Velayet Davası

Velayet Davası

Son dakika velayet davası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan velayet davası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan velayet davası haber sayfamızda...

Velayet Davası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 315 velayet davasi haberi bulunmuştur.
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan sessizliğini bozdu!
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan sessizliğini bozdu!Şarkıcı Özcan Deniz'le 15 ay evli kaldıktan sonra anlaşmalı boşanan Feyza Aktan, Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürmüştü. Özcan Deniz ise Aktan’ın üç yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açmıştı. Bugüne kadar sessiz kalmayı tercih eden Feyza Aktan, ilk kez konuştu.
9.05.2021Cadde
Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladı
Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladıOğlu Kuzey'den 10 gündür haber alamadığını belirterek eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulunan şarkıcı Özcan Deniz, duygusal bir paylaşım yaptı. Oğlunu göremediğini belirten Deniz, üç yaşına giren Kuzey'in doğum gününü tek başına kutladı.
29.04.2021Cadde
Oğlundan  haber alamıyor
Oğlundan haber alamıyorÖzcan Deniz, oğlu Kuzey’den 10 gündür haber alamayınca, eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu.
29.04.2021Cadde
Sokak ortasında korku dolu anlar! Boğazına bıçağı dayadı
Sokak ortasında korku dolu anlar! Boğazına bıçağı dayadıTekirdağ'ın Çorlu ilçesinde çocuğunun velayeti boşandığı eşine verildiği gerekçesiyle intihar girişiminde bulunan kişi, polis ekiplerince ikna edildi.
27.04.2021Gündem
Oğluyla  pazar keyfi
Oğluyla pazar keyfiÖzcan Deniz, oğlu Kuzey’le fotoğraflarını Instagram’dan paylaştı
19.04.2021Cadde
Kızlarıyla alışverişte
Kızlarıyla alışverişte3’ü evlatlık, 3’ü biyolojik 6 çocukları olan ve 2016’da ayrılan Hollywood yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt’in velayet davası devam ediyor.
31.03.2021Dünya
Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmiş
Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmişAdana'da doğal yollarla çocuk sahibi olamayan Ayça ve Atakan Çatal çiftinin 2 yıl önce evlat edindikten sonra 'Mustafa Kemal' ismini verdikleri çocuklarının biyolojik babası Aziz Ö'nün, boşandığı eşinin hamile olduğunu bilmediği, yardım talebi için başvurduğu kurumda bebeğinden haberdar olduğu ortaya çıktı. Resmiyette 'Umut' ismini alan bebeği için 2019 yılından bu yana hukuk mücadelesi verdiğini anlatan Aziz Ö., "Eşimin hamile olduğunu bilmiyordum. Dinen hamile bir kadını boşamak günah. Onu bilsem boşamazdım. Umut'un 2 kardeşi daha var. Diyarbakır'daki evimde kardeşleriyle beraber yaşıyorum" dedi.
25.03.2021Haberler
Son dakika... Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmiş
Son dakika... Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmişAdana'da doğal yollarla çocuk sahibi olamayan Ayça ve Atakan Çatal çiftinin 2 yıl önce evlat edindikten sonra 'Mustafa Kemal' ismini verdikleri çocuklarının biyolojik babası Aziz Ö'nün, boşandığı eşinin hamile olduğunu bilmediği, yardım talebi için başvurduğu kurumda bebeğinden haberdar olduğu ortaya çıktı. Resmiyette 'Umut' ismini alan bebeği için 2019 yılından bu yana hukuk mücadelesi verdiğini anlatan Aziz Ö., "Eşimin hamile olduğunu bilmiyordum. Dinen hamile bir kadını boşamak günah. Onu bilsem boşamazdım. Umut'un 2 kardeşi daha var. Diyarbakır'daki evimde kardeşleriyle beraber yaşıyorum" dedi.
25.03.2021Gündem
Özcan Deniz ve Feyza Aktan velayet davasına katıldı
