Geri Dön
VitrinKöy okullarındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımız, 23 Nisan’ı Buray konseriyle kutlayacak

Köy okullarındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımız, 23 Nisan’ı Buray konseriyle kutlayacak

‘LamON9’ adıyla bir araya gelen reklam ve pazarlama sektörlerinden iş kadınları, ihtiyaç sahibi çocukların gelişimi için gönüllü çalışıyor. 21 Nisan’da Youtube’dan canlı yayınlanacak konser; Siirt’ten Elazığ’a, Manisa’dan Kütahya’ya kadar köy okullarındaki çok sayıda çocuğa 23 nisan hediyesi olacak.

Köy okullarındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımız, 23 Nisan’ı Buray konseriyle kutlayacak

LamON9 Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen, “Hadi Biraz Eğlenelim Çocuklar!” Projesi ile, Çocuklarımıza özel, Dijital Canlı Konser etkinliğine tüm çocuklarımız davetli. Projeye tüm kalbiyle destek veren değerli sanatçımız, Buray’ın güzel sesi ve şahane şarkılarıyla birlikte aynı anda birçok farklı ilimizde, bir sürü minik kalp neşeyle dolsun taşsın istedik…

Özellikle ihtiyaç sahibi çocuklarımıza neşe verebilmek ümidiyle, onlara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyelerini önden vermek istedik. Türkiye’nin birçok farklı ilinde ihtiyaç sahibi köy okullarımızdaki öğrencilerimize açık bir yapı üzerinden düzenlenecek olan dijital konser projesini 21 Nisan 2021 tarihinde saat 12:00’de LamON9’un Youtube sayfası üzerinden canlı yayınla gerçekleşiyor olacak. Konsere katılarak, destek vermek isteyenler LamON9.org sitesinden bizimle iletişime geçebilir.

Yaklaşık 1 yıldır, 'Önce sağlık' diyerek izole bir hayat yaşıyoruz. Sevdiklerimize doyasıya sarılamadığımız, doğayla iç içe hallerimizden uzaklaştığımız bir hayat… Bu süreç, biz yetişkinler için bile çok zorlayıcı... Ancak en çok ta çocuklarımızın hareket alanı kısıtlandı.

Malum çocuk olmanın en mühim vazifesi; koşmak, oynamak ve eğlenmektir…

Bir çocuk için en güzel armağan; ona mutlu anılar vermektir. Sevdikleri sanatçıyla, sevdikleri şarkılara eşlik ederek, sağlık açısından güvenli ortamlarında kalarak, doyasıya eğlence!

'Hadi Biraz Eğlenelim Çocuklar' projesi ile mümkün olduğunca fazla ihtiyaç sahibi çocuğumuza ulaşmayı hedefliyoruz.

LamON9 / Uzunca yıllar farklı sektörlerde çalışmış, amatör ruhlarındaki heyecanı koruyarak profesyonel hayatlarına devam etmekte olan, reklam ve pazarlama alanlarında uzman iş kadınları tarafından kurulan LamOn9, bilhassa desteğimize ihtiyacı olan çocuklarımızın gelişimini destekleyecek farklı kategorilerde birçok proje tasarladı ve heyecanla hayata geçirmek üzere kolları sıvadı…

Konser bilgisi
Sanatçı:
buray
Tarih: 21 nisan çarşamba
Saat: 12:00
Platform: Youtube, lamon9 sayfası

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler