Geri Dön

Sağlık Bakanı Koca'dan Dr. Yavuz Kalaycı paylaşımı: Minnettarız

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüs nedeniyle hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı'yla ile ilgili olarak, "Hayatta en çok hastalarına ve iki küçük kızına yakındı. Mücadelesi için minnettarız"dedi.

Bakan Koca, Twitter hesabından koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı ile ilgili videolu paylaşımda bulundu. Koca paylaşımında, "Dr. Yavuz Kalaycı. 1964, İstanbul doğumlu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1989 mezunu. İlk hizmet yeri Mardin'di. Hastalığa, sonradan kendi adı verilen Nişanca Aile Sağlığı Merkezi'nde yakalandı. Hayatta en çok hastalarına ve iki küçük kızına yakındı. Mücadelesi için minnettarız" ifadelerine yer verdi.

Sağlık Bakanı Kocadan Dr. Yavuz Kalaycı paylaşımı: Minnettarız

Sağlık Bakanı Kocadan Dr. Yavuz Kalaycı paylaşımı: Minnettarız

 

Kamu bankaları dört yeni kredi paketini hayata geçiriyorKamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor. Konut desteği kapsamında sıfır ve 1. el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizle finansman sunulacak. İstanbul, Ankara, İzmir'de konuta 750 bin TL kredi. İkinci el binek araç veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere yüzde 0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak. Anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık yüzde 0,49-0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber