Sisi

Sisi

Son dakika sisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sisi haber sayfamızda...

Sisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.551 sisi haberi bulunmuştur.
‘Anayasa tartışması sorunları örtemez’
‘Anayasa tartışması sorunları örtemez’ CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Genel Kurulu kapsamında ATO Congresium’da düzenlenen akşam yemeğine katıldı.
16.05.2024 Gündem
Kentte gökyüzü kırmızıya büründü! Dikkat... Ölüme kadar götürebiliyor
Kentte gökyüzü kırmızıya büründü! Dikkat... Ölüme kadar götürebiliyor Afrika üzerinden gelen toz taşınımı nedeniyle Bolu'da gökyüzü kırmızı, mor ve sarı renklerine büründü.
2.05.2024 Gündem
Ateşkes mi operasyon mu?
Ateşkes mi operasyon mu? Gazze’de bir ateşkes sağlanması adına kritik saatler başladı. Hamas’ın yanıtı beklenirken, anlaşma sağlanmaması halinde İsrail’in Refah’a yönelik operasyona başlamasından endişe ediliyor.
1.05.2024 Dünya
Gazze eylemleri daha da yayılıyor
Gazze eylemleri daha da yayılıyor ABD genelinde üniversitelere yayılan Gazze eylemlerinde polis, öğrenci-hoca demeden gözaltıları sıklaştırdı. Netanyahu ise olayların “1930’larda Almanya’da yaşananları anımsattığını” ifade etti.
27.04.2024 Dünya
Vertigo iş gücü kaybına yol açıyor
Vertigo iş gücü kaybına yol açıyor Yoğun teknoloji kullanımı ve uzun çalışma saatleri gibi etkenlerle tetiklenebilen vertigo iş yaşamında olumsuz sonuçlar doğuruyor. Araştırmalara göre vertigosu olan kişilerin yüzde 63’ten fazlası bazı günler çalışamıyor, yüzde 6’sı işlerinden ayrılıyor.
20.04.2024 Pazar
Porsiyonu 300 liradan satılıyor! 3 günde 24 ton tüketildi
Porsiyonu 300 liradan satılıyor! 3 günde 24 ton tüketildi Diyarbakır’ın coğrafi işaret tescilli ürünleri arasında yer alan ve porsiyonu 300 liradan satılan ‘ciğer kebabı’, Ramazan Bayramı’nın 3 gününde 24 ton tüketildi.
13.04.2024 Gündem
Kahire’de çıkmaz! İki taraf da geri adım atmadı
Kahire’de çıkmaz! İki taraf da geri adım atmadı İsrail ve Hamas arasında Kahire’de süren müzakerelerde yeniden çıkmaza girildi. Her iki tarafın da tüm baskılara rağmen taleplerinden geri adım atmaya yanaşmadığı belirtiliyor.
10.04.2024 Dünya
İsrail, Gazze’de 6 ayda hedeflerine ulaşamadı
İsrail, Gazze’de 6 ayda hedeflerine ulaşamadı İsrail’in Hamas’ı yok etme ve rehineleri kurtarma amacıyla 6 ay önce başladığı savaşta bu iki hedefi de gerçekleştirememesi dikkat çekerken, savaşın sonuna dair açık bir planın olmayışı tepkiye yol açıyor.
7.04.2024 Dünya
Ankara 4 önemli konuğu ağırlayacak, Erdoğan Irak yolcusu: Seçim sonrası yoğun diplomasi gündemi
Ankara 4 önemli konuğu ağırlayacak, Erdoğan Irak yolcusu: Seçim sonrası yoğun diplomasi gündemi Yerel seçim maratonunu geride bırakan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, önümüzdeki dönemde yoğun bir diplomasi trafiği bekliyor. Ankara, aralarında Rusya lideri Putin’in de bulunduğu dört önemli konuğu ağırlamaya hazırlanıyor.
2.04.2024 Gündem
ABD Dışişleri Bakanı Blinken Sisi ile temaslarda bulundu
ABD Dışişleri Bakanı Blinken Sisi ile temaslarda bulundu ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, 6. Orta Doğu turu kapsamında geldiği Mısır'da Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ile bir araya geldi.
21.03.2024 Dünya
AB ile Mısır 7.4 milyar euro’ya anlaştı
AB ile Mısır 7.4 milyar euro’ya anlaştı Kuzey Afrika’dan Avrupa Birliği’nin güney kıyılarına yönelik düzensiz göç hareketlerini engelleme girişimleri kapsamında Avrupa Birliği (AB) ile Mısır arasında 7.4 milyar euro’luk bir anlaşma imzalanırken, AB-Mısır ilişkileri de “stratejik ortaklık” seviyesine yükseltildi.
18.03.2024 Dünya
Gazze’de umutlar henüz tükenmedi
Gazze’de umutlar henüz tükenmedi Gazze’de bir ateşkes sağlanmasına yönelik görüşmeler bir tıkanma noktasına gelse de, umutlar henüz tükenmedi. Hamas heyeti Kahire’den ayrıldı ancak görüşmeler dolaylı olarak devam ediyor.
