Geri Dön

YKS geç başvuru tarihi belli oldu mu? TYT, AYT, YDT geç başvuruları ne zaman alınacak?

ÖSYM tarafından 6 Şubat 3 Mart tarihleri arasında alınan YKS başvurularının sona ermesinin ardından başvuruları kaçıran adaylar geç başvuru tarihlerini araştırmaya başladı. Binlerce adayı yakından ilgilendiren Üniversite sınavı bilindiği üzere üç farklı oturumda gerçekleştiriliyor. Peki YKS geç başvuruları ne zaman alınacak?

YKS geç başvuru tarihi belli oldu mu? TYT, AYT, YDT geç başvuruları ne zaman alınacak?

YKS geç başvuru tarihleri adaylar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 6 Şubat 3 Mart tarihleri arasında başvuruları alınan Üniversite sınavı başvurularının tamamlanmasının ardından başvuru sürecini kaçıran adaylar geç başvuruların alınacağı tarihi merak içerisinde araştırmaya başladı. Binlerce adayı yakından ilgilendiren Üniversite sınavı için başvurular ÖSYM tarafından 18-19 Mart tarihleri arasında alınacak.

YKS GEÇ BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

YKS geç başvuru işlemleri ÖSYM tarafından 18-19 Mart tarihleri arasında alınacak.

YKS GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

YKS geç başvuru ücreti olarak adaylardan her bir oturum için 105 TL geç başvuru ücreti alınacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu anlatırken gözyaşları içinde kaldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, evinde yer alan bir dolapta şehit ailelerinden gelen mektuplar olduğunu ve içlerinden bir tanesinde yedi-sekiz yaşında bir çocuğun yazdığı cümlelerin kendisini çok etkilediğini belirtti. Duygulanan Bakan Soylu, şehit çocuğunun şöyle yazdığını söyledi: “Babamı çok özlüyorum. Onun kanını yerde bırakmayın Süleyman Amca”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber