Yapı Dergisi

Yapı Dergisi

Son dakika yapı dergisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yapı dergisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yapı dergisi haber sayfamızda...

Yapı Dergisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 644 yapı dergisi haberi bulunmuştur.
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 39. sayısı bu Pazar bayilerde!
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 39. sayısı bu Pazar bayilerde! Yapı Dergisi’nin içerik yönetimiyle yayınlanan Milliyet Mimarlık dergisinin 39. sayısı 28 Mart Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte bayilerde!
25.04.2024 Mimarlık
Milliyet Mimarlık’tan Mimarlıkta Umut ve İyileştirici Güç
Milliyet Mimarlık’tan Mimarlıkta Umut ve İyileştirici Güç Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 25 Şubat Pazar günü yayınlanan 37. sayısının kapak sayfasında umudu ve barışı simgeleyen, Reyhanlı Dünya Vatandaşları Merkezini okurları ile buluşturuyor.
23.02.2024 Emlak
Milliyet Mimarlık’tan Şehirlerin Dokusunu Değiştiren Projeler
Milliyet Mimarlık’tan Şehirlerin Dokusunu Değiştiren Projeler Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 28 Ocak Pazar günü yayınlanan yeni sayısında dünya mimarlığının en nitelikli yapılarından Türkiye mimarlık ortamından çağdaş tasarımlara kadar pek çok konu başlığını okurlarıyla buluşturuyor.
25.01.2024 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile çağdaş yapılar
Milliyet Mimarlık ile çağdaş yapılar Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 31 Aralık tarihinde yayınlanan yılın son sayısında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken çağdaş yapılardan mimarlık alanındaki güncel gelişmelere uzanan bir seçki sunuyor.
28.12.2023 Mimarlık
Dilara Sezgin: “İki disiplinin kesişim noktasında kendime keyifli bir alan tanımladım…”
Dilara Sezgin: “İki disiplinin kesişim noktasında kendime keyifli bir alan tanımladım…” Mimarlığın her aşamasının grafik temsillere ihtiyaç duyduğunu ve dolayısıyla bu iki disiplin arasında kendiliğinden bir köprü kurabildiğini dile getiren mimar ve grafik tasarımcı Dilara Sezgin ile kendi stüdyosunda ürettiği güncel editoryal tasarım, kurum kimliği, web sitesi ve iletişim tasarımı işlerini konuştuk.
27.11.2023 Mimarlık
Milliyet mimarlık ile yenilikçi projeler
Milliyet mimarlık ile yenilikçi projeler Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 26 Kasım tarihinde yayınlanan sayısında güncel tasarım ve inovasyon içeriklerini okurlarıyla buluşturuyor.
24.11.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile bir bakışta yapı sektörü
Milliyet Mimarlık ile bir bakışta yapı sektörü Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık’ın yeni sayısında “Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye Mimarlık Panoraması”ndan ödüllü “Çanakkale Anten Kulesi” projesine kadar uzanan geniş bir seçkiye yer veriliyor. Dergi, 29 Ekim Pazar günü okurlarıyla buluşuyor.
27.10.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 24 Eylül Pazar günü yayımlanıyor. ABD Ankara Büyükelçilik binasının kapak konusu olarak ele alındığı yeni sayıda söyleşiler, özel dosya konuları, dünyadan sektörle ilgili son haberler yer alıyor.
22.09.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 27 Ağustos Pazar günü yayımlanıyor. Yeni sayıda Anadolu geleneklerinden ilhamını alan restoran tasarımından, yeni nesil endüstriyel ve lojistik yapılara kadar uzanan geniş bir seçki sunuluyor.
24.08.2023 Mimarlık
Mimarlık sektörüne dair en yeni gelişmeler ve etkinlikler Milliyet Mimarlık temmuz sayısında
