Yeni Dönem

Yeni Dönem

Son dakika yeni dönem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeni dönem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeni dönem haber sayfamızda...

Yeni Dönem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 33.726 yeni donem haberi bulunmuştur.
KESİAD’a, Kaymakam Sarı’dan destek
KESİAD’a, Kaymakam Sarı’dan destekKemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KESİAD) Başkanı Seçil Beydemir Kaynak, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kemalpaşa’ya yeni atanan Kaymakam Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.
18.10.2021Ege
Konservatuvarda yeni dönem
Konservatuvarda yeni dönemMuğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, yeni eğitim öğretim yılına 294 öğrenciyle başladı.
18.10.2021Ege
Türkiye ile Almanya'nın ortaklığı ivme kazanıyor
Türkiye ile Almanya'nın ortaklığı ivme kazanıyorAlmanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkiye ziyaretiyle gözler, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere çevrildi. Türkiye'nin en önemli ticaret ortağı olan Almanya ile ilişkilerde, üçüncü ülkelere ortak yatırım yapma fırsatları da bulunuyor.
17.10.2021Uzmanpara
Türkiye-Almanya ilişkilerinde üçüncü ülkelere yatırım fırsatı
Türkiye-Almanya ilişkilerinde üçüncü ülkelere yatırım fırsatıAlmanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkiye ziyaretiyle gözler, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere çevrildi. Türkiye'nin en önemli ticaret ortağı olan Almanya ile ilişkilerde, üçüncü ülkelere ortak yatırım yapma fırsatları da bulunuyor.
17.10.2021Ekonomi
Kimlik kartlarında yeni dönem! Elektronik imza...
Kimlik kartlarında yeni dönem! Elektronik imza...Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Nitelikli Elektronik Sertifika (NES) başvuru sahiplerinin kimliklerinin TC Kimlik Kartı vasıtasıyla uzaktan doğrulanarak TC Kimlik Kartlarına uzaktan NES yüklenebileceğini, böylece kimlik kartlarının güvenli elektronik imza atabilmek için de kullanılabileceğini bildirdi.
16.10.2021Gündem
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağım
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağımEmine Erdoğan, küresel ısınmanın sadece insan yaşamını değil, bütün ekosistemi etkilediğini ve tabiatın dengesini bozduğunu belirterek, "Birçok canlı türü yok olmakta, emanet aldığımız dünya, çocuklarımıza eksilerek kalmaktadır. Dünya bir bütün. Biz, insanoğlu da onun emanetçisiyiz. Yüksek bir çevre ahlakıyla onu korumalı, emaneti eksiksiz teslim etmek için etkin çevre politikaları geliştirmeli ve uygulamalıyız." dedi.
15.10.2021Haberler
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağım
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağımEmine Erdoğan, küresel ısınmanın sadece insan yaşamını değil, bütün ekosistemi etkilediğini ve tabiatın dengesini bozduğunu belirterek, "Birçok canlı türü yok olmakta, emanet aldığımız dünya, çocuklarımıza eksilerek kalmaktadır. Dünya bir bütün. Biz, insanoğlu da onun emanetçisiyiz. Yüksek bir çevre ahlakıyla onu korumalı, emaneti eksiksiz teslim etmek için etkin çevre politikaları geliştirmeli ve uygulamalıyız." dedi.
15.10.2021Siyaset
Bakan Akar'dan 'şehidimizin kanı yerde kalmadı' mesajı
Bakan Akar'dan 'şehidimizin kanı yerde kalmadı' mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fırat Kalkanı bölgesinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Sözleşmeli Er Tayfun Özköse'nin kanının yerde kalmadığını açıklayarak, "Kahraman silah arkadaşımızı şehit eden teröristlere yönelik operasyonlara hemen başladık. İlk bilgilere göre saldırıyı gerçekleştiren 5 terörist silahları ile birlikte ölü ele geçirildi. Operasyonumuz devam ediyor. Önümüzdeki saatlerde bu sayının artacağını değerlendiriyoruz." dedi.
7.10.2021Siyaset
Paris Anlaşması'nı onaylayan Türkiye için yeni dönem başlıyor
Paris Anlaşması'nı onaylayan Türkiye için yeni dönem başlıyorTürkiye'nin, 191 ülkenin taraf olduğu Paris Anlaşması'nı TBMM Genel Kurulu'nda onaylamasının ardından emisyon azaltımına yönelik yeni hedefler belirlemesi ve eylem planları hazırlaması bekleniyor.
7.10.2021Siyaset
Türkiye-Norveç maçını Alman hakem Felix Brych yönetecek
Türkiye-Norveç maçını Alman hakem Felix Brych yönetecekTürkiye ile Norveç arasında oynanacak 2022 Dünya Kupası seleme maçını Alman hakem Felix Brych yönetecek.
6.10.2021Milli Takım
Hayata geçiyor! Taksilerde yeni dönem
Hayata geçiyor! Taksilerde yeni dönemTaksiye binen yolcular artık ödemelerini BiTaksiPOS aracılığıyla debit ve kredi kartlarını kullanarak temassız ve güvenle yapabilecek. Tap-on-phone çözümünün BiTaksi’ye entegre edilmesiyle hayata geçen BiTaksiPOS dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.
5.10.2021Ekonomi
Ersun Yanal'ın 327 günlük Antalyaspor karnesi
Ersun Yanal'ın 327 günlük Antalyaspor karnesiFRAPORT TAV Antalyaspor'da teknik direktör Ersun Yanal ile yollar ayrıldı. Kırmızı beyazlı takımın başında 327 gün kalan Yanal, toplam 46 maçta 14 galibiyet, 16 beraberlik ve 16 yenilgi aldı.
5.10.2021Antalyaspor
‘MHP seçimlere şimdiden hazır’
‘MHP seçimlere şimdiden hazır’MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP’nin 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle genel ve yerel seçimler için yoğun bir çalışma sürecine girdiğini belirtti.
5.10.2021Siyaset
Son dakika - A Milli Takım kadrosuna Halil Dervişoğlu dahil edildi!
Son dakika - A Milli Takım kadrosuna Halil Dervişoğlu dahil edildi!Halil Dervişoğlu, Kenan Karaman'ın yerine A Milli Takım kadrosuna dahil edildi.
4.10.2021Galatasaray
MHP'li Özdemir: Hem CHP hem İP, Türkiye için milli güvenlik tehdidi
MHP'li Özdemir: Hem CHP hem İP, Türkiye için milli güvenlik tehdidiMHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Hem CHP hem de İP, Türkiye için açık bir milli güvenlik tehdididir. Lafa gelince Atatürk’ü ağzından düşürmeyen CHP yönetimi, teslimiyet ve ihanette adeta aslını tanımayarak, Atatürk’e en büyük ihaneti yapmaya başlamıştır. PKK’nın küçük partisi HDP, büyük partisi CHP, yancısı ise İP olmuştur” dedi.
2.10.2021Siyaset
Kantinlerde yeni dönem! Okul Gıdası logosuz ürünler artık yasak ama...
Kantinlerde yeni dönem! Okul Gıdası logosuz ürünler artık yasak ama...Öğrencilerin sağlıklı beslenebilmesi amacıyla okul kantinlerinde satılan gıdalara, 'Okul Gıdası' logosu zorunluluğu getirildi. Okulların açılmasıyla uygulama başladı ancak pratikte henüz başarılı olunamadı. Kantinlerde hâlâ logosuz ürünler satılmaya devam ediyor. Peki yaşanan aksamanın sebebi ne? Neden kararın hayata geçirilmesinde sorunlar yaşanıyor? Listedeki ürünleri tek tek sayan uzmanlar ve sektör temsilcileri, dikkat çeken tespitlerde bulundu.
16.10.2021Gündem
BİST Sürdürülebilirlik Endeksi'nde yeni dönem
BİST Sürdürülebilirlik Endeksi'nde yeni dönemBorsa İstanbul'da bugünden itibaren BIST Sürdürülebilirlik Endeksi'nde yeni bir dönem başlıyor.
1.10.2021Uzmanpara
CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı
CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandıCNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı. “ilk bilen siz olun” sloganıyla hazırlanan yeni dönem tanıtım filminde CNN TÜRK ekran yüzleri, habercilik yayın ilkelerine vurgu yapıyor.
30.09.2021Milliyet Tv
CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı
CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandıCNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı. “ilk bilen siz olun” sloganıyla hazırlanan yeni dönem tanıtım filminde CNN TÜRK ekran yüzleri, habercilik yayın ilkelerine vurgu yapıyor.
30.09.2021Vitrin
Koronavirüs gölgesinde yüz yüze eğitim! Veliler ve öğretmenler bu durumlara dikkat
Koronavirüs gölgesinde yüz yüze eğitim! Veliler ve öğretmenler bu durumlara dikkatKoronavirüs gölgesinde başlayan yüz yüze eğitim, beraberinde sorunları da getirdi. Öğrencilerin psikolojilerinin eskisinden farklı olduğuna dikkat çeken uzmanlar, öğretmen ve velileri uyarıyor. İşte karşılaşılan sorunlar ve atılması gereken doğru adımlar...
29.09.2021Gündem
Türkiye, Maarif Vakfı'nın "uluslararası okul ağıyla" dünyada ilk beş ülke arasına girdi
Türkiye, Maarif Vakfı'nın "uluslararası okul ağıyla" dünyada ilk beş ülke arasına girdiTürkiye Maarif Vakfı (TMV) Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Türkiye'nin, Maarif Vakfının 377 okulu ve 50 bine yakın öğrencisiyle uluslararası okullar ağı bakımından Fransa, Almanya, İngiltere ve Çin ile dünyada ilk beş ülke arasına girdiğini bildirdi.
29.09.2021Gündem
Kariyer planlamada lider üniversite DEÜ
Kariyer planlamada lider üniversite DEÜDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Kariyer Planlama Dersi Eğiticinin Eğitimi Programı’nda yeni dönem açılış töreniyle başladı.
28.09.2021Ege
Erkin Arslan: Her şeyin dijitalleşmesi biraz ruhu yok etti
Erkin Arslan: Her şeyin dijitalleşmesi biraz ruhu yok ettiErkin Arslan, bugüne kadar yaptığı çalışmalarla müzik dünyasında ses getirmeyi başarmış bir isim olarak Hayda şarkısıyla da dikkatleri üzerine çekti. "Yeni dönem Arabesk" olarak nitelendirdiği bu son çalışmasında Emre Altuğ ile birlikte çalışan Erkin Arslan pandemiye rağmen üretken geçen bu dönemini anlattı. Gelecekte de yeni şeyler denemek istediğinin altını çizen Erkin Arslan, yakın gelecekte canlı performanslarına başlamayı da hedefliyor.
28.09.2021Kültür Sanat
Yasama yılı ne zaman başlıyor 2021? TBMM, yeni yasama dönemine hazırlanıyor!
Yasama yılı ne zaman başlıyor 2021? TBMM, yeni yasama dönemine hazırlanıyor!Meclis, 2.5 aylık aranın adından yeni yasama yılına başlıyor. 17 Temmuz'da başlayan tatil sonrasında, TBMM'de yeni dönem için hazırlıklar sürüyor. Peki, yeni yasama yılı ne zaman başlıyor, Meclis'in kaçıncı yasama yılı?
27.09.2021Gündem
Yeni  başkan  seçimi
Yeni başkan seçimiMake-A-Wish Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği), yeni yönetim kurulunu belirlemek üzere İstanbul’da bir araya geldi.
25.09.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

TürkiyeegeplusizmirAlmanya

Yeni Dönem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.