Zincir

Zincir

Son dakika zincir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zincir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zincir haber sayfamızda...

Zincir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.869 zincir haberi bulunmuştur.
Mama fiyatlarına müdahale edildiği ortaya çıktı! Peki vatandaş ne yapmalı?
Mama fiyatlarına müdahale edildiği ortaya çıktı! Peki vatandaş ne yapmalı?Geçtiğimiz günlerde CNN Türk’te açıklamalarda bulunan Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle, mama fiyatlarına müdahale yapıldığını açıklamıştı. Peki Rekabet Kurumu bu durum karşısında hangi adımı attı, vatandaşlar neler yapmalı? İşte cevabı...
26.06.2022Haberler
Mama fiyatlarına müdahale edildiği ortaya çıktı! Peki vatandaş ne yapmalı?
Mama fiyatlarına müdahale edildiği ortaya çıktı! Peki vatandaş ne yapmalı?Geçtiğimiz günlerde CNN Türk’te açıklamalarda bulunan Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle, mama fiyatlarına müdahale yapıldığını açıklamıştı. Peki Rekabet Kurumu bu durum karşısında hangi adımı attı, vatandaşlar neler yapmalı? İşte cevabı...
26.06.2022Ekonomi
'Arı sütü' altınla yarışıyor
'Arı sütü' altınla yarışıyorTürkiye’nin en önemli arı ve bal üretim merkezlerinin başında gelen Aydın’da arıcılar, bal polen ve anaarı üretiminin yanında arı sütü üretimine de ağırlık vermeye başladı. Oldukça zahmetli ve bir o kadar da sabır gerektiren bir iş olmasına karşın fiyatı altınla yarışan arı sütü tüketenlere şifa satanlara ise servet veriyor.
24.06.2022Ekonomi
İlk kez canlı yayında açıkladı: Yumurta soruşturmasında itiraf!
İlk kez canlı yayında açıkladı: Yumurta soruşturmasında itiraf!Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle CNN Türk canlı yayınında son dönemde açılan soruşturmalara ilişkin önemli bilgiler verdi.
24.06.2022Haberler
İlk kez canlı yayında açıkladı: Yumurta soruşturmasında itiraf!
İlk kez canlı yayında açıkladı: Yumurta soruşturmasında itiraf!Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle CNN Türk canlı yayınında son dönemde açılan soruşturmalara ilişkin önemli bilgiler verdi.
24.06.2022Ekonomi
Diploma sahibi olmak yetmiyor
Diploma sahibi olmak yetmiyorÜniversitelerde bölümü bile olmayan blok zincir uzmanı gibi alanlarda iş ilanları 10 kat arttı. 30 yıl aynı işte çalışma dönemi de geride kaldı. Hal böyle olunca neden okumalıyım diye sorgulayan gençlere üniversitelerin yeni şeyler sunması gerekiyor.
24.06.2022Eğitim
Kösedağ Savaşı'nın tanığı 'zırhlar' bakıma alındı
Kösedağ Savaşı'nın tanığı 'zırhlar' bakıma alındıAnadolu Selçuklu Devleti ile Moğollar'ın 3 Temmuz 1243'te Sivas'ın Suşehri ilçesi yakınlarındaki Kösedağ Savaşı'ndan kalan askerlere ait 8 zırhtan 1'i, Sivas Arkeoloji Müzesi'nde özenle saklanırken, diğerleri de Kültür ve Turizm Bakanlığı Nevşehir Bölge Laboratuvarı'nda bakıma alındı
23.06.2022Gündem
İstiklal Marşı 10 Kıtası: İstiklal Marşı Sözleri, Okunuşu ve Kabulü
İstiklal Marşı 10 Kıtası: İstiklal Marşı Sözleri, Okunuşu ve KabulüTürkiye Cumhuriyeti’nin ve milletinin bağımsızlığını simgeleyen İstiklal Marşı Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınmıştır. Bestesi Osman Zeki Üngör'e aittir. İstiklal Marşı toplamda 10 kıtadır. Özel günler ve törenlerde İstiklal Marşı’nın ilk 2 kıtası okunur. Sözleri ve okunuşu açısından Türk milletinin ruhunun derinliklerine işleyen İstiklal Marşı milli marş yarışması sonucunda kabul edilmiştir. İstiklal Marşı kaç kıta? İstiklal Marşı 10 kıtası sözleri, kabulü, notaları ve okunuşu ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
23.06.2022Gündem
Periyodik Tablo: Periyodik Cetvelde Yer Alan Elementler ve Özellikleri Nelerdir? Periyodik Sistem ve Grup İsimleri Nedir?
Periyodik Tablo: Periyodik Cetvelde Yer Alan Elementler ve Özellikleri Nelerdir? Periyodik Sistem ve Grup İsimleri Nedir?Kimyasal elementlerin sınıflandırılması ile oluşan periyodik tablo özellikle lise öğrencilerinin karşısına çıkan konulardan bir tanesidir. Özellikle p, k, s elementi en çok merak edilen elementlerdendir. Periyodik cetvel, periyodik çizelge, periyodik sistem, element tablosu gibi pek çok farklı isimle de bilinmektedir. Periyodik tablo grup, periyot ve bloklara göre ayrılmaktadır. Artan atom numaralarına göre sıralanan elementler atom yarıçapı, iyonlaşma enerjisi, elektronegatiflik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Periyodik cetveldeki elementlerin özellikleri nelerdir? Periyodik tablo ve grup isimleri ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
23.06.2022Eğitim
ABD'de perakende satışlar yükseldi
ABD'de perakende satışlar yükseldiABD'de büyük mağazalarda perakende satışlar haziran ayının 3. haftasında geçen yılın aynı haftasına göre yüzde 12,8 arttı.
22.06.2022Uzmanpara
Sıfır araç alacaklar dikkat: En düşüğü 400 bin lira bandına çıktı!
Sıfır araç alacaklar dikkat: En düşüğü 400 bin lira bandına çıktı!İkinci el araç piyasası Kurban Bayramı öncesi canlılık kazandı. Bayramın yaklaşmasıyla otomobillere talep arttı. En düşük sıfır otomobillerin fiyatı 400 bin lira bandına çıktı.
22.06.2022Ekonomi
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!3 zincir marketin rekabeti ihlali kararının iptali mahkeme tarafından reddedildi.
22.06.2022Haberler
Milyonlar merak ediyor: Asgari ücrete ek zamda 3 ana formül!
Milyonlar merak ediyor: Asgari ücrete ek zamda 3 ana formül!Milyonların gözü kulağı temmuz ayında yapılacak zamlara çevrilmiş durumda. Peki asgari ücrete ek zam ile ilgili hangi formüller konuşuluyor? İşte detaylar...
22.06.2022Ekonomi
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı3 zincir marketin rekabeti ihlali kararının iptali mahkeme tarafından reddedildi.
22.06.2022Haberler
Milyonlar merak ediyor: Asgari ücrete ek zamda 3 ana formül
Milyonlar merak ediyor: Asgari ücrete ek zamda 3 ana formülMilyonların gözü kulağı temmuz ayında yapılacak zamlara çevrilmiş durumda. Peki asgari ücrete ek zam ile ilgili hangi formüller konuşuluyor? İşte detaylar...
22.06.2022Haberler
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!4 zincir marketin rekabeti ihlali kararının iptali mahkeme tarafından reddedildi.
22.06.2022Ekonomi
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
21.06.2022Oyun
Kripto para piyasasında De-Fi krizi! Bitcoin tekrar 20 bin doların üzerine çıktı
Kripto para piyasasında De-Fi krizi! Bitcoin tekrar 20 bin doların üzerine çıktıBitcoin Aralık 2020'den bu yana ilk kez 20 bin doların altına geriledi. Ether de 1.000 doların altını gördü. Bugün sabah saatlerinde ise Bitcoin tekrar 20 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı.
20.06.2022Ekonomi
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.06.2022Eğitim
ABD'de perakende satışlar yükseldi
ABD'de perakende satışlar yükseldiABD'de büyük mağazalarda perakende satışlar haziran ayının 2. haftasında geçen yılın aynı haftasına göre yüzde 11,4 arttı.
14.06.2022Uzmanpara
Dersimiz  iki teker
Dersimiz iki tekerKarşıyaka Belediyesi tarafından bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kentteki kadınlara ücretsiz sürüş eğitimleri veriliyor
14.06.2022Ege
Diyarbakır’da kuyumcuları dolandıran şahıslar önce kameralara sonra polise yakalandı
Diyarbakır’da kuyumcuları dolandıran şahıslar önce kameralara sonra polise yakalandıDiyarbakır’da kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtıp kuyumculardan yüklü miktarda dolandırıcılık yapan 6 şüpheli gözaltı işlemlerinin ardından adli makamlarca tutuklandı.
7.06.2022Haberler
ABD'de perakende satışlar arttı
ABD'de perakende satışlar arttıABD'de büyük mağazalarda perakende satışlar haziran ayının 1. haftasında geçen yılın aynı haftasına göre yüzde 12,4 arttı.
7.06.2022Uzmanpara
Canlı yayında ifşa etti! Üretici ile market arasında büyük fark
Canlı yayında ifşa etti! Üretici ile market arasında büyük farkFiyatları etkileme ile mal veya hizmet satımından kaçınma suçunun cezai müeyyideleri arttırılıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu üretici ile market arasındaki fiyat farkına dikkat çekti.
7.06.2022Ekonomi
Yakup yaşamını yitirdi! 'Katil' çöp konteynerı kaldırıldı
Yakup yaşamını yitirdi! 'Katil' çöp konteynerı kaldırıldıİzmit'te, sokakta oynadığı çöp konteynerinin rampada hareket etmesi sonucu, konteyner ile merdiven arasında sıkışan Yakup Sevgili (3) yaşamını yitirdi. Olayın ardından sokaktaki çöp konteyneri kaldırıldı. Çocuğun amcası Bayram Sevgili, konteynerin bağlı olduğu zincirin çalındığını öne sürerek, önlem alınmamasına tepki gösterdi.
7.06.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Zincir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.