Pazarlama

Pazarlama

Son dakika Pazarlama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pazarlama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pazarlama haber sayfamızda...

Pazarlama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.585 pazarlama haberi bulunmuştur.
İşporta Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? İşportacı Ne İş Yapar?
İşporta Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? İşportacı Ne İş Yapar?Eski zamanlarda daha fazla kullanılmış olsa bile, günümüzde hala geçerliliği bulunan kelimelerden biri işporta sözcüğüdür. Peki, işporta ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? İşportacı ne iş yapar tüm detayları ile derledik.
6.08.2021Sözlük
Instagram Şifremi Unuttum diyorsanız Instagram Şifre Yenileme ve Değiştirme Linki
Instagram Şifremi Unuttum diyorsanız Instagram Şifre Yenileme ve Değiştirme LinkiHer gün binlerce kullanıcı kazanan sosyal medya platformu Instagram’a giriş için şifre ve kullanıcı adına ihtiyaç duyulur. Instagram şifresini unutanlar veya Instagram şifresini daha güçlü hale getirmek isteyenler değiştirme, yenileme işlemini birkaç adımda kolayca yapabilir. Dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcıya sahip olan fotoğra ve video paylaşım uygulaması Instagram şifresini unutulan bilgisayar ve akıllı telefonları üzerinden şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilir. Instagram şifremi unuttum giriş yapamıyorum, nasıl değiştirebilirim diyorsanız; Şifre sıfırlama ve değiştirme içeriğimiz üzerinden bu sorunun yanıtını bulabilirsiniz.
5.08.2021Sosyalmedya
Renklere göre meslek seçimi nasıl yapılır?
Renklere göre meslek seçimi nasıl yapılır?  Milyonlarca öğrencinin ter döktüğü Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrası tercih zamanı geldi. Hem öğrencilerin hem de ailelerin aklına ise 'Doğru meslek seçimi nasıl olmalıdır?' sorusu geldi. Alınacak büyük ve önemli kararlardan biri olan meslek tercihi ile ilgili renklerin önemine dikkat çeken Dr. Öğr. Üyesi Rana Özyurt Kaptanoğlu, önerilerde bulundu.
Geleceğin mesleklerine pandemi ayarı
Geleceğin mesleklerine pandemi ayarıUzmanlar, geleceğin mesleklerinde pandemiyi ve dijitalleşmeyi hesaba katmanın şart olduğunu belirterek, “Evden çalışmaya uygun meslekler öne çıkacak. Uzaktan çalışma direktörü gibi meslekler olacak” dedi.
4.08.2021Ekonomi
'Instagram Giriş' Linki 2021: Instagram'a Giriş Nasıl Yapılır?
'Instagram Giriş' Linki 2021: Instagram'a Giriş Nasıl Yapılır?Dünya genelinde 1 milyar kullanıcıyı aşan fotoğraf ve video paylaşma platformu Instagram kullanımı artarken yeni kaydolmak isteyenlerin sayısı da giderek artıyor. Instagram giriş işlemi telefon veya bilgisayar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Instagram’a giriş yapabilmek için hesabınız yoksa öncelikle kaydolmak şart. Aksi takdirde Instagram’a giriş yapamazsınız. Yeni hesabı Instagram giriş ekranı üzerinden akıllı telefon veya bilgisayardan açabilirsiniz. Instagram şifresini unutanlar ise tekrardan hesaplarına ulaşmak isterlerse parola sıfırlama işlemi yapmalı. Instagram giriş yap linki, Instagram giriş yapma ve açma nasıl yapılır? diyorsanız içeriğimizden detaylara ulaşabilirsiniz.
3.08.2021Sosyalmedya
'Instagram Hesap Açma ve Kaydolma' Linki (2021): Yeni Instagram hesabı nasıl açılır?
'Instagram Hesap Açma ve Kaydolma' Linki (2021): Yeni Instagram hesabı nasıl açılır? Sosyal medya platformu Instagram’a her gün binlerce insan katılıyor. Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da yeni hesap ve dondurulan hesap açma her ne kadar zor görünse de birkaç adımda kolayca yapılabiliyor. Numara veya e-posta ile Instagram’a kolayca kaydolma işlemi yapılabiliyor. Telefon veya bilgisayar üzerinde hesap açma sadece birkaç dakika sürüyor. Ancak bu durum dondurulan hesaplar için geçerli olmuyor. Dondurulan hesabı açmak için birkaç gün beklemek gerekiyor. Instagram hesabı nasıl açılır? diyorsanız 'Instagram yeni hesap açma ve kaydolma' linki 2021 içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
3.08.2021Sosyalmedya
Hem pratik hem tasarruflu olsun
Hem pratik hem tasarruflu olsunEvde temizlik rutini, bu dönemde yeniden şekillendi. İki yıldır buharlı temizlik makineleri günlük hayatın ayrılmaz bir parçası oldu.
Türk Henkel’de atama
Türk Henkel’de atamaTürk Henkel’de Beauty Care Genel Müdürlüğü görevine Martin Schittengruber getirildi. Beauty Care Orta Doğu ve Afrika Ülke Yönetimi Başkan Yardımcısı olarak çalışmakta olan Schittengruber, 1 Temmuz itibarıyla yeni görevine başladı.
3.08.2021Ekonomi
Otomotiv sanayinde kadın erkek eşitliği
Otomotiv sanayinde kadın erkek eşitliğiUN Women önderliğinde oluşturulan Kadının Güçlendirilmesi (WEPs) prensiplerinin imzacısı olan ve cinsiyet eşitliği konusunda somut faaliyetler yürüten İnci Holding, otomotiv yan sanayi sektöründe kadın çalışan sayısını artırmaya yönelik faaliyetler yürütüyor. İnci Holding Yönetim Kurulu’nda kadın oranı yüzde 50.
2.08.2021Ekonomi
Ergin Güler: Desteğimiz artarak sürecek
Ergin Güler: Desteğimiz artarak sürecekVestel Genel Müdürü Ergün Güler, Türkiye’de sporun her alanında var olacaklarını belirtti, “Filenin Sultanları’nın her zaman yanındayız. Ayrıca cimnastikçilerimizin de desteğe ihtiyaçları var. Vestel olarak onları da yalnız bırakmayacağız” dedi
Bilişim 500 için geri sayım başladı
Bilişim 500 için geri sayım başladıTürkiye bilişim sektörünün referans noktası “Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması Bilişim 500”e sayılı günler kaldı. Bir hafta boyunca sürecek etkinlik programı içinde sektör rakamlarının açıklanacağı ve sektör liderlerinin ödüllendirileceği tören, 4 Ağustos Çarşamba akşamı fijital (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleştirilecek.
30.07.2021Teknoloji
Ergün Güler: Türk sporunun yükselişi için desteğimizi sürdürüyor ve çeşitlendiriyoruz
Ergün Güler: Türk sporunun yükselişi için desteğimizi sürdürüyor ve çeşitlendiriyoruz Türkiye’de sporun her alanını destekleyen en önemli markalardan Vestel, başta voleybol olmak üzere futbol, hentbol, cimnastik, yelken ve espor yatırımlarını artırıyor. Spor yatırımlarının başında voleybol ve cimnastiğin geldiğini belirten Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, “Son on yılda Türk sporu uluslararası platformlarda büyük başarılar elde etti. Bu başarıda sürdürülebilirliğin sağlanması ve farklı branşlardaki Türk sporcularının dünya markası olması için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
30.07.2021Diğer
Markaları zirveye taşıyor
Markaları zirveye taşıyorKoronavirüse karşın insanların tatil ihtiyacının sürdüğünü ve alternatif turizm seçeneklerinin daha çok rağbet gördüğünü dile getiren, 32 yıllık turizmci, Next Phase Danışmanlık şirketinin Kurucu Ortağı Pınar Kartal Timer, “Türkiye, bu anlamda önemli bir potansiyel taşıyor” dedi.
30.07.2021Ege
İlk altı ayda 136 milyon dolar
İlk altı ayda 136 milyon dolarTürkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden zeytin ve zeytinyağında 2021 yılının ilk yarısında 136 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildi.
30.07.2021Ege
Eşit ağırlık ile alan bölümler 2021: YKS 4 yıllık eşit ağırlık (EA) bölümleri taban puanları ve sıralamaları...
Eşit ağırlık ile alan bölümler 2021: YKS 4 yıllık eşit ağırlık (EA) bölümleri taban puanları ve sıralamaları...Eşit ağırlık taban puanları ve bölümleri öğrenciler tarafından araştırılıyor. Üniversite tercihleri 5 Ağustos tarihinde başlayacak. YKS tercihleri yapacak olan ab ölüm öğrenciler ise eşit ağırlık taban puanlarını ve ea bölümlerini merak ediyorlar. Peki eşit ağırlık ile alan bölümler ve taban puanları neler 2021?
29.07.2021Gündem
2 ayda 2 litrede 10 lira fark var
2 ayda 2 litrede 10 lira fark varAyçiçeği üretiminde dünyada yüzde 10, Türkiye’de ise yüzde 15’e yakın artış öngörülüyor. Litre başına market fiyatı sadece mayıstan temmuza kadar yeniden 5-6 lira zam gören ayçiçek yağında fiyatların gevşemesi bekleniyor.
29.07.2021Ekonomi
Avrupa ülkelerine de teslimat başladı! Güvenlik güçlerini koruyacak
Avrupa ülkelerine de teslimat başladı! Güvenlik güçlerini koruyacakTürk savunma sanayisi bünyesinde geliştirilen balistik zırh çözümleriyle güvenlik güçlerinin operasyon sahasındaki  güvenliği üst seviyeye çıkarılıyor.
28.07.2021Teknoloji
Klimada odanın hacmi ve enerji sınıfına dikkat
Klimada odanın hacmi ve enerji sınıfına dikkatHavaların iyice ısınmasıyla beraber evlerinde ya da yazlıklarında serin bir yaz geçirmek isteyenler klima arayışına başladı. MediaMarkt, klima seçimi için gereken noktaları paylaştı.
27.07.2021Ekonomi
Cipslik patates üretiminin yüzde 60’ı PepsiCo’dan
Cipslik patates üretiminin yüzde 60’ı PepsiCo’danTürkiye’nin dört bir yanındaki patateslerle, özenle üretilen Lay’s, tarımsal sürdürülebilirlik konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. PepsiCo Türkiye çatısı altında yürütülen tarımsal faaliyetlerle Lay’s, yerel üretimi desteklerken; çiftçilere, tedarikçilere ve Türkiye ekonomisine de katkı sağlıyor. Hayata geçirilen tarımsal uygulamalarla, çiftçilere pek çok alanda verimlilik artışı sağlanıyor.
26.07.2021Ekonomi
Yeni babalara 14 haftalık babalık izni
Yeni babalara 14 haftalık babalık izniTürkiye’de yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ve projeleriyle dikkat çeken Novartis, yeni baba olacaklara 14 haftalık babalık izni veriyor. Uygulama kapsamında yeni babalar, bir yıl boyunca istedikleri zaman 14 haftalık bu izni tercih ettikleri gibi planlıyor ve ister toplu olarak ister bölerek ihtiyaçlarına göre kullanabiliyor.
26.07.2021Ekonomi
20 TL'ye alıp 125 bin TL'ye sattı! Anında viral oldu
20 TL'ye alıp 125 bin TL'ye sattı! Anında viral olduAvustralya'da yaşayan 13 yaşındaki bir kız, bulduğu sıradışı mısır cipsi sayesinde 20 bin Avustralya Doları (yaklaşık 125 bin TL) kazandı.
25.07.2021Dünya
Türkiye'de sumak üretimi 8 yılda 5 kattan fazla arttı
Türkiye'de sumak üretimi 8 yılda 5 kattan fazla arttıTürkiye'de kendiliğinden yetişebilen ve pek çok sektöre girdi olabilme potansiyeli olan sumağın üretimi 2012-2019 döneminde 5 kattan fazla artarak 3 tondan 16 tona yükseldi.
25.07.2021Ekonomi
Bilecik'te karpuz hasadına başlandı
Bilecik'te karpuz hasadına başlandıMarmara Bölgesi'nin önemli karpuz üretim merkezlerinden Bilecik'in Osmaneli ilçesinde hasadına başlanan karpuza talebin çok olması üreticisini mutlu etti.
25.07.2021Ekonomi
‘Türk modasını Balkanlara taşıyoruz’
‘Türk modasını Balkanlara taşıyoruz’Yerli ve milli üreticilerin emeklerini yurtdışında satışa sunacak olan Nushopper.com, Türkiye’nin yurtdışı satış hedefi olan ilk online pazar yeri olarak faaliyetlerine başladı.
25.07.2021Ekonomi
Gurbetçinin ilk hasadını yaptığı passifloraların kilosu 75 lira
Gurbetçinin ilk hasadını yaptığı passifloraların kilosu 75 liraAlmanya'da yaşayan Muzaffer Bilkoç (55) geçen yıl Antalya'nın Alanya ilçesinde 3 dekarı örtü altı, toplam 15 dekara passiflora (çarkıfelek meyvesi) bahçesi kurdu. Bilkoç'un bu yıl ilk hasadını yaptığı ürünler kalitesine göre kilosu toptan 40 ila 75 lira arasında alıcı bulurken, market fiyatı ise yaklaşık 100 lira oldu. Muzaffer Bilkoç, "Verimli bir sezon olacak" dedi.
24.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

instagramekonomimeslekVestelgazete

Pazarlama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.