Geri Dön

RAMADA KUŞADASI OTELİ NİSAN’DA HİZMETE GİRİYOR

RAMADA KUŞADASI OTELİ NİSAN’DA HİZMETE GİRİYOR

Özyer Grubu’nun hizmete girecek olan 5’inci oteli Ramada Resort Kuşadası & Golf, yeni yılın Nisan ayında kapılarını açacak. 30 bin metrekarelik alanda yer alan 442 odalı tesis, 18 delikli golf sahasıyla dikkat çekerken her şey dahil konsepti ile hizmet verecek.
20 Nisan 2015 tarihinde ilk misafirlerini ağırlayacak olan Ramada Resort Kuşadası & Golf, Özyer Grup bünyesinde yer alıyor. Liberty Hotels ile adını duyuran grup öz kaynakları ile hayata geçirdiği yeni projesi ile üst düzey misafir memnuniyetini hedefliyor. Özyer Grubu Ege ve Kuşadası’nda yeni yatırım arayışlarına devam ediyor. 30 bin metrekare alan üzerine kurulu olan ve şehrin girişinde yer alan Ramada Resort Kuşadası & Golf, 442 konforlu odası ve kendine has özel atmosferiyle misafirlerine 12 ay hizmet sunacak. Otel her şey dahil konsept ile hizmet verecek. Tesis bir taraftan açılma hazırlıklarını tamamlarken diğer taraftan yurt içi ve yurt dışında tanıtım ve pazarlama çalışmalarını sürdürüyor. Projede yer alan Kuşadası International Golf Club bünyesinde 9 saha bulunuyor. Golf sahaları otele 15 dakika uzaklıkta.
PAZARLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Ramada Resort Kuşadası & Golf Genel Müdürü Tamer Onsoy ve Satış Müdürü Emre Türkmen; Minsk/Belarus Turizm Fuarında açılacak yeni otelin tanıtımını yapıp acenta ve tur operatörlerini özel bir akşam yemeğinde ağırladı. Ayrıca, otel yönetimi İtalya’nın Como kentinde düzenlenen dünyanın en büyük golf fuarı IGTM’e, Ramada Resort Kuşadası & Golf olarak iki stant ile katıldı. Fuarda yapılan görüşmelerde Kuşadası’nın Belek gibi golf destinasyonu olması anlamında çaba sarf edildiği vurgulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber