Rece Tayyip Erdoğan

Rece Tayyip Erdoğan

Son dakika Rece Tayyip Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rece Tayyip Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rece Tayyip Erdoğan haber sayfamızda...

Rece Tayyip Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12 rece tayyip erdoğan haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika'daki yeni rotası Angola, Nijerya, Togo
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika'daki yeni rotası Angola, Nijerya, TogoCumhurbaşkanlığı ve başbakanlığı döneminde bugüne kadar bazılarına birden fazla olmak üzere 28 farklı Afrika ülkesine ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 günlük Angola, Nijerya ve Togo turu 17 Ekim Pazar günü başlayacak.
13.10.2021Siyaset
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, THK tartışmasına noktayı koydu: Uçak falan yok
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, THK tartışmasına noktayı koydu: Uçak falan yokCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarıyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Soruşturmanın yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Erdoğan, 'İçişleri Bakanlığımızın, istihbarat örgütlerimizin yoğun çalışmaları var. Net ne olabilir bunu o zaman açıklamak durumunda olacak. Boşverip geçilecek bir iş değil. Değişik mekanda aynı anda bir yangın.' dedi. Uçak tartışmalarına noktayı koyan Erdoğan, 'THK'nin elinde buralarda rahatlıkla kullanılabilecek uçak falan yok' ifadelerine yer verdi.
30.07.2021Siyaset
Son dakika... İlk bombanın düştüğü yerde tören! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar
Son dakika... İlk bombanın düştüğü yerde tören! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TBMM'de 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı'na katıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan, 'Hiç kimsenin, özellikle bu güzide çatı altında (Meclis) görev yapanların 15 Temmuz gecesi milletin verdiği bu şanlı mücadeleyi önemsizleştirmeye hakkı yoktur.' dedi.
15.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, Diyarbakır annelerinin umudunu artırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, Diyarbakır annelerinin umudunu artırdıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, HDP İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan Diyarbakır annelerine ziyareti, ailelerin umudunu artırdı.
9.07.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan net mesaj: Kendi göbeğimizi keseceğiz!
Son dakika: Erdoğan'dan net mesaj: Kendi göbeğimizi keseceğiz!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'deki A400M Fasbat Uçak Bakım Tesisleri'nde yapılan açılış ile Retrofiti Yapılan İlk A400M Uçağının Teslimi ve Stratejik İşbirliği Anlaşmaları Sertifika Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan "Ülkemizi savunma sanayinde dışa bağımlılıktan tamamen kurtarıncaya kadar yatırımlarımızı artırarak devam ettireceğiz." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Vatan savunmasında karşılaştığımız tüm haksızlıkları ve hukuksuzlukları kendi göbeğimizi kendimiz keserek aşmakta kararlıyız." ifadelerini kullandı.
8.07.2021Siyaset
Abdulkadir Selvi'nin muhalefet yorumu
Abdulkadir Selvi'nin muhalefet yorumuGazeteciler Abdulkadir Selvi ve Avni Özgürel CNN Türk'te Uğur Önver'e gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Selvi, Karadeniz'de bulunan doğal gaz ile ilgili, muhalefetin iyi bir sınav vermediğini söyledi. Özgürel de, bu konunun Türkiye'de ortak bir mesele olduğu belirterek, 'Bir kere Genel Başkan seviyesinde mesela sayın Kılıçdaroğlu seviyesinde bir tebrik, kutlama ya da memnuniyet ifadesi duymadım ben. Sevinmemiş midir her halde sevinmiştir diye düşünüyorum' dedi.
25.08.2020Haberler
Son dakika... Abdulkadir Selvi'den muhalefete Karadeniz tepkisi: İyi bir sınav veremedi
Son dakika... Abdulkadir Selvi'den muhalefete Karadeniz tepkisi: İyi bir sınav veremediSon dakika gelen habere göre; Gazeteciler Abdulkadir Selvi ve Avni Özgürel CNN Türk'te Uğur Önver'e gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Selvi, Karadeniz'de bulunan doğal gaz ile ilgili, muhalefetin iyi bir sınav vermediğini söyledi. Özgürel de, bu konunun Türkiye'de ortak bir mesele olduğu belirterek, 'Bir kere Genel Başkan seviyesinde mesela sayın Kılıçdaroğlu seviyesinde bir tebrik, kutlama ya da memnuniyet ifadesi duymadım ben. Sevinmemiş midir her halde sevinmiştir diye düşünüyorum' dedi.
25.08.2020Siyaset
Son dakika I AK Parti Sözcüsü Çelik'ten skandal ifadelere tepki
Son dakika I AK Parti Sözcüsü Çelik'ten skandal ifadelere tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, merhum Başbakan Adnan Menderes üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan yazıya "Yassıada rejimi” katliam rejimidir. “Demokrasiyi felç etme örgütü”nün inandığı tek rejim “Yassıada rejimi”dir demiştik. Bu şer şebekesine karşı safımız milletin, demokrasinin ve cumhuriyetin safıdır." ifadeleriyle tepki gösterdi.
5.05.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı ile görüştüSon dakika gelen bilgilere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı Stevo Pendarovski ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
9.04.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısıCumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, " Azerbaycan ile ticaret hacmimizi 2023'te 15 milyar dolara çıkaracağız, hedefimiz bu" dedi.
25.02.2020Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısıCumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, " Azerbaycan ile ticaret hacmimizi 2023'te 15 milyar dolara çıkaracağız, hedefimiz bu" dedi.
25.02.2020Siyaset
Son dakika... Libya'dan 'Türk askeri' açıklaması
Son dakika... Libya'dan 'Türk askeri' açıklamasıLibya İçişleri Bakanı Fethi Başağa, "Hava üslerini yabancı devletlere açan Hafter'in paralı güçlerine karşı koymak için Türkiye'den resmi olarak askeri destek isteyeceğiz" açıklamasında bulundu.
26.12.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Rece Tayyip Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.