Twitter Yeni Özellik

Twitter Yeni Özellik

Son dakika twitter yeni özellik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan twitter yeni özellik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan twitter yeni özellik haber sayfamızda...

Twitter Yeni Özellik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 207 twitter yeni ozellik haberi bulunmuştur.
Twitter, Türkiye'de kullanıma sunduğu özelliğini geçici olarak kaldırdı
Twitter, Türkiye'de kullanıma sunduğu özelliğini geçici olarak kaldırdıPopüler sosyal medya platformu Twitter, bir süre önce Türkiye’de kullanıma açtığı emoji ile tepki verme özelliğini kaldırdı. Henüz test aşamasındayken kullanıcılara açılan özellikte bazı sorunlar vardı. Pek çok kullanıcı özelliği eleştirirken, bunun ardından Twitter’dan özelliği kaldırma hamlesi geldi.
18.09.2021Teknoloji
Twitter’ın yeni özelliği Türkiye’de test sürecine girdi! İşte ilk görüntü
Twitter’ın yeni özelliği Türkiye’de test sürecine girdi! İşte ilk görüntüTwitter’ın yeni özelliği hakkında bazı detaylar geçen günlerde ortaya çıkmıştı. Kullanıcıların yapılan paylaşımlara reaksiyon göstermesine olanak tanıyan bu özellik, Twitter Reactions olarak adlandırılıyor. Yabancı medyanın ve Twitter’ın duyurduğu özellik şu anda Türkiye’de test sürecine girdi.
9.09.2021Teknoloji
Twitter bir süredir beklenen 'Güvenlik Modu' özelliğini test ediyor
Twitter bir süredir beklenen 'Güvenlik Modu' özelliğini test ediyorSosyal medya platformu Twitter, rahatsız edici etkileşimleri ortadan kaldırmak için "Güvenlik Modu" ismini verdiği yeni özelliği test ettiğini duyurdu.
2.09.2021Teknoloji
Twitter’a Google ve Apple kimlikleri kullanarak giriş yapılabilecek
Twitter’a Google ve Apple kimlikleri kullanarak giriş yapılabilecekTwitter yeni bir özellik kazanıyor. Şimdiye kadar Twitter, yeni kullanıcıların yeni bir hesap açmak için form doldurmasını istiyordu.  Öte yandan herhangi bir üçüncü taraf oturum açma seçeneğini de desteklemiyordu. Twitter bunu değiştirmek için çalışmalara başladı.
3.08.2021Teknoloji
Twittter yeni özelliği ile gündeme geliyor
Twittter yeni özelliği ile gündeme geliyorTwitter bünyesine eklediği özellikleri geliştirmeye ve artırmaya devam ediyor. En son ortaya çıkan bilgilere göre 'facebook'ta yer alan fotoğraflardan etiketimi kaldır' özelliğine benzer özellik geliyor.
15.06.2021Teknoloji
Twitter için bir süredir 'gelse çok iyi olur' denilen özellik geliyor!
Twitter için bir süredir 'gelse çok iyi olur' denilen özellik geliyor!Twitter, gündeme yeni bir özellik ile geldi. Facebook'ta yer alan topluluklar gibi bir özelliği bünyesine eklemeye hazırlanan popüler sosyal medya platformu, bu özelliği sağ tarafta bulunan sekmeler bölmesine ekleyecek.
29.03.2021Teknoloji
Twitter yapılan paylaşımları 'geri alacak' özelliği test ediyor
Twitter yapılan paylaşımları 'geri alacak' özelliği test ediyorTwitter yapılan paylaşımları düzenlemeye imkan vermiyor ancak yeni ortaya çıktığı kadarıyla kullanıcıların yaptığı paylaşımları kısa sürede 'geri almayı' sağlayacak.
5.03.2021Teknoloji
Twitter'da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor!
Twitter'da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor!Twitter geçtiğimiz ay itibari ile hız verdiği yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.
25.06.2014Teknoloji
Twitter’ın gündemine girdi! Binlerce kişi paylaşım yaptı, #81921CB23227 nedir?
Twitter’ın gündemine girdi! Binlerce kişi paylaşım yaptı, #81921CB23227 nedir? Twitter kullanıcıları bu sabah yeni bir "özellik" keşfetti. #81921CB23227 ile bir tweet gönderildiğinde, beğen düğmesinin birisi ona her bastığında renkli bir animasyon gösteriyor. Bildiğiniz gibi beğeni atıldığında normal tweet’lerde kalp çıkıyor.
21.08.2021Teknoloji
Twitter yeni mesajlaşma özelliklerini duyurdu
Twitter yeni mesajlaşma özelliklerini duyurduTwitter toplu mesaj göndermeyi kolay hale getirmenin yanında farklı özellikleri de kullanıcılara sunacak. Yeni özelliklerini duyuran Twitter’ın özellikle birden fazla kişiye doğrudan mesaj gönderme imkanı sunması dikkat çekiyor.
20.08.2021Teknoloji
TikTok’a Hikayeler özelliği geliyor!
TikTok’a Hikayeler özelliği geliyor!TikTok aylık 700 milyonu aşan kullanıcısı sayısında dünyanın en popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Snapchat ardından Instagram ve YouTube gibi popüler ağlara gelen özellik, TikTok için de test edilmeye başlandı.
5.08.2021Teknoloji
WhatsApp’tan bir kez görüntülenebilen fotoğraf/video özelliği
WhatsApp’tan bir kez görüntülenebilen fotoğraf/video özelliğiWhatsApp yeni özelliklerini kullanıcılara sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan bir süredir test ettiği yeni özelliğini duyuran popüler mesajlaşma ve görüşme uygulaması, bütün kullanıcılarının beğenisine sundu. Twitter üzerinden telefonlara geldiği söylenen özellik ‘bir kez görüntülenebilen fotoğraf/video’ya odaklanıyor.
