Hazır Ofis

Hazır Ofis

Son dakika hazır ofis haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hazır ofis gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hazır ofis haber sayfamızda...

Hazır Ofis

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 708 hazır ofis haberi bulunmuştur.
‘Tatil ofis’ trendini yayacak
‘Tatil ofis’ trendini yayacakPandemiyle ünyada gelişen ‘tatil ofis’ trendi, Türkiye’de ‘Her yer ofis’ adı verilen modelle Hapimag Sea Garden Resort Bodrum ev sahipliğinde Workinton ve STH Travel & Mice iş birliğiyle hayata geçiyor. Bodrum Yalıçiftlik’te yer alan Hapimag Sea Garden Resort, Ekim 2021-Mayıs 2022 tarihleri arasında proje ortaklarının paydaşları ve çalışanlarına hizmet verecek. Projenin gelecekte globale yayılan uluslararası bir modele dönüşmesi hedefleniyor. Hapimag Resort Operasyonları Türkiye, İspanya, Hollanda Ülke Direktörü Kerem Demirkol, Workinton CEO’su Enis Cevahircioğlu ve STH Travel & Mice Başkanı Tolga Özbabacan’ın katıldığı imza töreninde projenin detaylarını aktarıldı.
6.10.2021Ekonomi
Aklınıza esen her yer ofis
Aklınıza esen her yer ofisYaz aylarında evden çalışmaya alternatif olabilecek doğa içinde, deniz kenarında ya da popüler lokasyonlardaki alanları gezdik.
22.08.2021Pazar
"Şiddete dur demek yetmez"
"Şiddete dur demek yetmez"Her yıl binlerce kadının şiddetle yüzleştiği ülkemizde, 8 Mart Kadınlar Günü’ne ithafen, ‘şiddete dur’ demenin yeterli olmadığına dikkat çekmek ve iş hayatındaki kadınlara kendine savunma yetisi kazandırmak amacıyla Aikido Kişisel Savunma Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitime ev sahipliği yapan hazır ofis fikrinin mucidi Servcorp’un Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Çalışanlarımızın yüzde 82’sini kadınlar oluşturuyor. Şiddete karşı sadece dur demenin yetersiz olduğunu düşünerek, harekete geçtik” ifadelerini kullandı.
Sina Afra Markafoni'yle ilgili özel açıklamalar yaptı!
Sina Afra Markafoni'yle ilgili özel açıklamalar yaptı!İş dünyasındaki profesyonellere ve girişimci adaylarına cesaret ve ilham vermek amacıyla hayata geçirilen “Patronca Sohbetler” etkinliğinin konuğu Markafoni ve Tiko markalarının kurucusu ve Türkiye Girişimciler Derneği Başkanı Sina Afra oldu. Avustralya merkezli hazır ofis ve esnek çalışma alanları sağlayıcısı Servcorp’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte girişimcilere seslenen, Sina Afra, “Eğer bu kadar beceriksizce yönetileceğini bilseydim, Markafoni’yi satmazdım” ifadelerini kullandı.
Arabuluculuk ile 30 bin ihtilaf mahkemeye gitmeden çözüldü
Arabuluculuk ile 30 bin ihtilaf mahkemeye gitmeden çözüldüTURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, arabuluculuk sisteminin hayata geçmesi ile bu yıl yaklaşık 30 bin ihtilafın mahkemeye gitmeden çözüldüğünü bildirdi.
12.09.2018Ekonomi
Zeybekci: Ürünlere, hizmetlere yönelik çok sayıda desteğimiz var
Zeybekci: Ürünlere, hizmetlere yönelik çok sayıda desteğimiz varEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Ürünlere, hizmetlere yönelik çok sayıda desteğimiz var ama kullanılması konusunda firmalarımızın bilgisi olmuyor" dedi.
15.05.2018Ekonomi
İdeal ofis yönetiminde yeni dünya: Hazır ofis
İdeal ofis yönetiminde yeni dünya: Hazır ofisŞirket kurmanın en büyük masraflarından biri olan ofis maliyetini %80 oranında düşüren hazır ofisler, pek çok hizmeti tek faturaya yansıtarak hem şirketleri yükten kurtarıyor hem de bütçeyi kolayca kontrol edebilmeyi sağlıyor.
Servcorp Topluluğu nasıl 2018’deki gizli silahınız olacak?
Servcorp Topluluğu nasıl 2018’deki gizli silahınız olacak?Günümüzde teknoloji, uluslararası ticareti en küçük girişimler için bile mümkün kılmaktadır. Bu dijital çağ, küçük işletmelerin ve girişimcilerin global düzeyde rekabet etmek için ayak izlerini genişletmelerine her yönden yardımcı oluyor.
Regus, paylaşımlı ofisleriyle fark yaratıyor
Regus, paylaşımlı ofisleriyle fark yaratıyorPaylaşımlı hazır ofis alanında dünya lideri olan Regus, 100 ülkede, 3.000 lokasyondan oluşan ağı ile dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareye ulaşmıştır.
GS Workinton: Büyük bir motivasyon ve Enerji kaynağı
GS Workinton: Büyük bir motivasyon ve Enerji kaynağıGalatasaray Spor Kulübü ve Workinton iş birliğiyle Türk Telekom Stadyumu ’nda hayata geçen GS Workinton; hazır ofisleri, toplantı odaları, coworking alanları ve sanal ofis hizmetiyle yılın her günü en iyi çalışma deneyimini sunuyor.
Dam, şehrin merkezi İstiklal Caddesi’nde
Dam, şehrin merkezi İstiklal Caddesi’ndeMetropollerin yeni trendi, paylaşımlı çalışma alanının (co-working) İstanbul’daki en yeni hali Dam, İstiklal ’de hizmet veriyor. Ofis ortamından sıkılanlar ya da evde tek başına çalışmak istemeyenler için alternatif olan Dam, kültür sanat etkinlikleri ile de sanatseverlerin uğrak yeri oldu.
OfisAdres.com: Uygun maliyetli ofis arayanların tercihi
OfisAdres.com: Uygun maliyetli ofis arayanların tercihiSanal ofis hizmeti, iş dünyasında günümüzün yükselen trendi olarak yerini alıyor. Temel olarak "kullandığın kadar öde" sistemi ile çalışan OfisAdres.com, bir ofis kiraladığınızda ihtiyacınız olabilecek tüm faaliyetleri bir paket içinde gerçekleştirme imkanını sizlere sunuyor.
Şehr-i Ofis ile Şehrin Bütün Ofisleri Senin!
Şehr-i Ofis ile Şehrin Bütün Ofisleri Senin!Bir kadın girişimcinin, verdiği eğitimler için uygun fiyatlı, ulaşımı rahat ve esnek saatlerde hizmet veren mekanlara ihtiyaç duyması sonucu doğan Şehr-i Ofis, 2015 yılından bu yana www.sehriofis.com adresinden tüm profesyonellere hizmet sunmaktadır.
OFİS ALSANCAK: İZMİR’DEKİ YENİ ADRESİNİZ
OFİS ALSANCAK: İZMİR’DEKİ YENİ ADRESİNİZGünümüzde sanal-hazır ofis çözümlerinin iş dünyasındaki tüm sektörlere sağladığı avantajlar tartışılmaz hale geldi.
4 yıldızlı ‘ofis’
4 yıldızlı ‘ofis’Galatasaray Kulübü, Türk Telekom Stadı’ndaki ofisleri Workinton firması aracılığıyla kiraya verecek. İşyerlerini 4 yıldızlı kulübün sahasına taşımak isteyenler ayda 820 TL ödeyecek
9.08.2017Ekonomi
Hazır Ofisleri Tercih Etmek İçin 10 Neden
Hazır Ofisleri Tercih Etmek İçin 10 NedenDünyada hazır ofis sistemlerinin lideri olan Regus, değişen trendler doğrultusunda müşterilerini yeni konseptlerle tanıştırmaya devam ediyor...
2 yılda 5 ‘Workland’ yapacak
2 yılda 5 ‘Workland’ yapacakArtaş İnşaat, Maslak’taki ofis projesi Eclipse Maslak ofislerini ‘WorkLand’ adıaltında oluşturduğu markasıyla hazır ofis sistemi ile işletecek.
14.12.2016Ekonomi
Regus'tan 6 Ay Al, Ekstra 3 Ay Ücretsiz Kazan
Regus'tan 6 Ay Al, Ekstra 3 Ay Ücretsiz KazanRegus'tan 6 aylık sözleşme yapanlara sınırlı bir süre için artı 3 ay ücretsiz kullanım hakkı.
İstanbul’un Trafik Sorunu Ataşehir’de Fiyatları Katladı
İstanbul’un Trafik Sorunu Ataşehir’de Fiyatları KatladıSon yıllarda İstanbul’daki plaza yatırımlarının artması ile hazır ofis sektörü, bugün gözünü Anadolu yakasına çeviriyor.
Regus'tan yeni ofis konsepti
Regus'tan yeni ofis konseptiRegus, Türkiye’deki müşterilerini yeni konseptlerle tanıştırmaya devam ediyor.
13.08.2017Proje Haberleri
Regus'tan yeni ofis konsepti
Regus'tan yeni ofis konseptiRegus, Türkiye’deki müşterilerini yeni konseptlerle tanıştırmaya devam ediyor.
17.05.2016Konut
Ofis masrafları yarıya iniyor
Ofis masrafları yarıya iniyorTürkiye’deki hazır ofis sektörünün deneyimli oyuncusu Plaza Cubes’un paylaştığı rakamlara göre, bu hizmeti tercih eden şirketlerin aylık ofis masrafları yüzde 45 oranında azalıyor.
9.05.2016Kariyer
‘Hazır ofis’lerde indirim dönemi
‘Hazır ofis’lerde indirim dönemiSon dönemde özellikle start-up’lar ve freelancer’ların sıklıkla tercih ettiği sanal ofisler, ayda ortalama 500 liraya kiralanabiliyor.
30.04.2016Ekonomi
Esnek çalışma verimi artırıyor
Esnek çalışma verimi artırıyorYapılan araştırmaya göre insanların yüzde 80'inden fazlası esnek çalışmayla daha verimli olabileceklerini düşünüyor.
Esnek çalışma verimi artırıyor
Esnek çalışma verimi artırıyorYapılan araştırmaya göre insanların yüzde 80'inden fazlası esnek çalışmayla daha verimli olabileceklerini düşünüyor.
17.02.2016Konut

Benzer Haber Etiketleri

Hazır Ofis ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.