Sektörel Yayınlar

Sektörel Yayınlar

Son dakika Sektörel Yayınlar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sektörel Yayınlar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sektörel Yayınlar haber sayfamızda...

Sektörel Yayınlar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 52 sektörel yayınlar haberi bulunmuştur.
TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞINDA MUAFİYETLER KALKIYOR
TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞINDA MUAFİYETLER KALKIYORTehlikeli Madde Taşımacılığı, gerek can gerekse mal güvenliğimiz açısından oldukça önemli bir konu. Bu alanda yapılan çalışmalar ise bir o kadar anlamlı.
TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞINDA TAŞLAR YERİNE OTURUYOR
TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞINDA TAŞLAR YERİNE OTURUYORTürkiye’nin 2010’da taraf olduğu ve 1 Temmuz 2015 itibariyle temel zorunlulukları uygulanmaya başlanan Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR) uygulamalarında geçiş döneminde son düzlüğe giriliyor.
DİNÇER LOJİSTİK YURT GENELİNE YAYILIYOR
DİNÇER LOJİSTİK YURT GENELİNE YAYILIYORDinçer Lojistik, Bayi Lojistiği Projesini hayata geçirdi. Kocaeli ve İzmir gibi belirli illerde toplanan kimya sektörü, “Bayi Lojistiği” projesi ile yurt geneline yayılıyor.
AKADEMİ TMGD'NİN FARKI ''DENEYİM''
AKADEMİ TMGD'NİN FARKI ''DENEYİM''Akademi TMGD A.Ş. Koordinatörü Gökhan KÖMÜŞ “Bizim ve danışmanlarımız için süreç; 2015 yılında birçok sektörün hizmet alma zorunluluğunun gelmesi ile başlamış ve uzun soluklu çalışmalarımız neticesinde, belli bir tecrübe ve birikim elde edilerek sağlam bir alt yapı oluşturulmuştur.” diyerek çalışmalarından ve hedeflerinden söz etti.
AMACIMIZ KÜRESEL ÇAPTA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
AMACIMIZ KÜRESEL ÇAPTA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKKurulduğu günden bugüne sürekli büyüyerek sektördeki pozisyonunu güçlendiren Alışan Lojistik, Marmara, Trakya, Ege, Çukurova ve İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet veriyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, firmasını ve gelecek hedeflerini bizlerle paylaştı.
ÇINAR TMGDK HAZIR, SİZ HAZIR MISINIZ?
ÇINAR TMGDK HAZIR, SİZ HAZIR MISINIZ?Mevzuatımızın AB sürecine uyumlaştırılması ve değişen iş ve yasal düzenlemelerle birlikte ortaya çıkan yeni meslek alanlarından birisi de TMGD.
DGR LOJİSTİK: GENİŞ YELPAZEDE HİZMETİN ADRESİ
DGR LOJİSTİK: GENİŞ YELPAZEDE HİZMETİN ADRESİİnsan ve çevreye olan zararları minimize etmek, en iyi ve hızlı hizmeti sunmak, firmaları ADR’ye tamamen entegre etmek ilkesi ile çalışan DGR Lojistik, Türkiye’nin 5 bölgesinde açtığı şubeleri ile TMGDK olarak hizmetlerine devam ediyor.
ADR'DEN NİYE KORKUYORUZ?
ADR'DEN NİYE KORKUYORUZ?GVN Danışmanlık ekibi yaklaşık 15 yıllık süre içerisinde edindiği mesleki tecrübeleri ve uzmanlıkları ile ADR ’den korkulmaması gerektiğini aktarmaktadır.
ILICA TMGD'DEN HIZLI VE EKSİKSİZ HİZMETLER
ILICA TMGD'DEN HIZLI VE EKSİKSİZ HİZMETLERIlıca Osgb 2012 yılında başladığı İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerine bugün de pek çok alanda devam etmektedir.
İŞ'TE PROFESYONELLİK...
İŞ'TE PROFESYONELLİK...Çankaya Şirketler Grubu olarak; tüm işyerleri ve fabrikalara; 6331 sayılı iş kanunu ve bu kanuna bağlı mevzuat ve yönetmelikler, TSE,ISO ve OHSAS 18001 kapsamında iş ve işçi sağlığı yönünden yaptırmakla yükümlü olan tüm sağlık, mühendislik ve eğitim hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.
ATLAS TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI (TMGD) KURULUŞU
ATLAS TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI (TMGD) KURULUŞUATLAS TMGDK, Türkiye’de 13 bölgede teşkilatlanmış TMGD hizmeti veren bir kuruluştur. ATLAS TMGDK kurucuları, uzun yıllar lojistik sektörde çalışmış ve 2010 yılından itibaren TMGD (ADR/IMDG Code/RID) ve SRC 5 eğitimi veren eğiticilerdir.
İdeal ofis yönetiminde yeni dünya: Hazır ofis
İdeal ofis yönetiminde yeni dünya: Hazır ofisŞirket kurmanın en büyük masraflarından biri olan ofis maliyetini %80 oranında düşüren hazır ofisler, pek çok hizmeti tek faturaya yansıtarak hem şirketleri yükten kurtarıyor hem de bütçeyi kolayca kontrol edebilmeyi sağlıyor.
Servcorp Topluluğu nasıl 2018’deki gizli silahınız olacak?
Servcorp Topluluğu nasıl 2018’deki gizli silahınız olacak?Günümüzde teknoloji, uluslararası ticareti en küçük girişimler için bile mümkün kılmaktadır. Bu dijital çağ, küçük işletmelerin ve girişimcilerin global düzeyde rekabet etmek için ayak izlerini genişletmelerine her yönden yardımcı oluyor.
Regus, paylaşımlı ofisleriyle fark yaratıyor
Regus, paylaşımlı ofisleriyle fark yaratıyorPaylaşımlı hazır ofis alanında dünya lideri olan Regus, 100 ülkede, 3.000 lokasyondan oluşan ağı ile dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareye ulaşmıştır.
GS Workinton: Büyük bir motivasyon ve Enerji kaynağı
GS Workinton: Büyük bir motivasyon ve Enerji kaynağıGalatasaray Spor Kulübü ve Workinton iş birliğiyle Türk Telekom Stadyumu ’nda hayata geçen GS Workinton; hazır ofisleri, toplantı odaları, coworking alanları ve sanal ofis hizmetiyle yılın her günü en iyi çalışma deneyimini sunuyor.
Dam, şehrin merkezi İstiklal Caddesi’nde
Dam, şehrin merkezi İstiklal Caddesi’ndeMetropollerin yeni trendi, paylaşımlı çalışma alanının (co-working) İstanbul’daki en yeni hali Dam, İstiklal ’de hizmet veriyor. Ofis ortamından sıkılanlar ya da evde tek başına çalışmak istemeyenler için alternatif olan Dam, kültür sanat etkinlikleri ile de sanatseverlerin uğrak yeri oldu.
OfisAdres.com: Uygun maliyetli ofis arayanların tercihi
OfisAdres.com: Uygun maliyetli ofis arayanların tercihiSanal ofis hizmeti, iş dünyasında günümüzün yükselen trendi olarak yerini alıyor. Temel olarak "kullandığın kadar öde" sistemi ile çalışan OfisAdres.com, bir ofis kiraladığınızda ihtiyacınız olabilecek tüm faaliyetleri bir paket içinde gerçekleştirme imkanını sizlere sunuyor.
Şehr-i Ofis ile Şehrin Bütün Ofisleri Senin!
Şehr-i Ofis ile Şehrin Bütün Ofisleri Senin!Bir kadın girişimcinin, verdiği eğitimler için uygun fiyatlı, ulaşımı rahat ve esnek saatlerde hizmet veren mekanlara ihtiyaç duyması sonucu doğan Şehr-i Ofis, 2015 yılından bu yana www.sehriofis.com adresinden tüm profesyonellere hizmet sunmaktadır.
OFİS ALSANCAK: İZMİR’DEKİ YENİ ADRESİNİZ
OFİS ALSANCAK: İZMİR’DEKİ YENİ ADRESİNİZGünümüzde sanal-hazır ofis çözümlerinin iş dünyasındaki tüm sektörlere sağladığı avantajlar tartışılmaz hale geldi.
Küresel teknolojiye yön verenler İstanbul'da buluşuyor!
Küresel teknolojiye yön verenler İstanbul'da buluşuyor!Bugünün ve geleceğin küresel teknolojisine yön verenler, geleceğin akıllı şehirleri konsepti ve uluslararası dev katılımla düzenlenen World Cities Expo İstanbul’da bir araya geliyor. Dev organizasyona Steve Jobs’la beraber Apple’ı kuran Steve Wozniak, Wikipedia’nın iki kurucusundan biri olan Jimmy Wales ile dünyaca ünlü teknoloji fütüristi ve mucit Pablos Holman konuşmacı olarak katılıyor.
27.04.2017Ekonomi
Bodrum Cup 26. Kez Yelken Açıyor
Bodrum Cup 26. Kez Yelken AçıyorBu yıl 26. kez düzenlenecek olan “Bodrum Cup” Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları 20-25 Ekim 2014 tarihleri arasında Bodrum’da başlayarak, Yunanistan’ın Kalimnos ve Leros adalarına uğradıktan sonra Yalıkavak – Bodrum etabı ile sona erecek.
17.10.2014Kültür Sanat
Yaz ayakkabıları görücüye çıkacak
Yaz ayakkabıları görücüye çıkacakİZMİR, dev bir fuara daha ev sahipliği yapacak. Ayakkabı-Yaz Fuarı, 21-24 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek.
17.01.2010Ege
Dost, düşman bu fuara bakacak
Dost, düşman bu fuara bakacakİzmir, bu hafta yeni bir fuara daha ev sahipli yapacak. 18'inci Ayakkabı, Çanta ve Aksesuvarları Fuarı, perşembe günü açılacak
29.05.2005Ege
ÜÇ FUAR BİRDEN
20.04.2005Ege
Türünü bildirmeyen yayına 20 milyar liraya kadar ceza
Türünü bildirmeyen yayına 20 milyar liraya kadar cezaYeni Basın Kanununa göre yayın türü ve yönetim yerinin 26 Temmuza kadar bildirilmesi gerekiyor
21.07.2004Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Sektörel Yayınlar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.