özel ve Prof. Dr. Örsan Öymen aday olduklarını açıkladı. Kurultayda aday olabilmek için en az 68 delegenin imzasını almak gerekiyor.
16.09.2023 Gündem
Son dakika: Yeni milletvekilleri belli oldu! İşte 600 isim
Son dakika: Yeni milletvekilleri belli oldu! İşte 600 isim 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre, yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekili belli oldu.
15.05.2023 Gündem
CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ 2023: 28. dönem CHP milletvekili adayları kimler? İl İl CHP milletvekili adayları
CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ 2023: 28. dönem CHP milletvekili adayları kimler? İl İl CHP milletvekili adayları CHP milletvekili adayları belli oldu. Bu sıcak gelişmenin ardından seçmenler yoğun şekilde "CHP il il milletvekili adayları kimler?" sorusunu yöneltiyor. İşte açıklanan milletvekili aday listesi...
11.04.2023 Bilgi Rehberi
CHP'de il il milletvekili adayı listesi: Mustafa Sarıgül sürprizi
CHP'de il il milletvekili adayı listesi: Mustafa Sarıgül sürprizi CHP’de milletvekili adayları listesi şekillenmeye başladı. Listede Saadet Partili, DEVA Partili, Demokrat Partili ve Gelecek Partili adaylar da bulunuyor.
9.04.2023 Haberler
CHP'de tam liste belli oldu! İşte il il milletvekili aday listesi
CHP'de tam liste belli oldu! İşte il il milletvekili aday listesi CHP’de milletvekili adayları listesi netleşti. Listede Saadet Partili, DEVA Partili, Demokrat Partili ve Gelecek Partili adaylar da bulunuyor.
11.04.2023 Gündem
TBMM Başkanı Şentop, Moldova’da
TBMM Başkanı Şentop, Moldova’da TBMM Başkanı Mustafa Şentop, beraberindeki parlamento heyeti ile Moldova'nın başkenti Kişinev'e geldi.
15.09.2022 Siyaset
Ekrem İmamoğlu: Ne yazık ki bu tehdit henüz kalkmamıştır
Ekrem İmamoğlu: Ne yazık ki bu tehdit henüz kalkmamıştır 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) önünde şehitleri anma töreni düzenlendi. Törende konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Devletimiz milletimiz bu tür kötü niyetli kişi ve örgütlenmelere karşı kendini koruyacak mekanizmaları bir an önce devreye almak durumundadır. 15 Temmuz’dan çıkarmamız gereken en büyük derslerden biri de budur. Ne yazık ki bu tehdit henüz ülkemizin üzerinden kalkmamıştır." dedi.
15.07.2022 Gündem
Deniz Gezmiş ve arkadaşları Dolmabahçe'de anıldı
Deniz Gezmiş ve arkadaşları Dolmabahçe'de anıldı 50 yıl önce idam edilen Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan Dolmabahçe'de anıldı.
6.05.2022 Gündem
‘Sınırlarımızda kimse sondaj yapamaz’
‘Sınırlarımızda kimse sondaj yapamaz’ Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, CHP’li Özgür Karabat’ın, “Doğu Akdeniz'de kıta sahanlığımızı ihlal ettiği belirtilen alanlarda Güney Kıbrıs Rum Kesimi ile Katar devleti arasında imzalanan anlaşmalar egemenlik haklarımızı ihlal etmekte midir?” sorusuna yanıt verdi.
4.02.2022 Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Özgür Karabat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.