Özcan Deniz ve Feyza Aktan velayet davasına katıldıŞarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, oğlunun velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan’a açtığı davaya katıldı. Tanıkların dinlendiği duruşmada Deniz, basına görüntü vermemek için arka kapıdan çıkmaya çalıştı.
25.03.2021Cadde
Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e karşı atak!
Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e karşı atak!Nafakasını ödemediği iddiasıyla eski eşi Mustafa Sandal'a icra takibi başlatan Emina Jahovic'e karşı atak geldi. Musti, Emina'nın sürekli seyahat ettiğini gerekçe göstererek eski eşine velayet davası açıyor.
12.03.2021Cadde
Son dakika! Yunan eş ve Türk anne arasındaki davada flaş gelişme! Kazandı...
Son dakika! Yunan eş ve Türk anne arasındaki davada flaş gelişme! Kazandı...Yunan Georgios Tsakiridis ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen kızının velayetini almak isteyen Türk anne Dilek Güneş, her iki ülkenin de mahkemelerinde hukuk savaşını sürdürüyordu. İzmirli Dilek Güneş, mahkemenin verdiği ara kararla küçük Melis’in geçici velayetini alarak büyük mutluluk yaşadı.
6.03.2021Gündem
Özcan Deniz: Yakında her şeyi öğreneceksiniz!
Özcan Deniz: Yakında her şeyi öğreneceksiniz!Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz yıl boşanan ikili arasında velayet davası devam ediyor. Eski eşi Feyza Aktan ile mahkemelik olan 48 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, önceki gece Etiler’de bir stüdyo çıkışı görüntülendi.
12.02.2021Cadde
Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki velayet davası başladı
Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki velayet davası başladıŞarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in oğlunun velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan’a açtığı velayet davasının ilk duruşması görüldü. Özcan Deniz’in katılmadığı duruşmaya katılan Feyza Aktan, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, “Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Sabırsızlıkla süreci bekliyorum” dedi.
2.02.2021Magazin
Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki velayet davası başladı
Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki velayet davası başladıŞarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in oğlunun velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan’a açtığı velayet davasının ilk duruşması görüldü. Özcan Deniz’in katılmadığı duruşmaya katılan Feyza Aktan, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, “Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Sabırsızlıkla süreci bekliyorum” dedi.
2.02.2021Cadde
Mehtap Meral İnanoğlu: İddiaları kesinlikle kabul etmiyorum
Mehtap Meral İnanoğlu: İddiaları kesinlikle kabul etmiyorum12 yaşındaki görme engelli kızının velayetini almak için mahkemeye başvuran Sezer İnanoğlu, “Eski eşimin sevgilileri kızımı taciz ediyor” iddiasında bulundu. Eski eş Mehtap Meral İnanoğlu, oyuncuyu iftira atmakla suçladı: Kendi maddi menfaatlerini çocuğun menfaatlerinden üstün tutuyor.
30.01.2021Cadde
Sezer İnanoğlu'ndan velayet davası! Şoke eden iddia...
Sezer İnanoğlu'ndan velayet davası! Şoke eden iddia...Türk sinemasının ‘Sezercik’i Sezer İnanoğlu, görme engelli kızının velayetini 2013 yılında boşandığı Mehtap Meral İnanoğlu’ndan almak için mahkemeye başvurdu.
26.01.2021Cadde
Özcan Deniz'den ‘Gerisi boş’ paylaşımı
Özcan Deniz'den ‘Gerisi boş’ paylaşımıFeyza Aktan ile Özcan Deniz arasındaki sular durulmuyor. Aktan'ın sosyal medya hesabından yaptığı "Tek derdim oğlumun velayetinin bende kalması" açıklamasının ardından Deniz'den manidar bir paylaşım geldi.
25.01.2021Cadde
Boşanmada çocuğun çatışma ortasında kalmaması için bunlara dikkat!
Boşanmada çocuğun çatışma ortasında kalmaması için bunlara dikkat!Boşanma süreci her çift için zorlu bir yol. Boşanma halinde en büyük sorun çocuğun velayetinin kimde kalacağıdır. Kimi zaman boşanma davası açıldıktan sonra ebeveynlerin çocuğun velayetini almak istemelerinin, çocuğun menfaatini düşündükleri için değil, birbirlerine zarar vermek için olduğu da görülmektedir. Avukat Elvan Kakıcı Şimşek, çocukların çiftler arasındaki kavganın ortasında bırakılmaması gerektiğini belirterek, velayet konusunda anne babalara yol haritası çizdi.
24.12.2020Çocuk
Son dakika: Hakim babadan öz çocuğuna istismar iddiası!
Son dakika: Hakim babadan öz çocuğuna istismar iddiası!Gelen son dakika haberine göre; 10 yaşındaki oğlunun yıllardır öz babasının istismarına maruz kaldığını ve buna rağmen mahkemenin çocuğun velayetini babaya verdiğini iddia eden anne A.Z., “Elimde altı istismar raporu var. Adam hakim, arkası güçlü” dedi.
10.12.2020Gündem
İngiltere çocuğu istiyor! Şanlıurfa'da bulundu, köyde olay çıktı
İngiltere çocuğu istiyor! Şanlıurfa'da bulundu, köyde olay çıktıEvli olduğunu bilmeden birlikte yaşadığı kişiden olan 7 yaşındaki kızının, Şanlıurfa'da babası tarafından zorla tutulduğunu belirten annenin şikayeti üzerine, Jandarmanın gittiği Şanlıurfa'daki köyde olaylar çıktı.  Babanın yakınlarının direnmesi üzerine çıkan arbedede, çocuğun bir kişinin kolunun altında kaçırıldığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Olaylarla ilgili 1 kişi tutuklandı, 1 kişi de denetimli serbestlikle bırakıldı. 4 yıldır hukuki mücadelesini sürdüren Zübeyde Kocaman, eşi ve akrabalarının kızının alınmasına engel olduğunu belirterek, "Kızım jandarmanın gözü önünde kaçırıldı" dedi.
3.12.2020Gündem
Angelina Jolie'nin talebi reddedildi
Angelina Jolie'nin talebi reddedildiGeçtiğimiz yıl boşanan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in mali durum ve çocuklarının velayet davaları sürüyor. Jolie'nin, bu davada geçici olarak görev alan ve Pitt'in avukatlarıyla iş ilişkisi olduğu iddiasıyla yargıcı davadan aldırma talebi reddedildi.
17.11.2020Cadde
Lübnanlı annenin velayet davası... Çocukların icrayla alındığı anlar kamerada
Lübnanlı annenin velayet davası... Çocukların icrayla alındığı anlar kameradaÜmraniye'de 4 çocuğu ile birlikte yaşayan Lübnanlı kadın,  velayeti kendisinde olan çocuklarının  boşanma aşamasında olduğu yine Lübnan vatandaşı  eşi tarafından icra yoluyla apar topar  elinden alındığını söyleyerek, çocukların kendisine verilmesini istedi. Çocuklarının  ayakkabıları olmaksızın aşağı indirildiğini, diyabet hastası bir çocuğunun da heyecandan bayıldığını öne süren kadın, karara itiraz edeceğini söyledi. Çocukların polis ve icra memurları eşliğinde alındığı anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
15.10.2020Gündem
Tanık savaşı
Tanık savaşıAktör Brad Pitt çocuklarının velayet davasında Angelina Jolie’ye karşı mahkemeye 21 kişilik tanık listesi sundu
11.10.2020Dünya
Angelina Jolie ile Brad Pitt arasında velayet davası
Angelina Jolie ile Brad Pitt arasında velayet davasıBir zamanlar Brangelina olarak anılan Brad Pitt ile Angelina Jolie arasındaki sular durulmuyor. Bir zamanların örnek çifti boşanmanın ardından şimdi de altı çocuklarının velayeti için kanunlar önünde birbirleriyle karşı karşıya geldi.
7.10.2020Cadde
Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı yeni sezon tarihi...
Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı yeni sezon tarihi...STAR TV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri için büyük merak başladı. 17. bölümüyle sezon finali yapan Sefirin Kızı dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
19.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

özcan denizfeyza aktanvelayet davasıünlüler dünyasıvelayet

Velayet Davası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.