5.08.2021Teknoloji
Instagram yeni bir özellik üzerinde çalışıyor!
Instagram yeni bir özellik üzerinde çalışıyor!Instagram yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Kullanıcılarını çevrim içi tacizden korumak için Limits adı verilen bir özelliğin üzerinde çalışıyor.
25.07.2021Teknoloji
Twitter getirdiği yeni özelliğini kaldırma kararı aldı
Twitter getirdiği yeni özelliğini kaldırma kararı aldıTwitter kısa bir süre önce kullanıcıların karşısına Fleets özelliğini getirmişti ancak bu özelliğin ömrü kısa oldu. Söz konusu hizmet ağustostan itibaren kullanımdan çekiliyor.
15.07.2021Teknoloji
Twitter iki yeni özellik üzerinde çalışıyor
Twitter iki yeni özellik üzerinde çalışıyorTwitter'ın bünyesine eklenmek üzere yeni özellikleri üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Kullanıcıları için daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla özelliklerini geliştiren Twitter, DM tarafındaki değişiklik ile pek çok kişinin keyfini yerine getirecek.
8.07.2021Teknoloji
WhatsApp için gelen yeni özellik Instagram'dakine benziyor!
WhatsApp için gelen yeni özellik Instagram'dakine benziyor!WhatsApp en sık kullanılan uygulamalardan biri olarak biliniyor. Kısa bir zaman önce bazı sorunlar yaşamış olsa da yine de popülerliğini kaybetmiş değil. Haliyle yeni özellikler de gelmeye devam ediyor. Yeni özellik de tam bu noktada bizleri karşılıyor.
25.06.2021Teknoloji
Instagram Web için beklenen özelik nihayet geliyor
Instagram Web için beklenen özelik nihayet geliyorInstagram'ın bilgisayar veya tabletler üzerinden girilebilen bir sürümü bulunuyor. Burada pek çok mobil işlevi kullanılmıyor olsa da yavaş yavaş yeni özellikler geliyor.
15.05.2021Teknoloji
Twitter'ın Android odaklı yeni hamleleri yolda
Twitter'ın Android odaklı yeni hamleleri yoldaTwitter yeni özellikler eklemesine ek olarak eski özelliklerini de bünyesine geri döndürüyor. Söylenene göre Twitter, doğrulanmış hesapları tekrar kullanıma açacak. Bir diğer yandan Android için de 2 yıl önce iOS kullanıcılarına sunulan özellik geliyor.
14.05.2021Teknoloji
Twitter hem iOS hem de Android için yeni özellik sundu
Twitter hem iOS hem de Android için yeni özellik sunduTwitter uzun zamandır test ettiği özelliğini devreye soktu. Bir süre önce gündeme gelen ve kullanıcıların mobil tarafta beklediği gelişme nihayet oldu.
22.04.2021Teknoloji
Instagram için sunulması beklenen 'yorumdan mesaj özelliği'
Instagram için sunulması beklenen 'yorumdan mesaj özelliği'Instagram için ortaya çıkan yeni özellik detayı Twitter'da yapılan bir ekran görüntüsü paylaşımıyla görüldü. Instagram'da paylaşımların altına yapılan yorumlardan direkt mesaj atma seçeneğinin sunulması planlanıyor.
26.03.2021Teknoloji
Instagram Hikayeler için gelecek çok faydalı özellik
Instagram Hikayeler için gelecek çok faydalı özellikInstagram Hikayeler özelliğini bünyesine eklemesiyle kullanıcı sayısında önemli bir artış yakaladı. Etkileşimin arttığını gözler önüne seren platform bunun yanında özelliğe yenilikler getirmeye devam ediyor.
25.03.2021Teknoloji
Twitter, Facebook benzeri emojileri denemeye başlayacak
Twitter, Facebook benzeri emojileri denemeye başlayacakTwitter bünyesine yepyeni özellikler eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. En son Clubhouse benzeri 'sesli sohbet' odalarıyla dikkat çekmişti. Bunun akabinde Twitter şimdi de Facebook'taki emojileri bünyesine eklemeye hazırlanıyor.
25.03.2021Teknoloji
WhatsApp ve Instagram bir kez daha birbirine yaklaşıyor!
WhatsApp ve Instagram bir kez daha birbirine yaklaşıyor!WhatsApp'ın Instagram'ın Reels ile entegre çalışacak özelliği ortaya çıktı. İşte entegrasyonun detayları...
12.03.2021Teknoloji
WhatsApp'tan kendi kendini silen mesajlar için somut hamle
WhatsApp'tan kendi kendini silen mesajlar için somut hamleWhatsApp için kısa süre önce kendi kendini silen fotoğraflar hakkında detaylar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise sağlam kaynaklara göre daha önce de sızdırıldığı gibi WhatsApp 24 saatte kaybolan mesajlar üzerinde çalışıyor.
7.03.2021Teknoloji
Twitter çok sevilecek yeni Instagram özelliğini devreye sokuyor
Twitter çok sevilecek yeni Instagram özelliğini devreye sokuyorTwitter bir süre önce Fleets özelliğini duyurmuştu. Kullanıcıların Twitter profillerine hikaye eklemesine olanak tanıyan bu özellik nihayet Instagram'da uzun bir süredir bulunan bir özelliğe kavuşuyor.
28.02.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

twittertwitter yeni özellikInstagramWhatsappWhatsApp yeni özellik

Twitter Yeni Özellik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.