Pekin

Pekin

Son dakika pekin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan pekin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan pekin haber sayfamızda...

Pekin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.978 pekin haberi bulunmuştur.
Eşit katılım için #tutungeliyoruz
Eşit katılım için #tutungeliyoruzUN Women Türkiye, yerel seçim öncesi başlattığı kampanyayla siyasi partilere koltukları, mazbataları kadın adaylar için “#tutungeliyoruz” diye seslenerek aday listelerinde daha fazla kadın belediye başkanı ve kadın belediye meclisi üyesi talep ediyor.
26.02.2024Ekonomi
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yıl dönümü: İki ülkeyi neler bekliyor, çatışmalar nereye gidebilir?
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yıl dönümü: İki ülkeyi neler bekliyor, çatışmalar nereye gidebilir?Rusya’nın işgaliyle başlayan Ukrayna’daki savaşın üzerinden iki yıl geçti. 24 Şubat 2022'de başlayan savaşın yakın zamanda biteceğini söylemek bir hayli güç.
24.02.2024Dünya
Çin medyası: KAAN küresel pazarda fırtınalar estirmeye hazır, F-35 müşterilerine göz koyuyor
Çin medyası: KAAN küresel pazarda fırtınalar estirmeye hazır, F-35 müşterilerine göz koyuyor"Yeni nesil savaş uçağı KAAN, ilk başarılı uçuşunu yaparak ABD'ye yerli bir küçümseme sunuyor" diyen Asia Times, Türk jetinin muhtemel müşterilerini sıraladı.
23.02.2024Dünya
Çin'de yeni konut fiyatlarında düşüş hızlandı
Çin'de yeni konut fiyatlarında düşüş hızlandıÇin'in 70 büyük kentinde yeni konut fiyatları 2024 yılının başında bir yıl öncesine kıyasla daha hızlı düşerek Pekin'in uzun süredir devam eden emlak çöküşünü tersine çevirmek için karşılaştığı zorlukların altını çizdi.
23.02.2024Uzmanpara
'Kralların kralı' uçtu! KAAN Yunanistan ve Rum basınında ses getirdi
'Kralların kralı' uçtu! KAAN Yunanistan ve Rum basınında ses getirdiTürkiye'nin geliştirdiği beşinci nesil savaş uçağı projesi 'KAAN' ilk kez gökyüzünde görüntülendi. KAAN'ın ilk uçuşunu gerçekleştirmesi ise Yunan medyasında kısa sürede ses getirdi.
21.02.2024Dünya
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yılında iki ülkeyi neler bekliyor?
Ukrayna-Rusya savaşının ikinci yılında iki ülkeyi neler bekliyor?Rusya’nın işgaliyle başlayan Ukrayna’daki savaşın üzerinden yaklaşık iki yıl geçti. 24 Şubat 2022'de başlayan savaşın yakın zamanda biteceğini söylemek bir hayli güç.
21.02.2024Dünya
ABD füzesiyle güpegündüz vurdular, en az 65 Rus askeri öldü!
ABD füzesiyle güpegündüz vurdular, en az 65 Rus askeri öldü!Eğitim sahasında sıra olmuş tümgeneral Oleg Moiseev'i bekleyen askerler, güpegündüz HIMARS füzeleriyle hedef alındı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü ve fotoğraflar, şoke edici.
21.02.2024Dünya
'Yok artık' dedirten son vasiyet! Bir mezar taşı da beyni de olmayacak
'Yok artık' dedirten son vasiyet! Bir mezar taşı da beyni de olmayacakÇinli akademisyen, tam 14 yıl önce bugün bile oldukça büyük tepki çeken son dileğini açıkladı. Beyninin dondurulup 300 ya da 500 yıl sonra çıkarılmasını isteyen akademisyenin dünyayı ayağa kaldıran bu isteğinin altında yatan sebep ise pek çok şeyi değiştirebilir!
20.02.2024Yaşam
Saldıray Berk, son yolculuğuna uğurlandı
Saldıray Berk, son yolculuğuna uğurlandıAnkara'da vefat eden eski 3'üncü Ordu Komutanı emekli Orgeneral Saldıray Berk (76), son yolculuğuna uğurlandı.
15.02.2024Gündem
'Neslimizi tanımlayan tehdit': Volt Typhoon
'Neslimizi tanımlayan tehdit': Volt TyphoonABD'nin yanı sıra müttefikleri İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya kadar ulaşan sızıntının arkasında, bir süper güç var. İnternete bağlı binlerce cihazı tehlikeye atan Dev-0391, 2021'den bu yana aktif.
14.02.2024Dünya
Bakan Uraloğlu açıkladı! Sakarya'dan İsviçre'ye raylı sistem ihracatı
Bakan Uraloğlu açıkladı! Sakarya'dan İsviçre'ye raylı sistem ihracatıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Türkiye Yüzyılı’na raylı sistem üreticileri arasında en üst sınıfta yer alarak başlamanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
11.02.2024Haberler
Bakan Uraloğlu açıkladı! Sakarya'dan İsviçre'ye raylı sistem ihracatı
Bakan Uraloğlu açıkladı! Sakarya'dan İsviçre'ye raylı sistem ihracatı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Türkiye Yüzyılı’na raylı sistem üreticileri arasında en üst sınıfta yer alarak başlamanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
11.02.2024Ekonomi
‘Beyaz Kıta’da turizm patlaması
‘Beyaz Kıta’da turizm patlamasıAntarktika, sadece bilim seferleri ile turizm patlamasıyla da adından söz ettirmeye başladı. Kıtaya seyahat organize eden turizmciler, “Yerleşimin olmadığı bir yerde karaya çıkma, penguenleri, fokları yakından görme insanlara heyecan veriyor” diyor. Ancak bu gezilerin çevresel etkileri de tartışılıyor.
11.02.2024Gündem
Pakistan seçimleri neden önemli?
Pakistan seçimleri neden önemli?Pakistan'da siyasi karışıklık, ekonomik kriz ve artan güvenlik endişeleri eşliğinde 8 Şubat'ta genel seçimler yapılıyor.
8.02.2024Dünya
İnsanların yerini alacak ordu! Çin'in 2035 planı: Askerler olmadan savaş
İnsanların yerini alacak ordu! Çin'in 2035 planı: Askerler olmadan savaş2035 yılına kadar askeri anlamda adeta bir devrime hazırlanan Çin, insanlar olmadan gireceği bir savaşa hazırlanıyor. İngiliz basınında çıkan ve bu insansız ordu hakkında verilen detaylar ise dünya medyasında ses getirdi.
6.02.2024Dünya
Bakan Uraloğlu: Kalkınma Yolu Projesi'nde önemli bir aşama kaydedilecek
Bakan Uraloğlu: Kalkınma Yolu Projesi'nde önemli bir aşama kaydedilecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Irak’la ve diğer bölge ülkeleriyle yürütülen Kalkınma Yolu’nu 1200 kilometrelik Irak'ın başlayıp Ovaköy'den Türkiye'ye gelen ve Türkiye'yi demir yoluyla kat eden ve aynı zamanda da 3 tane deniz, Karadeniz, Ege Denizi ve Akdeniz'deki limanlara bağlayan Kalkınma Yolu’nu hayata geçirmeyi planlıyoruz. 2024 yılında bu noktada önemli bir aşama kaydedeceğiz.” dedi.
31.01.2024Ekonomi
Evergrande'nin tasfiye edilmesine karar verildi
Evergrande'nin tasfiye edilmesine karar verildiÇin'in borç batağındaki emlak devi Evergrande'nin Hong Kong'daki bir mahkeme tarafından tasfiye edilmesine karar verildi.
29.01.2024Uzmanpara
İsveç'in NATO'ya katılması önemli mi? Askeri gücü ne kadar?
İsveç'in NATO'ya katılması önemli mi? Askeri gücü ne kadar?Uzmanlara göre İsveç’in NATO üyesi olmasıyla Rusya tehdidi algısına yönelik daha kararlı bir konumlanma söz konusu. Böylece Rusya’nın Baltık Denizi’ne çıkışı da tamamen kapanacak. Ayrıca İsveç savunma sanayiinde sahip olduğu potansiyeli NATO’ya yansıtabilecek.
25.01.2024Gündem
Çin ordusu gözünü kararttı! Resmi medyadan ABD'ye gözdağı: Hipersonik füzeler Burke'yi vurdu
Çin ordusu gözünü kararttı! Resmi medyadan ABD'ye gözdağı: Hipersonik füzeler Burke'yi vurduÇin resmi medyası, ordunun simülasyon üzerinden gerçekleştirdiği hipersonik füzeli saldırıda ABD donanmasını vurmayı başardıklarını duyurdu.
23.01.2024Dünya
Büşra Pekin'den 'Norm Ender'le aşk' iddialarına yanıt
Büşra Pekin'den 'Norm Ender'le aşk' iddialarına yanıtBüşra Pekin ile Norm Ender'in yeni bir aşka yelken açtığı, beraberliklerini geçtiğimiz günlerde bir mekânda gözler önüne serdikleri ileri sürülmüştü. Söz konusu iddiayla ilgili Pekin cephesinden yanıt geldi.
23.01.2024Cadde
300 bin yıllık uykudan uyandı! Kuzeyden yayılacak, önceki salgınları unutun
300 bin yıllık uykudan uyandı! Kuzeyden yayılacak, önceki salgınları unutunİnsanlar henüz dünyada yokken var olan virüsleri keşfeden bilim insanları, kuzey kutbu üzerinde bulunan bu virüslerin bağışıklık sistemi tarafından tanınmadığını bildirdi. Bu nedenden ötürü önümüzdeki yıllarda ölümcül bir pandeminin yaşanacağını belirten uzmanlar virüsle ilgili detaylı bilgileri de paylaştı.
22.01.2024Dünya
Batı’nın kabusu 2044 senaryoları! 20 yıl içinde ‘yaşanacak’ iddiası: Türkiye de var...
Batı’nın kabusu 2044 senaryoları! 20 yıl içinde ‘yaşanacak’ iddiası: Türkiye de var...Rusya’nın önümüzdeki 20 yıl içinde NATO’ya karşı bir askeri mücadele başlatacağı ihtimali giderek daha fazla dillendirilmeye başlanırken, bazı uzmanlar ve emekli askerler, bunun olası senaryoları üzerine tahminlerde bulundu.
22.01.2024Dünya
Değişimiyle gündeme gelen Büşra Pekin'den takipçilerine 'filtre' uyarısı!
Değişimiyle gündeme gelen Büşra Pekin'den takipçilerine 'filtre' uyarısı!'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programı ile şöhreti yakaladıktan sonra birçok dizi ve filmde kamera karşısına geçen Büşra Pekin, yüzündeki değişimle sık sık gündeme geliyor. Son olarak sosyal medya hesabından yeni karelerini paylaşan ünlü isim, takipçilerine 'filtre' uyarısında bulundu.
18.01.2024Cadde
Yüzde 100 ölümcül koronavirüs üretildi iddası
Yüzde 100 ölümcül koronavirüs üretildi iddasıÇinli bilim insanlarının, farelerde yüzde 100 öldürücü olan mutant bir koronavirüs türü üzerinde deneyler yaptığı öne sürüldü.
18.01.2024Dünya
Ölüm oranı yüzde 100'ü gördü: Akciğer yerine beyinde yayılıyor! Kovid-19'u mutasyona uğratıp, klonladılar
Ölüm oranı yüzde 100'ü gördü: Akciğer yerine beyinde yayılıyor! Kovid-19'u mutasyona uğratıp, klonladılarKovid-19'u mutasyona uğratıp klonlayan bilim insanları yaptıkları deneyler sonucunda yeni virüsün öldürücülüğünün en yüksek seviyeye ulaştığını bildirdi.
17.01.2024Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Pekin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.