Tesco

Tesco

Son dakika tesco haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tesco gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tesco haber sayfamızda...

Tesco

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 451 tesco haberi bulunmuştur.
İngiltere'de yüz tanıma sistemiyle ödeme yapılan market hizmete açıldı
İngiltere'de yüz tanıma sistemiyle ödeme yapılan market hizmete açıldıİngiltere'de market zinciri Tesco'nun, barkod okutmadan veya kasaya gitmeye gerek kalmadan ürün satın alınmasını sağlayan ve "GetGo"  adını verdiği ilk marketi, başkent Londra'da hizmete girdi.
19.10.2021Teknoloji
Asker devreye girmişti... İngiltere'de kriz devam ediyor
Asker devreye girmişti... İngiltere'de kriz devam ediyorİngiltere'de ağır araç sürücüsü eksikliği nedeniyle silahlı kuvvetler personelinin akaryakıt sevkiyatına başlamasına rağmen benzin istasyonlarında akaryakıt sorunu devam ediyor.
5.10.2021Dünya
Ucu bucağı yok! İngiltere'de gözler pazartesi gününde
Ucu bucağı yok! İngiltere'de gözler pazartesi günündeİngiltere'de enerji şirketi BP ve Tesco Alliance'ın TIR sürücüsü eksikliği nedeniyle ülkede "çok az sayıda" petrol istasyonunun kapatılacağını duyurmasının ardından, benzin istasyonlarında yaşanan akaryakıt krizi ve araç kuyrukları devam ediyor.
2.10.2021Ekonomi
İngiltere'deki akaryakıt krizinde yeni gelişme! Asker devreye girdi...
İngiltere'deki akaryakıt krizinde yeni gelişme! Asker devreye girdi...İngiltere'de silahlı kuvvetler personeli, pazartesiden itibaren benzin istasyonlarına akaryakıt taşımaya başlayacak.
1.10.2021Dünya
İngiltere'de yakıt krizi! Hazır durumda bekleyecekler
İngiltere'de yakıt krizi! Hazır durumda bekleyeceklerSon dakika haberine göre; İngiltere'de hükümet, yakıt tedarik sorununu çözmek için sınırlı sayıda askeri tanker sürücüsünün gerektiğinde görevlendirmek üzere hazır durumda bekletileceğini açıkladı.
27.09.2021Dünya
İngiltere’de şoför krizi imalat, gıda ve enerji sektörlerine yayılıyor
İngiltere’de şoför krizi imalat, gıda ve enerji sektörlerine yayılıyorİngiltere'de tır ve kamyon şoförü eksikliğinden kaynaklanan tedarik sorunları kısa zamanda süpermarketlerde rafların boş kalmasına, şirketlerin tedarik zincirlerinin aksamasına ve akaryakıt istasyonlarının kapanmasına neden olurken, İngiliz hükümeti giderek büyüyen krizi yönetmekte zorlanıyor.
27.09.2021Ekonomi
İngiltere'den 10 bin 500 çalışan için 'üç aylık vize' hamlesi
İngiltere'den 10 bin 500 çalışan için 'üç aylık vize' hamlesiİngiltere'de Noel yaklaşırken ülkedeki tedarik sorununa çözüm bulabilmek için yurt dışından 5 bin ağır vasıta sürücüsü ile 5 bin 500 tavukçuluk sektörü çalışanına 3 ay süreli geçici vize verilecek.
26.09.2021Dünya
İngiltere’de benzin kuyruğu!
İngiltere’de benzin kuyruğu!İngiltere’de yeterli sayıda TIR şöförü olmaması nedeniyle başlayan kriz ciddi bir hal aldı. BP ve Tesco Alliance’ın, ülkede yeterli sayıda nakliye aracı sürücüsü olmaması nedeniyle az sayıda petrol istasyonunun geçici olarak kapatılacağını duyurması araç sahipleri arasında endişeye neden oldu ve istasyonlarda uzun kuyruklar oluştu. Bazı istasyonlar, akaryakıtları kalmadığı için kapanmak zorunda kaldı. Bazı istasyonlar sürücülere en fazla 30 Pound’luk benzin alma sınırı koydu.
26.09.2021Dünya
İngiltere’de marketlerde tedarik sorunu
İngiltere’de marketlerde tedarik sorunuİngiltere'nin Avrupa Birliğinden (AB) ayrılmasıyla AB vatandaşı nakliye aracı sürücülerinin sayısının azalması ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ülkede gıda sektörü gibi birçok tedarik zincirinde sorunların oluşmasına neden oldu.
25.09.2021Haberler
İngiltere'de hükümet uyarıldı! Raflar boş kaldı, panik büyüyebilir...
İngiltere'de hükümet uyarıldı! Raflar boş kaldı, panik büyüyebilir...İngiltere'nin Avrupa Birliğinden (AB) ayrılmasıyla AB vatandaşı nakliye aracı sürücülerinin sayısının azalması ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ülkede gıda sektörü gibi birçok tedarik zincirinde sorunların oluşmasına neden oldu.
25.09.2021Ekonomi
İngiltere'den akaryakıt tüketicilerine itidal çağrısı:
İngiltere'den akaryakıt tüketicilerine itidal çağrısı:İngiltere Ulaştırma Bakanı Grant Shapps, ülkede son dönemde nakliye aracı sürücülerinin gelen talebe yetersiz kalması sonucu bazı petrol istasyonlarının kapanmasına ilişkin halka itidal çağrısında bulundu.
24.09.2021Ekonomi
İngiltere'de perakende satışlar azaldı
İngiltere'de perakende satışlar azaldıİngiltere’de perakende satışlar Mayıs 2021'de yüzde 1,4 geriledi.
18.06.2021Uzmanpara
Plastik atığa Adana’da imha!
Plastik atığa Adana’da imha!Greenpeace örgütü İngiltere’deki plastik atıkların yaklaşık yüzde 40’ının Türkiye’ye ihraç edildikten sonra yasa dışı yollarla yakıldığını ortaya çıkardı
18.05.2021Dünya
Elma siparişi verdi paketten iPhone çıktı
Elma siparişi verdi paketten iPhone çıktıİnternet aleminde her gün farklı hikayeler karşımıza çıkıyor. Bu sefer ki ise oldukça enteresan ve aynı zamanda herkesin başına gelmeyecek bir olay.
19.04.2021Teknoloji
İngiliz süpermarket zincirlerinden “stok yapmayın” uyarısı
İngiliz süpermarket zincirlerinden “stok yapmayın” uyarısıİngiltere’de süpermarket zincirleri, halka karantina uygulaması nedeniyle gereğinden fazla alışveriş yapmamaları uyarısında bulundu.
6.01.2021Ekonomi
Sınırlandırıldı: 3 tane alabilecekler!
Sınırlandırıldı: 3 tane alabilecekler!Tesco, İngiltere'de yumurta, sabun ve tuvalet kağıdı alışverişini 3 paketle sınırlandırdı.
23.12.2020Dünya
'İngiltere taze gıda sıkıntısı yaşayabilir'
'İngiltere taze gıda sıkıntısı yaşayabilir'İngiliz Perakende Konsorsiyumu (BRC), Fransa'nın geçici olarak İngiltere ile sınırını kapatmasının ardından tedarik zincirinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle İngiltere’de taze gıda sıkıntısının yaşanabileceği uyarısında bulundu.
23.12.2020Uzmanpara
Tesco bazı ürünlerin satışını sınırladı
Tesco bazı ürünlerin satışını sınırladıİngiltere'nin en büyük perakende zincirlerinden Tesco, Fransa'nın geçici olarak İngiltere ile sınırını kapatmasının ardından tedarik zincirinde yaşanan aksaklıklar nedeniyle bazı ürünlerin satışını sınırladı.
23.12.2020Uzmanpara
Ünlü market devi 16 bin kişiyi işe aldı
Ünlü market devi 16 bin kişiyi işe aldıTesco, online bölümünde 16 bin kişiye tam zamanlı istihdam sağladı.
24.08.2020Uzmanpara
Başbakanın nişanlısının isyanı
Başbakanın nişanlısının isyanıTayland’da Hindistan cevizlerinin maymunlara toplattırıldığı ortaya çıktı. İngiltere Başbakanı’nın nişanlısı bu ürünlerin boykot edilmesi çağrısı yaptı. Ardından İngiltere’de birçok market Hindistan cevizi ürünlerini kaldırdı
5.07.2020Dünya
Tayland'da maymunların meyve toplayıcısı olarak çalıştırıldığı ortaya çıktı
Tayland'da maymunların meyve toplayıcısı olarak çalıştırıldığı ortaya çıktıBazı süpermarketler, Hindistan cevizlerinin maymunlar tarafından toplandığı ortaya çıktıktan sonra Hindistan cevizi yağlarını ve sularını raflardan kaldırdı.
4.07.2020Dünya
Tesco, Polonya'daki iştirakini sattı
Tesco, Polonya'daki iştirakini sattıİngiltere'nin en büyük perakende zincirlerinden Tesco, Polonya'daki iştirakinin satıldığını duyurdu.
18.06.2020Ekonomi
2020 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?
2020 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?Tüketim alışkanlarının her geçen gün farklılaştığı ihtiyaçların her gün arttığı son dönemlerde insanların vazgeçemedikleri tüketim alışkanlıları arasında gıda tüketimi yer alıyor. Büyük market zincirlerinin ön sıralarda yer aldığı gıda sektöründe önemli perakende satıcılar arasında yer alan Migros'un çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Migros market kaça kadar açık, sabah mesaiye kaçta başlıyor?
4.02.2020Gündem
Noel kartından bu not çıkınca... 'Zorla çalıştırılıyoruz'
Noel kartından bu not çıkınca... 'Zorla çalıştırılıyoruz'İngiltere'nin en büyük perakendecilerinden Tesco, zorla işçi çalıştırdığı iddia edilen Çinli matbaa şirketine olan siparişlerini durdurduğunu duyurdu.
23.12.2019Ekonomi
2 Temmuz 2018 Ekonomi Haberleri
2 Temmuz 2018 Ekonomi Haberleri2 Temmuz 2018 Ekonomi Haberleri
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Tesco ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.