Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu

Son dakika Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu haber sayfamızda...

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.636 tasarruf mevduati sigorta fonu haberi bulunmuştur.
Merkez Bankası PPK üyesi Prof. Dr. Yusuf Tuna kimdir, kaç yaşında? Yusuf Tuna hayatı ve kariyeri...
Merkez Bankası PPK üyesi Prof. Dr. Yusuf Tuna kimdir, kaç yaşında? Yusuf Tuna hayatı ve kariyeri...Prof. Dr. Yusuf Tuna kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzası ile yayımlanan kararda Merkez Bankası PPK üyeliğine Prof. Dr. Yusuf Tuna atandı. Bu açıklamanın ardından Prof. Dr. Yusuf Tuna kimdir sorusu gündeme geldi. İşte merak edilenler...
14.10.2021Ekonomi
TCMB yönetiminde görev değişimi
TCMB yönetiminde görev değişimiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) başkan yardımcıları Prof. Dr. Semih Tümen ve Dr. Uğur Namık Küçük ile Para Politikası Kurulu Üyesi Prof. Dr. Abdullah Yavaş görevden alındı.
14.10.2021Uzmanpara
Son dakika: Merkez Bankası'nda 3 isim görevden alındı!
Son dakika: Merkez Bankası'nda 3 isim görevden alındı!Son dakika haberine göre; Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) başkan yardımcıları Prof. Dr. Semih Tümen ve Dr. Uğur Namık Küçük ile Para Politikası Kurulu Üyesi Prof. Dr. Abdullah Yavaş görevden alındı.
14.10.2021Ekonomi
Aynes Gıda'nın satış ihalesi yapıldı
Aynes Gıda'nın satış ihalesi yapıldıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Satış Komisyonu Başkanlığınca Aynes Gıda Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün satış ihalesi gerçekleştirildi.
12.10.2021Ekonomi
TMSF, New York’ta açtığı davayı kazandığını duyurdu
TMSF, New York’ta açtığı davayı kazandığını duyurduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nca (TMSF), Erol Aksoy aleyhine New York’ta açılan davanın kazanıldığı duyuruldu.
2.10.2021Ekonomi
TMSF Fon Uzman Yardımcısı alacak
TMSF Fon Uzman Yardımcısı alacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre TMSF Fon Uzman Yardımcısı alacak.
29.09.2021Ekonomi
Son dakika! ABD Tahkimi'nden FETÖ'ye ret
Son dakika! ABD Tahkimi'nden FETÖ'ye retFETÖ'ye bir darbe de Uluslararası Yatırım Anlaşmazlıklarının Çözüm Merkezi’nden (ICSID) geldi. ABD'de FETÖ'nün 100 milyon euroluk tazminat talebi reddedildi.
21.09.2021Gündem
Finansal İstikrar Komitesi Bakan Elvan Başkanlığında toplandı
Finansal İstikrar Komitesi Bakan Elvan Başkanlığında toplandıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan başkanlığında Finansal İstikrar Komitesi toplantısı gerçekleştirildi.
13.09.2021Haberler
Finansal İstikrar Komitesi Bakan Elvan Başkanlığında toplandı
Finansal İstikrar Komitesi Bakan Elvan Başkanlığında toplandıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan başkanlığında Finansal İstikrar Komitesi toplantısı gerçekleştirildi.
13.09.2021Ekonomi
TMSF sosyal medyada araç satış duyurularına devam ediyor
TMSF sosyal medyada araç satış duyurularına devam ediyorTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), araç satış ilanlarını sosyal medyadan duyurmaya başlamasının ardından düzenlenen ihalelere katılımın arttığını duyurdu.
10.09.2021Ekonomi
TMSF, Aynes’i satışa çıkardı
TMSF, Aynes’i satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Satış Komisyonu Başkanlığı, Aynes Gıda Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü 667 milyon lira muhammen bedel ile satışa çıkardı.
29.08.2021Ekonomi
TMSF, Aynes Gıda'yı satışa çıkardı
TMSF, Aynes Gıda'yı satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Satış Komisyonu Başkanlığı, Aynes Gıda Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü 667 milyon lira muhammen bedel ile satışa çıkardı.
28.08.2021Ekonomi
TMSF araç satış ihalelerini sosyal medyada da duyuracak
TMSF araç satış ihalelerini sosyal medyada da duyuracakTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), satışa çıkardığı araçların ihale duyurularını sosyal medya hesaplarından da yayınlamaya başladı.
26.08.2021Ekonomi
TMSF'den AFAD'a 10 milyon TL destek
TMSF'den AFAD'a 10 milyon TL destekTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ve yönetimindeki şirketlerin, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nca (AFAD) yürütülen “Ben De Varım” yardım kampanyasına 10 milyon TL destekte bulunacağı bildirildi.
20.08.2021Ekonomi
TMSF'den kayyımlara ödenen ücretlere ilişkin açıklama
TMSF'den kayyımlara ödenen ücretlere ilişkin açıklamaTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bazı basın yayın organlarında yer alan her bir kayyım için ayrı ödeme yapıldığına ilişkin iddiaların doğru olmadığını bildirdi.
13.08.2021Ekonomi
TMSF Ufuk Boru'nun fabrikasını satışa çıkardı
TMSF Ufuk Boru'nun fabrikasını satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ufuk Boru Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Şanlıurfa'daki fabrikasını 24 milyon 750 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.
10.08.2021Ekonomi
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması
TMSF'den Sürat Kargo açıklamasıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sürat Kargo ve Sürat Lojistik için belirlenen muhammen bedelde "uluslararası kriterlere uygun olarak" hazırlanan değerleme raporunda belirlenen 323 milyon 955 bin liralık değerin esas alındığını bildirdi.
10.08.2021Uzmanpara
Şubeler kapatıldı 53 bin ‘inceleme’
Şubeler kapatıldı 53 bin ‘inceleme’BDDK denetimi sonucu temmuz ayında ‘faizsiz konut edindirme şirketlerinin’ çoğunun tasfiyesine karar verilmişti. TMSF, bu şirketlerde tasfiye eylem planı yürütüyor. Toplam 53 bini aşkın sözleşme inceleniyor
7.08.2021Ekonomi
TMSF tasarruf finansman şirketlerinin tasfiyesinde yol haritasını belirledi
TMSF tasarruf finansman şirketlerinin tasfiyesinde yol haritasını belirlediTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), intibak planı yeterli görülmeyerek Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tasfiyesine karar verilen tasarruf finansman şirketlerinde izleyeceği yol haritasını belirledi.
6.08.2021Ekonomi
Sürat Kargo ihalesinde 335.5 milyonluk teklif
Sürat Kargo ihalesinde 335.5 milyonluk teklifTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), önceki gün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335.5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
30.07.2021Ekonomi
Sürat Kargo'ya yapılan teklif belli oldu
Sürat Kargo'ya yapılan teklif belli olduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), dün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
29.07.2021Uzmanpara
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması! Flaş teklif ortaya çıktı
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması! Flaş teklif ortaya çıktıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), dün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
29.07.2021Ekonomi
Tasarruf finansmanını TMSF tasfiye edecek
Tasarruf finansmanını TMSF tasfiye edecekBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) intibak planını reddettiği 21 tasarruf finansman şirketinin tasfiye sürecini Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yürütecek.
29.07.2021Ekonomi
21 tasarruf finansman şirketinin tasfiyesini TMSF yönetecek
21 tasarruf finansman şirketinin tasfiyesini TMSF yönetecekBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) intibak planını reddettiği 21 tasarruf finansman şirketinin tasfiye sürecini Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yürütecek.
28.07.2021Ekonomi
TMSF, Akmis Tarım'ı satışa çıkardı
TMSF, Akmis Tarım'ı satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Akmis Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Tekstil Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Gaziantep'teki tarım ve hayvancılık tesisini 1 milyon 845 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.
27.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

TMSFsürat kargoMerkez Bankasıekonomisatış

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.