Geri Dön

Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bakan Fahrettin Koca ne zaman açıklama yapacak?

Corona virüsün çıkmasından sonra Bilim Kurulu oluşturuldu. Corona Virüs Bilim Kurulu, bugün toplanacak. Video konferans yoluyla gerçekleşecek toplantı sonrasında ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama gerçekleştirecek. İşte Bilim Kurulu toplantı saati ile ilgili detaylar...

Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bakan Fahrettin Koca ne zaman açıklama yapacak?

Gözler Corona Virüs Bilim Kurulu toplantısına çevrildi. Toplantının saat kaçta başlayacağı ile ilgili ayrıntılar belli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca toplantı sonrasında ise basın açıklaması yapacak. Peki Bilim Kurulu toplantısı ne zaman?

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Bilim Kurulu, saat 17.00’de video konferans yöntemiyle toplanacak. Saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacak.

TBMM Başkanı Şentop açıkladı! Ayasofya'da ilk namaz...Ayasofya kararı sonrası TBMM Başkanı Mustafa Şentop açıklamalarda bulundu. “Ne zaman namaz kılmaya gideceksiniz?” sorusuna ilişkin Şentop, ''En kısa zamanda. Muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde olabilir. En geç önümüzdeki hafta cumaya kadar bu konuda adım atılır. Hep beraber, siz de gelirsiniz.'' yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber