Pazarı

Pazarı

Son dakika pazarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan pazarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan pazarı haber sayfamızda...

Pazarı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.569 pazarı haberi bulunmuştur.
‘Türkiye’den pek çok bölgeye açılacağız’
‘Türkiye’den pek çok bölgeye açılacağız’İspanya merkezli yeni nesil emlak pazarlama zinciri Realtyplus; ABD, Arjantin, Portekiz ve Almanya gibi ülkelerin ardından Türkiye gayrimenkul pazarında yerini aldı.
27.11.2021Ekonomi
Türkiye ile Libya arasındaki anlaşma sonrası ticaret hacmi arttı
Türkiye ile Libya arasındaki anlaşma sonrası ticaret hacmi arttıDEİK Türkiye-Libya İş Konseyi Başkanı Karanfil, Türkiye-Libya arasında imzalanan deniz yetki alanları anlaşmasının ikinci yılını doldurduğunu belirterek, "Son 2 yılda, Türkiye ile Libya arasındaki dış ticaret hacmi salgına rağmen yüzde 43 artarak 2,3 milyar dolara çıktı. Yıl sonunda ikili ticaret hacminin tarihte ilk kez 3 milyar doları aşacağını düşünüyoruz" dedi
26.11.2021Vitrin
Mendile adını verdi yarım asrı devirdi
Mendile adını verdi yarım asrı devirdiTürkiye’yi kâğıt mendil, yumuşak tuvalet kağıdı gibi yeniliklerle tanıştıran Selpak, 50. yaşını kutluyor. Bülent Eczacıbaşı, “Öyle bir marka ki, rakipler bile sizin adınızla talep ediliyor” dedi.
26.11.2021Ekonomi
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
46 kişinin hayatını kaybettiği otobüs kazası Kuzey Makedonya'da travma yarattı
46 kişinin hayatını kaybettiği otobüs kazası Kuzey Makedonya'da travma yarattıKuzey Makedonya, komşu ülke Bulgaristan'da 46 kişinin ölümüne yol açan otobüs kazası sonrası şokta ve yasta. Hükümet üç gün ulusal yas ilan etti. Ülkede bayraklar yarıya indirildi.
24.11.2021Dünya
Turizmin sigortası yerliyi unutmayın
Turizmin sigortası yerliyi unutmayınSeyahat acentesi yöneticileri, pandemi kısıtlamalarında turizmi yerli turistin kurtardığını belirterek, “Döviz kurları nedeniyle konaklama sektörü yabancı turiste odaklanabilir, işler iyi giderken yerli turisti unutmayın” çağrısında bulundu
21.11.2021Ekonomi
Zeki Müren'in şarkısına konu olan "Beyce Pazarı" yüzyıllardır  üreticiyle tüketiciyi buluşturuyor
Zeki Müren'in şarkısına konu olan "Beyce Pazarı" yüzyıllardır üreticiyle tüketiciyi buluşturuyorBursa'nın Orhaneli ilçesinde çiftçiler, Osmanlı'dan gelen gelenekle yüzyıllardır devam eden ve genellikle salı günleri dualarla kurulan "Beyce Pazarı"nda ürünlerini aracısız olarak tüketicilerle buluşturuyor.
20.11.2021Gündem
Esnaf ile ‘bereket duası’ okuyacak
Esnaf ile ‘bereket duası’ okuyacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, helalleşme çıkışının ardından toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmeye yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Kılıçdaroğlu, çarşamba akşamı Gaziantep üzerinden Şanlıurfa’ya geçecek.
20.11.2021Siyaset
Emine Erdoğan, TOGEMDER'in eski ve yeni yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi
Emine Erdoğan, TOGEMDER'in eski ve yeni yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneğinin (TOGEMDER) eski ve yeni yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
19.11.2021Siyaset
En büyük karavan filosunu kurdu!
En büyük karavan filosunu kurdu!Yerli karavan üreticilerinden Crawler ile iş birliği yapan Enterprise Türkiye, 100 adet karavanı filosuna katarak Türkiye’nin en büyük karavan filosuna sahip araç kiralama markası oldu.
19.11.2021Otomobil
Trabzon'daki tezgahlarda hamsi bolluğu yaşanıyor
Trabzon'daki tezgahlarda hamsi bolluğu yaşanıyorTrabzon'da balıkçı tezgahlarını süsleyen hamsi 7,5 ila 10 liradan satışa sunuluyor.
18.11.2021Ekonomi
Küresel helal pazarı 7 trilyon dolara hükmediyor
Küresel helal pazarı 7 trilyon dolara hükmediyorDünya Helal Birliği Genel Başkanı Ahmet Gelir, halihazırda helal pazarının dünyada 7 trilyon dolara hükmettiğini belirterek, "Bu alanda yapılan çalışmalar, Türkiye'nin de sahaya inmesi ile farklı bir ivme kazandı. Başta gıda olmak üzere kozmetik, kimyasal ve temizlik ürünleri, tarım ürünleri, enerji, turizm, finans gibi birçok alanda İslam ülkelerinin sözü ciddiye alınmaya başladı." dedi.
18.11.2021Ekonomi
Fatih'te can pazarı! Mahsur kalan 3 kişi merdivenle kurtarıldı
Fatih'te can pazarı! Mahsur kalan 3 kişi merdivenle kurtarıldıİstanbul Fatih’te 3 katlı binanın 2. katındaki dairede çıkan yangında mahsur kalan 3 kişi ve bir köpek itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Daire, yangın nedeniyle kullanılamaz hale gelirken, yangının çıkış nedeni araştırılıyor.
18.11.2021Gündem
Bursa'da can pazarı! 24 lise öğrencisi dehşeti yaşadı
Bursa'da can pazarı! 24 lise öğrencisi dehşeti yaşadıGelen bir son dakika haberine göre, Bursa’da, etkinliğe giden lise öğrencilerini taşıyan otobüs, önündeki kamyona çarptı. Kazada 24 öğrenci yaralandı.
17.11.2021Gündem
Oyun geliştiriciler için NFT tabanlı gelir modeli
Oyun geliştiriciler için NFT tabanlı gelir modeliMobil bulut şirketi now.gg’nin Silikon Vadisi’nde geliştirdiği yeni gelir modeliyle, oyun geliştiricilerin kâr marjlarını yüzde 25 artıracak. NFT ticaret hacminin hızla büyüdüğü bir ortamda, geliştiriciler oyunculara NFT ile satın alma ve takas yöntemlerini de sunabilecek.
17.11.2021Teknoloji
Katarlı firmalar ilk defa Türkiye'de: Ticaret hacmi hedefi 5 milyar dolar
Katarlı firmalar ilk defa Türkiye'de: Ticaret hacmi hedefi 5 milyar dolarKatar & Türkiye Ticari İş Birliği Toplantısı gerçekleştirildi. Katar firmalarının Türkiye’ye ilk defa geldiğini belirten Grant Thornton Türkiye Partneri Dr. Aziz Murat Hatipağaoğlu, bu vesileyle faklı sektörlerdeki Katar ve Türk firmalarının bir araya gelerek iş birliği yapabileceğini söyledi. Hatipağaoğlu, “2025’te Katar-Türk ticaret hacmini, 5 milyar dolara çıkacağını öngörüyoruz” açıklamasını yaptı.
17.11.2021Ekonomi
Vatandaşlık bedeline kotalı artış çözümü
Vatandaşlık bedeline kotalı artış çözümüTürkiye’den 250 bin dolarlık gayrimenkul alana vatandaşlık verme uygulaması için ‘kademeli’ artış önerisi yapıldı.
17.11.2021Ekonomi
Son dakika... Çin çıldırdı! Koruyucu kıyafetlerle evi bastılar, dünya bu kaydı konuşuyor
Son dakika... Çin çıldırdı! Koruyucu kıyafetlerle evi bastılar, dünya bu kaydı konuşuyorSon dakika haberlere göre, 'Sıfır Kovid' politikası nedeniyle aldığı abartılı önlemlerle gündeme gelen ülkede, sağlık görevlilerinin son yaptıkları infial yarattı. Wall Street Journal'ın haberine göre, ev baskınında yaşananlar sosyal medyayı ayağa kaldırdı.
16.11.2021Dünya
Son dakika haberleri... Wuhan'da 18 virüs bulundu, yeni salgın korkusu yayılıyor!
Son dakika haberleri... Wuhan'da 18 virüs bulundu, yeni salgın korkusu yayılıyor!Wuhan'daki canlı hayvan pazarında tespit edilen 71 virüsten 18'i 'yüksek risk' kategorisinde, bilim insanları özellikle misk kedisinde bulunan mikroplardan endişe duyuyor. İngiliz medyası 'Bilinmeyen Hastalık-Çin yeni bir salgını tetikleyebilir' başlığıyla virüsleri duyurdu.
15.11.2021Dünya
Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması: İki tarafın da dezavantajları var
Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması: İki tarafın da dezavantajları varKütahya'ya gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, herhangi bir ittifak içinde yer almak istemediklerini belirterek, “Hiçbir yerde bulunmasak daha iyi gibi gözüküyor çünkü her iki tarafın da ciddi dezavantajları var" dedi.
15.11.2021Siyaset
Türkiye, 'Yeşil Mutabakat' için çalışmalarını hızlandırdı
Türkiye, 'Yeşil Mutabakat' için çalışmalarını hızlandırdıParis İklim Anlaşması'nı yürürlüğe koyan Türkiye, Avrupa Yeşil Mutabakatı'na uyum çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda, dış ticaretteki engellerin kaldırılması ve şirketlerin yeşil dönüşümünün sağlanması amacıyla Ticaret Bakanlığı önderliğinde kurulan Yeşil Mutabakat Çalışma Grubu'nun faaliyetlerini yoğunlaştırması, temiz enerjiden yeşil ulaşıma, tarımdan sanayiye kadar çeşitli alanlarda ihtisas çalışma gruplarının kurulması için düğmeye basıldı.
15.11.2021Ekonomi
Ticarette 'yeşil dönüşüm' seferberliği
Ticarette 'yeşil dönüşüm' seferberliğiParis İklim Anlaşması'nı yürürlüğe koyan Türkiye, Avrupa Yeşil Mutabakatı'na uyum çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda, dış ticaretteki engellerin kaldırılması ve şirketlerin yeşil dönüşümünün sağlanması amacıyla Ticaret Bakanlığı önderliğinde kurulan Yeşil Mutabakat Çalışma Grubu'nun faaliyetlerini yoğunlaştırması, temiz enerjiden yeşil ulaşıma, tarımdan sanayiye kadar çeşitli alanlarda ihtisas çalışma gruplarının kurulması için düğmeye basıldı.
15.11.2021Uzmanpara
İşçileri taşıyan minibüs kaza yaptı! Çok sayıda yaralı var
İşçileri taşıyan minibüs kaza yaptı! Çok sayıda yaralı varBursa'nın Gemlik ilçesinde işçileri taşıyan minibüs, sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu refüjdeki elektrik direğine çarptı. Can pazarının yaşandığı kazada 13 kişinin yaralandı.
14.11.2021Gündem
Trabzon'da hafta sonu tezgahlar hamsiyle şenlendi
Trabzon'da hafta sonu tezgahlar hamsiyle şenlendiTrabzon'da hafta sonu tezgahları süsleyen hamsi 10 ila 15 liradan satılıyor.
14.11.2021Ekonomi
İkinci el on-line oto pazarında zirve değişmedi
İkinci el on-line oto pazarında zirve değişmediİkinci el on-line pazarda en çok tercih edilen otomotiv markası ekim ayında sırasıyla Volkswagen (VW), Renault ve Fiat olurken, model bazında binekte en çok Passat, hafif ticari de ise Doblo tercihi devam etti.
14.11.2021Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Pazarı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.