Mimarlık sektörüne dair en yeni gelişmeler ve etkinlikler Milliyet Mimarlık temmuz sayısında Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık’ın yeni sayısı dopdolu içeriği ile 30 Temmuz’da okurlarıyla buluşuyor. Mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından merakla beklenen derginin bu ayki sayısında, yeni İstanbul Modern’in detaylarından 2023 Dünya Mimarlık Festivali (WAF) bünyesinde yarışacak projelere uzanan geniş bir seçki yer alıyor.
28.07.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Haziran sayısında sektöre dair gelişmeler konuşuluyor
Milliyet Mimarlık Haziran sayısında sektöre dair gelişmeler konuşuluyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi, mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından her ay beklenen bir yayın olmaya devam ediyor. Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 29. sayısı 25 Haziran Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte ücretsiz olarak okurlarıyla buluşuyor.
23.06.2023 Emlak
Milliyet Mimarlık ile sürdürülebilir yapılar
Milliyet Mimarlık ile sürdürülebilir yapılar Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 28 Mayıs Pazar günü yayımlanıyor. Yeni sayıda enerji verimliliğini hedefleyen sürdürülebilir yapılardan mimarlığın yükselen yıldızı Afrika kıtasındaki üretimlere kadar uzanan geniş bir seçki okuyucu ile buluşuyor.
26.05.2023 Mimarlık
Mimarlık alanındaki güncel gelişmeler Milliyet Mimarlık Dergisi’nde
Mimarlık alanındaki güncel gelişmeler Milliyet Mimarlık Dergisi’nde Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 30 Nisan Pazar günü yayımlanıyor. Yeni sayı özgün ifadelere sahip görkemli yapılardan mimarlığın geleceğine dair dikkat çekici röportajlara kadar geniş bir konu yelpazesine yer veriyor.
29.04.2023 Mimarlık
Mimarların gözünden deprem gerçeği
Mimarların gözünden deprem gerçeği Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, Türkiye’de yaşanan büyük yıkımı akademisyen ve mimar görüşleriyle değerlendirirken, depremin ardından merak edilen soruları da yanıtlıyor.
24.03.2023 Mimarlık
“2022’nin En İyi Projeleri” Milliyet Mimarlık Aralık sayısında
“2022’nin En İyi Projeleri” Milliyet Mimarlık Aralık sayısında Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi, yeni sayısında yine kapsamlı içeriklerle okuyucusunun karşısına çıkıyor. İlgi çekici mimari üretimlere, yapı sektörüne dair gelişmelerin yanı sıra sektörün önemli isimleriyle söyleşilere yer veren dergi ayrıca Dünya Mimarlık Festivali (WAF) kapsamında ödüllendirilen “2022'nin En İyi Projeleri”ni de derlediği 24. sayısıyla raflarda yerini alıyor.
23.12.2022 Mimarlık
Ulusal ve uluslararası dikkat çeken birçok mimari üretim, Milliyet Mimarlık Kasım sayısında
Ulusal ve uluslararası dikkat çeken birçok mimari üretim, Milliyet Mimarlık Kasım sayısında Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi, Kasım sayısında yine kapsamlı içeriklerle okuyucusunun karşısına çıkıyor. İlgi çekici mimari üretimleri, yapı sektörüne dair gelişmeleri ve mimari gündemi paylaşmanın yanı sıra sektörün önemli isimleriyle söyleşilere yer veren dergi 23. sayısıyla raflarda yerini alıyor.
24.11.2022 Ekonomi
İlham veren yapılar Milliyet Mimarlık dergisinde
İlham veren yapılar Milliyet Mimarlık dergisinde Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi Türkiye’den ve dünyadan seçtiği özgün konstrüksiyonları, yapı sektörü profesyonellerinin yazı ve röportajlarını tek bir adreste buluşturmaya devam ediyor. 22’nci sayı 30 Ekim Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte okurlarıyla buluşuyor.