8.03.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Gündem
Arap basını yazdı: Türkiye, İskenderiye Limanı'nı satın alacak!
Arap basını yazdı: Türkiye, İskenderiye Limanı'nı satın alacak! Türkiye ile ilişkilerini normalleştiren Mısır ile ilgili Arap basını ses getiren bir haber yayınladı. Söz konusu habere göre Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri'nin yaptığı gibi Kahire'den toprak satın alacak.
19.02.2024 Dünya
KYB’yi çok uyardık gereğini yaparız
KYB’yi çok uyardık gereğini yaparız Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta yaptığı konuşmada “KYB yönetimini defalarca uyarmamıza rağmen terör örgütlerine kol kanat geriyor. Konu milli güvenliğimiz ise gereğini yaparız” dedi.
16.02.2024 Gündem
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum BAE ve Mısır ziyareti dönüşü konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM ve Danıştay kararları, Irak'a yapılan ziyaretler, Erzincan'daki toprak kayması, F-16 alım süreci, yerel seçim ve gündemdeki diğer konularla ilgili açıklamalarda bulundu.
15.02.2024 Haberler
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum BAE ve Mısır ziyareti dönüşü konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM ve Danıştay kararları, Irak'a yapılan ziyaretler, Erzincan'daki toprak kayması, F-16 alım süreci, yerel seçim ve gündemdeki diğer konularla ilgili açıklamalarda bulundu.
15.02.2024 Gündem
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Mısır ziyaretinde eşlik eden eşi Emine Erdoğan Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'nin eşi Entissar Amer ile bir araya geldi.
15.02.2024 Gündem
Erdoğan'ın dönüm noktası ziyareti dünyada manşet! 'Türkiye ve Mısır birleşiyor'
Erdoğan'ın dönüm noktası ziyareti dünyada manşet! 'Türkiye ve Mısır birleşiyor' Kahire havalimanında bizzat Sisi tarafından kırmızı halıyla karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, uluslararası medya tarafından ilk sayfadan sunuldu. İki bölgesel güçün sık sık anlaşmazlık yaşadığını belirten AFP, ancak iki büyük çatışmada Türkiye ve Mısır'ın çıkarlarının uyum gösterdiğini bildirdi.
15.02.2024 Dünya
İsrail Lübnan’ı vurdu
İsrail Lübnan’ı vurdu Gazze’de savaş devam ederken, İsrail-Lübnan sınırı yine hareketlendi. Hizbullah’ın saldırısı sonrası İsrail ordusu Lübnan’a yönelik yoğun bir misilleme gerçekleştirdi.
15.02.2024 Dünya
Erdoğan 12 yıl sonra Mısır'da: Ortaklık zamanı
Erdoğan 12 yıl sonra Mısır'da: Ortaklık zamanı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı es-Sisi ile düzenlediği ortak basın toplantısında, “Gazze halkının topraklarından sürgün ettirilmesi yönünde girişimler bizim için yok hükmündedir. Gazze için Mısır ile birlikte çalışmaya hazırız” dedi.
15.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sisi ile birlikte İmam Şafi Türbesi’ni ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sisi ile birlikte İmam Şafi Türbesi’ni ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır'daki temaslarını sürdürüyor. Erdoğan, Sisi ile birlikte Kahire’deki İmam Şafi Türbesi’ni ziyaret etti.
14.02.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sisi ile birlikte İmam Şafi Türbesi’ni ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sisi ile birlikte İmam Şafi Türbesi’ni ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır'daki temaslarını sürdürüyor. Erdoğan, Sisi ile birlikte Kahire’deki İmam Şafi Türbesi’ni ziyaret etti.
14.02.2024 Gündem
Emine Erdoğan Mısır Kızılayı’nı ziyaret etti: Gazze’ye yardım için mücadelemizi sürdüreceğiz
Emine Erdoğan Mısır Kızılayı’nı ziyaret etti: Gazze’ye yardım için mücadelemizi sürdüreceğiz Emine Erdoğan, Kahire’de Mısır Cumhurbaşkanı’nın eşi Entissar Amer ile Mısır Kızılayı’nı ziyaret etti.
14.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.