27.10.2022 Mimarlık
Milliyet Mimarlık dünden bugüne söktörel gelişimi inceliyor
Milliyet Mimarlık dünden bugüne söktörel gelişimi inceliyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi, sektöre dair derlediği kapsayıcı içerikleri okuyucuyla buluşturmaya devam ediyor. Yeni sayı; yapı sektörü ve mimari alanda devreye giren güncel gelişmeleri ve inovasyonları yansıtan geniş bir seçki sunuyor.
23.09.2022 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Dergisi Sektöre Dair Güncel Bir Seçki Sunuyor
Milliyet Mimarlık Dergisi Sektöre Dair Güncel Bir Seçki Sunuyor Milliyet Mimarlık Dergisi her ay tasarım, yapı sektörü ve mimari alanında yaptığı analizlerle zengin içerikler geliştirmeyi sürdürüyor. Derginin yirminci sayısı; Türkiye ve dünyada yaşanan teknolojik gelişmelerden, tarihi yapılara, ilhamını kültürel dokulardan alan tasarımlardan farklı mimari pratiklere geniş bir yelpaze sunuyor.
27.08.2022 Arkeoloji
Milliyet Mimarlık perspektifini zamansız mekan deneyimlerine çeviriyor
Milliyet Mimarlık perspektifini zamansız mekan deneyimlerine çeviriyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi temmuz sayısında yaygın normların dışında kalan mimari yaklaşımları araştırıyor.
28.07.2022 Vitrin
Milliyet Mimarlık Dergisi Farklı Mimari Üslupların Gelişimini İnceliyor
Milliyet Mimarlık Dergisi Farklı Mimari Üslupların Gelişimini İnceliyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi, mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından her ay beklenen bir yayın olmaya devam ediyor. Milliyet Mimarlık Dergisinin on yedinci sayısı 29 Mayıs Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte ücretsiz olarak okurlarıyla buluşuyor.
27.05.2022 Vitrin
Mimarlık alanındaki yeni yorumlar Milliyet Mimarlık Dergisi’nde
Mimarlık alanındaki yeni yorumlar Milliyet Mimarlık Dergisi’nde Milliyet Gazetesi ve Yapı Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 24 Nisan Pazar günü yeni sayısı çıkıyor. Nisan sayısında mimari alanda ortaya çıkmış yeni anlayışlara, Türkiye’de ilklere imza atan projelere ve sektördeki son gelişmelere yer veriliyor.
21.04.2022 Vitrin
Milliyet Mimarlık Mart sayısında Metaverse evreninde mimarlık konuşuluyor
Milliyet Mimarlık Mart sayısında Metaverse evreninde mimarlık konuşuluyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi Mart sayısında Metaverse’den Müze Gazhane’ye, Türkiye ve dünyadaki projeleriyle mimarlık dünyasındaki tüm gelişmeleri okuyucularla buluşturuyor.
25.03.2022 Vitrin
Milliyet Mimarlık Dergisinden mimarinin dallarına profesyonel bir bakış
Milliyet Mimarlık Dergisinden mimarinin dallarına profesyonel bir bakış Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 27 Şubat Pazar günü raflarda yerini alan yeni sayısında sektöre ait gelişmeleri okuyucuyla buluşturmaya devam ediyor. Hem Türkiye’de hem dünyada ortaya çıkan yeni keşifleri, gündemi değerlendiren makaleleri, uzmanların görüşlerini aktarıyor.
24.02.2022 Vitrin
Mimarlık alanındaki tüm gelişmeler Milliyet Mimarlık Dergisi’nde
Mimarlık alanındaki tüm gelişmeler Milliyet Mimarlık Dergisi’nde Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi; 30 Ocak Pazar günü yayımlanıyor. Mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler gibi ilgi alanı mimarlık olan herkes tarafından heyecanla beklenen derginin yeni sayısında Türkiye ve dünyadan son gelişmeleri takip etmek mümkün.
28.01.2022 Vitrin

Benzer Haber Etiketleri

Yapı Dergisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.